Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849566 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #360 -: Септември 07, 2011, 09:58:07 am »
Въпреки, че на кембъстъра му е рано да заработи, защото тия 5 кг оргонит трябва да се наситят първо и тогава започва да излъчва канализирано, аз реших да експериментирам. Заземил съм го към арматура на балкона. Мисля, че резултата е красноречив. :drinks: 8)

Направили сме един страхотен кембъстър. И всичко това за 10мин престой на балкона. Боже господи, чак не мога да повярвам. Настръхнах от вълнение.

Нямам обектив рибешко око, за да дам по-панорамна снимка.

Това е над моя блок:




« Последна редакция: Септември 07, 2011, 10:05:06 am от sidewinder »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #361 -: Септември 07, 2011, 10:24:36 am »
Сууппееерррр! Sidewinder, благословен да си @---! И аз се развълнувах...

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #362 -: Септември 07, 2011, 18:03:52 pm »
Сайде, дай малко разяснения, че не ми стана ясно какво виждам? Ти си  в течение и веднага схващаш, но за страничен наблюдател не е така. Вероятно  е нещо положително и хубаво? :hi:

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #363 -: Септември 07, 2011, 18:57:22 pm »
Sidewinder, извинявай, че отговарям вместо теб, ама не устоях, пръстчетата ме засърбяха - bojinkata, небето се прояснява, облаците изчезват над зоната на действие на кембъстера, само след десет минути въздействие  :lol: народе, строшихме нЕкои рекорди, изгледала съм десетки клипчета... резултата е впечатляващ.
Sidewinder, шапка ти свалям... Шампанското е от мен на срещата :dance:
Разбира се, че е отворена срещата, добре сте ни дошли, майните сме
гостоприемни :drinks:

Неактивен nikibiki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #364 -: Септември 07, 2011, 23:25:32 pm »
Макар, че ми е първи пост в тази тема (и в този форум), а съм я прочел от началото, искам да благодаря на Sidewinder за хубавата тема която започна и разви. За мен е голяма радост, че в нашия град ще има такова устройство. Поздравления Sidewinder!

От две три страници назад в темата се обсъжда някаква сбирка в Пловдив. По този повод бих искал и аз да присъствам ако се състои.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #365 -: Септември 07, 2011, 23:26:38 pm »
Ако ще правим среща на "оргонитчиците"  8), трябва да я организираме внимателно! Не съм от най-плашливите, също така, не съм и прекалено параноично настроен към NWO и прочее "врагове"  :---, но ми се струва, че малко предпазливост няма да е излишна! Иначе съм твърдо "ЗА"!!! :drinks:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #366 -: Септември 08, 2011, 08:57:23 am »
sidewinder, що не пробваш "да резнеш" с бастъра един кемтрейл?  :)

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #367 -: Септември 08, 2011, 13:54:58 pm »
Видео за оргон-генератори (англ)


Как да направим  оргонит - http://www.orgonite.info/how-to-make-orgonite.html

Оргонит и градинарство - http://www.whale.to/b/org44.html

Сайт - http://www.whale.to/b/orgonite.html
 

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #368 -: Септември 08, 2011, 14:24:37 pm »
Здравейте!
Предложението за среща просто ми хрумна, докато си пишех поста. Радвам се, че ви допада :) Дали ще има такава зависи само от нас, но съм съгласна със Sidewinder, че е по-добре да я планираме за следотпускарския период.
GARVAN, нали се шегуваш. Споко, ще си напълним чантите с оргонити  ;)
Подготвям един информационен пост :writer:
До скоро :bye2:

Неактивен voltmachine

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #369 -: Септември 09, 2011, 08:25:02 am »
Chembustera оказва ли влияние върху дъждовните облаци ?
Ако разсейва и тях няма да е добре за райони с насаждения.
Ние НЕ сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания; ние СМЕ духовни същества, кои

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #370 -: Септември 09, 2011, 10:04:02 am »
Цитат
Chembustera оказва ли влияние върху дъждовните облаци ?
Ако разсейва и тях няма да е добре за райони с насаждения.

Здравейте, отново съм тук. Не съм в Пловдив в момента.

Отговарям: Не, защото когато има естествено породени условия за дъжд, кембъстъра стои в мълчание. Реагира на кемтрейлите, защото на тях не им е мястото там в този момент, тъй като не са естествено възникнали. Температурата, налягането и влажността не отговарят за възникване в този момент на облачност, и когато самолета напръска, кембъстъра "трие" следите.

Има много важна опция при кембъстъра. Когато се потопи оргонита във вода или се намокри почвата може да предизвика дъжд. В Африка това сега е много модерно да се прави. Хора казват, че пустинни региони си връщат зеленината, заради по-високите интензивности на дъжда тъм, породен от кембъстъра. Другото предимствоа на кембъстъра е, че създава по-мек климът в местността. Той балансира параметрите на времето.

Като цяло кембъстъра работи като клапа, която се отваря или затваря в зависимост от това дали е възникнало напрежение в атмосферата.

Нещо много важно. Кембъстъра е свързан енергоинформационно със създателя си. Това го ръзбрах, когато сам си вкъщи и гледам към небето и си го представям чисто и синьо. Кембъстъра се явява нещо като усилвател на човешкото намерение.

Ето го и потвърждението:

The Good News: Orgone Now Radionically Enhanced with Bio-resonance. What does this mean?  Orgone is a radionic device that is powered by the operator/owner of the machine. It couples with the mind of the owner. You can drive it will your will to accomplish an action. If you want to clear the skies of Chemtrails; simply imagine the skies clear, blowing air out of your mouth with gold energy will help accelerate the process. You have more power than you realize.

http://www.orgoneproducts.org/cloudbuster.php

Цитат
sidewinder, що не пробваш "да резнеш" с бастъра един кемтрейл?
Вече го направих. Ефекта е поразителен. По това до къде успява кембъстъра да чисти следите, приблизително установих периметъра му на действие - около 10км засега. След пълната му активация на окончателното му място този периметър може да се увеличи.
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 10:08:44 am от sidewinder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #371 -: Септември 09, 2011, 19:10:14 pm »
sidewinder вече показа няколко клипа с резнати следи.Определено ефектно. Но на мен пак не ми стана ясно, въпреки обяснението в по-горния пост, какво се случва с тези частици. Те тъй или иначе вече са в пространството и си вършат мръсната работа.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #372 -: Септември 09, 2011, 19:19:53 pm »
Хипотезите са три:

1. Контрол над времето.
2. Контрол над популацията на населението
3. Програма за инокулация на бактериални и вирусни субстанции.

Кембъстърите чоже би ще се справят най-добре с първата хипотеза. За третата хипотеза също съм съгласен, ако приемем, че позитивния оргон убива вируси и бактерии.

За втората хипотеза с пръскането на алуминий и барий можем да говорим за решаване на проблема само, ако става дума за алхимия. Иначе не виждам начин.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #373 -: Септември 10, 2011, 11:34:53 am »
Sylphs Transmute Chemtrails

Звучи малко като от приказките, но хората го вярват и са го изследвали. Аз също забелязах подобни трансформирования. Оставям го нарочно на английски, за да няма пак въпроси от сорта - това твои думи ли са или...:

With such flexibility, a sylph can create water from atmospheric oxygen, nitrogen and carbon dioxide. Atmospheric dust, which is mainly silica, can also be converted to air and water. The sprayed aluminum particles can also be converted to air and water. The process is more involved with any number of intermediatary steps depending on the end product. The large cometary sylphs and now the sylph giants of Jupiter and Saturn are doing the same work.

http://educate-yourself.org/zsl/sylphstransmutechemtrails06jun04.shtml

Sylph - http://en.wikipedia.org/wiki/Sylph

На кратко става въпрос за митологични, невидими същества (силуетът им става видим, когато се смесят с облаците. Виждал съм подобни неща при абсолютно затишие и без полъх в небето.), които успешно боравят с алхимията. Те биват привлечени от оргона и започват да разграждат кемтрейлите. Пак казвам, звучи фантастично, но засега друго обяснение няма.
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 11:43:14 am от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #374 -: Септември 10, 2011, 16:50:05 pm »
Дам, точно това е проблема. Че друго обяснение няма. ::)
А също и другия проблем е, че "но хората го вярват"


Цитат
Atmospheric dust, which is mainly silica, can also be converted to air and water. The sprayed aluminum particles can also be converted to air and water
Какво е това "air"? Какъв му е състава?

Единственото що годе изобщо разумно обяснение е, което се спомена тук, че оргонита е усилвател на лично намерение. НО изобщо няма гаранция, да действа в посока на "това, което е естествено".
Защото "Това, което е естествено" е много субективно нещо.
Ето защо, (ако са верни снимките на sidewinder-a) безобидните облаци (аз кемтрейли на тия снимки не видяй), та безобидните облаци са се махнали от там. Просто защото толкова много е искал да се махнат. Но може това изобщо да не е естествено, а може и да е даже вредно. И за околония свят, и за лично ползвателя на оргонита.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27