Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859188 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1035 -: Май 07, 2012, 21:17:13 pm »
rosster, хармонизатора на Слим може да излезе и не повече от 50лв. (даже са много) стига да си сръчен да го направиш. Няколко тенсор ринга и една Acu-Vac  бобина. Нищо сложно. Проблем са да му се невиди тия топчета.
« Последна редакция: Май 07, 2012, 21:18:38 pm от sidewinder »

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1036 -: Май 07, 2012, 21:27:09 pm »
Проблем са ми топчетата и днес проверих колко ще струва изработка на сребърни - около 8-9 гр за 25мм/диаметър топче. Цената на грам обработено сребро е 4лв. А и среброто би трябвало да усили хармонизатора.

Китайците дадоха EXW оферта за медни топчета при минимум 100бр поръчка: диаметър 6mm - $1.28/бр, 12mm - $1.35/бр, 22mm - $2.25/бр, 32mm - $3.25/бр

Изпратих запитвания до 4-5 леярни в България за количества от 200бр и повече от размер, дори увеличих до 500бр, но не проявиха интерес да изработят медни.
« Последна редакция: Май 08, 2012, 09:59:26 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1037 -: Май 07, 2012, 21:34:18 pm »
Само гледай да не са кухи тия сребърни топчета. И аз питах един познат. Вика ми ОК, нямаш проблеми. Накрая обаче се оказаха кухи. Отказах ги.

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1038 -: Май 07, 2012, 21:37:31 pm »
Цените, които съм дал и за медните и за сребърните са за кухи топчета! Иначе става голяма цифромания. Но пък доколкото разбирам, трябва да са плътни...
« Последна редакция: Май 08, 2012, 10:02:26 am от Mirotvorec »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1039 -: Май 07, 2012, 22:20:43 pm »
rosster:
''Дори си мислих да направим малко статистика в кой град колко броя и какви пособия има - така ще може да се анализира ефекта по-добре и много хора да работят, естествено на доброволни начала, с ясна представа какво се случва в техния град. Лошото на тази статистика е, че ще дава информация на "тъмните сили" за състоянието на нашата кауза - което никак не е добре!''




Според мен идеята за статистика е чудесна! По отношение на "тъмните сили" няма смисъл чак толкова да се притесняваме, нали и без това те имат уреди с които засичат оргона (някъде из темата беше писано, че оргона се вижда на инфрачервените метеорологични карти). Пък и колкото по-организирани сме, толкова по ефективни ще бъдем. Статистиката ще ни помогне да покрием по-голяма площ с по-малко ресурси и да избегнем излишното претрупване на някои обекти с оргонити.

Аз лично бих предложил да слагаме снимки на поставения оргонит в google earth и да отбелязваме приблизителното му местоположение (за да не вземе някой да го изрови  ;) ). След това си споделяме помежду си профилите в портала Panoramio и при добро желание някой може по данните от профилите и от  местоположенията на снимките да направи карта на "третираните места".

Това нашето хоби с оргонитите на някои може и да им се струва глупаво, но според мен си е нещо важно, защото е част от борбата със злите сили, а тя си е направо война! И както беше казал един китаец : ''Ако познаваш врага и познаваш себе си, не трябва да се страхуваш дори от хиляди битки. Ако познаваш себе си и не познаваш врага, за всяка победа ще получиш страхотно поражение. Но ако не познаваш себе си и не познаваш врага, то тогава ти си глупак и ще търпиш поражение във всяка една битка.'' Така, че колеги, нека да помислим върху възможността в тази битка да познаваме поне себе си...
Толкова успях да родя аз с моя ограничен мозъчен ресурс.  :D Ако съм съгрешил нещо, прощавайте!
« Последна редакция: Май 07, 2012, 22:25:52 pm от emo_G »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1040 -: Май 07, 2012, 22:38:41 pm »
Още малко глупости на търкалета от мен:

Доста ми е неприятно да призная, но sidewinder е прав в определен частен случай :-(

Оргонитите не предпазват, когато има магическо въздействие от човек който си поставил
под похлупак от твоя защита. В този случай НЕ ПРЕДПАЗВА!
.......................................................

За "кексчета"-та, то добре, ама в южен Лондон имаме това нещо:
http://farm7.static.flickr.com/6197/6042441070_02d1d128be_b.jpg

Тази снимка вероятно е правена когато е била построена защото изглежда девствено-чиста,
но в наши дни отгоре до долу е претрупана с всякакви антени, предаватели, излъчватели.....

Това как се неутрализира - не се и опитвам да се замисля :-)

Има само един начин, с пирамида!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1041 -: Май 09, 2012, 08:42:32 am »
Понеже някой попита за вграждане на бобини с Cubit  дължина, намерих и преведох това:


Когато отрежете парче тел с определена дължина, известна като "лакът" (cubit) дължина, тази тел, ще резонира или ще действа като трансформатор на особени космически енергии и ше засмуква тези енергии в жицата.

Има много различни Cubit дължини, използвани от напредналите цивилизации назад през вековете. В телефонен разговор със Slim Spurling, през февруари 2005 г., Слим спомена, че е открил, че древният египетски кралски cubit (524мм +/- 2 мм) е по-полезен за био-физически енергии, изгубеният cubit на Ханс Бекер (596,6714мм) е по-полезен за емоционални и психически енергии.

Свещения Cubit резонира със 144,000 MHz, а изгубения Cubit със 177,000 MHz.

Тъй като аз добавям най-малко две бобини в големите оргонови генератори, реших да направя една серпентина, въз основа на кралската cubit дължина, а втората бобина въз основа на изгубения cubit на Ханс Бекер.

С "Х" обозначавам броя на мултиплициранията на кралската дължина на cubit-а. При изгубената (Lost Cubit) дължина, намотката е 3 Х 596.6714мм или 1790.01mm общо. Всяко едно мултиплициране на дължината ще доведе до желания резултат. Можете също да използвате 1/2, 1/3 или 1/4 част от свещения Cubit, за да получите желания ефект на резонанс, но най-силен ефект дава 1Х дължина.

В зависимост от дебелината на телта, в една ТВ или HHG могат да се поберат до 2Х или 3Х дължината на Cubit-a. Намотката в оргонита създава спираловидно движение на оргоновата енергия. Ако бобината е направена в плоска равнина, енергията ще се разпространява странично и вертикално. Ако разпънете бобината в конус, тогава енергията ще се движи във формата на вортекс.

От тук: http://educate-yourself.org/dc/orgonegenindex.shtml
« Последна редакция: Май 09, 2012, 08:59:22 am от sidewinder »

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1042 -: Май 10, 2012, 23:24:08 pm »
Следващият хармонизатор от телената серия е Light-Life Ring (Tensor Ring)

Примката, която се е образувала я закачате на кука, а другите два края на телта захващате с бормашина и въртите в режим развиване - така ще стане спирала по часовниковата стрелка. Защо аз лично предпочитам да е спирала по посока на часовниковата стрелка, защото такава спирала е по-близка до природата, по хармонична и защото ДНК също е по часовника.

Едва вчера направих първия си тензор кръг и все още нямам кой знае какви наблюдения върху ефекта от посоката на навиване на спиралата, но прилагам инфо от http://educate-yourself.org/zsl/slimspurling02jan08.shtml, който поне за мен е един много достоверен източник.

"During this part of the seminar I asked the question, "Why did you use the RNA left-handed counter-clockwise spiral in making coils instead of the more common DNA right-handed clockwise spiral?He said that during his original experiments he did use a clockwise spiral. He set up the coils in the basement of his home in Fredrick CO and turned on the current. He went upstairs and was hit by a wave of heat that was so intense he went back to the basement and destroyed the coils. He associated the clockwise spiral with destructive heat."

Превод:
"По време на семинара аз му зададох въпроса (на Слим Спърлинг) - Защо използваш спиралата на рибонуклеиновата киселина обратна на часовниковата стрелка при изработване на спиралите вместо по-често срещаната (по-логично да се използва) ДНК спирала по часовниковата стрелка?"
Той каза, че по време на неговите първи експерименти е използвал спирала с намотки по часовниковата стрелка. Той е оставил спиралите в мазето на дома си и е включил електричеството. Изкачил се е по стълбите и е бил ударен от много силна топлинна вълна, при което се е върнал обратно в мазето и е развалил намотките.  Той асоциира (придава на) намотките по часовниковата стрелка разрушителна/деструктивна топлина."

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1043 -: Май 10, 2012, 23:37:28 pm »
Първите ми екземпляри бяха по посока на часовниковата стрелка, поради същата логика, която се изтъква в Educate-Yourself.

Идеята на тенсор пръстена е да погасява електромагнитните полета. Нищил съм устройството на LAN кабелите, защото това е част от настоящата ми професия. Ще питате какво общо имат двете неща.

LAN кабелите представляват усукана двойка медни проводници. Задачата на усукването е да предпазва съседните усукани двойки от интерференция. И познайте в коя посока са навити?! Точно такаааа - обратно на часовниковата стрелка.

Значи, ако искаме да погасяваме електромагнитни полета от изкуствени източници, това е посоката.

Сега ги правя само обратно на часовниковата стрелка!

Има устройства, в които се препоръчва мобиус бобината да са навива по посока на ч.с. - Power wand...





П.П. Между другото и РНК и ДНК въртят по ч.с. особеното при РНК е, че е едноверижна и за разлика от ДНК може да заема различни триизмерни конформации.
« Последна редакция: Май 11, 2012, 00:03:44 am от sidewinder »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1044 -: Май 10, 2012, 23:42:09 pm »
Една интересна новинка:
http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/masonskiyat_elit_ot_cyal_svyat_se_sabira_v_sofiya-148109.html

"София. Световният масонски елит се събира в София на 11 май за 20-годишнината от възстановяването на братството у нас.Същинската част на масонския форум ще е в събота в Парк хотел "Москва". Тогава ще се проведе и годишно отчетно събрание пред гостите представители на масонски ложи от цял свят. Събитието ще бъде съпътствано и от тържествените ритуали на ниските степени в братството."

Хрумна ми налудничавата идея, че около хотела, където ще е въпросната среща, няма да е никак лошо да се позареди с хубава положителна оргонна енергия. Който има път на там, да метне по едно оргонитче в района. :D Да видим как ще им се отрази на братята. :---


Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1045 -: Май 11, 2012, 08:16:02 am »
Цитат
...обратно на часовниковата стрелка!...

Никога не е излишно, когато се работи 'антиклокуайс'  :)  да има съд с вода в близост до работещия обект, който да поеме върху себе си 'нещо' в случай на 'нещо'. В противен случай 'нещото' /не е задължително да е всеки път/ се записва върху най-близкия друг носител на вода - човека, опериращ с такъв 'хармонизатор' и никакви визуализации, хармонизации, намерения и втори внимания не могат да попречат.
« Последна редакция: Май 11, 2012, 08:21:25 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1046 -: Май 11, 2012, 08:24:59 am »
Тенсор полето изглежда така:



Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1047 -: Май 13, 2012, 09:37:06 am »
Да ви представя първата ми реколта: скалъпих го от накълцано алуминиево фолио, съвсем малко парченца от стоманена тел, натрошен на ситно розов кварц и полиестерна смола. Около едностранно терминирания кварц съм намотал обикновена бобина от лакиран меден проводник с дължината на свещения египетски кубит, а откъм долния край съм сложил кроп бобина със същата дължина. Зареждан на 528 херца и с цветето на живота. По време на приготвянето и на втвърдяването върху масата бях поставил пирамидка с дължина на страната 7 сантиметра, а под масата пирамида със страна 19 см. Пирамидите ги използвах по-скоро с цел хармонизиране на околната среда, дали оказват влияние и при зареждането?

Като го вадих от калъпа откъм горния му край се откърти малко парче и се наложи да го дозаливам с още смола, но като цяло отгоре стана малко назъбено, това дали ще му окаже влияние на работата?


отдолу матрицата му стана малко по-рехава:




кроп бобината отдолу, това върху нея са по-едрите парчета от натрошения кварц, които се бяха утаили в съда, където бърках смолата




Скалъпих и един джобен формат, който малко залепна за стъклената чаша и още не съм го извадил. Май ще трябва да чупя чашата.  :D Съставките на "джобния" : повечко алуминий от накълцано фолио, малко накълцана медна тел, натрошен камък тигрово око, епоксидна смола (тая пущина полиестерната много мирише и май не е много подходяща за носене), кварцов кристал с намотана около него спираловидна бобина с дължината на изгубения кубит, кроп бобина от едната страна със същата дължина. Кристалът вътре е в легнало положение; зареждан на 741 херца и с цветето на живота.


На стената на чашата, отвън има картинка на един черен коч, чак впоследствие се усетих, че може да повлияе на зареждането. Черният овен дали може да е оказал лошо въздействие?



Дано да проработят! Ако имате желание, пуснете по едно мнение за отрочетата ми.  :P

П.С. В Бургас намерих полиестерна смола за 12лв/кг с втвърдителя. В метални кутии като от боя е, разфасовките са само по 1 кг . Ако някой се интересува от координатите на магазина, да пише ЛС.
« Последна редакция: Май 13, 2012, 09:41:31 am от emo_G »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1048 -: Май 13, 2012, 14:05:46 pm »
Много интересна тема ... чета от време на време, но вчера гледах един филм и там от някакъв странен и интересен енергиен източник (открит на дъното на океана по сюжет)  направиха нещо, с което отвориха портал в пространството. И когато даваха направата, ми направи впечатление, че сложиха едно цилиндрично нещо, което беше едно към едно с показвани тук "оргонити".

И се замислих, че определено има енергия и някакво излъчване, в това което правите и показвате и за което говорите, но сигурни ли сте с пълните въздействия наоколо, освен върху вас самите и ... областта, която е под въздействието?

С една дума, какви са страничните ефекти?
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1049 -: Май 13, 2012, 14:12:02 pm »
А може ли да споделиш името на филма ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27