Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859250 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1380 -: Септември 06, 2012, 14:41:26 pm »
момчета какво означва този символ? и има ли връзка той с оргона?

http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/7942843046/in/photostream

Това е цветето на живота (двуизмерения му вариант). Вид хармонизатор е. В него е втъкано цялото знание за живота във Вселената. Не мога да ти отговаря конкретно на въпроса за връзката му с оргона. То като се замисли човек всичко е взаимосвързано.


Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1381 -: Септември 06, 2012, 15:28:26 pm »
И аз да попитам - заинтересувах се от atlantis ring, някой от уважаемите форумчани тук ползвал ли е и какви са му впечатленията?

Познавате ли някой, който ги прави в България /поръчали сте си и сте останали доволни/?

п.с. интересувам се само от лични впечатления, линковете на български съм ги прегледал. Благодаря.  :)

6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1382 -: Септември 06, 2012, 23:46:40 pm »
bofara, да те питам нещо за вертушката. Трябва ли да се прави този контролер, ако имам вариращо захранване от 3-15V (стъпката е 1/10 от волта)? Друга функция има ли този контролер или е само за вариация на волтажа? Дискът, който се върти, същия от хард диска ли е? Предполагам, че да, иначе няма как да се изработи толкова прецизен диск.

Смятам да направя една за себе си. Любопитството надделя.
« Последна редакция: Септември 06, 2012, 23:50:23 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1383 -: Септември 07, 2012, 09:12:31 am »
..Дискът, който се върти, същия от хард диска ли е? Предполагам, че да, иначе няма как да се изработи толкова прецизен диск..

Да, същия е. Добре е да се заточи, така се увеличава значително КПД-то за "генериране" на мю-частици.

..Трябва ли да се прави този контролер, ако имам вариращо захранване от 3-15V (стъпката е 1/10 от волта)? Друга функция има ли този контролер или е само за вариация на волтажа?..

Извинявай, в техническите въпроси не съм особено, хм, запознат.
Цитат
Далее схема контроллера (из постоянного тока делает 3-х фазный переменный ток с регулируемой частотой - при старте мотора 3-5 герц, потом автоматический разгон до максимума с частотой до 15-20 кгц)
От постоянния ток прави 3-фазен променлив ток в регулируема честота, при старта на мотораа 3-5 Херца, след това автоматично ускорение до максимума с честота до 15-20 кХерца. , оттук.

Какво мога да те посъветвам:

1.Това е сайт, който самият Ринат ми даде, когато го помолих за видео- или фото- инструкции по сглобяване на вертушка за хора с неособено силни технически възможности и познания /болшинството хора/. Ето например от този сайт идея как с едни алуминиеви лайсни или парчета може съвсем спокойно и евтино /безплатно/ да се направи шина:



А това е друг вариант, който на мен повече ми харесва /от цяло парче дуралуминий - на стругар/, но трябва допълнително да се направят втулки за закрепване на останалите елементи.



Шината е много важна, защото е пряко свързана с количество оргон.

Там е обяснено, доколкото мога да разбера и за някои строго технически части. Интересен е примерът с  издръжливостта на цветето, потопено във вода, наситена с мю-частици.

2. Ако я правиш за здраве и саморазвитие /в смисъл да усетиш ефектите от мю-частиците - оргон/ е добре да е дозирано в началото - по лични усещания - съветвам те най-вече да следиш гърлото /както например има хора, които са живели винаги в голям град и като отидат на село или в гората за няколко дни - се простудяват и ги боли гърлото - започва процес на оздравяване, насищане с оргон, но те го възприемат като противоположното - болест/, усещанията си в дясното полукълбо на мозъка, освен това е възможно спонтанно възникване на "способности" - зависи с какво се занимаваш като себеразвитие. Естествено, ако имаш проблемни зони или органи в тялото /например на мен от години ми припукваше десния глезен - като дете го бях изкълчил, но впоследствие с гривните от раздела "Холографски технологии.." вече този проблем го няма, дори при СИЛНО физическо претоварване. Ако чувстваш, че ти се доспива, или пък започваш да се изнервяш - спри я и си почини, няма за къде да се бърза, такива симптоми описва и самият Райх при пресищане с оргон, а вертушката генерира /колкото повече обороти+усилители като магнити, заточване на дисковете и използваните материали за изработката й/ доста по-силно от камерата на Райх. Няма как - колкото и мощни изделия /радионик машини, оргонити, клетки на Джо, всякакви устройства и т.н./ да се придобият - ако целта не е техническа, а за здраве и личностно саморазвитие - трябва организмът да е подготвен, за да може да се усвои по-пълно функционалността на тези устройства. Защото всички тези устройства са един вид патерици - помощни средства, с които човек може да си помогне да израстне, ако ги използва грамотно.

3. Ринат съветва диска да се върти надясно, по часовниковата стрелка - гледано отгоре. Да обаче - по този начин се увеличава хаоса за живите същества, които си взаимодействат с мю-частиците. Лично аз те съветвам да направиш диска да се върти наляво, тогава няма да ти се случват такива "странни", на пръв поглед неща, каквито му се случват на него  ;) и той описва редовно в сайта си - този го обрал, онзи го излъгал.. Това е напълно сериозно. На един човек наскоро в един руски форум, който съвсем съвестно си спазил всичко /по Ринат/ в помещението му, където работела вертушката още в първите минути от пускането й се появили разни насекоми, когато сменил посоката - всичко си дошло на мястото. Разбира се, можеш да пробваш.  ;)

4. Съществува възможност да се направи и "бърз вариант", без запояване, с авиомоделни спид контролери /например/ и серво /Ринат пише, че трябва да е поне 60А, за да задвижи двигателя/.

Пример:



Вертушка, на базата на SCSI-мотор, 15000 об/мин, поглед отгоре, вижда се бариев магнит, заедно със серво-тестер и авиомоделен контролер HK-60A до 29в (50-60A ESC), дава 14700 об/мин при 12в и ток 2.1А.

5. Ако слагаш магнити - мю-тока се усилва в пъти, но в началото е добре да е дозирано.

Бих искал да помоля форумчанина BONETI, ако има възможност и желание да дава необходимите технически съвети по вертушката. Благодаря.  :)

Успехи!  :)

п.с. който е на печка през зимата - има отзиви от Русия как с едно дърво камината гори цял ден например и т.н. - за гориво се използват мю-частиците. Но това са, така да се каже, лирически отклонения.

« Последна редакция: Септември 07, 2012, 09:31:07 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1384 -: Септември 07, 2012, 11:50:49 am »
..Например банана има по-слаба енергетика от ябълката. Както и всичко сготвено е под всякаква критика. Чудя се защо го правим още. Ама пустия навик.

Имам сериозни подозрения, че готвена храна /по презумпция с доста ниска енергетическа стойност, между другото зависи и от готвача, но това е съвсем друга тема, във връзка с храните и храненето може да се говори много/ - след насищане с мю-частици ще придобие свойства на "жива храна". Още повече, че и Ринат в сайта си пише за изключителните вкусови качества, които придобива водата след обработката с вертушка. Да, и понеже самите мю-частици се явяват, един вид, храна за организма, в смисъл, че човек се насища с енергия по друг начин, а не през стомаха /например, намирайки се в места на силата човек не изпитва глад значително по-дълго време/ е добре да сте на по-лека храна, още повече, че сега сезонът го позволява.  :)

Едно сериозно предупреждение: под и над вертушката се образуват специфични вихри, в обхвата, на които НЕ се препоръчва да стоите - иначе вие ще сте източникът на мю-частици, т.е. ще ви източи енергията, вместо да я генерира от хаоса--->в нашия свят. С други думи ПОД и НАД вертушка /в някои случаи и НЕРАБОТЕЩА, защото се създава един вид инерция на тягата на мю-частиците от хаоса към нашия свят/ НЕ СТОЙТЕ! За хора, които живеят в апартаменти - няма опасност за живущите под вас и над вас съседи, защото пода и тавана екранират достатъчно добре. Това не е повод за притеснение.

Да, когато подобни устройства се използват като "изпълнители на желания" или като "източник на сила" е препоръчително да НЕ публикувате снимки в интернет, защото се създават нежелани ментални връзки към тези устройства, които пречат на коректната им работа. Длъжен съм да предупредя за това, въпреки че ми се иска някой да публикува информация стъпка-по-стъпка "Как да си направим вертушка от А до Я". Колкото повече хора имат такива неща /както с оргонитите/, при едно грамотно общуване с тях - несъмнено ползата ще нарастне като цяло доста сериозно. Не е проблем ако изработвате за друг човек, защото със самото намерение, когато 'клиентът' /да кажем/ си заплаща стоката /парите като вид енергия, като обратна връзка за свършената от вас работа, или пък друг вид енергия като заплащане - искрена, неподправена човешка благодарност, взаимна услуга и т.н., т.е. да се получи един вид "материално-енергиен баланс", на принципа "пито<--->платено", оф, пиша дипломна работа, третата в живота ми и съм в такова изменено състояние на съзнанието, че.. Само баланси са ми в мислите/.

С магнитите има известни недомислици, в смисъл посоката с която трябва да сочат към въртящия се диск, възникват известни мисли, във връзка с коректното поставяне на магнити в 'су-джок' терапията /там, до известна степен пак работата е свързана с мю-частици/. Но при Ринат е малко по-различно, неговата ориентация е повече за технически цели, а аз имам голямо доверие на методите, разработени от Пак Чже Ву, създателя на су-джок /и не само/. Затова най-добре първоначално Ви препоръчвам без магнити - и така действието на вертушката би трябвало да е доста прилично /особено ако са високи оборотите/. А когато аз лично придобия вертушка - ще направя някои експерименти /имам известна чувствителност за енергии и подобни неща/ и тогава ще мога да кажа по-подробно.
-----------------------------------------
Освен енергийните гимнастики /Хермес, Тибетците, Норбеков + Голтис - който съм публикувал в темата "Холографски технологии - нови разработки", пост № 43, а и не само - сега доста успешно изпитвам върху себе една друга енерго-физиологична система за възстановяване целостта на човека, комбинирам я с упражнения по Голтис + понякога гимнастиката на Хермес и някои др. чисто силови понякога, я понякога и ментални упражнения/ можете да пробвате създаването на вакуум в стомаха - лично на мен ми допада най-много описанието според Павел Цацулин /за интересуващите се мога да дам информация за конкретните му книги, имам всичките му видеолекции и семинари/: в изправено положение, краката най-често на ширината на раменете, пръстите сочат напред, главата изправена. Въздухът се издишва се максимално през носа, ама наистина максимално, до спонтанно стягане на коремните мускули. Стоите изправени.Задържайки това състояние изведнъж "гълтате" останалия въздух в стомаха ви--->към белите дробове /ребрата се повдигат, а стомаха хлътва навътре/, при това без да вдишвате или издишвате. Получава се един вид вакуум - това е йогийски вариант на зареждане с енергия от хаоса - в стомашната област /слънчевия сплит/ възниква енергия от нищото. Това упражнение го казвам във връзка с вертушката - за да увеличите енергийния си потенциал може да го правите в близост до работеща вертушка или оргонити и т.н. Между другото много помага при проблеми със запек. Е, да, йогите в Индия практикуват в много силни енергетично места, а ние сме принудени да си ги създаваме сами в домовете си посредством оргонити и др. приспособления. Или да се преместим да живеем на село.  ;)

п.с. за препоръчване е да сте голи /при възможност, разбира се/ в близост до работеща вертушка, когато искате да се наситите максимално с оргон. А след известно време самият ви организъм ще си черпи и/или генерира енергия от околната среда без помощта на такива устройства, защото се е създал такъв потенциал. Тъй като при болшинството хора повечето енергия е концентрирана в долните три чакри /"магическите способности" се пробуждат едва при насищане добре с енергия на сърдечната чакра - анахата, затова и не работят /или работят слабо/, уж, повечето "магически практики", просто хората нямат достатъчно енергия за "по-горните етажи" - малко ли енергийни вампири и 'социумни автомати' /и не само/ се хранят от нас. Едно добро практично решение е - носенето на колан с масивна алуминиева тока /на голо/, предварително наситена с мю-частици /като се прикрепи към шината на работещата вертушка/. Тогава долните чакри се насищат максимално и може да се върви сравнително безопасно "нагоре". Естествено - добре е носенето да е дозирано в началото, защото организмът, не свикнал с толкова много енергия - е възможно да повлияе и на съзнанието, също не свикнало да възприема на ОСЪЗНАТО ниво многомерна информация.  ;) Често срещана грешка е да се захранват директно горните чакри, а долните при това остават на предишното ниво. Необходим е баланс и добра основа, ако мога да се изразя така.
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 13:20:33 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1385 -: Септември 07, 2012, 13:29:41 pm »
bofara, намираш ли нещо общо между оргона, мю частиците и отрицателните йони. Както дават във втората таблица, която съм превел излиза, че са едно и също нещо до известна степен. Разликата между отрицателните йони и оргона е само в отсъствието при вторите на пси фактора. При оргона има нещо съзнателно и мистично. Докато отрицателните йони се явяват нещо като "несъзнателни" частици. Просто разсъждавам.

Мотора на хард диска за вертушката няма ли да стане да се подкара както си е, с компютърно захранване.
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 15:07:53 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1386 -: Септември 07, 2012, 15:37:13 pm »
bofara, намираш ли нещо общо между оргона, мю частиците и отрицателните йони..При оргона има нещо съзнателно и мистично. Докато отрицателните йони се явяват нещо като "несъзнателни" частици.

Доколкото съм се интересувал Райх се е занимавал сериозно с психоанализа /бил е асистент на З.Фройд, ако не се лъжа/, но е стигнал до сериозни открития с оргона, именно във връзка с функционирането, на първо място на човешката психика и подсъзнание, а на второ място и със самия физически организъм като цяло. За съжаление, засега нямам много свободно време да се запозная с необходимата информация по въпроса иначе бих публикувал тук доста интересни неща. Отрицателните йони са представители, ако мога да се изразя така, от нашия свят, докато оргона /мю-частиците, ци, прана../ възниква "на друго място" и при съзнателна комуникация /например проявления на ИСТИНСКАТА ЧОВЕШКА ТВОРЧЕСКА СЪЩНОСТ/ с тях се "въплъщават" в нашия свят. Е и посредством технически приспособления. :) Например и Райх и Шаймуратов, Логан и Спърлинг, sidewinder и т.н. проявяват сериозно творческата си природа. Докато има хора.. абе не ми се говори.
 Ринат Шаймуратов определя оргона като движение на мю-частиците. Ако си спомним, че Вилхелм Райх определя частиците на оргона като биони=мю частици според мен. За мен лично - ако работи както трябва - не се замислям много, много, а ползвам. Смятам, че най-добре е да се изграждат структурите на енергоинформационния пашкул /да израстваме като личност с други думи/, за един вид вертикална еволюция, а пък как - тук вече методи и средства - пълно с такива.

Мотора на хард диска за вертушката няма ли да стане да се подкара както си е, с компютърно захранване.
Интересувал съм се при руснаците - категорично не. Казват, че комп. захранване не можело да осигури необходимите обороти или нещо такова, не ме съдете строго, в техническо отношение съм запознат в много основна степен. Между другото препоръчват трифазен мотор - тип "делта", или нещо такова /при Ринат е описано/, четирифазния /тип "звезда"/ нещо давал проблеми. Именно за трифазния били подходящи както самоделните схеми, така и готовите авиомоделни. Затова е много важно първоначално да се подбере подходящ харддиск, имало и IBM-ки, които не били от алуминий, а това въртящия се диска да е от алуминий е от ПЪРВОСТЕПЕННА важност. Както и долната основа и горния капак е за препоръчване да са от дървен материал /дъб на първо място, от вечнозелени дървета да НЕ се използва. Пишат, че най-практично и евтино било ламиниран паркет. А най-ефективно ще е черно дърво, но то никак не е евтино, споменавам го за евентуални "ценители"/ Дано да съм полезен. :)

А оборотите ги измервали с "тахометри", но за тази цел трябва или да се махне горния капак, или да е прозрачен, например от плексиглас, а плексигласа влошавал качеството на работа. Най-добре дърво горе и долу, или без горен капак /има отзиви, че без горен капак работело още по-добре, но много шумяло, а и горния капак като че ли способствал за допълнителното центриране на цялата конструкция.

Има и хора, които като се наситят с оргон влияят на електрониката и на уреди в обхвата на енергоинформационния си пашкул или на разстояние с мисли. Ринат пише интересно и за телекинеза, телепортация и др., но за да се придобият РЕАЛНО такива способности-сидхи, според мен е необходимо "машината"  :) да фунционира безупречно, т.е. организмът ни да се изчисти от натрупаните през годините боклуци - било то с чисто физическа проява, било с психическа, енергоинформационна..
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 15:59:57 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1387 -: Септември 07, 2012, 16:05:37 pm »
Изключително полезно инфо даваш. За комп. захранване ясно, не става. Може би защото електромотора ще си работи в стандартните 7200rpm. А по принцип не е ли опасно за такъв мотор да се вдигат оборотите над работните? Няма ли да изгори? Обаче 60А спийд контролерите са доста скъпи като гледам.

Дай пример за нещо евтино и в същото време функционално.


П.П. Понеже сега се сетих и да използвам последния си пост да дам отзиви за оргонитите. Бофара сигурно може да ме допълни по въпроса.

Имам син на 5 месеца. Още преди зачеването имаме вкъщи оргонити. По време на бременноста и до сега сина ми, както и ние сме под тяхно влияние.

Детето се развива като по учебник. Много жизнено и здраво. Спи по мен 7 часа като голям човек, без да се буди нощно време. Изпреварва в развитието си по доста показатели други бебета на неговата възраст.

Смятам, че освен генетиката, оргонитите са дали много голямо отражение.

Според моите наблюдения, организмите дават най-силно симптоматика, че нещо става в тях под въздействието на оргоннитите (в положителен аспект, разбира се), ако организма е преминал всички стадии на развитие в присъствие на оргонит. Много по-трудно се отчита например при възръстни екземпляри.

Затова препоръчвам горещо (нищо не коства) да има вкъщи оргонити още преди зачеване, по време на бременност и постнатално. Хората просто ще се радват на правилно развити и здрави деца. Оргонитите предпазват от зловредното електромагнитно замърсяване, а това никак не е малко.
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 16:20:11 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1388 -: Септември 07, 2012, 16:32:53 pm »
Изключително полезно инфо даваш. За комп. захранване ясно, не става. Може би защото електромотора ще си работи в стандартните 7200rpm. А по принцип не е ли опасно за такъв мотор да се вдигат оборотите над работните? Няма ли да изгори? Обаче 60А спийд контролерите са доста скъпи като гледам.

Дай пример за нещо евтино и в същото време функционално.

Самоделните схеми. Например тук посочват много евтина цена /дори за руските по-високи от нашите цени е евтино/:



Освен това тук са различни варианти /обяснено е, според мен добре/ кой вариант с какво захранване и други такива истории работи. Както и тук подробно обяснява към коя вертушка /с конкретните й параметри и функционалност/ какво захранване и "управление" е вложил.

Да, авиомоделните са за "бързи поръчки" :), т.е. на някой, който не му се занимава много-много. Аз затова писах, че и разходите за направата варират, взависимост от времето и възможностите.

..А по принцип не е ли опасно за такъв мотор да се вдигат оборотите над работните? Няма ли да изгори?..

За мотора не било опасно, наистина немалко хора са си направили вертушки, било опасно ако се захерметизира вътре пространството и се ускорят СУПЕР много оборотите, тогава можело да се пръсне. Но в зависимост от възможностите на конкретния харддиск - ако се спазват препоръчаните обороти:

Цитат
5400 -> 9000
7200 -> 11000
10000 -> 14500 (SCSI)
15000 -> 21000 (SCSI)
, тук.

не би представлявало никакъв проблем. Доколкото знам тези стойности и препоръки /навсякъде в сайта/ от практическите съвети, които Ринат дава са проверени лично от него, а и той пише за това. С друго по този въпрос не мога да помогна.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1389 -: Септември 07, 2012, 16:43:13 pm »
..вкъщи оргонити още преди зачеване, по време на бременност и постнатално. Хората просто ще се радват на правилно развити и здрави деца. Оргонитите предпазват от зловредното електромагнитно замърсяване, а това никак не е малко.

Още преди зачеването имат значение известни параметри. Най-важното за здравината на "сребърната нишка" /на английски "silver cord", на руски "серебрянная нить" - за езотерично настроените читатели  ;)/ са личните характеристики /енергетиката е с особено значение/ на родителите, бивши партньори /най-вече при жената, но не само, уф, тук могат да се напишат романи/, както и МЯСТОТО на зачеване. Добре е това да стане в "място на силата", а ако нямате възможност да използвате такова място - си го създайте вкъщи.. Как - ами тази тема е именно за това.  :)

А за електромагнитите излъчвания, когато имам повече свободно време може би ще публикувам някои "работи". Но и оргонитите си работят.
------------------
п.с. относно вертушката е добре да се подсигуриш със закрепващи болтчета и/или винтове - да е стабилна конструкцията, а и да са сериозно затегнати, за да няма изненади при такива обороти. :)
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 16:54:29 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1390 -: Септември 07, 2012, 18:25:24 pm »
Днес си направих оргонен емитер по руската схема. Не съвсем  по указание, но пак работи. 15 редуващи се слоя ал. фолио и целофан. Месинговата тръбичка е 18.1см.



Оказа се, че е идеален за груба диагностика. Тествах на дясната ръка на жена ми по траектория на проекциите на чакрите на дясната ръка от постовете на bofara. Не след дълго ми казва, че на една от точките получава бодежи. Проверих мястото на коя проекция на чакра отговаря. Оказа се това е гърлената чакра, а тя от малка има хроничен фарингит.

Няма какво да коментираме повече. Технологията се е доказала.
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 18:29:56 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1391 -: Септември 07, 2012, 19:25:22 pm »
Айде да направя една реклама. Предисловие: От известно време вкъщи имам калуна. Изключително хармонично, подчертавам хармонично /не тонизиращо, не потискащо, а именно хармонично/ влияе върху енергетиката в помещението, в което се намира, а и върху биологичните същества  :) пребиваващи там. Счита се, че калуната притежава някои "магически" свойства. Гледам в брошурата на Баумакс за Пловдив са пуснали много евтини калуни.  ;)

..от малка има хроничен фарингит..

Твоят опит доказва за пореден път "холографския принцип" - "голямото е изобразено в малкото и обратно". Теоретично вертушката може да го отстрани този проблем.. Също така теоретично  ;), когато някое състояние и/или заболяване е хронично това е свързано със застой на енергията или с прекален много енергия /над функционалната норма за дадения човек/, натрупана там. Един елементарен начин /по суджок, без игли, е въздействие с мю-частици от прост неодимов магнит - в книжарница "Паолa" например в Пловдив продават с обозначени Север и Юг /до Природонаучния музей/. Когато е хронично заболяването и/или състоянието - намира се проекцията на ръката /принципно, когато се въздейства на жена се препоръчва на дясната ръка, за чакрите не е проблем, проекциите им са симетрично разположени и на двете ръце, но ако е друг орган или система - проекцията е огледална на лявата/ се поставя на проекцията на чакрата в конкретния случай на лявата ръка с Южния полюс сочещ към ръката и се залепя с лейкопласт или друго подобно средство /аз използвам бял изолирбанд/. И се оставя няколко часа да отнеме застоялата енергия и да предизвика движение. Може да се приложи няколко дни - според лични усещания и преценка. Това го споменавам от чисто теоретичен аспект, при това от "здравна" гледна точка, не искам да се задълбочавам в метафизични и др. теории, в смисъл за какво точно отговаря гърлената чакра. Но не те съветвам да го прилагаш, sidewinder, защото до 7-годишна възраст /според различни теории възрастта варира/ майката е свързана с детето - като едно цяло са, т.е. ако не се знае точно какъв ще бъде ефекта, по-добре да не се прави. :)

Във връзка с магнитното въздействие ще си позволя и един съвет - НЕ купувайте на децата си играчки с магнити. Макар и уж слаби, на неукрепналия детски енергоинформационен пашкул може да окажат неблаготворно влияние - по пръстите на ръцете е осеяно с биологично активни точки.  :)
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1392 -: Септември 07, 2012, 19:58:08 pm »
bofara, много благодаря, че сподели за калуната. Ще си взема при първа възможност. Оказа се, че то си е направо медицинско растение. Засега на жена ми не смятам да правя опити за лечение. Както казваш, не се знае какъв ще е ефекта и за детето. Благодарности.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1393 -: Септември 07, 2012, 21:50:07 pm »
По-рано в темата стана дума за окарина, та се присетих за едно друго такова инструментче, в миналото, а и сега в някои части по света използвано от шаманите. На долния линк ще го видите.
http://www.ta-musica.ru/altai_komus_ppotkin_standart
Руснаците му викат "комус", у нас е познато като  „бръмбазък“, „бръмчило“, „дръндар“, „комар“. От много време се каня да го пробвам, но преди това трябва да го купя. Някой дали може да ме ориентира къде да го потърся тук, в България, че не ми се разправя с руснаците.   :blum2:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1394 -: Септември 07, 2012, 23:03:22 pm »
Здравей миротворец, аз лично имам такова нещо, но не е купувано от БГ. В София на ул. Гладстон 2 (до ъгъла с бул. Христо Ботев) има чаена къща - Veda house. Чувал съм, че там продават. Същата къща я има в Пловдив ул. Г. Бенковски 50 (в Капана).

Доколкото знам произхода му е индийски. Келтите също са го използвали.

Ако искаш да изгониш по-чувствителните жени, спокойно можеш да си вземеш едно. Алтайските били най-хубави.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27