Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849595 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #255 -: Август 21, 2011, 14:42:35 pm »
Нещата се намират, хора, стига да ги търсите и да имате хъс за това.
Алуминият - от листовете за печене, стоманата - от телта за търкане на съдове, кристалите - от природонаучните музеи, смолата - от магазините за строителни материали, кварцов пясък - от бушоните.

Аз се чудя как се предотвратява утаяването на повече материал на дъното, а отгоре остава два-три милиметра смола с по-малко частици.


Така е. Фините частици се утаяват. И аз го наблюдавам при моите оргонити, въпреки че съм ги разбъркал перфектно. Това е може би следствие на това, че металните стружки са прекалено рехаво разположени. Досега не съм срещал в литературата това да е проблем.

Но ми се струва, че не цялото количество се утаява. По-голямата част се загнездва мужду стружките. Утаяват се частиците само в първия излят слой смола. Той е важен с това, че умокря съда и не остават кухи пространства.

Имайте предвид, че всеки оргонит започва работа мин след третия ден от изливането. Колкото е по-голяма плътността, толкова по-късно започва да работи. Това идва от факта, че той трябва да се напълни с енергия и едва тогава започва да отдава.
« Последна редакция: Август 21, 2011, 15:11:25 pm от sidewinder »

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #256 -: Август 21, 2011, 15:48:50 pm »
Сега чета онзи документ, който беше дал в началото.
В него препоръчват да смесиш всички сухи неща първо, след което да ги залееш със смолата. Аз го правех на слоеве и доливания. Скоро ще пробвам по този начин, за да видя какво ще стане.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #257 -: Август 21, 2011, 15:52:22 pm »
За едрите важи, но фините трябва да се разбъркат в смолата, защото ще останат празни пространства в противен случай ако са при едрите и само ги залееш.

Всичко с размер 1мм и под него отива в смолата.
« Последна редакция: Август 21, 2011, 16:18:50 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #258 -: Август 22, 2011, 18:11:58 pm »
Ето, че криво ляво преведох ръководството за оргонитите. Надявам се да е полезно.

Не съм включил само материала за мобиус бобината и оргоновите генератори. Просто сметнах, че на този етап надали някой от нас ще може да направи сполучлив генератор без да навреди на себе си или на апаратулата в къщи. Все пак, ако някой напира, линк към файла има в началото на темата.

Предупреждавам, че може да има пунктуационни и печатни грешки, а защо не и правописни.  ;D :drinks:

Download [1.13MB]

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #259 -: Август 22, 2011, 18:40:36 pm »
Днес си направих един експеримент. Бях направил два оргонита преди време, отговарящи на излъчването от WiFi и микровълновите фурни.

Поставих за 30 секунди оргонита в микровълновата. Загря се малко - няма начин органичен е. Но след като го взех в ръка почуствах една бодрост и ръката леко ми изтръпна.

Отчитам това като реакция на оргонита да преработи тази честота в оргон. Явно го е направил щом усетих ободряване.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #260 -: Август 22, 2011, 21:05:10 pm »
Голямо Браво за превода  :hi:. Евалата!
Какво имаш предвид на калъп?

Формите в които се излива смолата нали са един вид калъп. "Притеснява" ме факта, че примерно човек може да излее 50 tоwerbuster-a на един път и да не вложи особено желание, след което да ги тръшне градината, както видях на някои клипове в тубата.
« Последна редакция: Август 22, 2011, 21:06:41 pm от fishbone »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #261 -: Август 22, 2011, 21:07:39 pm »
В такъв случай получаваш 50 tоwerbuster-a, работещи с минимална ефективност - 30% от потенциала.

Всъшност няма знячение, че се правят много оргонити наведнъж. Номерът е да се заредят както трябва.
« Последна редакция: Август 23, 2011, 06:43:28 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #262 -: Август 22, 2011, 21:27:50 pm »
Това със сигорност така но в момента на направа също влагаш енерджи и според мен не трябва да се пренебрегва. Може би гледам на оргонитите като произведения на изкуството, но щом казваш, че имаме 72 часа за дозареждане вярвам, че е така.
Още не съм се захванал да лея щото материалите са кът поне за мен. Айде смола и форми и кристали ще се намерят ама за другото... Даже ей тука в шкафа имам един розов кварц обработен (полиран). Незнам дали става за нещо.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #263 -: Август 22, 2011, 21:31:02 pm »
Що бе, с подръчни материали винаги може да стане. Алуминий от кухненското фолио, стомана и мед от телчетата за търкане на тигани.

Металните прахове от флаконите с боя, в които има метален прах. Воала...
« Последна редакция: Август 23, 2011, 06:44:07 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #264 -: Август 22, 2011, 21:57:07 pm »
 :) Е тогава наистина ще има художествена стойност ако се измисли и някоя по причудлива форма (това в кръга на шегата разбира се) защото както ти знаеш, по добре формите да са пирамиди, конуси, сфери, цилиндри и пр. Ако е сфера примерно може да се излиее на две части след това да се залепят по някакъв начин. :-X
А се га си мисля дали от гипс неможе дасе направи калъп. Прави се формата от глина или пластелин, след това се залива с гипс после чупиш гипса, шкуриш и готово. Само незнам после какъв изолатор ще се ползва за смолата да не слепва.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #265 -: Август 22, 2011, 22:03:23 pm »
Разбира се, преди всичко трябва да е радост за окото това, което правим.

Да, пирамидалната форма е доста трудна да се намери или изработи. Но може да се опита с конуса. Кухненските фунии са идеални за целта.

Но, преди всичко при оргонитите, не формата е от значение, а състава и плътността на матрицата. Така че няма нужда да се кахърим толкова за формата.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #266 -: Август 23, 2011, 21:40:32 pm »
Колекция от разнообразни оргонитови изделия във Flickr

http://www.flickriver.com/groups/1025740@N20/pool/interesting/

Има чудесни образци.

Тук фотоапарата е уловил интересен и загадъчен пръстен.
http://www.flickr.com/photos/joyousenergy/5725267848/


Пречистване на кристалите

Кристалите и минералите се формират дълбоко в недрата на Земята. Но за да стигне определен кристал до вас, той е минал по пътя си през много ръце и затова е абсолютно наложително да бъде основно пречистен. Това, което се изисква от вашия кристал, за да ви бъде полезен, е да излъчва святата, истинска и незаразена вибрация на безусловната любов, което кристалите правят по един много естествен начин.

Преди да започнете работа с нов кристал, го предложете обратно на Майката Земя. Тя ще поеме и ще изхвърли цялото замърсяване, което той може да носи. След това го измийте старателно със студена вода. Ако имате такава възможност - измийте го на течаща изворна вода или на брега на морето, в могъщата енергия на вълните.

Внимавайте, при меките кристални структури солената вода може да подейства абразивно, а това може да измени повърхността им. Свойствата на повечето кристали остават неизменни. Разбира се, някои минерали, като гипса например, не са подходящи за миене. Не бих препоръчал да миете също и селенита, малахита, типса, целестина, лапис лазурита и тюркоаза.

Има два основни варианта за пречистването на кристалите за лична употреба:

Първият начин е да сложите кристала в градината или в гората. Ако това е невъзможно, саксията с пръст ще свърши същата работа. Внимателно издълбайте една дупка с ръце (никога не използвайте остър предмет) и поставете там кристала. Засипете го с малко пръст и запомнете мястото. Оставете го да престои поне три нощи преди да го изровите и да го изплакнете от пръстта.

Ако интуитивно чувствате, че кристалът е претърпял травма и може би е използван при негативни обстоятелства, оставете го в земята един пълен лунен цикъл. Сега кристалът ви е готов за работа.

Вторият вариант е напълно противоположен, но е също толкова сигурен. Заредете вашите кристали с енергията на Слънцето, като ги оставите под директните силни лъчи на Слънцето - в градината или на прозореца. Смята се, че това загрява кристала и събужда скритите му свойства.

Слънцето всъщност е катализатор, който пречиства и разтваря всички отрицателни енергии, събрани върху матрицата на кристала от човешките ръце. Когато слънчевите енергии са си свършили работата, измийте кристала под течаща вода. Изключение правят аметистът и розовият кварц - цветовете им сериозно ще избледнеят.

Според мен и двете представени възможности за пречистване на кристалите са добри. Ако сме приели, че Космосът е "течаща река от енергия", това означава, че кристалът ще бъде пречистен и зареден от всяко излагане на това космично течение. Вярвам, че Слънцето и Земята са непрестанно обливани от енергийния поток, следователно и двата способа са добър източник на тези пречистващи сили.

Източник: http://www.magicaura.com/Prechistvane-na-kristalite-art286.html
« Последна редакция: Август 23, 2011, 21:57:56 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #267 -: Август 24, 2011, 12:42:16 pm »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #268 -: Август 24, 2011, 17:43:39 pm »
Един клип с приятно изглеждащи оргонити.






А това е лист от босилека ми на терасата. За съжаление нямам снимки от преди години, когато съм гледал да ви покажа, че листата не ставаха толкова големи. А самото стъбло на растението е 60 см височина.

« Последна редакция: Август 24, 2011, 18:11:14 pm от sidewinder »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #269 -: Август 24, 2011, 19:25:55 pm »
Добре де, само едно не ми е ясно...

Как се въздейства на растенията? На семената, преди покълването им ли, или на покълналите растения? И е ясно, че ако е второто, оргонитите трябва да са нон стоп около растенията.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27