Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859358 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1800 -: Август 13, 2013, 21:27:15 pm »
aggravator:)
Идеята е именно в това, че когато се запише на оргонита, т.е. още при самото му създаване оргонитът се инициира /програмира ако искате/ да провежда точно тези енергии, при това при желание, тъй като този оргонит е наличен постоянно, може да ползваме тези конкретни вибрации и излъчвания ВИНАГИ, когато са ни необходими. Така може да се създаде един вид каталог /библиотека/ с оргонити с различни качества, които може да се полезни за различни цели и ситуации, а не да се чака отново благоприятно подреждане на планетите.
6285174923344176257

Неактивен aggravator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1801 -: Август 13, 2013, 23:49:24 pm »
Да, наистина идеята за изчакване на точния момент за създаването на конкретно лично твое творение или иницииране на действие изглежда тромава и непрактична,но ако се замислиш 7-дневния цикъл ,който цитираш също е един вид пренасяне на енергията на пространствено-времевия континуум върху бъдещия потенциал на развитие на конкретното начинание. Има цели библиотеки с литература ,които описват как древните култури са следели именно тези моменти за по-ефективна комуникация със създания от други измерения. В нашата тракийска култура такива примери изобилстват и те са пряко свързани с култа към Слънцето и Луната и съответните им 365 и 28 дневен цикъл .Бялото братство също се основава на почитта към Слънцето и слънчевата енергия се счита като поток от живи създания. В 27-28 страница някъде бях мернал за цитати от древни поверия ,говорещи за духа на създания срещащи се в небето и идващи от Сатурн и Юпитер. Примерите са много.

Може би за целите на хората ,занимаващи се с оргонити е по-практичен 7-дневния цикъл,но това допълнение го включих ,защото имам наблюдения в тази насока, които мисля ,че мога да са от полза на много хора ,решили да създадат мощен биоенергизатор .Земята ,както и всеки обект в Слънчевата система се намират в една отворена система на пряко взаимодействие. В резултат на промени, настъпващи в следствие на тези взаимодействия реагират всички живи създания и то при определени енергийни наслагвания без дори и да си даваме сметка за това (т.е. ефектът може да се изследва на масово ниво). Като носител на оргонова енергия би следвало и оргонитът да е чувствителен на вибрациите ,насложени му като отпечатък в момента на създаването му, защото и той е част от една отворена система - приема отрицателна и излъчва положителна енергия. Отделно си мисля, че както фактор може да се окаже състава на даденото устройство, така и времето , в което му се дава живот играе значима роля,т.е. да се разшири представата не с цел затруднение ,а по-скоро прецизиране. Тук предположението ми е чисто теоретично,но ако се замислим всеки един от нас е носител както на универсален код за вида си ,така и е носител на различна астрална информация, която оказва по-силно влияние върху материята в хода на живота и я видоизмения в зависимост от напредъка или упадъка на духовното развитие. Идването на Земята в човешко тяло е в хармония както с пространството, така и с времето и с кармичните наслоявания на духа. Т.е. душата има определен пространствено-времеви "прозорец" ,в който й е дадено възможността да изпълни задачите си. В случая това не е идея отиваща в бъдещето ,а връщаща се обратно в миналото , от където изхождат и много от знанията цитирани в тази тема ,така че счетох за уместно това да бъде споменато. :)
« Последна редакция: Август 13, 2013, 23:52:53 pm от aggravator »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1802 -: Август 22, 2013, 09:24:30 am »
Интересна информация. Продължение.
п.с. забавното е, че първите опити, направени от този блогър-автор с това оргонно устройство са върху растения..  :)
6285174923344176257

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1803 -: Септември 16, 2013, 22:45:59 pm »
Здравейте момчета, гледам че сладко си хортувате тука ... и реших да ви запитам някой тънкости. От известно време чета и следя темата и стигнах до момента да събера съответните частици. Въпросите са следните:
За направа на оргонит за чистене на негативни влияния, удачно ли е да се направи без титанов диоксид, въобще без никакви пясъци или прах?
Може ли да не слагам алуминий а само мед (накълцан меден кабел фи9)и стоманени стружки ( от метална гъба за миене на чинии) + мобиус бобина от по-тънък меден кабел?
Имам кристал, който не знам как да разбера дали е истински или е обикновенно стъкло и ми е нужно мнение:
http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/7935966442/?
За зареждането мога ли да ползвам колонките на компа, нямам друга музикална система?
Ако да, от къде да извлека честотата 714Хц?
Звука на родопски гайди удачен ли е?
Ако кристала, който имам става ... каква е схемата да бъде пре/по/чистен( най-вярната такава)?

 тук където живея в момента, няма кемтрейли, има три кучета, чакаме бебче и едно негативно влияние спи в другата стая, има и други три енергийни създания освен жена ми, които са пас. Те изобщо не подозират какво предстои да се случи ... легендата, е че ще се прави нещо, което изчиства електромагнитните излъчвания на компа, без повече обяснения какво точно и защо и как. Благодаря ви предварително ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен aggravator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1804 -: Септември 17, 2013, 13:04:38 pm »
Здравей Kiko1313,
Разбира се ,че не пречи да си направиш оргонит без титаниев диоксид. Много е важна нагласата ,с която се прави даденото устройство и с какви мисли тръгваш ,когато смолата застива. И е добре да ти идва отвътре, а не да се насилваш да бъдеш позитивен и усмихнат,т.е. по някакъв начин предварително да си се изчистил енергийно. Споделям го от личен опит.

Добре е да използваш такива материали ,както органични така и неорганични ,които имат способността да заземяват негативната енергия. Наскоро направих опит да направя точно такъв оргонит, какъвто и ти мислиш да създадеш ,но не ми се получи заради погрешни пропорции с катализатора, но в него се стремях да сложа материали като пирит, турмалин ,тигрово око, малко хума, чесън, тамян разтопен в смолата. Минералите имат заземяващи свойства, а за другите съставки не е нужно да обяснявам какъв ефект имат върху нечистите сили. Стоманата и медта са задължително поне според мен и не се лишавай от тях.

Относно музикалната система не мисля ,че това е проблем ,въпреки че имаше изказвания тук ,че ефектът е още по-добър ако не използваш колонки. Пробвай със зепер ако имаш наличен. Използвай програмката ,която Бофара беше публикувал тук - Flex16.  Беше някъде между 50 и 70 страница, просто провери или питай търсачката на форума. Много е удобна и описва различни честоти със съответното им влияние. Съвет от мен е да използваш квадратна ,а не синусуидна или триъгълна вълна. Идеята за зареждане със звука на гайдите ми се вижда повече от чудесна и лично аз също бих се възползвал.

Само да ти кажа,че поне на мен не ми се отваря страницата със снимката,която си направил. Ако имаш съмнения по-добре отиди до индийския магазин (ако си от София),който се намира на Графа и от там си вземи кристалчета. Можеш да използваш и аметистови, и цитринови. Аз имах изключително енергизиращ ефект с цитрина и лично бих го ползвал повече от всеки друг кристал,но въпроса е индивидуален и сам си прецени кой е енергийно адекватен за теб. Пречистването става като го оставиш на Слънце за 3-4 дни. Най-добре е освен това да го заровиш и в пръст земя за поне 1 седмица ,да го минеш през вода за няколко минути и да го опушиш с билки или просто тамян. Така имаш въздействието на 4 елемента и при мен се получава доста добре. Не използвай морска сол, тук се извадиха факти ,че се поврежда структурата на минерала. Зареждането ти идва след това като го държиш във водещата ти ръка и се помолиш в момента ,който ти идва да го направиш наистина. Така енергията от молитвата протича директно към минерала и вече е зареден. Някои използват зепери , съкър пънч и други и може те също да споделят ефекта.

За накрая искам да ти опиша какъв беше ефекта от пречистването на енергията в моя апартамент. Аз също си имам един енергиен вампир ,който не е толкова активен в черпането на енергия посредством комуникация колкото посредством присъствието си. След направата на тензорните пръстени и оргонита започна да се държи изключително лошо с всички и се стигна до скандали и пререкания. Не знам дали това беше реакция от прочистването,но очевидно стана по-чувствителен и раздразнен. В същото време аз и още един човек ,които сме балансирани станахме по-спокойни и съсредоточени. Всичко се крие в детайлите и аз също трябва да ги споделя с вас ако трябва да търсим причини. Черпейки идея от Бофара сложих под самия съхнещ оргонит бележка с послание за здраве, успех и пречистане на цялото ми семейство. След 1-2 дни като не ми се получи оргонита го лепнах на един вестник. След това започнаха споровете и съня ми стана неспокоен. Когато видях какво пишеше на вестника видях ,че на него имаше разни 'жълти' истории и убийства. Трябва тези дни да заровя целия оргонит и да се отърва от него.  Иначе ако искаш да имаш силна енергетика на мястото в което живееш не се отказвай от пособията на Слим Спърлинг - лично се убедих ,че работят!!!  :hi:

Неактивен aggravator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1805 -: Септември 17, 2013, 13:27:08 pm »
Като се заговорихме за нечисти сили ,енергии и влияния искам да задам един въпрос ,който може да се стори малко труден за отговаряне и помощ. Може би Сайдуайндър и Бофара биха били най-правилните хора,които да ми отговорят.

Интересувам се дали в руските форуми и изобщо някъде има проучвания ,които показват как с всички оргонитни устройства по определен начин могат да неутрализират радиационно замърсяване в района ,в който живее даден човек. Питам ,защото не знам руски и имам затруднения в превеждането ,а доколкото разбрах тук има доста хора ,които изследват именно рускоезични книги и форуми. Питам поради факта, че в от 1 месец насам се разбра ,че има повишени нива на замърсяване в района на Северна и Южна Америка ,като материала идва отново от Фукушима, а оттам всичко това идва и насам,така че си мисля че темата е актуална за всички ни. Не знам дали ползването на турмалинови друзи под някаква форма е достатъчно ,за да се стигне до пречистване. Тук не включвам и важни навици за предпазване като спиране приема на морски продукти от Тихи океан, както и зеленчуци и месо от Америка. И ако на много хора това може се стори налудничаво чуйте коментарите на Кристина Консоло в интернет придружено със снимков материал на растения от района. Отделно познавам и мой близък, работещ в статистически център на МОСВ, където се обработват данните от лабораториите ,изследващи радиацонния фон и по неговите думи всичко се прикрива и изопачава. Ако някой тук има скъп гайгеров брояч може да направи изследване,но само преди 2 години в Литва се откри радиационно замърсяване. Дано това не се сметне за офтопик ,защото намеренията ми не са такива. Водя се от идеята,че определяща роля за състоянието на нашия генетичен код играе финното етерно тяло ,което всеки от нас има и ако повлияем на него под някаква форма би се стигнало до по-висока издържливост на организма.

Моля поправете ме ако концепцията ми се вижда неправилна и коментрайте ако имате интерес.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1806 -: Септември 17, 2013, 13:32:54 pm »
Аз лично не мога да дам компетентен отговор по този въпрос - конкретно във връзка с оргонитите.  :unknown:
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1807 -: Септември 17, 2013, 15:04:08 pm »
Между другото, понякога ми става много мъчно колко сме неграмотни в България относно такива въздействия и РЕАЛНА работа с такива неща. Ето един пример с какво се занимават хората и какви магически машини използват:
А ние сума ти време ги дъвчим тези оргонити..
Ако примерно денят не е слънчев, а искате да си почистите кристала на слънце, или пък да си активирате оргонита със енергия, носеща "слънчеви качества" - ето начин:
Сваля се оттук Таро на Кроули /една от малкото съвременни реално работещи МАГИЧЕСКИ колоди Таро/, а ако все пак не ви се нрави Кроули по една или друга причина - тарото на Райдър Уайт /пак там/. Принтира се голям аркан 19 /Слънце/, т.е. Major Arcan 19:

настройвате се на слънчевите енергии /или за по-изкушените се настройвате по книгата на Тот, автор Алистър Кроули на съответния раздел за голям аркан 19 - Слънце/ и възприемате изображението от "картата" /т.е. принтираната картинка/ като портал към реалните слънчеви енергии, за които тази карта е ключ.
След това може да се постави оргонитът да застива върху "картата".
« Последна редакция: Септември 17, 2013, 15:19:50 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1808 -: Септември 17, 2013, 16:23:04 pm »
Има оргонити, пречистващи йонизираща радиация, но не могат да се изработват в домашни условия.

http://www.orgoniseafrica.com/nuke-buster.html#.UjhWKcbwrwY
http://www.orgoneaustralia.com.au/NB.htm

Поне аз не бих се заел да правя такъв, защото знам, че няма да се справя. Иска сложна последователност от действия и кохерентни излъчватели на светлина, преминали през някакъв георезонаторен образец, с която да се зареди един от многото слоеве, от които е направен и т.н.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1809 -: Септември 17, 2013, 17:50:12 pm »
Привет отново момчета, благодаря за информацията. Водя си записки от онзи ден насам. Видях също така доста противоречиви мнения в темата, а някой са и твърдо контра. Ето снимки на материалите, моля ако някой види неща, който не трябва да са там, да каже ... мене най-голямото ми притеснение е кристала ... живея в Бразилия и поради някаква причина в града, в който съм не намирам кристали, поне досега, 4 месеца съм тук ... Кристала си го донесох от Испания. Друг един проблем, неочаквано странен, е че се налага много конспиративно да действам, за да не си помислели хората, че съм макумберо и търся материали да правя кондомбле. С доста лошо око се гледа на тия неща като цяло и хората, които се занимават с тях са меко казано странни. Онзи ден видях една сграда, доста зле изглеждаща и усещането за мястото е ужасно, ще взема да го снимам и да ви го покажа, виждам напоследък странни неща, които преди е нямало как да видя.  Та това положението. Имам на разположение нещата които виждате:

1. Кристал с неустановена самоличност
1 кутия от 900мл Акрилна смола
1 метър дебел меден кабел фи 9( този ще го кълцам на парчета)
1 метър тънък меден кабел фи 5( този за кроп коил)
3 шишенца с катализатор по 12гр. всяко
1. пластмасова бакелитена чашка от китаеца 300мл
1 ролка алуминиево фолио
1 парче от около 70см кабел от мек бял метал ( скъсах от беше заедно с един коаксиален кабел) ... въпроса е става или не става да се накълца и да се сложи?
1бр. гъба за миене правена от стоманени стружки ( пише си на пликчето )
1 бр. намерение готово за действие ...
1бр. доста силно слънце, макар, че все още е ранна пролет ( днеска е 35 градуса) ебаси жегата пече навънка.

http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/9785888263/
http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/9785887973/
http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/9785613351/

надявам се линковете да сработят тоя път ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1810 -: Септември 17, 2013, 17:53:10 pm »
Пропуснах само да спомена, че над вратата, която се вижда на въпросната сграда има табелка, която указва, че там се помещава офис на националната асоциация на хората правещи кондомбле ...  :diablo: ... ако сметнете, че поста е оффтопик моля добавете го към горния ...  :-X
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1811 -: Септември 17, 2013, 19:39:10 pm »
Четейки от тук, не виждам нищо общо между кондомбле и правенето на оргонити. А между другото кристалите, с които аз се снабдявам от индийския на главната в Пловдив идват точно от Бразилия и Индия. Явно кристалите при теб са табу именно заради техните възможности.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1812 -: Септември 17, 2013, 22:42:42 pm »
Прав си, нямат нищо общо, просто в деня, в който събрах материалите някакси се озовах на това прокажено място и ми хрумна да заровя едно на входа ... Има магазини за какви ли не други глупости, но за камъни нито един. Няма природонаучен музей, където се предполага, че може да има! Освен някой шано, друг начин за сега не виждам. А градът е столица на щата, с размери колкото Испания ... Ако ви се налага да превеждате нещо от испански или португалски свиркайте, аз съм насреща. Поздрави
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1813 -: Септември 18, 2013, 07:12:14 am »
Можеш просто да си направиш една оргонитна пръчка /оргонов емитер/.. С нея могат да се направят наистина чудеса, а там кристал не се използва..
6285174923344176257

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1814 -: Септември 18, 2013, 14:34:04 pm »


1. Кристал с неустановена самоличност


Здравей Kiko1313,
Кристалът ти е "планински кристал" - двойно терминиран.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27