Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849540 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #285 -: Август 28, 2011, 19:55:57 pm »
Феноменът BSB (Blue Sky Broadcaster)

BSB е нова стратегия в излъчването на оргонова енергия, коята дава учудващо добри резултати. Досега лично не бях се натъквал на такъв подход.

Принципът е прост: Излъчването на оргонова енергия става чрез националната електрическа мрежа.

Как: Вземете едно оргонитово устройство (TowerBuster) и увийте електрическия кабел 7 или повече пъти около него. Включете кабела в електрическата мрежа, а другия край нека да бъде в някакъв уред - нощна лампа или какъвто имате.
От докладите, които получаваме излиза, че електрическата мрежа се превръща в оргонен генератор и радиоразпръскващите кули на GSM операторите започват да излъчват оргонова енергия в пространството. Напълно възможно и постижимо е, и вие можете съвсем спокойно да дарявате оргонова енергия направо от стаята си, без необходимост от адресиране и оставате напълно скрит и невидим за околните. Друга възможност е да увиете компютърния си кабел. По този начин оргона може да премине и в световната информационна мрежа (www). И накрая, вие можете да увиете телефонния кабел на домашния си телефон. Това пък отваря врати към друга мрежа, която можете да превърнете също в оргонен генератор.

Правейки това, вие си гарантирате синьо небе.

josh 

Thu May 27, 2010 7:10 pm
Мога ли да помоля за 2 неща?
Първо, ако това не са твои думи, а преведени или копирани от някъде, посочи източника. Обикновено така е морално и законно да се прави, когато се копира информация.
Второ, какви са тези доклади? Мога ли да ги видя? Кой гарантира, че това е истина? Кой прави изследванията? Кой следи, че този, който прави изследванията е добронамерен и компетентен?

Навремето имаше (може би все още има) разни игри от сорта "прати 10 пъти тоя текст на твои приятели и нещо много хубаво ще ти се случи по-следващата седмица"
Или пък негативния вариант (използващ страх) "прати 10 пъти тоя текст, или ще ти се повреди шевната машина"
За мен винаги подобни суеверия са били абсурдни. Въпреки, че вярвам, че съществуват духовни нива в тоя свят, не виждам НИКАКЪВ паралел, между тия суеверия и другото.

Да се съберем 10 000 човека, да се хванем за ръце, и вселенските енергии ще текнат по-добре от преди.
Да пратим 10 буркана по пощата и ще получим други 100.
А сега ми копирай постинга, сложи го на 10 форума, и нещо супер хубаво ще ти се случи.
Разбира се, има и други примери, но понеже не ги следя тези зомбации, и бягам надалеч, ми е беден репертоара, да измисля още.
Но съм сигурен, че вие по-добре от мен ги знаете тия примери, защото сигурно сте имали влечение и към тях ...

Интересен е факта, че преди някоя и друга година се появиха доста ню ейдж изявления, които включваха именно подобен тип егрегорни и вирусни лашкачи на човешката психика.
Дали след 1-2 години точно този образец не е леко преработен в тези нови оргонити? И като гледам еволюират с чудовищна скорост.
Железни стърготини в смола ли не бяха, пчели в смола ли, а сега и ще увиваме кабел и ще ги включваме в контакта.
Жестоко е да се губи така времето и вярата на хората в подобни фарсове и илюзии. Нямате ли си нещо по-полезно за правене? Вземете тренирайте 1 час на ден, вместо това. Ефекта ще е хилядократно по-голям.
Танграта, аз тренирам по 2 и половина часа, 5 пъти в седмицата! Благодаря за съвета!
А, на теб ще кажа едно: АКО НЕ ЗНАЕШ КАКВО ДА КАЖЕШ, НЕ КАЗВАЙ КАКВО ДА Е!
Ако нещо не ти харесва, но не знаеш с какво да го обориш, първо се подготви и тогава пробвай!
Бъди здрав!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #286 -: Август 28, 2011, 20:10:33 pm »
Феноменът BSB (Blue Sky Broadcaster)

BSB е нова стратегия в излъчването на оргонова енергия, коята дава учудващо добри резултати. Досега лично не бях се натъквал на такъв подход.

Принципът е прост: Излъчването на оргонова енергия става чрез националната електрическа мрежа.

Как: Вземете едно оргонитово устройство (TowerBuster) и увийте електрическия кабел 7 или повече пъти около него. Включете кабела в електрическата мрежа, а другия край нека да бъде в някакъв уред - нощна лампа или какъвто имате.
От докладите, които получаваме излиза, че електрическата мрежа се превръща в оргонен генератор и радиоразпръскващите кули на GSM операторите започват да излъчват оргонова енергия в пространството. Напълно възможно и постижимо е, и вие можете съвсем спокойно да дарявате оргонова енергия направо от стаята си, без необходимост от адресиране и оставате напълно скрит и невидим за околните. Друга възможност е да увиете компютърния си кабел. По този начин оргона може да премине и в световната информационна мрежа (www). И накрая, вие можете да увиете телефонния кабел на домашния си телефон. Това пък отваря врати към друга мрежа, която можете да превърнете също в оргонен генератор.

Правейки това, вие си гарантирате синьо небе.

josh 

Thu May 27, 2010 7:10 pm
Мога ли да помоля за 2 неща?
Първо, ако това не са твои думи, а преведени или копирани от някъде, посочи източника. Обикновено така е морално и законно да се прави, когато се копира информация.
Второ, какви са тези доклади? Мога ли да ги видя? Кой гарантира, че това е истина? Кой прави изследванията? Кой следи, че този, който прави изследванията е добронамерен и компетентен?

http://orgoniteplus.net/Forum/viewtopic.php?f=5&t=13

Още малко и публикации с импакт фактор ще искаш по въпроса.
« Последна редакция: Август 28, 2011, 21:28:13 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #287 -: Август 29, 2011, 02:38:11 am »
От кога форумите са достоверно място за информация и компетентност?
То и в тоя форум малко ли теми имаше и за нибиру и за Плеядинците и за Орион, и за феите. Това означава ли, че ако в някой албански форум копират менения от тука, това ще докаже че са истина?

Говореше се и за някакви ДОКЛАДИ. Къде са те? От кого са? Някой от вас виждал ли ги е?

Нищо не оборвам, и не е въпроса дали АЗ съм подготвен.
Все пак това е вашето хоби, нали!? Къде е вашата подготовка? Ако нямате, просто си кажете. Аз не искам да ми търсите специално доказателства лично на мен, не съм толкова нагъл.
Но ако нямате, и не сте информирани, а правите нещо, което не сте лично проверили дали действа, просто си кажете "така и така, ЧУХ, че действа КАЗАХА ми, прочетох в еди кой си ФОРУМ"
Та да са картите на масата и да е ясно. Щото на мен не ми стана ясно ...
А нека да се правя на "умен". Не ми пречи. Тъкмо щото само се правя, и съм несвхватлив, обяснете ми. Като за прост човек. Вие лично проверявали ли сте го това, или само сте ЧУЛИ, че така действало.
Ти Гарване, хубаво тренираш, поздравления.
Но за да напиша аз един единствен постинг, ми препоръчваш да се подготвям и да ставам компетентен, а хора, които ги ПРАВЯТ тия неща и явно сериозно се занимават, щом са изписали 10 страници форумна хартия, не знам те до колко са подготвени с ДОСТОВЕРНА ИНФОРМАЦИЯ.
Хайде малко по-обекитвно да съдим, а?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #288 -: Август 29, 2011, 05:16:34 am »
Четох из нета, че тези, които си инсталират кембастъри в двора, често биват посещавани от НЛО и странни черни самолети. Явно това не остава незабелязано от тъмните.Внимавайте!
Иначе външно, за защита от чужди погледи най- вероятно може да се замаскира с някакви увивни растения- фунийки, дива лоза и подобни, но онези със студените сърца трудно могат да бъдат заблудени.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #289 -: Август 29, 2011, 08:40:16 am »
Танграта, ами нали това правим в момента, събираме материал за кембастъри, като се направят и инсталират ще имаме преки наблюдения от действието им.
Ако не вършат работа, майната му, ако пък действат евала...
За докладите питай онези които убиха Райх и изгориха дневниците му.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #290 -: Август 29, 2011, 09:35:55 am »
Тангра, разбирам, че се опитваш да намериш пропукване в цялата тази работа. Ние също се учим в движение. От английски report може да значи още

докладвам
съобщавам
отчитам
разказвам
описвам

Това, че съм използвал в превода точно "докладвам" не означава, че трябва да са някакви документи с гриф строго секретно. Това могат и да са устни потвърждения от хора, вече правили това и наблюдавали ефекта.

Не ни мисли за толкова наивни. Можеш да видиш от темата, че всичко подлагам на проверка и го правя след като разбера за него.

Хората по цял свят се опитват да възстановят познание и технология с безброй приложения, заличени по най-бруталния начин от лицето на Земята, които могат да ни дадат предимство в много направления. И то на принципа опит-грешка-поправка. Ако искаш специални документи за потвърждение, няма да стане.
« Последна редакция: Август 29, 2011, 09:42:31 am от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #291 -: Август 29, 2011, 18:07:35 pm »
Още един интересен разказ:


Първият Chembuster [CB], който съм виждал някога беше на Дон Крофт, който ми го изпрати обратно през 2002 г. Първият ден, когато го инсталирах на верандата,  ние бяхме посетени от черен хеликоптер.   2 часа след това, кръжа шумно около 150 фута над главата ми, насочвайки блестящо-ярката светлина за търсене в опит да ни сплаши и да направи видео запис с помощта на специална инфрачервена технология  [която днес е стандартно съоражение,  дори и на местни полицейски хеликоптери]. Сhembuster излъчва интензивно синьо поле от оргон, което лесно  се вижда на всяка инфрачервена радарна синоптична карта. 

Вече подобни посещения с черни хеликоптери не се правят, защото СВ станаха твърде много, но все още можете да видите синьото поле от оргон точно върху мястото, където сте го поставили, ако отидете в интернет на сайта за метеорологични проучвания и кликнете на инфрачервена карта за наблюдение. Ще се изненадате, когато видите, че облака оргон над къщата ви се разпростира на мили разстояние от мястото на поставяне.

http://lunahelia.com/stuff/orgonitebible.pdf

Понеже не намерих такава карта, бих запитал дали някой не знае такава, която да предлага инфрачервени сателитни снимки.
« Последна редакция: Август 29, 2011, 19:06:33 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #292 -: Август 30, 2011, 02:55:21 am »
http://www.wetterzentrale.de/pics/D2u.html
http://www.wetterlinks.de/satellitenbilder.html#ifr
http://www2.wetterspiegel.de/de/europa/35.html
и нататък, от втория линк има много.
Но не знам дали става дума точно за такива карти.
« Последна редакция: Август 30, 2011, 03:04:50 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #293 -: Август 30, 2011, 05:58:04 am »
Танграта, ами нали това правим в момента, събираме материал за кембастъри, като се направят и инсталират ще имаме преки наблюдения от действието им.
Ако не вършат работа, майната му, ако пък действат евала...
За докладите питай онези които убиха Райх и изгориха дневниците му.

A нямам нищо против да опитвате и да грешите. Също и да видите ЩЕ действат ли.

Просто прочетох в темата съвсем други неща. Прочетох, че е проверено, че действат, че са правени изследвания, доклади и тн. Дори и изследвания на цели градове и на електрическата мрежа.

Та се чудих правилно ли съм прочел и рекох САМО ДА ЗАПИТАМ дали правилно съм прочел. На всичкото отгоре ми се стори, че пишеше, че някой от тукашния форум лично бил проверил и разбрал. А вместо това получих хули и поругаване. Явно тия оргонити ви действат вече с доста благотворна енергия. Но явно не са на 100% изцеляващи. Има още за чистене.

Накрая така и не стана ясно, там където пишеше, че СЪС СИГУРНОСТ Е ТЕСТВАНО, така и никой не си направи труд да каже, превод ли е, или лични думи на човека, който е писал постинга.
Не за друго, ами май на вас, пишещите тука малко повече вярвам на честната дума, отколкото на няйкой друг форум. Уж тука се стараем да сме духовни и да говорим само истината.
Та и за това се потретвам, това думи на човек от този форум ли са, че лично е проверявал или не.
А вие си тействайте колкото искате.
Но ако ще тествате, кажете "НИЕ ТЕСТВАМЕ" а не "проверих, мерих, премерих и действаше." Даже и за проценти се говореше в един момент. Чудя се как ли сте ги мерили. Или ги четохте отнякъде пак.
Цитат
За докладите питай онези които убиха Райх и изгориха дневниците му.
Това не го бях забелязъл. Не знам кой е този Райх (а сега не ме линчувайте, че не познавам идолите ви) Може и наистина да е направил някакво откритие и тези неща да действат. Разбира се, може и да не е.
Вие чели ли сте ги тези доклади?
Пак казвам, това, което ме подразни е, не че проверявате и тествате, нито че може и да действа наистина, а взехте да твърдите, че е мерено и 100% работи. Откъде намерихте отговорност да ги твърдите със 100% сигурност тези работи?
Точно това с електрическата мрежа, обаче ми се струва пълно менте.
Точно за него, най-ще съм благодарен на достоверни тестове.
« Последна редакция: Август 30, 2011, 06:04:50 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #294 -: Август 30, 2011, 12:02:29 pm »
Тангра, на първо време трябва да се запознаеш с материята. Тогава можем да говорим на един език.

В тази тема се обсъждат поне 4-5 вида устройства от подобен тип. Някои работят 100% и е доказано, други все още са на изпитателен режим. Не може да се изказваш така дръзко, при положение, че не си запознат кой е Райх, какво е правил той и какво правим ние. Тази технология е море без брегове, а подобни форуми са арена за споделяне на опит, впечатление и ноу хау.

Това е поле на познанието, което се занимава с етера като вид енергия и на този етап не можем директно да анализираме последствията, а по индиректен начин чрез растения, животни и човешки усещания в дългосрочен план.

Един оргонит, направен по най-неграмотния начен пак ще работи в полза на човека, само че с ниска ефективност. Няма психически лашкачи, няма зомбиране, няма негативно влияние.

Това за електрическата мрежа как не можа да разбереш досега, че е мой превод на изказване в друг форум. Хем и на твой цитат ти отговорих.

Никой не е твърдял, освен автора на поста, че този метод работи. Стори ми се лесен за изпълнение, с по-широк обсег на действие и го постнах тук. Известно е, че оргона обича медта като метал и се привлича от нея. Логично е да си помисли човек, че като умотае кабел, по който тече 220в на един оргонит, оргона, който се генерира ще предпочете да се "просмуче" от кабела.

Никой не е виждал с просто око ДНК молекула, но няма човек, който да не вярва в съществуването й, нали. Същото важи и за атома.

Така, че скептицизма не ни върши работа в случая.
« Последна редакция: Август 30, 2011, 12:03:59 pm от sidewinder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #295 -: Август 30, 2011, 13:05:23 pm »
Тангра, да наречеш идол д-р Райх е смещно. Със същия успех би нарекъл вероятно и Н.Тесла.Това действително са велики умове, но за съжаление техните открития не са били удобни за монополистите в здравеопазването, енергетиката и т.н.Съответно са били неглижирани и ликвидирани по един или друг начин. Горещо ти препоръчвам книгата на Райх.Поздрави. :hi:

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #296 -: Август 30, 2011, 14:18:58 pm »
Най лесно е да го направите по следния начин:
1. Намерете метални стружки( алуминий , мед, или каквито има). По - добре е да са ситни и спирални , но не е от голямо значение.
2. Вземете Форми( каквито и да са по размер, най- лесно силиконови за печене на курабий).
3. Хубаво натъпчете формата със стружките на 2/3 от обема.
4. Сложете кристал с върха надолу дълбоко в стружките по средата( бял Кварц с остър връх,( може и други видове кристали или дори без връх), с размер от 1.5 см дължина нагоре).
5. Напълнете със стружки догоре формата( може да добавитеи други кристали. Оргонита усилва действието им 10 пъти).
6. Залейте със смолата( с добавен втвърдител) докато формата се напълни. Смолата не трябва да е гъста( средна плътност). Тя ще се просмуче по протежение на цялата форма, ще проникне през стружките и ще запълни цялото свободно пространство естествено.

Оставете да се втвърди ( добре е на слънце да е), и готово. Имате най- ефективния и бърз начин за правене на оргонит. Проверено.
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #297 -: Август 30, 2011, 14:59:30 pm »
 :hi:

Виж документа от подписа ми.
« Последна редакция: Август 31, 2011, 17:36:39 pm от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #298 -: Август 30, 2011, 15:18:03 pm »
Четох, че ако се сложи HHG до атомна електроцентрала, тя започва да превръща DOR в OR. Много обнадеждаващо! Според автора на материала ( мисля, че и според Райх) проблемът не бил толкова в радиацията, а във вредния оргон, който се неутрализира така.
Чудя се, а дали ще важи и за ТЕЦ-овете? :-X
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #299 -: Август 30, 2011, 15:35:03 pm »
Ето още приложения на оргона. Интересни идеи има много. Аз със сигурност ще сложа на ел.таблото, знам от форуми, че със сигурност намалява електричеството с 30-50%. Добър начин да се противодейства на ел. мафия. :yes:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27