Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857896 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #270 -: Август 24, 2011, 20:23:43 pm »
Добре де, само едно не ми е ясно...

Как се въздейства на растенията? На семената, преди покълването им ли, или на покълналите растения? И е ясно, че ако е второто, оргонитите трябва да са нон стоп около растенията.

Нужно е просто да има оргонити докато растат, нищо повече. Видях провокацията ти за направа на оргонити за пчели конкретно. Ще проуча дали има нещо готово като методика.

Но още сега мога да ти кажа, че дори да сложиш едни прости оргонити за хармонизиране и ревитализиране на средата, пчелите ще предпочитат това място и ще им действа добре.

Другото, което е много важно, хора, слагали оргонити под кошерите си забелязват, че популацията на оси и стършели, които са големи врагове на пчелите се отдръпва от тези места. МНОГО полезно за пчеларите.

Специални оргоните за пчели няма. Всеки един би подействай благотворно за пчелното семейство.

Е, сега ако се направи оргонит с пчели в него ще може да се привличат пчели по този начин, защото оргонита започва да действа като атрактант по отношение на това, което е в него.
« Последна редакция: Август 24, 2011, 20:32:10 pm от sidewinder »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #271 -: Август 24, 2011, 21:31:13 pm »
Е, сега ако се направи оргонит с пчели в него ще може да се привличат пчели по този начин, защото оргонита започва да действа като атрактант по отношение на това, което е в него.

Живи или мъртви трябва да се слагат? И от трите разновидности ли, т.е. работнички, майки и търтеи ли, или само работнички?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #272 -: Август 24, 2011, 21:33:40 pm »
Каквото се постави, това ще привлича. Всяко нещо в него има енергитичен подпис. Май трябва да са живи.
« Последна редакция: Август 25, 2011, 13:49:33 pm от Mirotvorec »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #273 -: Август 25, 2011, 14:42:07 pm »
Колекция от разнообразни оргонитови изделия във Flickr

http://www.flickriver.com/groups/1025740@N20/pool/interesting/

Има чудесни образци.

Тук фотоапарата е уловил интересен и загадъчен пръстен.
http://www.flickr.com/photos/joyousenergy/5725267848/


На много от снимките се вижда, че са използвани перли, седеф и други подобни. Това доколко е целесъобразно и как влияе на работата на такива оргонити?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #274 -: Август 25, 2011, 14:45:34 pm »
Перлите придават много меко усещане на енергията. Полезни при изчистване и ободряване. Увеличават връзката на оргонита с водата понякога. Помагат за осъществяване на мост между огъня и водата.

Изтегли си пдф-а от подписа ми и там ще видиш таблиците с всички значения на използваните метали, минерали и органика.
« Последна редакция: Август 25, 2011, 20:44:29 pm от Mirotvorec »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #275 -: Август 25, 2011, 15:03:50 pm »
Благодаря! Веднага щом се върна от работа, започвам да го проучвам!
« Последна редакция: Август 25, 2011, 20:45:51 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #276 -: Август 26, 2011, 10:12:07 am »
Бързам да се поправя по отношение на зареждането с 15Hz. Всъщност това е честотата с която се предполага, че ще вибрира Земята в бъдеще. Това е Шуманова честота, която НЕ е вредна, а напротив има лечебен, хармонизиращ ефект и въздейства осъзнаващо.

Тези колебания в интерпретирането на значението на накои термини и понятия в сферата на оргонитите идват от многото различни трактовки в интернет.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #277 -: Август 26, 2011, 11:07:01 am »
Натъкнах се на една кратко разказче в мрежата:


Преди няколко месеца, когато бях проучвал относно опасностите от ЕМП (Електромагнитни полета), се натъкнах на това странно нещо, наречено orgonite. В началото си мислех, че е напълно смахнато. От този момент реших да не се занимавам повече с това. Но, когато научих, че първоначално са били разработени от Вилхелм Райх всичко започна да придобива смисъл. Както всички знаем, Вилхелм Райх е преследван, хвърлен в затвор и накрая убит от "свободолюбивите" хора на САЩ (той умира в затвора). САЩ също изгаря книгите му, за да изтрие записките за неговите открития и изобретения от лицето на Земята. Този тип яростно преследване е добър индикатор, че работата му е имала голям потенциал. В действителност, трябва да е имало нещо много важно в работата му, за да провокира задържането си. Може би тези оргонити имат нещо общо с това. Аз не съм опитал все още такъв върху себе си, така че не мога да ви кажа от моя собствен опит как работят, но планирам да направя няколко много скоро след като чух, че те са ефективни срещу електромагнитни излъчвания.

Оргонитите имат и един страхотен аспект, и той е че можете да ги дарявате в природата, където има нужда от изчистване. За мен това е още един добър знак. Хората не се опитват да правят пари от това, даже в повечето от случаите правят това за своя сметка и инициатива. В дни на лъжи и ненаситност, горещо ви препоръчвам да проверите и да се обедите сами за себе си преди да съдите.

http://www.helladelicious.com/diy/2011/03/how-and-why-to-make-yourself-an-orgonite/

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #278 -: Август 27, 2011, 21:37:00 pm »
Феноменът BSB (Blue Sky Broadcaster)

BSB е нова стратегия в излъчването на оргонова енергия, коята дава учудващо добри резултати. Досега лично не бях се натъквал на такъв подход.

Принципът е прост: Излъчването на оргонова енергия става чрез националната електрическа мрежа.

Как: Вземете едно оргонитово устройство (TowerBuster) и увийте електрическия кабел 7 или повече пъти около него. Включете кабела в електрическата мрежа, а другия край нека да бъде в някакъв уред - нощна лампа или какъвто имате.
От докладите, които получаваме излиза, че електрическата мрежа се превръща в оргонен генератор и радиоразпръскващите кули на GSM операторите започват да излъчват оргонова енергия в пространството. Напълно възможно и постижимо е, и вие можете съвсем спокойно да дарявате оргонова енергия направо от стаята си, без необходимост от адресиране и оставате напълно скрит и невидим за околните. Друга възможност е да увиете компютърния си кабел. По този начин оргона може да премине и в световната информационна мрежа (www). И накрая, вие можете да увиете телефонния кабел на домашния си телефон. Това пък отваря врати към друга мрежа, която можете да превърнете също в оргонен генератор.

Правейки това, вие си гарантирате синьо небе.

josh 

Thu May 27, 2010 7:10 pm
« Последна редакция: Август 27, 2011, 21:40:45 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #279 -: Август 28, 2011, 15:55:40 pm »
Това е моя BSB вариант за подаване на оргонова енергия през електрическата мрежа.


trader

  • Гост
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #280 -: Август 28, 2011, 16:29:01 pm »
Дано да работи максимално добре

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #281 -: Август 28, 2011, 16:34:56 pm »
Дано да работи максимално добре

Определено ще работи, но една птичка пролет не прави.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #282 -: Август 28, 2011, 17:47:49 pm »
Трябав повече хора да го направят това! Колкото повече - толкова по-хубаво!
Аз не съм реализирал нито един оргонит още, но вече реших, че и такъв ще си направя!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #283 -: Август 28, 2011, 18:36:26 pm »
Феноменът BSB (Blue Sky Broadcaster)

BSB е нова стратегия в излъчването на оргонова енергия, коята дава учудващо добри резултати. Досега лично не бях се натъквал на такъв подход.

Принципът е прост: Излъчването на оргонова енергия става чрез националната електрическа мрежа.

Как: Вземете едно оргонитово устройство (TowerBuster) и увийте електрическия кабел 7 или повече пъти около него. Включете кабела в електрическата мрежа, а другия край нека да бъде в някакъв уред - нощна лампа или какъвто имате.
От докладите, които получаваме излиза, че електрическата мрежа се превръща в оргонен генератор и радиоразпръскващите кули на GSM операторите започват да излъчват оргонова енергия в пространството. Напълно възможно и постижимо е, и вие можете съвсем спокойно да дарявате оргонова енергия направо от стаята си, без необходимост от адресиране и оставате напълно скрит и невидим за околните. Друга възможност е да увиете компютърния си кабел. По този начин оргона може да премине и в световната информационна мрежа (www). И накрая, вие можете да увиете телефонния кабел на домашния си телефон. Това пък отваря врати към друга мрежа, която можете да превърнете също в оргонен генератор.

Правейки това, вие си гарантирате синьо небе.

josh 

Thu May 27, 2010 7:10 pm
Мога ли да помоля за 2 неща?
Първо, ако това не са твои думи, а преведени или копирани от някъде, посочи източника. Обикновено така е морално и законно да се прави, когато се копира информация.
Второ, какви са тези доклади? Мога ли да ги видя? Кой гарантира, че това е истина? Кой прави изследванията? Кой следи, че този, който прави изследванията е добронамерен и компетентен?

Навремето имаше (може би все още има) разни игри от сорта "прати 10 пъти тоя текст на твои приятели и нещо много хубаво ще ти се случи по-следващата седмица"
Или пък негативния вариант (използващ страх) "прати 10 пъти тоя текст, или ще ти се повреди шевната машина"
За мен винаги подобни суеверия са били абсурдни. Въпреки, че вярвам, че съществуват духовни нива в тоя свят, не виждам НИКАКЪВ паралел, между тия суеверия и другото.

Да се съберем 10 000 човека, да се хванем за ръце, и вселенските енергии ще текнат по-добре от преди.
Да пратим 10 буркана по пощата и ще получим други 100.
А сега ми копирай постинга, сложи го на 10 форума, и нещо супер хубаво ще ти се случи.
Разбира се, има и други примери, но понеже не ги следя тези зомбации, и бягам надалеч, ми е беден репертоара, да измисля още.
Но съм сигурен, че вие по-добре от мен ги знаете тия примери, защото сигурно сте имали влечение и към тях ...

Интересен е факта, че преди някоя и друга година се появиха доста ню ейдж изявления, които включваха именно подобен тип егрегорни и вирусни лашкачи на човешката психика.
Дали след 1-2 години точно този образец не е леко преработен в тези нови оргонити? И като гледам еволюират с чудовищна скорост.
Железни стърготини в смола ли не бяха, пчели в смола ли, а сега и ще увиваме кабел и ще ги включваме в контакта.
Жестоко е да се губи така времето и вярата на хората в подобни фарсове и илюзии. Нямате ли си нещо по-полезно за правене? Вземете тренирайте 1 час на ден, вместо това. Ефекта ще е хилядократно по-голям.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #284 -: Август 28, 2011, 19:53:15 pm »
До Tangrata: Хубаво е човек да има мнение. Дори Конституцията ти гарантира това право. Но това не значи, че е меродавно. А дали действат тези оргонити, мисля не си достатъчно компетентен явно да прецениш. ::) Приемам написаното от тебе като лично мнение, от което аз категорично се дистанцирам. Не че твоето мнение ще спре стотиците хиляди по света да правят оргон от години вече  :lol: :P :bye2: :yahoo: :rofl2:

То и в Канада ги правят тези оргони, или просто се правиш на ударен, че не си чувал? Ама като треснат  :bomb: Щатите и Канада ще замине с нея, ти къде ще си тогава умнико???  :---

Аман от българи, които се "мислят"  за големи умници, като са навън...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27