Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857793 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #315 -: Септември 01, 2011, 19:42:05 pm »
За тези, които се чудят как да си зареждат оргонитите до клетка на мобилен оператор да кажа: лошите чичковци вече слагат антените направо на улицата! :bad:
Но всяко зло за добро, както се казва. ;)
Видях една до Халите и една до кино Арена Запад на пътя.
Хайде, да дерзаем.
То не е зле да се зарови там направо по една HHG. ;D


Това дали не са антени да безжичен интернет? Опиши ги как изглеждаха.

Приличат на тези, които слагат на жилищните блокове,но с някакви допълнителни "чинии". Не мога да ги опиша, защото не ги разгледах подробно. На Халите я видях с периферното зрение, докато се качвах в колата.Побързах да се махна оттам, но наистина е внушителна като размер. Дори и да не е такава, някой трябва да ме убеди, че това нещо е безвредно. При първа възможност ще снимам, за да каже някой по- запознат какви точно устройства са това.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #316 -: Септември 02, 2011, 03:28:49 am »
Да уточним:
за обикновените телефони антени е предостатъчна описаната рецепта - тауър бъстър. ИНформацията съм я сравнявал от 10ки сайтове на английски. Що се отнася за нещо наистина гениално, направете  Succor punch -кристал - с Mobius coil омотани клокнат на 15Hz... рЕЗУЛТАТА Е СКАЛАРНИ ВЪЛНИ, ЛЕКУВАЩИ РАК! факт. Използват ги за медитация, насочено в желаната чакра( 3то око например) Кристалът е Кварц - point , wand , Clear white.
Направил съм десеттки и Земята отговаря. Направете го също - изпробвано!

 
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #317 -: Септември 02, 2011, 04:44:55 am »
И най-важното!
Оргонита е живо същество. И заради кварца може да бъде програман с намерени- като лампата на Аладин!
И това е най- важното. Намерението виж най-общо инфо за кристали:
http://metamorphnow.net/krystals.html
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #318 -: Септември 02, 2011, 08:16:51 am »
subequatorial, давай все така. Хора като теб дават огромен принос за развитието на темата. Някои неща от последните ти постове са интересни. Това за лечението на рака не го знаех.

Аз имам Succor Punch с квърцов кристал и запер на 15Hz, направен лично от мен. Така зареждам някои от оргонитите.

Бъди здрав  :hi:

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #319 -: Септември 04, 2011, 13:11:18 pm »
Ето някои интересни факти:
1. Мишел Обама спи в хотели около Вашингтон, поради непоносимост към оргона, разпръснат в града (браво на тези, които са свършили тази работа около Овалния кабинет);
2. в Пентагона се правят лабораторни експерименти в изолирани помещения как да се представи оргона за вреден и да се забрани официално в САЩ;
3. правителството на САЩ планира да взриви пътнически самолет и да закрие международното летище O’Hare в Чикаго, като се обвини  оргона за повреждане електрониката на самолетите;
американския свръх-модерен бомбардировач-изтребител от пето поколение F-35 с повреда в кислородната система. Този тип изтребители е плод на съвместното сътрудничество (обмен на технологии) между правителството на САЩ и извънземните, изграден с извънземна технология и поради това оргона срива неговите системи. Още Райх отбелязва, че оргона може да срине извънземните кораби.
Прикачвам пълния текст на източника.

А като навлязат в нашата атмосфера ги чака това: :bomb: :--- ::)

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/55085000/jpg/_55085950_012785746-1.jpg


Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #320 -: Септември 04, 2011, 14:25:59 pm »
Няма да могат по никакъв начин да спрат хората да си правят оргонит.Освен ако решат да забранят компонентите от които се прави. Ама и това няма как да стане. Разбира се ще има глупави хора, които ще им се вържат на глупавите приказки.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #321 -: Септември 04, 2011, 17:57:05 pm »
В това е красотата на оргонита. Може да се прави от подръчни материали, и се намират относително лесно.

Оргонит можете да си направите и от бурканче с пчелен мед, стружки и кристал. Пак ще работи. Борова смола също.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #322 -: Септември 04, 2011, 21:17:56 pm »
Гледам из ибей има доста кварцови кристали. 10$ единия. Пише, че са естествени, но не виждам как може да се даде за това гаранция. Китайците са ми ясни. Мижитурки, дето гледат да приберат някой лев.

Та въпроса е, как да познаем кварцовите кристали дали са естествени или изкуствени?
И втори въпрос, каква точно ще е разликата в ефективността?
Трети въпрос. Защо трябва кристала да е цял, а не да кажем, надробен на ситно, като метала, например?
Четвърто, формата на кристала от значение ли е, и какво по-точно е значението на формата, защото аз мога един празен буркан да си взема, който също е 100% кварцов кристал. Той ще ми върши ли работа?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #323 -: Септември 04, 2011, 23:29:23 pm »
Може да се разбере с радиестезично махало дали са истински или фалшиви.Но и без махало ментетата се "хващат" лесно, защото са по- леки (ако са пластмаса) и с еднороден цвят( стъкло).Истинските кристали винаги са с различни нюанси и включвания в себе си.За разликата в ефективността е ясно- трябва ти истински кристал, защото те са живи и могат да бъдат програмирани съзнателно.А кристалите от кварцовата група, особено планинският кристал са най- близо до човека, най- податливи.
Разтрошени кристали се ползват в някои оргонити, но само като допълнителна съставка.
За формата sidewinder писа в началните страници( има и снимки) каква трябва да бъде- най- добри са двойнотерминираните, но ако няма ( трудно се намират), вземи едностранно терминиран.
Буркан не можеш да ползваш, защото това не е истински ( жив) кристал, а стъкло, което е кварцов пясък, нагрят при висока температура, с някакви примеси вътре.
 
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 15:40:51 pm от Mirotvorec »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #324 -: Септември 05, 2011, 11:12:35 am »
Аллилуйя...  :drinks:  :lol: :yes: :dance:

Кристалите дойдаха. Дълго ги чакахме, но чакането се увенча с успех. На първо място сърдечни благодарности 1010 по толкова още за GARVAN и xnet_user, които си бръкнаха от собствените пари да купят кристали. От здраве да не се отърват, както се казва.

Обачеее кристалите на xnet_user избиха рибата. Половината са толкова големи, че не влизат в тръбите от 1 инч диаметъра. Наложи се да купя метър тръба от 42мм и преходници към 28мм удължителните тръби. Отидоха 50лв ей така. Халал да са им.

Това са невероятни кристали, които изчистих 12ч. в сол и сега съхнат. Истински са, проверих ги с махалото. Изкуствените нямат дефекти в кристалната решетка, а тези имат тук там. Това е бял кахър. Започнах да правя апарата. Стигнал съм до прикрепянето на кристалите към основата на тръбите. Ще дам снимки, но на завършения апарат, защото пада голямо мазало и не искам фотоапарата да се омаже със смола.

Засега толкова... ще ви държа в течение.

Вчера докато ги носих само до вкъщи и почувствах такъв прилив на енергия от 8 ДТ кристала в джоба си, че на връх мусала не съм усещал такова зареждане.

« Последна редакция: Септември 05, 2011, 12:09:58 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #325 -: Септември 05, 2011, 11:15:09 am »
Гледам из ибей има доста кварцови кристали. 10$ единия. Пише, че са естествени, но не виждам как може да се даде за това гаранция. Китайците са ми ясни. Мижитурки, дето гледат да приберат някой лев.

Та въпроса е, как да познаем кварцовите кристали дали са естествени или изкуствени?
И втори въпрос, каква точно ще е разликата в ефективността?
Трети въпрос. Защо трябва кристала да е цял, а не да кажем, надробен на ситно, като метала, например?
Четвърто, формата на кристала от значение ли е, и какво по-точно е значението на формата, защото аз мога един празен буркан да си взема, който също е 100% кварцов кристал. Той ще ми върши ли работа?

Естествено израстналите ДТ кварцови кристали имат пасивно съзнание, което можем да отключим, за да вършат работа. Като например да неотрализират вредния оргон в атмосферата. Буркана няма съзнание, нали се сещаш.

Тангра, да не си се объркал. Буркан С пчелен мед, не ОТ пчелен мед.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 12:05:32 pm от sidewinder »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #326 -: Септември 05, 2011, 12:08:52 pm »
sidewinder, каква е идеята с меда? Кажи с две думи, моля те. Може да се окаже по - изпълнима идея в домашни условия от смолата... :good:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #327 -: Септември 05, 2011, 12:11:50 pm »
Идеята е, че е органичен медиатор и има влакнесто-кристална структура. Върши същата работа, но недостатъка му е че остава течно и не може да се носи никъде без да се развали подредбата. Поне така предполагам, не съм правил още.

П.П. В един от кристалите забелязах мехурчета. За миг си помислих - "Изкуствен е!" Но, не. Това е естествено явление при кристалите. Нарича се Enhydros. Съставът на мехурчетата е вода.

Взел съм и активен въглен. Смятам да го добавя към смолата. Придава много добро заземяване на оргонита. Така ще може бързо да се разрежда негативната оргонова енергия в земята. Другото предимство е, че се създава трайна врязка между кембъстъра и всичко живо, защото живите системи са изградени от въглерод.

В момента чакам да стегне смолата, с която съм залепил кристалите към капачките на тръбите. Дълго и досадно чакане. Така е, защото смолата е малко и не може да развие температура и да стегне бързо.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 14:06:01 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #328 -: Септември 05, 2011, 17:20:44 pm »
Мерси на всички отговорили. Все още не вярвам в естествените кристали да има съзнание, а било то и пасивно. Теоретично във всяка молекула из Вселената би трябвало да има някакво първично съзнание, но то е друго. На кристала не виждам кое може да му е живото. Както и да е, не ви карам да ми отговаряте, защото няма как нито аз, нито вие да си подкрепим тезата.

Второ, нямам радиестезично махало (разбира се, лесно е да си купя), но според мен ползването на такова е много вредно за кармата. Даже, май съм чувал (от наистина сериозно развити), че реално не самата енергия го движи, а определени нискоастрални същности. Като приемеш да го ползваш, и приемаш неговото функциониране, ти несъзнателно казваш "ДА" и отваряш част от себе си към тая същност. А това е много негативно.
Разбира се, отново не е тук мястото да спорим, "дали" и "защо", но вие си излагате вашите вярвания, и аз моите.

m2f, ползването на смола е елементарно. Ползвал съм доста като малък за да лепя разни неща. Това не е смола, като от дърветата. Тя е разредена и течна, и тече (до колкото помня, преди 10 г беше) точно като пчелен мед. Разбира се, преди това се налива втвърдител в нея, разбърква се, и имаш няколко минути да се втвърди. Затова трябва да се действа чевръсто. Определено не е за хора, с 2леви ръце, но ако си що годе нормален, дори и да нямаш грам опит е елементарно.
Все още не вярвам на тия оргонити, но може да си направя няколко, ей така, да видим, че не действат :) (и не ми обяснявайте, че щото съм имал нагласата, че нямало да действат, и те наистина няма да действат. Ще си имам нагласата, че ще действат ;))
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #329 -: Септември 05, 2011, 17:39:20 pm »
Хората които имате опит в правенето им, защо не осъществите няколко експеримента?
Например си напълнете джобовете с оргонити и отидете в някоя кръчма или дискотека, там има пияни и надрусани хора, трябва да се забележи нещо, например да станат раздразнение, или бъг в поведението нещо. Мисля, че тук в темата даже беше споменато нещо такова от някакъв китаец.

Аз съм скептичен не дали действат, а дали имаме знанията да ги ползваме, дали няма негативни ефекти, които не виждаме?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27