Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849557 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #375 -: Септември 10, 2011, 18:03:01 pm »
Хипотезите са три:

1. Контрол над времето.
2. Контрол над популацията на населението
3. Програма за инокулация на бактериални и вирусни субстанции.

Кембъстърите чоже би ще се справят най-добре с първата хипотеза. За третата хипотеза също съм съгласен, ако приемем, че позитивния оргон убива вируси и бактерии.

За втората хипотеза с пръскането на алуминий и барий можем да говорим за решаване на проблема само, ако става дума за алхимия. Иначе не виждам начин.
А защо не и трите наведнъж. С един куршум-три заека.Втората е гарантирана, но както си писал е трудна за противодействие от страна на кембъстъра.Но все пак се вижда, че има някакво въздействие, линията се накъсва.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #376 -: Септември 11, 2011, 00:27:50 am »

Sylph - http://en.wikipedia.org/wiki/Sylph

На кратко става въпрос за митологични, невидими същества (силуетът им става видим, когато се смесят с облаците. Виждал съм подобни неща при абсолютно затишие и без полъх в небето.), които успешно боравят с алхимията. Те биват привлечени от оргона и започват да разграждат кемтрейлите. Пак казвам, звучи фантастично, но засега друго обяснение няма.
Силфите в народните легенди са духовете на въздуха. А знаем, че народната мъдрост е неизчерпаема. Сещам се за разказа на една жена, която се беше подложила на 21- дневния период на отказване от храна и беше се срещнала с такова същество от светлина. Явно тогава възприятията се изострят.(Макар че официалната наука би нарекла това "халюцинации", разбира се.)Ако някой се интересува, ще преведа откъса.
Понякога си мисля за филма "Шоуто на Труман" и че ние всъщност живеем в някакъв такъв ограничен свят.  ;) За декорите трябва да се грижи някой. Ето тези същества са един вид отговарящи за декорите.Помните ли как накрая декорът се скъса? Ето нещо такова ще ни се случи някой ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #377 -: Септември 11, 2011, 01:43:39 am »
Magnolia, както винаги си в подкрепа на моите размишления. Благодаря.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #378 -: Септември 11, 2011, 13:44:47 pm »
Ако някой иска да си направи оргонит(Сф)и има нужда от стружки, да ми пише, за да се разберем как да му ги дам.Имам прекалено много -алуминиеви (малки)и стоманени( големи).
Предупреждавам, че стоманените са изцапани с бореол.Алуминиевите съм ги почистила, защото и те бяха оклепани.
Бореолът се чисти с "Мелио". После трябва да се нарежат до желаната големина. Играчка е, но резултатът си заслужава.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #379 -: Септември 12, 2011, 13:06:29 pm »
Тангра като толкова не вярваш на хората,които виждат и явно усещат ефекта му ползвай интуицията си! Аз лично не съм ги пробвал, но ще си направя и знам,че ще действа! Интуицията ми казва че това е истинско.
Пс: не съм очаквалточно в този форум да има хора от типа докато не видя и не пипна не вярвам...но все пак трябва да има баланс..явно за това...

 Така мисля да си направя няколко медальона и няколко устройства за мен и за приятелката ми. Сайдуиндър ако не мога да си намеря това устройство ( в момента забравих името ) за зареждане на определени вълни как мога да разбера каква уредба или съраунд може да го НАПРАВИ? защото искам различни оргони да заредя на различни честоти. Мисля също по време на зареждане да пробвам зареждане с любов,някои класически песни и с медитация..просто от любопитство.за злато не знам дали ще мога да отделя,но мисля задалжително да вкарам сребро.

Тук един начин за прекрасна направа на медальон на който попаднах и който мисля също даси направя..мен ми допадна основно заради цветето..мисля че и на сайда ще му хареса доста :)
И най-накрая за минерали(аз мисля о там да си порачам) който има нужда от количество и нормална цена www.aliexpress.com

Пс в ибей има мого добри също,аз в момента наддавам за многоизгодно 50 дт кварца..

http://i.ebayimg.com/t/AMETHYST-DT-Vogel-Crystal-Wand-DISCOUNT-IMPERFECT-/10/!B3MsswwEWk~$(KGrHqMOKisE)UW+q,GPBMl(BiPfUg~~_3.JPG

Исках да си го поръчам..и тъкмо юях когато се загледах и замислих..не е ли твърде перфектен за да е истински?
« Последна редакция: Септември 12, 2011, 13:51:33 pm от Mildo »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #380 -: Септември 12, 2011, 14:16:37 pm »
Mildo, трогателен пост. Изгледал съм и съм изчел всичко в нета (ВГ и ENG). Вече не може да ме изненада нищо.

Устройството е запер (Zapper). В интернет има няколко електронни схеми за 15Hz, 30Hz и 30kHz. Аз лично си направих едно - струваше ми 5лв с кутийка, диод, ключ и всичко останало. Свързвам го към мобиус бобина и кристал в средата. Това нещо представлява усилвател на намерението. Не то програмира оргонита, а намерението ти, усилено през това нещо нарачено, Succor Punch. Точно като името на филма, където също става дума за програмиране. За да съм сигурен, че дава правилна честота, го проверих с мултицет. Всички модерни могат да мерят честота. Тя по начало е с квадратна вълна.

Избягвайте да купувате оргонити, защото не знаете кой за какво ги е правил. Помъчете се сами да ги правите.

През компютъра също може да пускаш звук с фиксирана честота (софтуера, който ползвам е CoolEdit Pro). Няма проблем, пак се зареждат оргонитите. Някъде в темата можеш да видиш кой метал каква кирлианова фотография дава, за да се ориентираш за ефикасността на метала. Медта е най-добрия метал. Златото и среброто също, но заради цената им почти не се прилагат.

Когато стана дума за елементали, явно елементала на етера обича медта.

Ако ти се струва, че е перфектен, това е може би, защото е шлифован евентуално, но това не го прави фалшив.


Наблегни на планинския кристал. Аметиста, цитрина, разовия и опушения кварц са заместители на прозрачния планински кварц.

Необработените кристали винаги имат 6 фасети. Интересното е, че геометрията на стените при необработените съвпада при две срещуположни фасети от двата края. Този аметист има много повече.
« Последна редакция: Септември 12, 2011, 14:26:51 pm от sidewinder »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #381 -: Септември 12, 2011, 14:40:40 pm »
Аз не си зададох напълно въпроса..исках да питам за тези честоти: http://www.unisonicascension.com/solfeggio/ куул едит по го знам и съм го ползвал с него мога ли тези честоти да заредя? Или по точно колоните дали ще ги възпроизведат?

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #382 -: Септември 12, 2011, 21:48:00 pm »
Аз не си зададох напълно въпроса..исках да питам за тези честоти: http://www.unisonicascension.com/solfeggio/ куул едит по го знам и съм го ползвал с него мога ли тези честоти да заредя? Или по точно колоните дали ще ги възпроизведат?

И аз го имам и ме интересува същото...
Предварително благодаря!

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #383 -: Септември 12, 2011, 22:01:46 pm »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #384 -: Септември 13, 2011, 11:15:53 am »
396 Hz Liberating Guilt And Fear
417 Hz Breaking up crystalized emotional patterns.
528 Hz DNA Repair Frequency
639 Hz Connecting Relationships
741 Hz Awakening Intuition

The Ancient Solfeggio Frequencies

1417 Hz Solfeggio Higher Frequency
1296 Hz Solfeggio Higher Frequency
1185 Hz Solfeggio Higher Frequency
1074 Hz Solfeggio Higher Frequency
963 Hz Solfeggio Higher Frequency
852 Hz Returning to Spiritual Order
741 Hz Awakening Intuition
639 HZ Connecting Relationships
528 Hz DNA Integrity and Repair
441 Hz Equilibrium Frequency
417 Hz Facilitating Change
413 Hz 13 Hz Beta Beat Frequency
408 Hz 8 Hz Alpha Beat Frequency
404 Hz 4 Hz Theta Beat Frequency
402 Hz 2 Hz Delta Beat Frequency
396 Hz Releasing Emotional Patterns
360 Hz Balance Frequency
285 Hz Solfeggio Frequency
174 Hz Solfeggio Frequency
63 Hz Solfeggio Frequency

Healing Frequencies Research

586.0 Hz Associated with Circulation & Sex
522.0 Hz Sinus Infection/Head Cold
520.0 Hz (used on) Headaches
492.8 Hz Associated with Adrenals
418.3 Hz Associated with Bones
352.0 Hz Associated with Bladder
324.0 Hz Associated with Muscles
321.9 Hz Associated with Blood
319.88 Hz Associated with Kidney
317.83 Hz Associated with Liver
315.8 Hz Associated with Brain
295.8 Hz Associated with Fat Cells
281.0 Hz Associated with Intestines
220.0 Hz Associated with Lungs
176.0 Hz Associated with the Colon
164.3 Hz Associated with Gall Bladder
117.3 HZ Associated with Pancreas
110.0 Hz Associated with Stomach
070.0 Hz Mental & Astral Projection
055.0 Hz Tantric yoga - Kundalini

Така знам,че е извън правилата на форума да пускам на английс,но се натакнахна тях и исках да ги споделя защото реших,че ще са полезни. Надявам се да проявите разбиране и да не ги триете,по къснокато се докопам до компютър с удоволствие ще ги преведа.

ПС: може да си направите цял органиториум с всички тези честоти заредени върху различни

Оргонити :)
« Последна редакция: Септември 13, 2011, 11:17:31 am от Mildo »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #385 -: Септември 13, 2011, 16:53:38 pm »
Здравейте,

Почти съм събрал материалите за направата на оргонита от първия пост в тази тема. Нмаерих и вулканичен камък, кристали кварц от 2, 3, даже и двойна фасетирани от 20 лева, кварцов пясък, но не мога да намеря цитрин на прах (брашно). Какво ще ме посъветвате? Откъде да си нямеря цинтрин на прах (брашно)? Да си купя кварцово парче с цитрин отгоре и да го чупя и меля ли?!

Благодаря!
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #386 -: Септември 13, 2011, 17:02:01 pm »
Аз не си зададох напълно въпроса..исках да питам за тези честоти: http://www.unisonicascension.com/solfeggio/ куул едит по го знам и съм го ползвал с него мога ли тези честоти да заредя? Или по точно колоните дали ще ги възпроизведат?

И аз го имам и ме интересува същото...
Предварително благодаря!

Тон-колоните на лаптопа/комютъра си имат минимална и максимална честота, която могат да възпроизведат, можете да проверите в интернет за Вашия модел как седят нещата. Вътре в тези честоти има обаче два проблема. Единия е, че тон-колоните може да не могат да възпроизведат точната честота, която искате, например вместо 10 000 KHz, те трептят на 9 912KHz, или 10 084 KHz, или пък, променливо, някъде около желаната честота. Вторият проблем е, че процесора, както и звъковата карта не работят през цялото време, а на тактове, като има и системни тактове, тактове за обслужване на други процеси и т.н. през които не е ясно дали тон-колоните ще издават изобщо някакъв звук.

Ако искате ТОЧНА честота, през ЦЯЛОТО време, трябва да се снабдите с тон(честотен)-генератор, евентуално и усилвател и сравнително хубави тон-колони.
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #388 -: Септември 13, 2011, 17:46:09 pm »
Който се съмнява, че колоните или звуковата карта ще възпроизведът честоти под 20 и над 20 000 Hz, да си направи това (Succor Punch). В интернет е обяснено на доста места.



И да го пусне през запер или тон генератор. Запер по схема се прави за 1-2 часа с покупката на електронните компоненти.
« Последна редакция: Септември 13, 2011, 17:47:30 pm от sidewinder »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #389 -: Септември 13, 2011, 18:45:08 pm »
Ок,разбра, че това усилва намерението. Значи ли че ако си направя такъв запър няма да мога да зареждам оргонита с точноопределена от изброините по горе честоти? Каква е разликата между трите зъпера? И как да си направя от сребарен пръстен стружки?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27