Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #300 -: Август 30, 2011, 15:37:39 pm »
Тангра, на първо време трябва да се запознаеш с материята. Тогава можем да говорим на един език.

В тази тема се обсъждат поне 4-5 вида устройства от подобен тип. Някои работят 100% и е доказано, други все още са на изпитателен режим. Не може да се изказваш така дръзко, при положение, че не си запознат кой е Райх, какво е правил той и какво правим ние. Тази технология е море без брегове, а подобни форуми са арена за споделяне на опит, впечатление и ноу хау.

Това е поле на познанието, което се занимава с етера като вид енергия и на този етап не можем директно да анализираме последствията, а по индиректен начин чрез растения, животни и човешки усещания в дългосрочен план.

Един оргонит, направен по най-неграмотния начен пак ще работи в полза на човека, само че с ниска ефективност. Няма психически лашкачи, няма зомбиране, няма негативно влияние.

Това за електрическата мрежа как не можа да разбереш досега, че е мой превод на изказване в друг форум. Хем и на твой цитат ти отговорих.

Никой не е твърдял, освен автора на поста, че този метод работи. Стори ми се лесен за изпълнение, с по-широк обсег на действие и го постнах тук. Известно е, че оргона обича медта като метал и се привлича от нея. Логично е да си помисли човек, че като умотае кабел, по който тече 220в на един оргонит, оргона, който се генерира ще предпочете да се "просмуче" от кабела.

Никой не е виждал с просто око ДНК молекула, но няма човек, който да не вярва в съществуването й, нали. Същото важи и за атома.

Така, че скептицизма не ни върши работа в случая.
Пак казвам, нямам проблем дали работи или не работи. Стори ми се, че някой каза, че го е тествал и е проверил, че работи. Май ти. Не се иска да съм експерт и да съм прочел всичките книги, за да можеш да кажеш как точно го изтества.

И ето един друг въпрос. Ок, обича медта.
Бобините от какво са направени?
Какви са разликите между намотана бобина и намотан електрически кабел?
Какви са приликите?
Какви ще са резултатите при 2те?
Нивото на изолация дали пречи? Колко? Каква точно изолация е нужна? Как го изчисли? Имат ли бобините изолация? (през цялото време говоря за електрическа изолация)
Какъв е смисъла, ефекта, и изобщо полезността да се омотае с електрически кабел?
Какво ТОЧНО се получава от това омотаване.
Ето, да предположим, че обикновения оргонит наистина действа, за сега (и на теория). Как оттам, ще ми покажеш, че електрическия, за електрическата мрежа и той действа?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #301 -: Август 30, 2011, 15:39:25 pm »
Ето още приложения на оргона. Интересни идеи има много. Аз със сигурност ще сложа на ел.таблото, знам от форуми, че със сигурност намалява електричеството с 30-50%. Добър начин да се противодейства на ел. мафия. :yes:
Можеш ли да си снимаш електромера с киловатите, преди и след, че да поне малко да се провери всичко това? Ясно е, че един тест не е кой знае какво, но поне е повече от 0.
Разбира се, може и да ги публикуваш после в темата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #302 -: Септември 01, 2011, 00:13:39 am »
Говорих с човек, който добива кристали. Каза, че наистина много рядко попада на двойно терминирани, не че някой "по високите етажи" ги изкупува.Просто рядко се срещат. Имаше само един при него, но не го взех, защото беше с примеси.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #303 -: Септември 01, 2011, 02:52:34 am »
Хората не биха се занимвалаи ако е сложно. Затова им давам най- елементарния вариант, kкакто предложен от Дон Крофт. 5 стъпки - и готово.. не се занимавайте със сложни книги за оронита или многлистови пдф-и, освен ако нямате времето и желанието за това. Разберете че нещата трябва да са прости. Много добре знам кои е Райх и коллко многстранна е неговата работа.едно от многото неща които той доказва е че паметта се съхранява в мускулните влкна и извън тялото в електромагнитната енергия на човек - (комплекса Аура, light body).
Успех.
Гениалните неща не искат дискусии и сложнотии.
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #304 -: Септември 01, 2011, 06:03:45 am »
Именно .. гениалните неща не искат сложнотии. Но никой не успя да го обясни просто ...

Имало едно време ... Преди почти 200 години. Годината е 1837. И някакъв си човек Андерсен (не тоя от матрицата), а Ханс Андерсен (Кристиан) написва една сладка приказка. "The Emperor’s New Suit"
http://hca.gilead.org.il/emperor.html

Не помня за какво се разправяше, едва ли е нещо важно. Само помня, че накрая на приказката някой извика .... "Вижте, вижте ... царят е ГОЛ!!!!"
Хрумна ми една позната и до болка позната фраза "Светът се върти, но колкото повече се върти, толкова повече остава същия .... "
И като си спомних тая фраза, реших отново да прегледам тая приказка. Впрочем, има я и на български, ето тук: http://chitanka.info/text/4808
Чета аз и се чудя ... гениален ли е бил тоз чиляк, написал тая приказка преди 200години. Нито ай-пад е имало, нито ай-под. А пък ай-фон - хич. И все пак ... Някои хора са чаткали някои работи. Насладете се на майсторството и елегантността на изказа:

Цитат
Веднъж между другите пришълци се явиха двама измамници; те се препоръчаха за тъкачи и разгласиха, че умеят да тъкат такива прекрасни платове, каквито човек не може никъде да намери, и че дрехите, съшити от тия платове, са не само необикновено хубави по цвят и по кройка, но се отличават още и с едно чудно свойство: те са невидими за ония хора, които не са достойни за заеманата от тях длъжност или пък са съвсем глупави.
Естесвено ... енергиите, благотворните де, са невидими за забитите в матрицата. Но затова пък видими за много духовните ...
Цитат
„Ето ти дрехи за мен — помисли си царят. — Щом ги облека, ще мога веднага да познавам кой в моето царство е достоен да заема тая или оная длъжност; ще мога също тъй да различавам умните от глупавите. Да, аз без друго трябва да си заръчам дрехи от такъв плат.“
Ех, защо както всяка жаба си знае гьола, тоя цар не си знае неговия, и иска да се надскочи? Като така и така не ги вижда тия дрехи, къв го дири при тях?

Цитат
Лъжливите тъкачи поставиха два стана и се престориха, че работят; ала всъщност становете им бяха празни. Те поискаха веднага най-хубава коприна и златна прежда, ала всичко туй скриха в торбите си и седяха до късна нощ пред празните станове.

 „Искам да зная как върви работата“ — помисли си царят, но се смути силно от мисълта, че глупецът или негодният за длъжността си човек не ще може да види чудния плат. За себе си, разбира се, той не се страхуваше, но все пак си мислеше, че ще е по-добре да изпрати най-напред друг някой. Всички в града знаеха вече какво чудно свойство притежаваше новият плат и всеки гореше от нетърпение да узнае дали неговият съсед е глупав или некадърен.

 „Ще изпратя при тъкачите моя стар честен министър — помисли си царят. — Той най-добре от всички ще види какъв е тоя плат, защото той е умен и изпълнява прекрасно длъжността си.“

 И старият честен министър отиде в стаята, където двамата измамници работеха на празните станове.

 — Господи, помилуй! — извика той на себе си, като разтвори широко очи. — Та аз не виждам нищо! — Ала не посмя да каже това високо.

 Двамата измамници го помолиха любезно да се приближи и го попитаха харесват ли му боите и шарките. В същото време те сочеха празния стан, а бедният старец продължаваше да пули очи и все пак не виждаше нищо, защото нямаше нищо за гледане.
Очевидно никой не ще да се изложи, че не вижда нищо, и започва да се превъзнася какви невероятни дрехи шият измамниците.
Цитат
— Е, какво е вашето мнение? — попита един от тъкачите.

— О, прекрасно, чудесно! — извика старият министър, като гледаше през очилата си. — Какви бои, какви шарки! Аз ще кажа на царя, че вашият плат много ми харесва.

 — Много ни е приятно да слушаме това — казаха тъкачите и започнаха да именуват цветовете и да обясняват шарките,а министърът слушаше внимателно и като се върна при царя, повтори му всичко с най-големи подробности.

 Тогава измамниците поискаха още пари, коприна и златна прежда, за да продължат работата.
Ето, че измамниците СЛЕД УСПЕШНОТО НАЧАЛО, започват да именуват различните платове, и да ги делят на шарки и модели.
А министърът слушаше внимателно и повтаря на царя С НАЙ-ГОЛЕМИ ПОДРОБНОСТИ.
Ха сега, въпрос задачка: "Кой е министърът?"

Цитат
— Да, това е истинско чудо! — съобщи той на царя. Всички в града говореха само за това — за чудния плат.
Дам, всички в града започват да говорят за това. Тая тема колко страници стана?


Цитат
— Аз съм готов! — каза царят. — Добре ми стоят, нали? — И той се обърна още веднъж пред огледалото, за да покаже на всички колко внимателно разглежда новите си дрехи.

Цитат
— Ах, колко хубави са новите дрехи на царя! Каква чудесна мантия! Как хубаво му стои!

Цитат
— Гледайте, гледайте, царят е съвсем гол! — извика изведнъж едно дете.

 — Господи, чувате ли какво казва невинното дете! — рече баща му и всички започнаха да предават думите на детето.

 — Да, да, царят е съвсем гол! — извика най-сетне целият народ.

 Царят беше поразен. Нему също се струваше, че народът е прав, ала си мислеше: „Все пак шествието трябва да се изкара докрай!“.

И прислужниците продължаваха да вървят все тъй тържествено след него и да носят краищата на въображаемата мантия.
Ха сега ми кажете, майстор ли е Кристиан Андерсен?

Вие чели ли сте приказки като малки?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #305 -: Септември 01, 2011, 12:10:36 pm »
Съгласен съм, че гениалните неща са простите и оргонита го доказа. Няколко пъти в началото на темата го казвам.

За мен всички неща в ръководството са прости и гениални. Това, че има хора, които не могат да намерят това или онова или не могат да уцелят пропорцииите на смолата, за да втвърди, не прави рецептите сложни.

След като простите неща са гениални, що тогава си купувате съвременни GSM-и с хиляди функции, които не ви трябват и ви стават безинтересни на втората седмица. Защо не снимате с лентови апарати, ами си кумувате цифрови и даже огледално рефлексни.

Тук не става въпрос дали се прови по сложен начин, става въпрос дали оргонита ще е компетентен за дадена енергия.

За всяка честота си има съответна антена. Хайде като сте майстори уловете kHz-ов сигнал с 10см антена.

На който му е сложно, теми във форума бол и престанете да хленчите.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 12:11:43 pm от sidewinder »

Неактивен N*e*a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #306 -: Септември 01, 2011, 13:02:06 pm »
http://vbox7.com/play:ce327b7f
 Интересно дали в такъв случай, оргонита ще може да те предпази, като се има предвид, че излъчването е хиперсилно..? Как мислиш, sidewinder? Според мен ще бъде много интересно, ако хората там си направят по 1-2 оргонита. Макар че, на тяхно място не бих останала да пробвам  ;D

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #307 -: Септември 01, 2011, 13:12:02 pm »

Предаването съм го гледал няколко пъти и вярвам в това. Много хора си правят пас за това, включително и хора от високите етажи.

Разбира се! Нали за това се правят оргонитите. Но, не както някои тук предлагат оргонита да се прави раз-праз и готово с 5 стъпки (то не пречи пак да се правят с 5 стъпки, но да се съобразят някои неща), а той трябва да е с такъв състав, адекватен за съответното излъчване и с достътачно голям капацитет. Под капацитет ръзбирай обема на оргонита е равно пропорционален на капацитета. Оргонитът/те за там трябва да се направи/ят с много стегната матрица (плътна), предимно от магнито чувствителни материали - желязо, стомана, окиси на желязото, повече кристали и голям обем - няколко килограма. Може малки по тегло, но много.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 21:29:53 pm от Mirotvorec »

Неактивен N*e*a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #308 -: Септември 01, 2011, 13:27:15 pm »
 Хората от високите етажи не си правят пас, никак.. Нали именно те участват и правят пари от това. Според мен, тези които ходят да вклчяват уреда са измислили начин да предпазят себе си, иначе щяха да пращат други да вършат черната работа.
 Може би наистина ще е от полза в случая да си направят оргонити. Привикай ги във форума, пък знае ли се :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #309 -: Септември 01, 2011, 14:21:07 pm »
Тангра, измамник ли се опитваш да ме наречеш?! Измамник е човек, който се облагодетелства за сметка на другите.

Аз не съм взел един лев за това, а съм похарчил стотици. Приказките на Андерсен са поучителни, но не са за тази тема. Разказвай ги на децата.

Преди месец и нещо администратор от форума на ЛС похвали темата и каза цитирам:

"Егати и темата направи за Оргонита. 

Всички теми ако бяха така стойностни и ако всички пишеха така културно като в тази тема - форума щеше да е безценен."


Но в последстивие се появиха редовните лашкачи на теми във форума и се замислям, че той се е излъгал (администратора).

Тангра, аз не се казвам Еленко, който си продава книгите, за да се опитваш да подринеш авторитета на темата. Ако искаш си правиш оргонит, ако искаш не си правиш. Никой не те е вързал на сиджимка да си купуваш.

Хайде със здраве
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 15:22:07 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #310 -: Септември 01, 2011, 15:30:43 pm »
Не, бе, изобщо не измамник. Нали си преводача?
Виж, от хората, които гледат царя и казват "Какви хубави дрехи!", може би.
Или пък министъра, който цял живот е бил честен, но накрая и той започва да обяснява различните видове с големи подробности.

Мисли малко.  Не говори прибързано.
А и КАКТО МНОГО ХОРА ТУК ОБИЧАТ ДА КАЗВАТ, аз само си копирам чужди текстове. Ходи да обвиняваш Ханс Кристиан Андерсен.

Току що каза, че имало много голямо значение какви ще са пропорциите, а аз все още чакам на запитания въпрос КОЛКО ТОЧНО трябва да е изолацията на електрическия кабел.
Попитах и приликите и разликите с бобините какви са.

Не ми е СЛОЖНО да НАПРАВЯ огронит. нарязваш една метална гъба за миене на чинии на ситно и я поливаш със смола.
Говорех, че НА ВАС ВИ Е СЛОЖНО да обясните, какво става и как.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #311 -: Септември 01, 2011, 15:40:50 pm »
Защо реши, че е сложно да обясним как. Ти прочете ли темата от край до край или пък пдф-а. Нали затова го направих, да може всеки да се ограмотява без да има нужда да дежуря във форума и да обяснявам.

За твое сведение, за оргона (химическия етер или какъвто се пада там) няма прегради. Ако ще кембъстъра да си поставиш в дома, през бетоновата плоча ще действа. Това е фина енергия и за нея материята се явява като сито на футболна мрежа за грахови зърна.

Никакви изолации не пречат на оргона да преминава. Щом може да мине през смолата (всъщност той се привлича от нея), и да преодолее всички сили на отблъскване на металните частици и да стигне до кристала, значи си представи каква проникваща сила има.

Ако не се спази пропорцията 50:50 смола:метал, оргона или ще се отблъсква прекомерно или ще минава транзит през оргонита.

Какво повече искаш да обяснявам, то си е написано всичко.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 15:53:35 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #312 -: Септември 01, 2011, 17:15:14 pm »
За тези, които се чудят как да си зареждат оргонитите до клетка на мобилен оператор да кажа: лошите чичковци вече слагат антените направо на улицата! :bad:
Но всяко зло за добро, както се казва. ;)
Видях една до Халите и една до кино Арена Запад на пътя.
Хайде, да дерзаем.
То не е зле да се зарови там направо по една HHG. ;D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #313 -: Септември 01, 2011, 17:20:25 pm »
Това дали не са антени да безжичен интернет? Опиши ги как изглеждаха.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 21:31:36 pm от Mirotvorec »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #314 -: Септември 01, 2011, 19:05:50 pm »
Вече има публикувано ново издание на сайта на Xnetbg.com
Въведение към Оргонита
От ТУК направо може да свалите PDF с превода, любезно предоставен от sidewinder
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27