Автор Тема: Геометрията на пространството  (Прочетена 51486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #60 -: Април 15, 2011, 11:57:04 am »
А какво означава надписа от страни? Някой може ли да го преведе?
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #61 -: Април 15, 2011, 12:19:28 pm »
Няма смисъл да си губите времето с мистификации. "Ключът на Соломон" е гримоар (демек граматика за магесници хахахаха), а това, което си постнала, е печат, известен като "печатът на истината" (sigillum aemeth), и има много негови вариации в различните писания, както има и поне две такива книги, приписани на Соломон (като втората си е направо книга по демонология, и по- точно там се дават указания за призоваване наааа... да ги наречем същества от други планове на съществуване, хехе, но няма смисъл и с това да си губите времето), смята се, че са написани между 15. и 17. век, когато окултизЪма и езотериката са били доста модни по времето на Ренесанса, и няма данни да имат нещо общо с истинския Соломон. Просто маркетингов трик, и едно време не са пасяли трева :mocking:
« Последна редакция: Април 15, 2011, 12:23:55 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #62 -: Април 15, 2011, 12:44:49 pm »
396, мислиш ли че теорията за фракталите би допълнила изводите ти?

И само да спомена,че когато се зареждам с енергия от пространството го виждам така(тава е най-близакото изображение което намерих,визирам само вортекса по височината на изображението):
         
 Събирателната съм аз,когато го правя виждам и засилване движението на вортекса на чакрите си.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #63 -: Април 15, 2011, 12:54:06 pm »
Само един въпрос- вортекса един ли е- от горе до долу един, или са два както на картинката, и ако е така- къде се събират? На пъпа или някъде другаде?
...water can flow, and water can crash...

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #64 -: Април 15, 2011, 13:54:06 pm »
Аз го мислих за един цял, но не е така явно :)(всъщност са два или 4 ако се разделят).
Добре, ако приемем че са два (един отгоре и такъв отдолу)се събират точно в точката под гръдната кост(на картинката се вижда ясно)
         

Обаче в тези двата(които за мен образуват 1)

има още два,които имат различна посока на въртене.
Погледнато отгоре ще изглежда така(гледаме само кръговете :) )


Външният се движи обратно на часовниковата стрелка,а вътрешният по стрелката.

ПС
Соломоновият храм се строи в момента :)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #65 -: Април 15, 2011, 14:00:55 pm »
Цитат
Соломоновият храм се строи в момента  :)


Ами сега вече стана много интересно, ама само така като вмятате по нещо... и после - край...
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #66 -: Април 15, 2011, 14:48:59 pm »
Само един въпрос- вортекса един ли е- от горе до долу един, или са два както на картинката, и ако е така- къде се събират? На пъпа или някъде другаде?
Според мен в слънчевия сплит, но не при всеки човек е така (това е мое мнение).
« Последна редакция: Април 15, 2011, 14:50:26 pm от Passiflora »

Неактивен 396

Re:Геометрията на пространството
« Отговор #67 -: Април 15, 2011, 21:15:12 pm »
Човекът е проводник.

Земята изпраща към космоса, космоса облъчва Земята.

И чакрите са винаги, винаги свързани. Например проблем в пета чакра най-често не е нейн, а на някоя друга - преди или след нея. Чакрите (аз лично мразя тази дума, вибрацията й ми е много анти) са скачени съдове - не може да има проблем в дадена чакра, ако всички останали са съвсем добре.

И ако в една има проблем - то той е съвсем всеобщ.



Защо е така.



Когато водата в мивката навлиза във водопровода, нещо винаги излиза. Забравихте ли?


Излъчването от Земята навлиза в нас през първа като вортекс, конусовидно забит в гъза.
Тази част от възходящия поток стига до енергийния център на тялото (който според моите очаквания е в гръдния кош... и според полевите практики на ThreeFaces, някъде бяхме говорили за това).

Оттам насетне вортексът поема по своята огледалност и започва да разширява фунията си, напускайки тялото през седма чакра, като разширяващ се конус към космоса.

Това е възходящия поток - от Земята към космоса.




Космическото облъчване навлиза в нас през седма, като вортексен конус, забит в мозъка.

Стига до енергийния център (гръдния кош), продължава надоу и напуска тялото като разширяващ се сифон от задника и навлиза в Земята.




Всъщност човек не може да "трупа". Човек, който трупа, не е човек а е свиня.


Самата идея за енергия е да се освободи максимално прехода на Земните енергии към космоса и на космическите енергии към земята.


Ние сме само проводници.



Това е правилното на онова, което казвате.

А то лично според мен е грешно =)



Аз си представям себе си като черна дупка. Опитвам се да възприема, че в моя гръден кош има една черна дупка - порта към "другата страна", времево-пространствена порта, водеща директно в празнотата на Вселената - в селенията на Небитието.

Представям си как оттам излиза експанзивна, всепронизваща, безкомпромисна воля - безмилостно намерение. Виждам го като безброй вектори, устремени в безкрайността блестящи стрелки, във всички съществуващи посоки, като Велик таралеж, свит на топка и пронизващ цялата Вселена.


Представям си как всяко от тези безброй светещи копия е централната ос на спирала, на вортекс, който върви към центъра на чурната дупка.

Колкото по-безмилостен и непоколебим е устрема на копието през вселената, толкова по-мощно и по-бързо материята се завихря вортексно около всяко от тези безброй копия - в обратна посока на тяхното разпространение - и как цялата буря от материя потъва в недрата на Небитието през моята пространствена порта вътре в мен.


В този момент представянето свършва, и аз буквално виждам, през затворените си очи, как около мен се образува топка (сфера) от неопределена материя (междудругото започвам да виждам и близките предмети около границите на сферата през затоврените си очи). Най-вътрешния й слой (този към тялото ми) е тънък и бял. Най-външния е жълт и обемен.


Понякога това, което виждам, е близо, например сферата е описана около мен на един лакът радиус.
Понякога, като вчера, тази сфера достигаше почти до тавана. Понеже лежа на пода по гръб, докато правя това, да кажем че е била близо три метра радиус около мен.


И да, наистина, когато съм ял, тя е малка. Когато не съм ял отдавна, тя е огромна.

Сферата е куха. Стената й не е много дебела и различавам главно външния жълт обемен слой и вътрешната бяла "ципа". А между мен и тази "бариера" не виждам нищо.
« Последна редакция: Април 15, 2011, 21:24:12 pm от 396 »

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #68 -: Април 17, 2011, 22:00:39 pm »
Човекът е проводник.
...Но е насочващ проводник.
"Енергията следва мисълта." От себе си бих прибавила, че зависи и от силата на волята. 

И ако в една има проблем - то той е съвсем всеобщ.
:good: И се проявява не само във физическото тяло.

396, пробвал ли си по време на медитация да насочиш енергията в различни чакри? Интересно ми е да разбера как ще се промени потокът й. Имам една теория, но за в момента си остава само теория.
Аз по време на Рейки съм виждала отделни цветове и се променяха в зависимост от чакрата, на която наблягах. Един път ми се наложи да си прекъсна сеанса и като отворих очи цялата стая беше изпълнена с цветовете на дъгата, но нищо насочващо в определена чакра не съм забелязвала (или може би не съм обръщала внимание).

Неактивен 396

Re:Геометрията на пространството
« Отговор #69 -: Април 18, 2011, 20:14:02 pm »
Не се занимавам с медитации и рейки и чакри.


Имам си мой подход за нещата и той е да дишам въздух, и после да се протегна. След това просто си лежа.
Това, което описах, понякога си го представям докато си лежа.




Чакрите според мен са изкривена представа. Когато след много години, много много години, когато това стане нещо обикновено за всеки човек като храненето, и когато стане ежедневие, ще минат още малко години, и ще се разбере, че цялата представа за тях е грешна и това са илюзии. Както в момента други неща са илюзии и се разбиват на прах и наяве излиза съвсем друга действителност.


Затова хич ми не е на ... за каквито и да е чакри и тн свързани с тях неща.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #70 -: Април 26, 2011, 21:04:40 pm »
Всичко добре ,само с цифрите и изчислинията нещо се оплетох.Може ли да поясниш малко какви са принципите на тая математика :flag_of_truce:,че нещо не схващам принципа на сметките :)
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #71 -: Май 08, 2011, 19:15:51 pm »
Днес попаднах на страхотен пример за движението на геометрията :)
Стори ми се интересно и го споделям с вас http://vbox7.com/play:f489d061
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #72 -: Май 20, 2011, 00:03:54 am »
Някой запознат ли е с кода на Карл Мънк?

"Човек с името Карл Манк направил невероятно откритие. Това било близо края на миналия век, някъде през 80-те години. Той забелязал, че ако вземе всяка от тези пирамиди, църкви и храмове по целия свят, то отвън на сградата е записан код. Не нужно даже да влизаш вътре. Кодът е свързан с формата, броя на стъпалата и много различни форми извън тези постройки
...

Така че, всяка пирамида, всяко от тези здания, ако погледнем на тях отвън и ако знаем как да четем кода ще даде серия от три числа и тези три числа ще ви дадат точната ширина и дължина на мрежата. Не на тази мрежа, която използваме сега, а на древната. За да се определи с точност къде на Земята се намира всяко от 83 хилядите здания за наша представа, е необходимо да бъдем в космоса, да имаме спътници, глобална система за определяне на местоположението, както е при нас сега.
...

Но, използвания сега от нас нулев меридиан не се използва от Тот. Тот използва самата Велика пирамида. Ако начертаем линия между Северния и Южния полюс точно през върха на Великата Пирамида, то това ще бъде и нулевият меридиан на неговата система. "

Цитат от тук: (по-надолу, където пише Карл П. Манк)
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=985

Друго интересно, на което се натъкнах за кода на Мънк е:
http://www.greatdreams.com/gem1.htm
Вижте по-надолу "Carl's Breakthrough in Gematria" :
3168  = Lord Jesus Christ. 
3888  = New Jerusalem (Rev. 21:2, 1 Cor. 12:27, Luke 8:21, etc.). 
5184  = Victory over the beast (Rev. 15:2). 
Разликата е 2016, т.е. 3168 ако е раждането на Исус Христос, което според съвременния календар е нулевата година и като се има в предвид, че най-вероятно е объркана тази нулева година според различните автори от 3 до 7 години, 5184 - се получава нещо около 2009 г. - 2013 г.!!!

На някой интересна ли му е тази теория, за да я коментираме заедно?
« Последна редакция: Май 20, 2011, 00:06:17 am от Passiflora »

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #73 -: Септември 09, 2011, 22:07:18 pm »
Сиреч, били са на косъм да изпуснат следващата стъпка в еволюцията, именно защото демона-змия и неговите строители на пирамиди и каменни градове са си свършили много добре работата. Почти са успели да ги поробят ДУШЕВНО, с фалшиви доктрини и тъмни сили!
ПОчти всички доктрини са фалшиви- да. Но всички религии описват истината, макар и завоалирано.

Строителите на каменни градове го правят това от 13000 хиляди години.
Всеки обект от целия комплекс от 4000 архитектурни паметници(пирамиди по цял свят, градове и др.) е разположен според науката (lay lines). той проектира 12стенната(dodecahedron) мрежа около Земята. Наскоро е напълно завършен. Наричат го Мрежа на Христовото Съзнание- 60 мили над повърхността. В цялата история на сътворението няма случай планета, изправена пред минаване на по-висока вибрация да не е успяла в прехода ,когато тази система е завършена напълно. Пропорцийте и са на златното сечение. Предназначението - да вдигне нивото на съзнание на човечеството.
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен Andon.Pavlov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Геометрията на пространството
« Отговор #74 -: Септември 11, 2011, 01:10:56 am »
Поправи ме ако греша, значи ти си мислиш, че заради тази мрежа от пирамидални структури на земята, планетата ще успее в това начинание и всичко ще мине ок за хората на нея, така ли? Казано с други думи: смяташ, че тези пирамиди ще ти помогнат един ден да станеш по-извисен, така ли?
« Последна редакция: Септември 11, 2011, 08:50:28 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27