Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859287 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1155 -: Май 20, 2012, 13:31:15 pm »
Цитат
но това, както виждаме от снимките на sidewinder с билките 1.5 м височина се постига и с други средства


То това на снимките е страничен ефект на остатъчен оргон от СВ. Иначе не това му е целта.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1156 -: Май 20, 2012, 14:16:55 pm »

...страничен ефект на остатъчен оргон


 :good: 
« Последна редакция: Май 20, 2012, 14:24:54 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1157 -: Май 20, 2012, 17:50:59 pm »
На кирлиановата фотография се вижда и цвета на излъчваната аура. Може би става да се ориентираш дали е положителна или не.
Да - не?
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1158 -: Май 20, 2012, 18:10:59 pm »

На кирлиановата фотография се вижда и цвета на излъчваната аура. Може би става да се ориентираш дали е положителна или не.
Да - не?


Цитат
Това, че се наблюдават различни цветове явно потвърждава възможността за селективно влияние на изследвания обект. Методиката и резултатите на д-р Игнат Игнатов са новост, защото се показват локални енергийни състояния на изследвания обект в зависимост от цветовете в електричната му аура. Това като факт дава нови възможности за изследване и характеризиране на качествата и свойствата, както в биологично, така и във физично отношение на обекта. Откриват се нови възможности за характеризиране на биологичните свойства на обекти след определено въздействие. Методиката може да се дефинира като методика за Цветен Кирлианов спектрален анализ на д-р Игнатов. Възможно е да се разкрият нови представи при цветното зрение. Не е ясно дали зеленият цвят, виждаме да е усреднен ефект между жълтия и синия цвят, или в някои случаи съответства на дължина на вълната, съответваща на зеления цвят от спектъра
Цитат
„Единствено Природата (Бог) решава кой какви биоинформационни способности да има. С различни алтернативни методики ние можем само да ги развиваме. Проведено бе изследване на биовъздействие върху човек с представители на различни школи по алтернативна медицина – български биотерапевти, хора с биоинформационни способности, които са обучавани по методиката на Дросинакис, рейки мастери. Интересното е, че при представителите на всички школи след биовъздействие върху човек с висока достоверност се увеличава биоелектричната аура на биооператора. Тази зависимост е валидна за хора с изявени способности. Това показва, че има процес на „зареждане” с енергия. По-скоро се наблюдава хармониране на „ян” и „ин” енергиите в тялото на биосензитива. Има зависимост и с получените резултати при спектрален анализ на вода в режим „отдаване” и „отнемане” на енергия и степента на възстановяване на Кирлиановата аура. Това не може да се обясни само с възстановяване на „собствената” енергия.
Патологии в човешкия организъм също променят биоелектричната активност и намаляват размерите на електричната аура. Ореолът на един здрав и жизнен човек е с отлични параметри. Необходимо е обаче да се докаже дали този човек може да владее и контролира енергийните потоци, които излъчва (Игнатов, 2005) . Затова е задължително при изследване на биотерапевти да се прилагат и дистанционни методи за регистрация на биофизични полета
.
тук.
Да, съдейки по горецитираното кирлиановата фотография показва наличието на здраве, на хармонична аура. Може ли обаче да се съди, че имайки такава хармонична аура човек 'владее и контролира енергийните потоци' само чрез кирлианова фотография, макар и цветна? T.e. за да поддържа той тази хармония на своята аура - 'смуче' от другите, или пък неосъзнато, на подсъзнателно ниво им въздейства, или пък съвсем осъзнато... Като при това аурата му може да е в перфектна форма. Отговорът е отново в горецитираното - необходима е допълнителна информация, която се получава в случая от дистанционни методи.

Дори на суперположително въздействащ биоенерготерапевт ако му пожелаеш нещо много лошо /или му въздействаш по друг отрицателен начин/, в повечето случаи без той да разбере дори, ще получиш ефекта на бумеранга. Жена ми и аз ходим при един сериозен биоенерготерапевт 2-3 пъти годишно, за да ни изравни аурите, защото все пак живеем в голям град и каквото и да ползваш - града си оказва влияние. Та съм чувал от него такива истории. А човекът е изключително свестен /изследван е от този същия Игнатов и засега мога да кажа само положителни неща - 3-4 години ходим/.
Предполагам, че същото се отнася за излъчването на предмети, а не само на живи същества, в частност на хора.
Или с други думи, добре е да се направи кирлианова фотография /както в сайта на сфера Българа, но там май беше компютърна графика/ на хармонизатор, оргонит или друго устройство по време на неговото въздействие с човека! Дори, според мен е добре, да се изследва и времевият параметър - как се развива това действие във времето - настъпва ли /де/адаптация или пък... Защото хармонизаторът може да показва сам по себе си прекрасно хармонично излъчване, но когато се помести в аурата да изменя коренно показателите си, т.е. да 'сработва' /талисман, амулет, вуду.../. Досега не съм попадал никога на такива снимки - показващи реалното взаимодействие на 'предмета на силата' /да го наречем така, а той може да е оргонит, спирала от тел, пирамида или каквото там друго се използва/ върху живо същество.
Естествено, може да се съди по косвени показатели - измененията в ръста на растения  ;) като най-често срещано косвено доказателство, различни субективни усещания, вкл. и махало. Но тогава и сигурността ще е на 'косвено' ниво, т.е. не на 100%. Според мен, а е възможно да греша.
На мен, по субективни усещания от снимките във форума тук, ми допадат някои оргонити и ВСИЧКИ изделия на Спърлинг  :good: , които sidewinder е описал тук. Но честно казано пирамидата от сайта на буборяна не ми харесва. Това е лично мое мнение и естествено не е задължително някой друг да го споделя. Не съм много сигурен, но известните западни 'оргонитчици' или изобщо не се занимават или рядко се занимават с пирамиди.
Затова ще бъде интересно да се споделят тук РЕАЛНИ мнения и впечатления от всякакви пирамиди - картонени, стъклени, медни, оргонитни...

p.s. затова представлява интерес, т.нар. 'чист' оргон, без никакви допълнителни техногенни или природни модификации, без човешки отпечатък...
« Последна редакция: Май 20, 2012, 19:15:38 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1159 -: Май 20, 2012, 19:38:56 pm »
Аз също смятам, че по визуалното впечатление, което създава един оргонит може да се съди за качествените му характеристики като хармонизиращо устройство. Не можа един дръгляв, с мехурчета и не добре подбрани съставки оргонит да резонира с положително усещане. Чел съм и, че естетическия вид няма никакво значение за това дали ще работи един оргонит или не, но все пак. Несполучливите ми оргонити винаги са ми били трън в очите и съм ги заравял.

Между другото във връзка със снимките на кембъстъра и 1.5 метровите растения от слез, цял отбор ботаници от катедрата по ботаника ги гледа и не можа да повярва. Ами то не е само слеза. Има всякакви едногодишни там, които са абнормално високи. Има овчарска торбичка по 60-70см. Абе луда работа. Ако река да запуша тръбите на СВ с алуминий, който е изолатор за оргона, тръбите ще започнат да радиират настрани и ще стане още по-весело.

Едно допълнение:

За да работи трискелиона с пълния си потенциал, трябва да се използва както мажкия, така и женския екземпляр. Мъжкия е този с плътната тел. Докато женския е абсолютно същия по размер, само че се прави от сноп на три парчета тел, усукани като тенсор пръстените. Тогава от този троен сноп се прави женския екземпляр.




Когато се структурира вода с тях се разполагат така под съда с нея.

« Последна редакция: Май 20, 2012, 20:03:48 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1160 -: Май 20, 2012, 19:58:31 pm »
В такъв случай /при излишък на оргон/ може да се вземе восък и някакви две неутрални кутийки или шишенца. Едното шишенце е пълно с восък, а другото - празно. Празното се поставя върху самият източник на оргон или в непосредствана близост до него /колкото е по-концентриран оргона - съответно толкова по-добре/ и се накапва восък от пълното /със запалка или друго удобно приспособление/. Ако е достатъчно силен източникът на оргон - с пълното вече шишенце с накапан в него восък /докато се втвърдява той съхранява в структурите си оргон  ;) / можеш да летиш като Нео /образно казано/. След няколко часа или на другия ден се сменят шишенцата, накапва се в другото и така всеки ден чиста енергия, без допълнителни разходи за оргонити.  8)


Лирическо отклонение: В древността, когато се е раждало дете се е вземала плацентата от заинтересовано от това действие лице /най-добре е това да е роднината, на който е кръстено детето/, изкопавала се е дупка, поставя се плацентата и се е засаждало дърво /изразите 'силен като дъб', 'нежна като бреза или топола' от приказките са напълно реални неща, но няма кой да ни научи, Славейков има произведение - "Явор и Калина"  ;) / - естествено в 'място на силата' /пълно с природен оргон/. Израствайки /докато расте могат да му се прилагат и други 'процедури', като пример мога да посоча тази с микроскопа и кристала в един от моите постове, естествено тогава едва ли е имало микроскопи/ дървото /естествено подбрано правилно/ започва да резонира с растящото дете.  :) Това е древен обичай на съвременния аналог на 'хвърляне на пъпа'.  8)   


А, в някои съвременни клиники за раждане плацентата дори не се изхвърля на боклука, а се продава във Франция на козметични клиники да се мажат бабите със скъпи кремове с плацента /представям си какъв 'резонанс' се получава тогава с бебето  :o /. Аз лично съм виждал в специализирани магазини ампули за коса с плацента.  :o


Казвал съм го и друг път - пазете си биологичния материал /едно време дори плюенето по земята се е считало за 'мръсно' действие, при това не само защото се заплюва майката земя, а и защото се е знаело какво може да се направи със слюнката.


Ако прекалявам - кажете си, няма да пиша повече.  :) Всички имаме починали роднини. Случва се така, че малко или много понякога на човек му става мъчно, особено ако събитието се е случило неотдавна. Посредством мислите си за тях ние им даваме енергия, което е много, много приятно за тях. Можем да им дадем енергия и като оргон /на аналогичен на този принцип викат духове с всякакви там практики, бррр. - като ги подхранват с енергия, те са заинтересовани да дойдат в по-ниско измерение/. Именно този принцип е 'описан' в горепосоченото произведение на Славейков. Защото дърветата резонират не само на физическо ниво с хората. Избират се именно дървета, а не животни, заради дългото им съществуване.
« Последна редакция: Май 20, 2012, 20:34:39 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1161 -: Май 20, 2012, 20:54:21 pm »
Цитат
В такъв случай /при излишък на оргон/ може да се вземе восък и някакви две неутрални кутийки или шишенца. Едното шишенце е пълно с восък, а другото - празно. Празното се поставя върху самият източник на оргон или в непосредствана близост до него /колкото е по-концентриран оргона - съответно толкова по-добре/ и се накапва восък от пълното /със запалка или друго удобно приспособление/. Ако е достатъчно силен източникът на оргон - с пълното вече шишенце с накапан в него восък /докато се втвърдява той съхранява в структурите си оргон  / можеш да летиш като Нео /образно казано/. След няколко часа или на другия ден се сменят шишенцата, накапва се в другото и така всеки ден чиста енергия, без допълнителни разходи за оргонити.   


Понякога си изненадващо гениален. Супер идея.
« Последна редакция: Май 20, 2012, 21:33:53 pm от sidewinder »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1162 -: Май 20, 2012, 23:55:13 pm »
Докато някой не ми даде логин и пасс за място на което да качвам снимки - ще карате само на обяснения.

Направих нещо ВЕЛИКО:

Тензор-ринг от 8 пръстена х2 жици х(нещо си)=ЕДИ_КАКЪВ СИ РЕЗУЛТАТ.
Обяснение за интелектуалците: това била една от вибрациите на Великата Маха-Мая и така нататък приспивни дрънканици .......

Обяснение за простаци като мен: Като седи близо до теб, почваш яко да се гушиш с кинти, секс, здраве и к'вото се сетиш още.....

Заслугата не е моя, но аз съм техническият изпълнител.
Строго Технически са 8 пръстена, но реално е 1.

Резултати:
Вечерта го сложих върху шкафчето в кухнята върху 2 метални дръжки (сори - нямам хостинг за снимки)
1. Сутринта рано ме изритаха от леглото защото имало извънредна работа със ++ заплащане.
2. След това ми звъннаха за преинсталация на Виндоус + £20
3. След това ми предложиха допълнителна ежедневна работа ако искам
4. Преди малко обещаха да ми намерят адски престижна работа с леко по-висока заплата и доста по малко duties.

Това нещо действа в радиус 30-40 метра и всички тези неща ще ги имат и твоите съседи - така че, ако ги мразиш - не го прави :-)

Изработва се изключително лесно и като ми даде някой хостинг за снимки - ще ги кача + обясненията.

А, ако модераторите пак ми затрият темата като онази с пръстена - все ми е тая - аз си намерих моят начин :-)

И пак да подчертая: Ако имате поне елементарни зачатъци на интелект - никога не навивайте жиците в режим "РАЗВИВАНЕ" на бормашината!!!

« Последна редакция: Май 21, 2012, 00:01:55 am от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1163 -: Май 21, 2012, 12:56:36 pm »
...точно до детската площадка пирамидална конструкция, заобиколена от камъни, подредени по строго определена ориентация...







Камъните нямах възможност да ги снимам, защото имаше малки деца, а не ми се искаше да ги снимам и тях. Но самите камъни се намират по мисленото продължение на диагоналите на основата.


Опитах се да го направя схематично, без да следвам пропорции, просто визуално /възможно е да съм объркал или пропуснал нещо, не съм оглеждал подробно/:






На пръв поглед прилича на някаква мандала. Ако трябва да бъда честен принципите, които са използвани тук са за концентриране на деструктивни вибрации от околното пространство в самата пирамида.  :good: Интересно е обаче от нея къде отива този 'концентрат'? Ако беше само паралелепипед, а не пирамида щеше да се неутрализира, но за пирамида не съм чувал да неутрализира вредни вибрации. Но е възможно. Интересно под земята дали има нещо...  ;)
Ако концентрираше оргон наоколо растителността щеше да е избуяла сериозно. А както виждаме си е напълно нормална. А и децата не ми се струват много енергични, когато си играят в близост. Макар че може да е случайност.
« Последна редакция: Май 21, 2012, 14:37:13 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1164 -: Май 21, 2012, 13:01:28 pm »
...точно до детската площадка пирамидална конструкция, заобиколена от камъни, подредени по строго определена ориентация...

А някой може ли да каже, кой и защо ги е направил тези пирамиди. Всичко се прави с цел и мен тези конструкции леко ме притесняват...

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1165 -: Май 21, 2012, 13:43:38 pm »

...мен тези конструкции леко ме притесняват...
Мен лично не ме притесняват, просто защото не бих си позволил да се задържа /или мои близки/ в близост до такива предмети продължително време. Не казвам каквото и да било - може и да хармонизира пространството, всичко е възможно. Но личното ми мнение е, че такива конструкции нямат място в близост до детски площадки.
Ако съдим по обхвата /няколко мили/ на настолния тензор-ринг-сфера от Спърлинг, ако се направи нещо подобно но с принципите на Слим Спърлинг в някой парк би имало значителна полза.
6285174923344176257

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1166 -: Май 21, 2012, 14:07:19 pm »


Добреее, похвално.


А това е моя арсенал. Има и още но са по тръбите на банята и кухнята.




Можеш ли да кажеш как ги изработи ? И за какво точно ги ползваш? Могат ли да се вкарат в оргонит ?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1167 -: Май 21, 2012, 16:21:37 pm »
Mildo... и таз добра. За какво се пънем вече 10 страници в темата?!


Почваш от тук и стигаш докъдето сме сега. Но прочети всичко, че има подвеждаща информация и след това корекции на същата.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1168 -: Май 21, 2012, 18:27:59 pm »
Нямам думи - NOKIA LUMIA 800 - знаете, че батериите им издържат до 3 дни и то, ако не се ползва изобщо (собствен опит).

Днес се зачудих кога за последно съм я зареждал - не е Фотошоп - преди 7 дни?!!  :o :o :o :o

В радиус около 50 см. около нея има разпръснати 5 големи и 3 малки(много мощни) оргонити.

Нямам думи! ??? ??? ??? ???

Вече имам логин и парола за снимки - не ми пращайте!!!!
« Последна редакция: Май 21, 2012, 19:09:44 pm от peyu2010 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1169 -: Май 21, 2012, 20:06:45 pm »
Много назад в темата и аз репортувах за подобен случай с моя мп3 плеяр. На 6 години е вече. Батерията не изкарваше и 2 часа напоследък. Откакто има оргонити вкъщи държи мнооого повече.


1. "Оргона е среда за електромагнитните и гравитационните явления. Както етера, оргонната енергия е субстрат за най-фундаменталните природни феномени. Това е средата, в която светлината се движи и електромагнитните и гравитационни полета упражняват своята сила. Една от основните задачи на оргономията е да интегрира нашите знания за оргонната енергия с фактите относно този феномен, известни на ортодоксалната физика."

2. Оргона е в постоянно движение. Среща се навсякъде, дори във вакуума.

3. Няма маса. Това е причината да не може да се измери с конвенционалните уреди.

4. Неговото поведение си противоречи със законите на ентропията. Противно на очакванията, оргона тече от места с ниска плътност към места с висока. Електричеството се движи от места с висок потенциал към места с нисък.


5. Отговорен е за създаването на материята. Вилхелм Райх смята, че тук на Земята тече непрестанен процес на създаване на нова материя.

6. Отговорен и за живота. Оргоновата енергия е тази, която разграничава живата от неживата материя.

7. Отделни потоци от оргонова енергия се привличат по между си и се наслагват един на друг. Това е част от креативния процес в природата. Такъв процес се наблюдава в живите системи.


http://www.starseeds.net/profiles/blogs/what-orgonite-is-and-how-it
« Последна редакция: Май 21, 2012, 20:26:34 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27