Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859120 пъти)

0 Потребители и 45 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1050 -: Май 13, 2012, 16:40:50 pm »
...това дали ще му окаже влияние на работата?
...Кристалът вътре е в легнало положение; зареждан на 741 херца и с цветето на живота....отвън има картинка на един черен коч, чак впоследствие се усетих, че може да повлияе на зареждането. Черният овен дали може да е оказал лошо въздействие?...Дано да проработят! ...

Най-добре е да си го провериш с махало по Бови /така се произнася на френски/, ако не можеш - ето че на форума sidewinder споделя, че ползва махало, а снимката на нещо носи прилична информация за нещото. А и посредством махалото могат да се получават и отговори от типа: "Да", "Не" на доста въпроси , стига да са смислени и непротиворечиви. :)
6285174923344176257

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1051 -: Май 13, 2012, 17:48:23 pm »
А може ли да споделиш името на филма ?

Без да искам да отклонявам темата от същността й, ще напиша че филмът е наскоро излезлият "Отмъстителите".
И ще очаквам отговор на това, което попитах. Мерси.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1052 -: Май 13, 2012, 19:06:42 pm »
Елементала Khaleme     

Двете симетрични спирали представляват елементала Khaleme, който представлява въздуха. Khaleme също така помага за пречистването на въздуха, излъчва мека и едва забележима енергия. Символът на Khaleme може да се използва за пречистване на въздуха и придава на тялото ви усещане за комфорт и лекота. Символът може да е нежен, но има голяма сила да привнесе лекота в живота ви. Khaleme протича през тялото и живота ви и придава нежно движение на енергията.

Изработва се на същия принцип като останалите телени хармонизатори. Парче медна тел - 523мм (Свещения кралски Cubit) дължина. Намирате средата - 261.5мм и започвате да навивате в спирала двата края на телта, така че спиралите да са разнопосочни. Средата да се падне в една осева линия с центровете на спиралите. В зависимост от дебелината на медната тел, вие ще се натъкнете на лесна изработка и крехка конструкция с тънките телове, и трудна изработка и устойчива конструкция с по-дебелите. На снимката е показан вариант с 6мм2. Това е - easy busy. ;)
 




На всички хора са им дадени подаръци, но някои хора няма да ги разопаковат никога...
« Последна редакция: Май 13, 2012, 19:23:31 pm от sidewinder »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1053 -: Май 13, 2012, 21:20:36 pm »
От последната снимка ... пък, веднага направих асоциация с "пафти"- аксесоара като тока на колан в българските женски носии...
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1054 -: Май 13, 2012, 21:33:38 pm »
Тя пафтата не е случаен аксесоар. За енергийна защита са ги използвали, доколкото знам. Ако анализираме българските носии, ще забележим, че са имали сребърни накити пред всяка от чакрите.

П.П. Сигурно се чудите защо ги качвам тези неща тук, след като ги има в интернет. По много проста причина - смятам форума за една идея по-сигурно място, защото сайтовете с подобна информация капят като зрели круши.

Има много примери за вече безследно изчезнали качествени сайтове за оргонити и прочее.
« Последна редакция: Май 14, 2012, 07:52:56 am от Mirotvorec »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1055 -: Май 14, 2012, 12:53:46 pm »
П.П. Сигурно се чудите защо ги качвам тези неща тук ....

Не се чудим, а сме премного благодарни.

И така - запаметяваме снимката на нещото.
Отваряме я с ACDSee, щракаме на пропърти, копираме текста с описанието дадено от sidewinder
Paste-ваме в прозорчето на Database info
Щракаме на Save.

И готово - снимката си върви с обяснението как се прави.
Това описание Не Се Вижда от Windows Properties.

Ако става и с други програми - дайте ги.
« Последна редакция: Май 14, 2012, 13:32:02 pm от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1056 -: Май 14, 2012, 12:57:05 pm »
Един много добър аналог /според мен, а аз съм взел идеята от Гребенников/ на изображението на Цветето на живота /когато се поставя под съда със застиващата смола/ е истинска слънчогледова пита. Тя има следните предимства:
1. Естествен природен произход;
2. Изградена е по златното сечение - смолата ще образува клъстери по неговата протоструктура /патерн/;
3. Природата е предвидила структурата и конструкцията й така, че да натрупва максимално количество жизнена енергия от слънцето, която впоследствие да предава на семките;
4. Когато е изсушена и се използва акуратно може да послужи дълго;
5. По презумция е безплатна и сравнително лесно достъпна...

и недостатъци:
1. За градски чада е трудно да се намери такава пита;
2. Трябва да се махнат семките, за да останат само кутийките им;
3. Трудно е да се изсуши и едновременно с това да не се огъне.

Ако някой се замисля наистина какво точно влага в оргонита и защо го влага, с каква цел и какво би следвало да се случва по време на 'действието' на оргонита - тук бих искал да спомена, че слънчогледовата пита е с ярко изразени Ян-качества, т.е. потенциалът е насочен от нея към застиващата смола. Докато при сребърни изображения /среброто е Ин/ се получава един вид 'нулиране' на вектора от изображението и неговия материален носител, в случая - сребро /хайде да не е изцяло нулиране, но действието отслабва/.
« Последна редакция: Май 14, 2012, 12:59:37 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1057 -: Май 14, 2012, 14:09:59 pm »
Ако някой се замисля наистина какво точно влага в оргонита и защо го влага, с каква цел и какво би следвало да се случва по време на 'действието' на оргонита - тук бих искал да спомена, че слънчогледовата пита е с ярко изразени Ян-качества, т.е. потенциалът е насочен от нея към застиващата смола. Докато при сребърни изображения /среброто е Ин/ се получава един вид 'нулиране' на вектора от изображението и неговия материален носител, в случая - сребро /хайде да не е изцяло нулиране, но действието отслабва/.


Това е така! Аз използвам сребърен медальон с Цветето на живота само, когато изработвам оргонити с успокояващо действие.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1058 -: Май 14, 2012, 18:39:30 pm »
bofara,

Препоръчвам ти да използваш не слънчогледова пита, а такава от гнездо на оси. Да тъкмо на оси, защото при правилно съхранение ще си остане за дълго време, тя си е хартия едно към едно. Пчелната пита не е удачна; восъкът мухлясва, яде го ларва на пеперуда, лесно се деформира, когато е загрят-стоплен, а при температури под нулата направо се троши като вафлена кора. Препоръчвам ти пита от гнездо на оси, защото тъкмо с такава едни сибиряци преди години са направили реплика на платформата на Гребенников и са летели, т.е. питата от оси е доста удачна.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1059 -: Май 15, 2012, 08:34:27 am »
Благодаря. Не съм чувал досега за човек да има нещо полезно, пряко свързано с оси. Но е възможно да имат някаква полза за хората, не знам, не съм запознат. Все пак питите от техните гнезда запазват енергетиката им, което е от първостепенно значение при пренасянето на енергоинформационните й свойства върху полимера /епоксидната смола в случая с оргонитите/.


Например - всяко лято умишлено търся да ме ужили минимум една пчела, защото това е полезно за повечето хора. Който има възможност може да вложи малко /именно съвсем малко количество е нужно, защото експозицията е продължителна/ пчелна отрова в оргонит - със засилващи имунитета свойства /естествено тези, които имат специфична алергия е добре въобще да не пробват подобно нещо/.  :)
А за оси -  ::) 
« Последна редакция: Май 15, 2012, 08:39:34 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1060 -: Май 15, 2012, 10:15:45 am »
Благодаря. Не съм чувал досега за човек да има нещо полезно, пряко свързано с оси.


Склонен съм да се съглася с bofara. Осите са хищници. Едва ли някой ще иска да влага хищническа програма в оргонит. Но схванах идеята на SMSI-H. Има се предвид геометрията на питата, която е може би творение на най-прецизния архитект - Природата.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1061 -: Май 15, 2012, 11:22:28 am »
Смятам, че SMSI-H е прав. Когато някой е построил нещо за себе си и го е направил здраво и право ...

Питата на осите ще придаде на оргонита опита за съвършено изграждане.

В случая не виждам хищническа програма?
 

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1062 -: Май 15, 2012, 15:25:19 pm »
Една опция за богати хора. :D

Който ще си изработва хармонизатори от мед може да си ги посребри по следната рецепта:

Сребърен нитрат - 2гр.
Амониев хлорид - 1гр.
Натриев тиосулфат - 4гр.
Калциев карбонат - 4гр.
Вода  - 40 гр.

В 20куб. см вода се разтваря сребърен нитрат, в друга порция вода, също 20куб.см се разтваря амониев хлорид, разтворите се смесват, пада утайка сребърен хлорид, в разтвора се добавя натриев тиосулфат (Na2S2O3  т.е. фотофиксаж http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B8%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%B6) и така утайката сребърен хлорид се разтваря. След това се добавя калциев карбонат (тебешир) до необходимата гъстота.

Почистеният, обезмаслен и леко обработен в разредена солна киселина детайл се натрива с получената паста до образуване на плътен сребърен слой. За приготвянето на пастата може да се използва добре отработен фиксаж, може просто да утаите сребърен хлорид  от разтвор на сребърен нитрат с разтвор на натриев хлорид (готварска сол), добре промитата утайка да разтворите в 20% разтвор на натриев тиосулфат, а след това да добавите калциев карбонат.
Аз нееднократно съм прилагал тази рецепта (мед и нейните сплави, желязо) и винаги съм получавал добри резултати, пастата добре посребрява дори не много старателно почистени повърхности.

Пробвах го, става. Но пак казвам това е опция за богаташи или хора с достъп до лаборатории като мен. 100гр. сребърен нитрат струва 160-180лв.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 16:16:49 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1063 -: Май 15, 2012, 20:25:59 pm »
Бреййй... това по-горе ми дойде в повече.
Я да прибавим поредния хармонизатор в колекцията. Току-виж са ме освидетелствали и мен. :D





Това на снимката горе се нарича генератор на тенсор поле. Има периметър на действие 3 мили. Представлява своеобразна сфера, изградена от 4 тенсор пръстена с дължина един пълен cubit - 523мм. Особеното обаче е, че са преплетени не безразборно, а така че всеки един при контакта си с останалите ту минава над, ту минава под тях. Вижте от клиповете как се навръзват. Генератора може да се програмира мисловно, но трябва всяка година на една и съща  дата да се рестартира, за да се избегнат нежелани програми. Има данни за добри резултати при програмиране във връзка с метеорологичното време.

За направата му предлагам да се усуче тел сумарно дължината на всички (даже малко в плюс) и тогава да се режат на парчета по 523мм и да се запояват. Така се гарантира, че всички пръстени ще имат една и съща стъпка на намотките.

Прилагам няколко клипа в тубата за това мероприятие.


http://www.youtube.com/watch?v=fB-FYgFcmKA
http://www.youtube.com/watch?v=_w_YREBmdnE
« Последна редакция: Май 15, 2012, 20:27:21 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1064 -: Май 16, 2012, 09:27:32 am »
sidewinder, имаш ли реални наблюдения тези хармонизатори /на Спърлинг/ имат ли синергетичен ефект при взаимодействие с оргонити? Тук в коментарите под видеото пише за засилване на ефектите от устройство на Хътчъсън /а човек, който много уважавам препоръчва силно неговата 'вечна батерия' като източник на оргон/. И още един въпрос - усещаш ли, макар и субективно въздействието на тези хармонизатори върху себе си или всичко определяш с махалото стойностно?

п.с. Доколкото разбирам, с моите доста слаби технически познания - освен пространствените форми и точната дължина в хармонизаторите на Спърлинг се използват също и диамагнетичните свойства на медта. Т.е. медта като димагнетик способства за отблъскването на външните електромагнитни полета, които влияят на човека. Понеже прочетох, че изпитвате трудност при намирането /изработването/ на топчета за някои от тези хармонизатори ми дойде наум - възможно е да се намери бисмут с по-ниска чистота ~ 98%. ;)  /аз лично съм си поръчал 2 кг вече/ и с поялник да се накапе върху мястото, където е необходимо да има 'топче'. Бисмута се топи при ~ 270 градуса Целзий.  Естествено  няма да се получи точна сфера /губим малко от геометрията/, но бисмутът има най-добрите диамагнетични свойства /именно затова и аз се 'зарибих' по бисмута, защото ако се 'екранираш' посредством подобни устройства дори за час-два на ден в организма ти започват доста сериозни регенеративни процеси.


п.п.с. в този ред на мисли бих искал да помоля sidewinder и съфорумниците като цяло да ми посочат рецепта /схема/ за изработка на оргонит /или друго подобно устройство/ с основна съставка бисмут. Гледах в английскоговорящите форуми - има интересни снимки и обяснения, включително и на изделия включващи бисмут-кристал, но никъде не видях как точно да се изпълни оргонит с бисмут. Та така ще бъда благодарен ако някой реши да сподели.


« Последна редакция: Май 16, 2012, 10:10:08 am от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27