Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857767 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #390 -: Септември 13, 2011, 18:51:15 pm »
Ако изпалниш някоя от схемите на заперите, получаваш строго фиксирана честота, за която е направен. Иначе трябват формули и много смятане кои точно кондензатори и съпротивления ще ти дадат желаната от теб честота.

Заперите имат предимството, че могат да се носят на всякъде и че въpпроизвеждат честотата, която компютъра не може. Другите честоти може да си ги възпроизведеш от компютър.

Стружки от сребро можеш да си направиш трудно и с много дялкане, стъргани и прочие. Може да отидеш при бижутер и да си купиш, ако има желание да ти продаде.

Не правете оргонити изцяло със стружки под 1 кубичен милиметър - няма да работат просто. Може само да добавите фини стърготини кам останалите едри, но не и изцяло от фини.
« Последна редакция: Септември 13, 2011, 19:11:02 pm от sidewinder »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #391 -: Септември 13, 2011, 19:00:31 pm »
Мхм значи си правя един 15хз както ме беше посаветвал, а 528 и 741 от компютъра..
Пс: за среброто още утре ще проверя! :)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #392 -: Септември 14, 2011, 03:06:41 am »
Някой пита за прах от цитрин- Навсякъде, където продават кристали съм питала и навсякъде вдигат рамене. Евентуално с чука ( аз малко не смея, имам задръжки, не знам защо  :unknown:).
Цитринът има твърдост 7ма степен по скалата на Мос( от 10 възможни), т.е надрасква стъкло.

sidewinder , за този Succor Punch си трябва голям кристал. Откъде намери такъв раззмер?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #393 -: Септември 14, 2011, 04:05:11 am »
Аз не си зададох напълно въпроса..исках да питам за тези честоти: http://www.unisonicascension.com/solfeggio/ куул едит по го знам и съм го ползвал с него мога ли тези честоти да заредя? Или по точно колоните дали ще ги възпроизведат?

И аз го имам и ме интересува същото...
Предварително благодаря!

Тон-колоните на лаптопа/комютъра си имат минимална и максимална честота, която могат да възпроизведат, можете да проверите в интернет за Вашия модел как седят нещата. Вътре в тези честоти има обаче два проблема. Единия е, че тон-колоните може да не могат да възпроизведат точната честота, която искате, например вместо 10 000 KHz, те трептят на 9 912KHz, или 10 084 KHz, или пък, променливо, някъде около желаната честота. Вторият проблем е, че процесора, както и звъковата карта не работят през цялото време, а на тактове, като има и системни тактове, тактове за обслужване на други процеси и т.н. през които не е ясно дали тон-колоните ще издават изобщо някакъв звук.

Ако искате ТОЧНА честота, през ЦЯЛОТО време, трябва да се снабдите с тон(честотен)-генератор, евентуално и усилвател и сравнително хубави тон-колони.
Абе какво си играеш да им обясняваш на гениите наука и цифрички. Аз не мога да си обясня как има такива хора в тоя сайт. Скептици. Как може да не вярвате, че всичко написано е истина?  То всичко се усеща със силата. И непросветени имало в тоя сайт. Ама то наистина, заради баланса е.
То ако всички тонколони на света можеха да възпроизведат безпогрешно всяка вибрация, нямаше да има такива за 10лв и такива за по 10 000лв. Ама то това гаднита капиталисти са го измислили, за да вземат на хората парите.
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 04:06:43 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #394 -: Септември 14, 2011, 05:58:38 am »
Тангра като толкова не вярваш на хората,които виждат и явно усещат ефекта му ползвай интуицията си! Аз лично не съм ги пробвал, но ще си направя и знам,че ще действа! Интуицията ми казва че това е истинско.
Пс: не съм очаквалточно в този форум да има хора от типа докато не видя и не пипна не вярвам...но все пак трябва да има баланс..явно за това...

 Така мисля да си направя няколко медальона и няколко устройства за мен и за приятелката ми. Сайдуиндър ако не мога да си намеря това устройство ( в момента забравих името ) за зареждане на определени вълни как мога да разбера каква уредба или съраунд може да го НАПРАВИ? защото искам различни оргони да заредя на различни честоти. Мисля също по време на зареждане да пробвам зареждане с любов,някои класически песни и с медитация..просто от любопитство.за злато не знам дали ще мога да отделя,но мисля задалжително да вкарам сребро.

Тук един начин за прекрасна направа на медальон на който попаднах и който мисля също даси направя..мен ми допадна основно заради цветето..мисля че и на сайда ще му хареса доста :)
И най-накрая за минерали(аз мисля о там да си порачам) който има нужда от количество и нормална цена www.aliexpress.com

Пс в ибей има мого добри също,аз в момента наддавам за многоизгодно 50 дт кварца..

http://i.ebayimg.com/t/AMETHYST-DT-Vogel-Crystal-Wand-DISCOUNT-IMPERFECT-/10/!B3MsswwEWk~$(KGrHqMOKisE)UW+q,GPBMl(BiPfUg~~_3.JPG

Исках да си го поръчам..и тъкмо юях когато се загледах и замислих..не е ли твърде перфектен за да е истински?
Да, ама точно мойта интуиция пък казва, че това не е истинско. Ето, и аз я ползвам. Ти откъде разбра, че не я ползвам?

Също, кой ти каза, че не вярвам на хората, че усещат? Само питах как са разбрали, но никой не каза: "така и така, аз усетих със силата, че това е така и така".

И как разбра, че съм човек, който само като пипне и тогава ще повярва? Значи само това са 2та възможни варианта? Или вярваш 100% на сляпо на ВСЯКО нещо, което се публикува из нета, или изобщо не вярваш и ще трябва да пипаш?
Мисля, не е коректно прибързано да ме критикуваш, още повече, че нищо вярно не каза, по мой адрес.
Аз ако тръгна да вярвам на всяка тема, която е писана в тоя форум, до сега 20000 пъти да е дошъл края на света, да сме минали в 14тото измерение, да са дошли децата "индиго", "кристал" и "Борис марсиански", да е дошло амерото, да са се обединили Мексико и Канада, да е дошло Набируто, да са дошли сивите, анунаките, маймунаките, пришълеца, скитника, йода и дарт Вейдър, да е окапала косата на хората и да им е порастнал 6ти пръст (виж темата 6та раса на Дънов), да сме станали безполови (забравих коя тема) и още мнооого много други "истини", които не ги помня.
Сега, пределно ми е ясно, че повечето (особено хората от тази тема) вярват в повечето гореизброени от мен, и ги приемат за чиста монета, но на мен пък някак си ми е нужно мъничко повече за да повярвам. А пък нека да изглежда като шопски консерватизъм (око да види). Аз пък го наричам мислене и адекватност.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #395 -: Септември 14, 2011, 09:44:35 am »
Някой пита за прах от цитрин- Навсякъде, където продават кристали съм питала и навсякъде вдигат рамене. Евентуално с чука ( аз малко не смея, имам задръжки, не знам защо  :unknown:).
Цитринът има твърдост 7ма степен по скалата на Мос( от 10 възможни), т.е надрасква стъкло.

sidewinder , за този Succor Punch си трябва голям кристал. Откъде намери такъв раззмер?

Снимката не е моя. Взета е от нета. Не е нужно да е нито голям, нито ДТ. Пак върши работа.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #396 -: Септември 14, 2011, 10:13:51 am »
Накой бъркат ли го тези 13 десети от херца? Защо е тази излишна паника?!


Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #397 -: Септември 14, 2011, 13:25:31 pm »
Тангра: пич не съм критикувал, както и да е.. зарадва ме и ме разсмя с поста си !  ;D :hi:

Магнолия:иБей има много хубави големи и изгодни.

сайдуиндър:  :hi:

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #398 -: Септември 14, 2011, 14:39:41 pm »
Здравейте!
Понятието “оргон“ ми се беше мяркало бегло в Интернет, но досега не бях се интересувала подробно. Снощи обаче сънувам, че едно момиче ми обяснява на дълго и на широко за оргона. Събудих се с ясната мисъл че определено ми е нужно да се запозная по-отблизо с това чудо. Е, изчетох днес де що намерих за оргона (пак същата Енергия, нищо ново  ;) ) и у мен се затвърди намерението да си направя оргонен генератор. Благодаря ви!  :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #399 -: Септември 14, 2011, 15:36:04 pm »
Накой бъркат ли го тези 13 десети от херца? Защо е тази излишна паника?!


Тази честота си я възпроизвел през тонколоните, после си я прихванал през микрофона обратно, записал си я, и я анализираш? Или как?

Как може иначе софтуер, да гарантира честота, която се генерира първо от саунд картата (една стъпка след тоя софтуер), и после усилвател, и накрая тонколони (3та стъпка след въпросния софтуер).

Честно, как може всеки път да ме изненадвате колко не може да мислите?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #400 -: Септември 14, 2011, 15:48:40 pm »
Свалил съм мп3, възпроизвел съм я през този софтуер и съм пуснал да анализира звука. Имам миксер, който връща звука обратно за анализ.

Или иначе казано, спри да издребняваш, защото ставаш смешен. Това канадско образование съвсем подобаващо те е зомбирало.

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #401 -: Септември 14, 2011, 15:51:58 pm »
След сериозно допълнително търсене и доста въртене по телефона, има два варианта за получаване на прах (брашно) от цитрин: магазин за минерали + чук, или и-бей + чук. Пуснах си една поръчка в и-бея, имам чук. Като дойде, ще мина и през магазин за кристали и ще си взема кристал и после ще Ви пиша кое излиза по-евтино  :flag_of_truce:
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен nikibiki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #402 -: Септември 14, 2011, 17:01:52 pm »
Ако някой има нужда от честотен генератор, разполагам с такъв. Максимум 12 мегахерца и цифров контрол с достатъчно добра точност :)
Имам и осцилоскоп и качествен мутлицет. Може да си "запне" кристала.

Естествено напълно безплатно но за Пловдив ;)

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #403 -: Септември 14, 2011, 19:24:18 pm »
Активирането на оргонитите си е тайнство, добре е всеки да си избере метода, който най му резонира. Преобладавате привържениците на по-технологичния метод - о.к., а за баланс ви предлагам и няколко по-вълшебнически варианта  ;)
- запис на звуци от природата - течаща вода, птичи песни и т.н. за предпочитане истински, а не симулации
- качествен запис на мантрата ОМ (АУМ), вероятно знаете, това е звука, който издава Вселената откакто се разширява
- хармонична класическа (и не само) музика
- символи - за целта използвайте само символи, които се разширяват в светлината - символа ОМ, Антакарана, от Рейки символите само ЧО-КУ-РЕЙ се разширява, останалите са просто японски канджи (букви), ако някой иска повече инфо за символи, може да ми пише на ЛС
Напомням ви за силата на Намерението :-*
Аз смятам, че има универсални оргонити - когато се активира да канализира Безусловната Любов и Светлина от Източника. Тогава оргонита работи за хармония и единство на всичко, което е.

П.п. Едно птиченце ми каза, че във връзка с повишаването на вибрациите като цяло и ускоряването на процесите за активирането на оргонитите вече са достатъчни
и 24 часа.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #404 -: Септември 14, 2011, 20:42:13 pm »
Какво искаш да кажеш с това до 24 часа? До 24 часа може да се зареди и активира или трябва да трае 24 часа?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27