Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859197 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1140 -: Май 19, 2012, 21:51:23 pm »
Важно:

"Между сооружениями древнего Египта и храмовыми комплексами Камбоджи есть нечто общее. При всех очевидных внешних различиях храмы Анкор-Тома - это те же пирамиды, воплотившие в себе те же принципы. Однако в храмах Анкор-Тома есть нечто особенное, чего нет в пирамидах и храмовых системах других цивилизаций. Речь не о национальных особенностях в архитектуре, а о той ее важнейшей составляющей, том знании, которое позволяло сделать сооружение из камня генератором особых энергий. Именно эти особенности, воплощенные в храмах Анкор-Тома привели к тому, что по определенным показателям суммарный уровень энергетичности территорий храмов Камбоджи выше, чем у пирамид и храмов древнего Египта. Сразу проясним, что стоит за этим определением. Энергетический поток, построенной фараоном Хеопсом пирамиды - очень силен, но он проявляет себя всего несколько дней в году. Это особые дни, связанные с циклами Солнца, Луны и Земли. Именно в эти дни жрецы древности входили в храмы и осуществляли в них вполне определенные действия, целью которых было установление контакта с богами (представителями других высокоразвитых инопланетных цивилизаций). В эти 48 дней в году, к которым иногда добавлялись редкие энергетические воздействия, связанные с процессами, протекающими в многомерной структуре космоса, энергетика пирамид и храмов приобретала совершенно особые качества, открывавшие в человеке сверхспособности. Но во все оставшиеся дни сооружения древнего Египта молчат, в то время, как храмовые комплексы Камбоджи энергетически активны в течение всего года! Особенно выделяются своей энергетической активностью три храма: Анкор-Ват, храм Та Кео и храм Прай Руп (Храм Реинкарнации)."

"В результате экспедиции удалось установить следующее: для того, чтобы пирамида начала работать ее следует, в буквальном смысле включить. В противном случае она, как стоящий на взлетной полосе самолет. Вы можете залезть внутрь, покрутить руль, понажимать педали, но он при этом никуда не полетит. Для того, чтобы он взлетел ему надо включить двигатели. Что, в буквальном смысле и было проделано участниками экспедиции в пирамиде Хеопса. Результат превзошел все наши ожидания. В результате экспедиция привезла с собой ценнейший материал, который невозможно почерпнуть в книгах. Полученные данные и опыт привели к пониманию, как в древности жрецы включали пирамиды. Помимо этого, пришло важное понимание, какими средствами древние строители усиливали энергетику мест, создавая на определенных территориях особые энергетические условия. В ближайшее время все привезенные из экспедиции знания будут воплощены в строящейся под Питером пирамиде, которая после завершения строительства будет "включена" так же, как это делали древние строители пирамид, получившие эти знания от Неферов. Вокруг нее будет построен комплекс особых сооружений и стел, которые позволят создать над строящейся пирамидой энергетическую пирамиду. "


Доколкото разбрах от думите в интервюто на В. Уваров, руснаците са включили, в буквалния смисъл, Хеопсовата пирамида. За целта са използвали звукосъчетанието ОМ с точно определени честотни характеристики. Звуците са издавани от звукова апаратура и след 30-тина минути са получили телепатичен отговор. Ако имаше начин да се доберем до тези звуци!...
« Последна редакция: Май 20, 2012, 08:27:54 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1141 -: Май 19, 2012, 21:56:17 pm »
Оф, знам, че ще ме бактисате вече, но ще си позволя още един цитат:
"Такие материалы как: органическое стекло, картон, различные пластики, для строительства пирамиды не подходят. Лучше всего, если мини-пирамида будет выполнена из стекла, т. к. этот материал наилучшим образом отвечает резонансным характеристикам, необходимым для получения соответствующего результата."

Стъкло братчета...

И още нещо:
"Важнейшим фактором в эффективности структурирующих свойств пирамиды является зона перехода сред, определяемая структурой материала и качеством поверхности боковых граней пирамиды. Чем контрастней разница между плотностью воздуха и плотностью материала и выше качество поверхности, тем лучше свойства пирамиды. "

Доколкото успях да схвана не е перспективно да се правят пирамиди по-малки от 70см. Такива нямат почти никъв ефект, особено ако са под 30 см. Най-удачните за домашни нужди, изработени от стъкло, са се оказали тези с височина 1 метър.

Няма проблем, приятелю! Нали за това е форума, за да обменяме идеи и знания (до колкото ги имаме)
Така е решил човека, че е правилно, така го е написал, какво толкова... Щом не го кефят картотените, ми ОК!
Аз, преди шест години реших да си напарвя ескперимент с картонена пирамида, висока 30см. В нея, на поставката, с височина 1/3 от височината на пирамидата поставих парченце свински черен дроб. Важно е да се уточни, че беше август, а пирамидата беше на терасата естествено. Приятели, не само, че не се вмириса, не само, че една муха не видях, но така изсъхна, че се смали повече от десет пъти!
Няма да ви разказвам за многото други експерименти, които съм правил с ножчета, с месо, с пчелен мед, с какво ли още не. Съвсем няма да ви разказвам и за другите експерименти, за които подозирам, че даже няма и да ми повярвате НА КАКВИ НЕЩА СЪМ БИЛ СВИДЕТЕЛ! Единственото, което ще ви препоръчам е, да не вярвате сляпо на всеки решил да препечели някой лев, долар или рубла от темата, а да се доверите на СОБСТВЕНИЯ ви опит!

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1142 -: Май 19, 2012, 22:06:37 pm »
Единственото, което ще ви препоръчам е, да се доверите на СОБСТВЕНИЯ ви опит!

Най-после нещо смислено по темата!

А иначе - направих тензор-ринг от многожилни проводници, но специално го навих деструктивно.

В момента в който съединих и 2рата намотка усетих, че нещо става с полето около мен.

Закачих го на около 3 метра от мен и седнах пред ПЦ-то.

Усещах как мозъка ми се загрява все повече и повече и повече.

След около 2-3 минути усетих, че след малко ще стане невъзвратимо и просто го прерязах.
Полето с деструктивна енергия обаче не изчезна, пространството беше наситено с него,
Спешно направих символа ХЕДЕКА и напрежението около мен започна видимо плавно да спада.

Имам факти да съм убеден, че негативното поле остава още много дълго в биологичните тела,
дори и в случаите когато се носят мощни защити.

Отделно започнаха да се появяват видими дълготрайни негативни тенденции в радиус около 30-40 метра.

Поради което - никога не навивайте жиците в режим "РАЗВИВАНЕ" на бормашината!!!

 :negative: :negative: :negative:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Навих ТРИКСЕЛИОН от 3 посребрени жици (увити в една), стана много гиздаво - все едно, че плува пред очите ти в мащаб 1:1

Поставих го под прозрачната кана с вода - действа много по-мощно от малкия, които беще в мащаб 1:3

Оригиналното си е оригинално  :) :) :)

 
« Последна редакция: Май 19, 2012, 22:32:16 pm от peyu2010 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1143 -: Май 19, 2012, 22:13:43 pm »
Ако човек умре или е умрял до 40 дни и се постави в пирамида на височина 1/3 от основата, то при следващата му инкарнация ще помни предишния си живот. Това го казаха в едно от клипчетата.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&hl=bg&v=84baE6n1118


Dont try this at home  :D 

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1144 -: Май 19, 2012, 22:44:57 pm »
Приела съм, че по въпроса за пирамидите важи латинската поговорка "Quot capita, tot sensus", т.е. колкото глави, толкова мнения ;)
Относно пирамидите и метала, пирамида от мед, при това дори само ръбове от кухи медни тръбички си работи и още как, ето ви кратко описание и приложени аураснимки:
http://www.fengshuibg.com/bg/articles/articles/242-auravision-xekca
http://www.fengshuibg.com/articles/articles/241-geopatology-xekca?lang=bg


 

Още не мога да реша пресечена ли да бъде пирамидката или с връх.   :(   Чудя се какъв ли ще е ефектът, ако на всяка от стените гравирам по един символ?  И последно-трябва ли да има основа или са достатъчни стените, а отдолу да е отворена?


Давайте мнения и идеи, че съм решил да сглобя една дървена със страна 8см.   ;)

С връх, може отворена, т.е. без дъно, символът "ще моделира" частично полето, но е много важно кой символ, най-безопасно е това да е Цветето на живота или ОМ или Давидова звезда.
« Последна редакция: Май 19, 2012, 23:02:43 pm от pleasure »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1145 -: Май 19, 2012, 22:58:57 pm »
...
Поради което - никога не навивайте жиците в режим "РАЗВИВАНЕ" на бормашината!!!...

В това указание http://www.ryanmcginty.com/orgone/mctutorial.htm за изработка на мобиус е написано

Set the drill direction so that it will remove a screw.


Как е правилно ?!?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1146 -: Май 19, 2012, 22:59:59 pm »
Няма да ви разказвам за многото други експерименти, които съм правил с ножчета, с месо, с пчелен мед, с какво ли още не. Съвсем няма да ви разказвам и за другите експерименти, за които подозирам, че даже няма и да ми повярвате НА КАКВИ НЕЩА СЪМ БИЛ СВИДЕТЕЛ!
Що няма да ни разкажеш... Толкоз ли сме грешни пред тебе? Интересува ме повече нещата от второто ти изречение, а не експериментите с материалните неща!

sidewinder,

Ама в клипчетата не са казали пълната информация. Аз пък, в книгата на същия автор В. Уваров "Жезлите на Хор", мернах допълнителната на твоята информация, а именно, че за да си спомни предишния живот, той - починалият, в следващия си живот, отново трябва да влезе в пирамидата, където е починал и където има информационен отпечатък в стените и кристалната конструция на пирамидата от момента на последната му смърт. Разбираш ли колко важна подробност е това?

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1147 -: Май 19, 2012, 23:19:36 pm »

Навих ТРИКСЕЛИОН от 3 посребрени жици (увити в една), стана много гиздаво - все едно, че плува пред очите ти в мащаб 1:1

Поставих го под прозрачната кана с вода - действа много по-мощно от малкия, които беще в мащаб 1:3

Оригиналното си е оригинално  :) :) :)

Аз реших да изпробвам хипотезата, че снимка на трискелиона действа като "свидетел" на  оригинала и ще структурира водата. За целта си изпринтих ЦВЕТНО изображение на трискелион (от нета), направен от мед и държах за през нощта върху снимката 1,5 литра PET бутилка с чешмяна вода. За престой около 8-9 часа водата осезаемо променя вкуса си - по-мека е на вкус и изглежда някакси по-лека като е налята в чаша, лекият дъх на пластмасата си остава обаче.  :blum1:
« Последна редакция: Май 19, 2012, 23:26:19 pm от emo_G »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1148 -: Май 19, 2012, 23:26:56 pm »
...
Поради което - никога не навивайте жиците в режим "РАЗВИВАНЕ" на бормашината!!!...

В това указание http://www.ryanmcginty.com/orgone/mctutorial.htm за изработка на мобиус е написано

Set the drill direction so that it will remove a screw.


Как е правилно ?!?


Според жената на Дон Крофт няма никакво значение в енергиен план. Все едно е. Имам го потвърдено и в лична кореспонденция с него. Мобиус бобината е друга хава.

peyu2010,

щом си го изпитал и ти ефекта...  е значи има такова нещо като диструктивна топлинна вълна. Добре, че се изясни това с посоката окончателно. Може би ключовата дума, довела до този ефект е "многожилни" проводници. Как при многожилен проводник ще терминираш краищата на всеки един от тях с неговия собствен противоположен край. Прави се от два проводника със засрещащи се собствени краища на всяка тел.
« Последна редакция: Май 19, 2012, 23:38:15 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1149 -: Май 20, 2012, 08:38:49 am »
...пирамидата е доста силна), сънищата ми се промениха. ...Приятеля ми спи до пирамидата и веднъж (когато спа особено близо) се оплака, че се буди с главоболие...

Естествено, напълно е възможно пирамидата въобще да не е виновна тук.

Ще ми бъде интересно да прочета и Ваши отзиви, след като си направите пирамида /пирамиди/. :)


p.s. "Не всяко злато сияе..."




------------------------


Пирамидата на Артур МАА.
« Последна редакция: Май 20, 2012, 08:59:19 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1150 -: Май 20, 2012, 10:08:40 am »
https://www.google.bg/search?hl=bg&sugexp=erf1&pq=sinistral&cp=15&gs_id=6f&xhr=t&q=sinistral+shell&client=firefox-a&hs=750&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=rcs&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1920&bih=957&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=fJO4T93wLo_XsgaE-IWTCA

Ето едно търсене в гугъл на черупки на охлуви с ляво въртене, изписва се - sinistral shell от латинската дума за ляво.

Това са един вид охлюви с конични черупки и всъщност има и други видове с хубаво изразени конични черупки (това по повод, че някой беше казал, че няма естествени конуси в природата)
http://www.molluscsoftasmania.net/Genus%20pages/Astele.html

Не се заяждам просто отбелязвам.  :)
« Последна редакция: Май 20, 2012, 11:54:00 am от la-ma-rin »
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1151 -: Май 20, 2012, 11:15:52 am »


Добреее, похвално.


А това е моя арсенал. Има и още но са по тръбите на банята и кухнята.


« Последна редакция: Май 20, 2012, 19:20:04 pm от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1152 -: Май 20, 2012, 12:17:33 pm »
Оргонитите и биоенергийните хармонизатори на Спърлинг е ясно как и за какво се използват практически.


Ако си направи човек пирамида за какво би могъл да я прилага на практика?


Честно казано - от всичкото написано дотук, освен чудеса, не видях нищо конкретно, което може да се приложи в домашни условия /ако се направи по-малък размер/. Естествено има хора, които си правят парници с пирамидална форма за отглеждане на растения, но това, както виждаме от снимките на sidewinder с билките 1.5 м височина се постига и с други средства  ;)  Има и хора, които си слагат над леглото висяща пирамида, за  хармонизиране, като лепят по страните й Цветето на Живота...


Наистина, с какви практически цели може да се използва в домашни условия? Щото оргонитите и биоенергийните хармонизатори в такъв случай са много напред...


п.с. в Пловдив, до ресторант 'Руски клуб' /мисля че беше квартал Малчика/ може да се види точно до детската площадка пирамидална конструкция, заобиколена от камъни, подредени по строго определена ориентация. Който не го мързи - да иде /пловдивчани тук - много/ да почувства енергията, хармонична ли му се струва?  :) . /естествено може и чрез снимка, когато минавам ако не забравя ще снимам/. Ако трябва да бъда честен винаги, когато мина оттам, а това се случва сравнително често околните заведения са пълни, т.е. финансовия егрегор си бачка на макс. Но на самата полянка децата не са много енергични, а родителите им и дядовците и бабите посядат морно на близките пейки. Естествено, всеки може да види нещо свое..  :)
В Лас Вегас например има хотели с пирамидална форма /едва ли е за хармонизация на пространството, но знае ли човек.../.
По-наблюдателните пловдивчани може би ще се сетят къде още има пирамида в града...  :unknown:
« Последна редакция: Май 20, 2012, 12:54:16 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1153 -: Май 20, 2012, 12:56:12 pm »
Яз пък мисля, че стиховете в градинката на Джумаята не са много френдли. Даже има и стилизирата пирамида с око, вградена в камъните откъм страната на пицарията.

Да не говорим колко змейове във вид на подпори по сградите на главната има.
« Последна редакция: Май 20, 2012, 12:59:22 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1154 -: Май 20, 2012, 13:01:29 pm »
Срещу панаира. Сега се строи. Така че, ако наистина пирамидите са за хармонизация на околното пространство - честито уважаеми съграждани.  :)



------------------


И нещо съществено - да, хубаво нещо е кирлиановата фотография и снимките на аурата. Създава се впечатление /или заблуждение/, че колкото е по-силно излъчването от даден обект - толкова е по-добре, благоприятно и т.н. А изключвате ли възможността да съществуват обекти излъчващи силно от себе си, но неблагоприятна енергоинформация? Т.е. на кирлианова фотография ще се вижда силно поле, но как ще го възприема това поле нашият пашкул? Да не би силните черни магове /примерно/ да са със слаба аура? С други думи - кирлиановата фотография показва мощността на излъчване, но посоката + или -, едва ли. Трябва да се види при Игнат Игнатов, дали наистина е така. Може и да греша.
За т.нар. цветни снимки на аурата - това е компютърен модел, нищо повече /да вземат парите на хората/. Дори различните сензитиви виждат един и същ обект по различен начин, с различни цветови излъчвания.
« Последна редакция: Май 20, 2012, 13:31:50 pm от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27