Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849590 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #345 -: Септември 06, 2011, 00:06:32 am »
Ето някои интересни факти:
1. Мишел Обама спи в хотели около Вашингтон, поради непоносимост към оргона, разпръснат в града (браво на тези, които са свършили тази работа около Овалния кабинет);

Аз пък това твърдение го намирам за несериозно. Първо, не мисля, че всеки може да зарови нещо си ( каквото и да било) около Белия дом. Сигурно гъмжи от камери!
И второ, щом са толкова наясно с оргона, как не могат да го локализират и да изровят оргонитите? :unknown: ( Засичат ги, поне кембастърите. Писах вече за разказа на Дон Крофт, който казва как ги наобикаляли НЛО и странни черни самолети, след като инсталирали оргонния генератор. Той ги наблюдавал с бинокъл, виждал е човешките фигури вътре и в момента, в който изтичал за фотоапарата, за да ги снима, те обърнали и изчезнали..)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #346 -: Септември 06, 2011, 12:09:24 pm »
Това за Обама сериозно ли е?Някакви източници. Щом оргона му пречи, значи не е от "нашите". А това означава, че и обкръжението му е такова.От друга страна значи усещат излъчването, могат да го локализират и"почистят",и той спокойно да си стои в Овалния кабинет.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #347 -: Септември 06, 2011, 15:42:02 pm »
Ето го бореца. Имам някои забележки за това как стана, но нали е първи опит. ;) Простено е. Отвън нарочно съм му направил по-рехава плътността, за да може оргона да прониква с по-голяма лекота в него.

Веднага няма да мога да го сложа на предвиденото място, защото няма да съм в града. След като го вкопаем в земята, ще му трябвят 2 седмици, за да почне да работи.

« Последна редакция: Септември 06, 2011, 15:55:12 pm от sidewinder »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #348 -: Септември 06, 2011, 15:52:23 pm »
... Второ, нямам радиестезично махало (разбира се, лесно е да си купя), но според мен ползването на такова е много вредно за кармата. Даже, май съм чувал (от наистина сериозно развити), че реално не самата енергия го движи, а определени нискоастрални същности. Като приемеш да го ползваш, и приемаш неговото функциониране, ти несъзнателно казваш "ДА" и отваряш част от себе си към тая същност. А това е много негативно...

Вземи си махало направено от планински кристал, турмалин или друг камък. Същностите, за които пишеш не ги понасят и няма как да го движат :)

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #349 -: Септември 06, 2011, 15:57:33 pm »
Здравейте!
Толкова се радвам да ви срещна :) Запалих се по оргонитите през май 2010г. Много здраво, изчетох купища сайтове, събрах си материалите и миналия август отлях първата реколта. Тогава единственото инфо, което излизаше на български беше сайта за Велцовите генератори и няколко скептично-подигравателни подмятания в един форум. Периодично проверявах няма ли нещо ново, някой съмишленик... и се чувствах като онази първата лястовица, дето пролет не прави. Та се бях поотчаяла и доста време не бях търсила и така съм пропуснала началото на темата. Идея си нямате колко ви се зарадвах :drinks:, едва дочаках да ми потвърдят регистрацията. След като отлях първите си оргонити направих класическия тест с кълновете, използвах леща и получих обичайния резултат. После сложих един оргонит до орхидеята в къщи и тя се сбърка да расте, избуя като филдендрон ;D, с огромни и здрави листа. Те орхидейките си падат малко вампирчета. Закопах няколко оргонита около Марица и на едно незаконно сметище. В Пловдив се оформяме сериозна агитка, направо Gifting, сбъдната мечта ;D
Sidewinder, поздравления за chembuster!!! Супер изглежда, нямам практически опит с тях, правила съм само TB`s и Holy. Но знам доста за кристалите, най-добрия начин за чистене е с намерение, с течаща вода също може, но горещо ви препоръчвам да не чистите със сол, с каквато и да било, от солта те страдат. След програмиране, кристалите могат да се "заключват" с парола.
Видях, че няколко пъти сте ме цитирали/копирали
http://www.orgoneharmonizators.com/ Текстът просто ми се изля миналото лято във влака Пловдив-София, докато наблюдавах лицата на пътниците, от там е обобщението за уморените хора  :writer:
Ще ви постна линкове на моите информационни източници, основните съвпадат и ще ви разкажа за моя опит с леенето, ако ви е интересно.
Предлагам да си направим една среща наживо в Пловдив  8)

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #350 -: Септември 06, 2011, 15:59:32 pm »
sidewinder браво !!! Много добре е станало, този кабел дето се подава за заземяване ли е ?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #351 -: Септември 06, 2011, 16:01:32 pm »
Да. Освен, че ще бъде заровен до началото на тръбите, но и ще го вържа към електрическата мрежа за нулата. Представете си това устройство ще разчита на цялата градска кабелна мрежа.  ??? ::)
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 20:54:15 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #352 -: Септември 06, 2011, 16:32:18 pm »
Здравейте!
Толкова се радвам да ви срещна :) Запалих се по оргонитите през май 2010г. Много здраво, изчетох купища сайтове, събрах си материалите и миналия август отлях първата реколта. Тогава единственото инфо, което излизаше на български беше сайта за Велцовите генератори и няколко скептично-подигравателни подмятания в един форум. Периодично проверявах няма ли нещо ново, някой съмишленик... и се чувствах като онази първата лястовица, дето пролет не прави. Та се бях поотчаяла и доста време не бях търсила и така съм пропуснала началото на темата. Идея си нямате колко ви се зарадвах :drinks:, едва дочаках да ми потвърдят регистрацията. След като отлях първите си оргонити направих класическия тест с кълновете, използвах леща и получих обичайния резултат. После сложих един оргонит до орхидеята в къщи и тя се сбърка да расте, избуя като филдендрон ;D, с огромни и здрави листа. Те орхидейките си падат малко вампирчета. Закопах няколко оргонита около Марица и на едно незаконно сметище. В Пловдив се оформяме сериозна агитка, направо Gifting, сбъдната мечта ;D
Sidewinder, поздравления за chembuster!!! Супер изглежда, нямам практически опит с тях, правила съм само TB`s и Holy. Но знам доста за кристалите, най-добрия начин за чистене е с намерение, с течаща вода също може, но горещо ви препоръчвам да не чистите със сол, с каквато и да било, от солта те страдат. След програмиране, кристалите могат да се "заключват" с парола.
Видях, че няколко пъти сте ме цитирали/копирали
http://www.orgoneharmonizators.com/ Текстът просто ми се изля миналото лято във влака Пловдив-София, докато наблюдавах лицата на пътниците, от там е обобщението за уморените хора  :writer:
Ще ви постна линкове на моите информационни източници, основните съвпадат и ще ви разкажа за моя опит с леенето, ако ви е интересно.
Предлагам да си направим една среща наживо в Пловдив  8)

Чест и почитания. И добре си дошла и в темата и във форума. Ние, дето се занимаваме с това сме самотни бегачи на дълги разстояния. Много често сме неразбрани от някои във форума. Направо се чудя как може да има такива хора в такъв форум.

За срещата идеята е страхотна, но може да стане най-вероятно след отпускарския сезон.

Кембъстъра е голямо предизвикателство. На няколко пъти си помислих, че съм го бастисал. Викам си дали няма да останат кухини, дали ще стегне както трябва, дали няма да заври смолата. Голяма тръпка.

Но в крайна сметка стана добре и съм доволен. Ще го поставя след 15 септември на тепето в Пловдив. Ще се опитам да го замаскирам, за да не се набива на очи.
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 16:34:24 pm от sidewinder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #353 -: Септември 06, 2011, 16:51:44 pm »
Тази среща предполагам ще е "отворена", т.е. за всички почитатели на оргонита и на форума, нали? Така ще могат да се изяснят на живо много въпроси.
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 16:53:02 pm от bojinkata »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #354 -: Септември 06, 2011, 17:05:51 pm »
Ето някои интересни факти:
1. Мишел Обама спи в хотели около Вашингтон, поради непоносимост към оргона, разпръснат в града (браво на тези, които са свършили тази работа около Овалния кабинет);

Аз пък това твърдение го намирам за несериозно. Първо, не мисля, че всеки може да зарови нещо си ( каквото и да било) около Белия дом. Сигурно гъмжи от камери!
И второ, щом са толкова наясно с оргона, как не могат да го локализират и да изровят оргонитите? :unknown: ( Засичат ги, поне кембастърите. Писах вече за разказа на Дон Крофт, който казва как ги наобикаляли НЛО и странни черни самолети, след като инсталирали оргонния генератор. Той ги наблюдавал с бинокъл, виждал е човешките фигури вътре и в момента, в който изтичал за фотоапарата, за да ги снима, те обърнали и изчезнали..)

Подмяташ го в храстите и готово. Не е нужно някой да влиза и да го закопава.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #355 -: Септември 06, 2011, 17:11:48 pm »
Ето някои интересни факти:
1. Мишел Обама спи в хотели около Вашингтон, поради непоносимост към оргона, разпръснат в града (браво на тези, които са свършили тази работа около Овалния кабинет);

Аз пък това твърдение го намирам за несериозно. Първо, не мисля, че всеки може да зарови нещо си ( каквото и да било) около Белия дом. Сигурно гъмжи от камери!
И второ, щом са толкова наясно с оргона, как не могат да го локализират и да изровят оргонитите? :unknown: ( Засичат ги, поне кембастърите. Писах вече за разказа на Дон Крофт, който казва как ги наобикаляли НЛО и странни черни самолети, след като инсталирали оргонния генератор. Той ги наблюдавал с бинокъл, виждал е човешките фигури вътре и в момента, в който изтичал за фотоапарата, за да ги снима, те обърнали и изчезнали..)

Доказано е, че Обама са влечуги. Има достатъчно материали за това в нета за този, който иска да знае повече, а не само да се прави на важен във форума, скъпа Магнолия.

Относно това къде има оргон дали вътре или вън в Белия дом не ме вълнува много. Техните реакции доказват, че е свършена добра работа. На война като на война.

Забелязах, че като нося медальона има моменти на насищане, поне така го определям аз. Винаги, когато излизам извън къщи, го слагам. Имаше обаче напоследък 2-3 пъти, когато просто го забравих. Не чувствах нужда/глад да го сложа. Което си го обяснявам с това, че самият оргон зарежда и мен, и тези моменти на пренасищане и почивка мисля са логични. Това поне са моите наблюдения до сега. :yes:

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #356 -: Септември 06, 2011, 17:43:02 pm »
Благодаря за милото посрещане!
О, някои хора са уникално изобретателни в разпространението на оргонита, четох за един, не се сещам за името, който обикаля с голяма раница, пълна с оргонити на велосипед и с помощта на малка стълбичка пуска оргонитите в тръбите на пътните знаци по магистралите. Много ми хареса идеята, като падне в тръбата, няма как да бъде изваден, стои си там и си работи ;D

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #357 -: Септември 06, 2011, 20:25:04 pm »
Да, велики са тези човеци, правещи такива подвизи. Защото за мен са подвизи. С толкова въображение.Тихо, с колелото или колата, или както и да е, си вършат работата. И не тръбят колко са велики.  А как ти се струва идеята pleasure да пускат оргончета в отпадната канализация? Ако рекат да ги вадят оттам  :lol:Иначе наскоро post factum четох, че са пръснали около порталите на под/надземните. За добре дошли!!!! ???  ???

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #358 -: Септември 07, 2011, 01:20:37 am »

Доказано е, че Обама са влечуги. Има достатъчно материали за това в нета за този, който иска да знае повече, а не само да се прави на важен във форума, скъпа Магнолия.
Нещо не си ме разбрал.Просто си позволих да се усъмня в нечии твърдения- не твоите, а тези, които си цитирал! Подхвърлен или закопан, оргонитът излъчва и може да бъде намерен. Тези хора разполагат с момчета за всичко. Все още недоумявам колко непостижима задача е това за тях.
Но както и да е.
Разбира се, това ме радва много, но отвреме- навреме и аз проявявам здрав разум, хаха, та се опитвам да разсъждавам. ;D
Но няма проблем, правя се на важна. :)

sidewinder, поздравления за хубавеца! Много си се постарал, личи си! @---

pleasure, добре дошла! Аз ще се радвам да чуя твоя опит. Може би ти ще ми отговориш на въпросите, които пиша пак.

Аз да питам: Когато се използва кварцов пясък като добавка защо не се увеличава смолата? Не е ли един вид минерален прах? :unknown:
И още нещо питам всички, които си правиха оргонити- амулети: дайте, моля точна рецепта, защото ударих на камък.
Освен това валидно ли е и при тях това условие, което важи за ТВ, да са минимум по 85 грама или могат да варират?
« Последна редакция: Септември 07, 2011, 01:23:33 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #359 -: Септември 07, 2011, 08:36:01 am »
Благодаря Магнолия,

Когато се добавя кварцов пясък, очакваш да се увеличи обема на смолата ли? Ако е това, за което си мисля, не се увеличава, защото неговата пропорция е незначителна на фона на другите. Той е най-много 1/3 от алуминиевите стружки. А имаш и стоманени.

Според мен, а и прочетеното в литературата мисля, че амулетите се правят от MHD оргонит, за да може да работи автономно. За крайното тегло не се притеснявай. Направи го достатъчно лек, за да се носи.

« Последна редакция: Септември 07, 2011, 08:38:42 am от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27