Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849539 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #405 -: Септември 14, 2011, 20:47:36 pm »
Предполагам pleasure иска да каже, че процеса трае 24 часа. А аз си мисля, че зареждането на оргонитите е най-критично за времето, в което втвърдява смолата. След като втвърди и вече можеш да го вземеш в ръци, зарежданете може да продължи и до 24ч. Един вид имаш отворено време на зареждане 24ч. А за полиестерната смола е 72ч.
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 20:49:05 pm от sidewinder »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #406 -: Септември 15, 2011, 14:44:10 pm »
Във форума на Дейвид Айк има много хубава тема със снимки,опити и т.н. с оргонит. Над 400страници и има доста инфо.
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 14:46:12 pm от Mildo »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #407 -: Септември 15, 2011, 14:52:01 pm »
Токущо заснех два елементала (sylphs) над моя блок. Сега чакамe само танграта да почне да се подиграва.

Сами забелязвате, че небето на десетки километри няма жив облак. А тези двата не са от обикновените.

« Последна редакция: Септември 15, 2011, 14:53:06 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #408 -: Септември 15, 2011, 16:19:59 pm »
Абе какво да се подигравам. Мене ме досрамя вече. То човек да се подиграва, ако има някакъв шанс хората да се усетят. Иначе става неетично.
Нещо без да искаш си пропуснал да сложиш снимките. Но и да ги покажеш, не вярвам да видя нещо повече от облаци.
Значи отначало над другите къщи имало облаци, над твоята нямало. После обратното. И за всеки вид комбинация от облаци си има някакво езотерично обяснение?
Току що четох какво е това "сулф". Ти чел ли си? Всякакви хипотези, като най-популярната, че това са умрели зли жени, които не са успели да се възвисят. И "изпаренията" им висят във въздуха.
Потърсих си оня файл от любопитство: чандра, чакра, 528 не знам какво.мп3.
Леле хвана ме шубето като го пуснах. То не беше отвъден вой и някакви разтеглени и забавени произнасяния. Ако го бях изслушал цялото сигурно щеше да сънувам кошмари. А на мен говориш за зомбация. Ми то ако слушаш такива работи ще изперкаш 100%. Ако не си, предварително. Някои хора ме изумяват как с лека ръка се поддават на външни влияния. Явно стремежа към езотерични придобивки надделява над смирението.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #409 -: Септември 15, 2011, 17:14:10 pm »
Ей Тангра, като не вярваш в тези неща защо посещаваш тайничко темата и дебнеш дали някой не е постнал нещо. И какво излиза, хем не харесваш темата, хем взимаш активно участие в нея. Аз като не харесвам нещо, не му обръщам внимание. При теб се получава хем сърби, хем боли. В този форум говорим за езотерика, за фини светове, а ти, риташ та риташ. Шопа секогаш ќе остане шоп, бидејќи сака рака да допре, око да види.

П.П. Светът е огледало, което отразява нашето отношение към него. Тангра, я си признай, колко оргонита направи вече? ;D
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 18:04:05 pm от sidewinder »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #410 -: Септември 15, 2011, 18:08:10 pm »
Sidewinder, споко, Tangrata_ просто си вампири внимание ;D Форумното пространство изобилства от подобни "спасители", то де да беше само в този
форум/тема. Досегашният ми опит показва, че най-добрата политика в случая е тотален ИГНОР.
Tangrata_, предлагам ти да се регистрираш в някой форум на скептиците, на тези, които не вярват на нищо, в което не могат да се блъснат. Хем няма да четеш неща, които не ти понасят, хем няма да ни разводняваш темата. Вече всички сме наясно с мнението ти за оргонитите и за останалите участници в темата. Това просто си е само твоето мнение, прояви малко вкус и стига вече ни го натрапва.
Пише се силф и идея си нямаш колко материали съм изчела за тях, не знам какви са твоите източници, но това което си написал е откровена глупотевина. 
Преди година изчетох купища сайтове и форуми за оргонитите, включително и един форум на скептици, мнооогггооо крайни, на мен пък тези форуми не ми понасят, ама този ми беше забавен, да ги наблюдавам как от девет дерета вода носят, абе пълна йезуитщина ;D Та в този форум имаше тема анти-оргон и анти-оргонити, два три месеца беше супер активна, бълваха и бълваха и бълваха, само както те си могат... Та един ден на една gifting група им писна и им разпратиха подаръци оргонити по куриери за своя сметка. Можеш ли да познаеш какво се случи - бълваха още три-четири седмици и темата постепенно замря, тотално :flag_of_truce:. Миналата вечер отделих няколко часа от времето си, за да намеря в архива си линк към този сайт специално за теб, за съжаление линка не работи, явно форума им се е възнесъл.
Преди да започна да ти прескачам постовете, е добре да ни напишеш ти в какво вярваш, може пък да започнем да те разбираме, щото до тук освен крайно отрицание на всичко, обсъждащо се в темата аз нищо смислено/градивно в твоите постове не срещнах. Последен шанс да ти разбера позицията и натискам игнора ;)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #411 -: Септември 15, 2011, 18:21:02 pm »
Знам го аз Танграта. Направил е купища оргонити, обаче тука ни взима за мезе.  ;D Най-големите скептици винаги така правят - тайно изпробват субекта на своя скептицизъм. Тангра, ако знаеш колко оргонити има около теб, бедна ти е фантазията. ;D

pleasure  :hi:
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 18:25:21 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #412 -: Септември 15, 2011, 18:28:18 pm »
хаха,
както вече казах, може и да пробвам да направя няколко, все пак и аз съм малко експериментатор. Но още не е останало време. А и не съм тръгнал да събирам части. Значи чак толкова и мотивация нямам.

pleasure,
нямам нищо против игнора, макар че много обичам с наивни шарани да се закачам. Току виж се откачили от кукичката. Определено няма точно в тая тема да пиша в какво вярвам, защото точно това ще е разводняване и спам, а не другото (което си е съвсем по темата).
Но виж в други теми мога и да пиша, а и даже съм го правил много пъти.
Сега знам ви шаблонните начини на мислене. Щом се мъча да използвам разум, то непременно съм върл материалист, скептик, безверник и отричащ всичко. Значи излиза, че най-напредналите езотерици са безмозъчни същества. Да, доста удобно за вярване ... от ... именно безмозъчните хора ... Нямам предвид вас, разбира се, а ей така по принцип.
А да ви е хрумвала комбинацията, човек, който мисли, с такъв ,който се развива? Дали е възможно?
Точно оргонитите са тези, които ще ме възвисят ли? Ами то всеки който каквото има, на това се надява. Който си го няма вътре, го търси някъде навън. А дали ще го намери, не знам. Още не сте казали какво намерихте в/с оргонитите.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #413 -: Септември 15, 2011, 18:52:15 pm »
Това е финикова палма, която имам от 3 години. С бели стрелки съм обозначил листата преди да има оргонити вкъщи. С червени стрелки са листата от това лято - с оргонити вкъщи. Ако допуснем, че вкъщи не е имало никога оргонити, Тангра, би ли ми дал обяснение на какво може да се дължи това, при положение, че нито съм ги торил, нито съм ги третирал по някакъв начин. Няма как да го докажа, но аз съм чест пред съвестта си, че казвам истината.

« Последна редакция: Септември 15, 2011, 18:55:04 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #414 -: Септември 15, 2011, 20:55:06 pm »
Досега кембъстъра беше на балкона ми, без контакт със земята (което го правеше неефективен). От утре отива на тепето в Пловдив и ще бъде заровен. След това ще трябва пак да го чакаме за аклиматизация и ще видим как ще работи.
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 21:37:59 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #415 -: Септември 16, 2011, 00:47:26 am »

Ето да покажа и моята палмичка, която също е от пролетта и току що е видяла бял свят.
Маркирал съм старите листа, преди лятото. Те са само няколко. Всички други, включително най-големите се родиха това лято.
В това няма нищо странно. Растенията най-много избуяват лятото.

И ... не ... нямам скрити оргонити, заровени в саксията. Освен, разбира се, ако мойта дълбока душевност не и действа като оргонит.   :yes:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com


Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #417 -: Септември 16, 2011, 02:24:01 am »
Дам, има я тая опасност. И тъкмо си говорим, и гледам два, как се казваха там, въздушни елементала са се спряли точно над отсрещния блок. Ама много големи са. И червени. Цялото небе няма никакви облаци, само те са тука. Над нашия има гигантска антена (трябва и нея да снимам някой път. Сигурно е едно 20 метра дълга само антената. Ама точно сега не ми се излиза от блока.) Затова са прескочили нашия блок, като център на лошите енергии, и са спрели да си почиват на съседния.


Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #418 -: Септември 16, 2011, 03:47:16 am »
То бива, бива оф-топици, ама Вие прекалихте, че и по дупетата се пляскате виртуално... Дано поне сте по-малки от 20 години, че иначе сраммммммммм  :bad:

Относно палмите и оргонитите... Експериментът с кълновете е добър - дава реална информация за това, че оргонитът е помогнал, има контролна група, еднакви условия и т.н. Истински експеримент!
Коя палма, на колко години, кой сезон колко е пораснала... Ама лято ли било, пролет ли, астрономическа или календарна забравихте да напишете  :blum2: Ами няма начин да се гарантира чист резултат... Субективно може да се каже, "аз бях там, видях го, сигурен съм", но резултатите са "замърсени" и експеримента отива в кошчето за боклук.

Относно силфите - качете се, докато е хубаво времето на 2 000 + метра надморска височина в ясен ден и вижте в каква гнусна супа живеем... Ами те се носят какви ли не химични неща навсякъде?! Имало странни облачета... Странното е, че небето още е синьо...
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 03:48:31 am от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #419 -: Септември 16, 2011, 04:30:30 am »
Цитат
April 2009: 72 kw/h per day
May 2009: 43 kw/h per day with orgonite on the power box 73% of the billing cycle (22 out of 30 days), compared to:
May 2008: 51 kw/h per day
and only:
35 kw/h per day with the orgonite coaster on the meter! So 30% less usage than averages from last year, and down 51% from the March/April usage.
Цитат от другия форум.
Някой май и в нашия беше гледал от там и говореше за някакви магически 30% намаление.
Като оставим настрана безкрайната некоректност в замерването, замерва се отопление на ток и то точно когато се стопля времето. А също и дори различни години. Разликите в консумацията могат да са огромни. Аз лично нямам два месеца да си подхождат и да имам еднакъв разход.
Та дори и да оставим това, то има и друг, много по-съществен проблем:
43киловата май 2008, и 51киловата май 2009 се отнасят: 43/51 = 0.8431372549019608
т.е. разликата е 15%.
Откъде дойдоха тия митични 30%?
Явно ще ги търсим където е и грамотността на оргофилите.
Интересното е, че ентусиаста, не помня кой, от нашия форум, не си е поиграл да провери сметката, а повтаря като папагал, без да осмисли грам за тези митични 30%.
Ама хайде тествайте сега, като се застудява. А не обратното, както е тествал предния тестер.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27