Автор Тема: Сценарият - България  (Прочетена 49442 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Сценарият - България
« Отговор #30 -: Януари 12, 2011, 08:46:19 am »
Rosenkreuz доста са ти промили мозъка за да виниш нас за състоянието ни. Знам че в цял сват масонските ложи набират членове ама чак пък толкова да търсят из форуми.... по-добре пусни обява в позвънете.

Алексиев, а кой е виновен за състоянието ви, марсианците ли? Те ли живеят в държавата България?  ;D


Книга за ролята на евреите в България...
Публикувано от: znaesht в ноември 05, 2008, 10:43:50
________________________________________
      Здравейте! Тук бих искал  да копирам една доста дълга книга относно ролята на еврейската общност в България и съдбата на Българския народ. Ако някой желае да прочете обновената и допълнена версия на Книгата като текстов документ,а така също и много други материали…

http://forum.xnetbg.com/index.php?action=printpage;topic=9182.0

       --- ПИПАЛАТА   Н А    ЗЛОТО    В                                         
                             Б Ъ Л Г А Р И Я --
                                  Родината под юдейска окупация...
                                                         
                                      “И ще дойде ден Господен,
                                           година,на разпалата със Цион...
                                                         Библия
                                             
                                         посвещавам този труд на майка ми...
 
            Според едно от основните правила на международното право ,всички групи,били те етнически или верски трябва да бъдат представени във властта съобразно своя брой-мнозинството трябва да има най-много свои представители,след това са останалите групи,населяващи дадена страна.Ако това не е така се преиема ,че тази страна е под окупация в интерес на тази група, която е по-добре представена във властта. В САЩ например, над 50% от държавната администрация е съставена от хазари и сафардици- т.нар. евреи.Дали това е така и в България ?

Всички ;) Това, че ти или членовете на тайните общества не чуствате вина не значи , че нямате такава.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #31 -: Януари 12, 2011, 09:04:27 am »
Цитат
Според едно от основните правила на международното право ,всички групи,били те етнически или верски трябва да бъдат представени във властта съобразно своя брой-мнозинството трябва да има най-много свои представители,след това са останалите групи,населяващи дадена страна.Ако това не е така се преиема ,че тази страна е под окупация в интерес на тази група, която е по-добре представена във властта. В САЩ например, над 50% от държавната администрация е съставена от хазари и сафардици- т.нар. евреи.Дали това е така и в България ?

Даскале гарантирам ти, че това не е така в България. Защо пак така ги разглеждате нещата? Евреите са хора като всички останали, това че има техни много добре организирани структури също е така, но не е основния фактор на разрухата на Българската държава. В България офицерите от ДС дърпат конците а евреи между тях няма до колко аз знам.


Цитат
Според едно от основните правила на международното право ,всички групи,били те етнически или верски трябва да бъдат представени във властта съобразно своя брой-мнозинството трябва да има най-много свои представители,след това са останалите групи,населяващи дадена страна.

Това е така и съм абсолютно съгласен, но също така и за това правило си има норми и мярка.


Има един лаф който обяснява според мен най-точно това, което се случи в България. Тази сутрин го чух и в това интервю по Тв7, в което се говореше за червените куфърчета. Много на място казано в случая с България, това е израз приет и използван в политологията >

Да напълниш старото вино в нови бутилки

Тоест старите властващи се преляха в новосъздадените подготвени от тях структури. Просто се преоблякоха в други дрехи и зад една мъгла от реформи и мазаници ограбиха държавата България. Този израз според мен най-точно обяснява случилото се у нас. Не евреите са виновни нито масоните, виновна е коминтерновската пасмина, която не успяхме да премахнем на време от политиката както се случи в републиките извършили посткомунистическата реформа.

По много сличен начин се случиха и събитията в Русия след падането на СССР, на същия принцип. Имащите достъп до касата на руската КП от комунисти се превърнаха в крупни капиталисти. Тази е основната причина за състоянието на нашия регион при смяната на стария режим с новия.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 09:08:45 am от Rosenkreuz »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Сценарият - България
« Отговор #32 -: Януари 12, 2011, 10:41:23 am »
Сценарият - България вътрешен или външен продукт е според теб?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #33 -: Януари 12, 2011, 10:44:11 am »
Според мен си е повече вътрешен но и с външна намеса, на международната сцена, от която и България е част е невъзможно да няма външна намеса по един или друг начин.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 10:51:01 am от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Сценарият - България
« Отговор #34 -: Януари 12, 2011, 12:35:55 pm »
Rosenkreuz, ставаш все по-забавен. :)

Значи, тук се опитваме да установим причините защо България е в такова слабо положение по отношение на стандарта на живот. Стандарта на живот е икономически въпрос, ако става въпрос за крадене, значи трябва да се търси пробойна в икономиката. Пробойната е само един от множеството фактори. Нивото на течността във варела зависи и от:

С какви темпове работи населението и изработва БВП.
Има ли достатъчно суровини и заготовки за изработването на стока. Тоест колко се влива.
Нивото на течността във варела е в пряка зависимост от нивото на световния варел. Ако нивото в света спадне, спада и тук, ако там се вдигне, вдига се и тук. Това го наблюдавахме през последните 2 години и мога да кажа, че това е най-силния фактор, който влияе на икономиката.
Важно е и как се разпределят средствата във варела - например ако се влага твърде много в нерентабилните области като армията примерно.

Това, което е по-интересното е, че Rosenkreuz представя нещата така, сякаш има някакъв организиран съюз, създаден за организирано изтласкване на определени фигури, явно контролиращи политическите процеси у нас и в подобните на нашата държава. Той твърди, че една част от бившите служители в специалните служби са отказали да участват в плана по унищожаването на България и са се изнесли нанякъде. Също така оставам с впечатлението, че тези дисиденти са влезли в контакт с масонските ложи, а вероятно и със сциентолозите и са създали някакъв обединен фронт на противодействие срещу другата група. Проблема е, че докато икономическите показатели на страната вървяха надолу, за този съюз не се знаеше нищо, а когато държавата най-после започна да се въздига лека полека, се появяват и искат да спрем това и да заменим този елит с някакъв друг. Ами ако искате това, създайте си партия и се кандидатирайте по нормалния начин.

Не знам защо, аргументите на Rosenkreuz много ми напомнят на тези на Яне Янев. :) Всичко е съвсем същото. Има 100% припокриване. Само че аз виждам нещата точно наобратно. След идването на Борисов на власт, организирана престъпност някак силно намали своята дейност. И да търсиш, няма да намериш информация за актовността (поне не колкото е била 2 години по-рано). А като нямаш информация, всяко твърдение е покрито само от вътрешното ти убеждение. Не може да се вярва на някакви "запознати приятели" или писатели дисиденти като Веселина Томова, написала "Бандитска Варна". Защо не може да се вярва? Защото цялата информация там трябва да отговаря и на криминалната хроника във вестниците или телевизиите. Ако няма криминална хроника - няма престъпност. Е, криминалната хроника силно намаля от година и половина насам. Който не е доволен от това, значи може би иска да се върнат старите новини. Така беше и в Русия след Путин. Преди него имаше дълга криминална хроника, сега е къса. Преди "дисидентите" бяха доволни и не викаха против правителството, сега викат. Кой значи иска да има хаос и разруха в държавите и кой иска да има икономика и развитие? Сега нали виждаш как се стабилизират нещата? Не си ли доволен от това?

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Сценарият - България
« Отговор #35 -: Януари 12, 2011, 12:57:48 pm »


..., а когато държавата най-после започна да се въздига лека полека, ...

 ...Е, криминалната хроника силно намаля от година и половина насам.

..Сега нали виждаш как се стабилизират нещата?



:rofl: :rofl: :rofl:
А бе Завеян, ти в коя държава живееш? Що ги пишеш тези глупости?

Стефкооо, Стефко хич те няма!

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Сценарият - България
« Отговор #36 -: Януари 12, 2011, 13:19:32 pm »
А какво да пиша? Ти къде виждаш нещо друго? Чувствам се неудобно като се смееш така. Явно нещо не съм разбрал. Обясни ми, че и аз да загрея.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 23:53:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #37 -: Януари 12, 2011, 14:22:56 pm »
Цитат
Не знам защо, аргументите на Rosenkreuz много ми напомнят на тези на Яне Янев. :) Всичко е съвсем същото. Има 100% припокриване. Само че аз виждам нещата точно наобратно. След идването на Борисов на власт, организирана престъпност някак силно намали своята дейност. И да търсиш, няма да намериш информация за актовността (поне не колкото е била 2 години по-рано). А като нямаш информация, всяко твърдение е покрито само от вътрешното ти убеждение. Не може да се вярва на някакви "запознати приятели" или писатели дисиденти като Веселина Томова, написала "Бандитска Варна". Защо не може да се вярва? Защото цялата информация там трябва да отговаря и на криминалната хроника във вестниците или телевизиите. Ако няма криминална хроника - няма престъпност. Е, криминалната хроника силно намаля от година и половина насам. Който не е доволен от това, значи може би иска да се върнат старите новини. Така беше и в Русия след Путин. Преди него имаше дълга криминална хроника, сега е къса. Преди "дисидентите" бяха доволни и не викаха против правителството, сега викат. Кой значи иска да има хаос и разруха в държавите и кой иска да има икономика и развитие? Сега нали виждаш как се стабилизират нещата? Не си ли доволен от това?


Отнесен здрасти one more time.

Цитат
Значи, тук се опитваме да установим причините защо България е в такова слабо положение по отношение на стандарта на живот. Стандарта на живот е икономически въпрос, ако става въпрос за крадене, значи трябва да се търси пробойна в икономиката. Пробойната е само един от множеството фактори. Нивото на течността във варела зависи и от:
С какви темпове работи населението и изработва БВП.
Има ли достатъчно суровини и заготовки за изработването на стока. Тоест колко се влива.
Нивото на течността във варела е в пряка зависимост от нивото на световния варел. Ако нивото в света спадне, спада и тук, ако там се вдигне, вдига се и тук. Това го наблюдавахме през последните 2 години и мога да кажа, че това е най-силния фактор, който влияе на икономиката.
Важно е и как се разпределят средствата във варела - например ако се влага твърде много в нерентабилните области като армията примерно.

Отнесен, в случая на България има хора, които буквално държат икономическия въпрос в свои ръце и от там и стандарта на живот се определя по тяхната свирка. Ще престанеш ли да развиваш теми по международни отношения?

Цитат
нерентабилните области като армията примерно
Какво са вложили нашите държавници в Армията когато само я съкращават, намалят и цапат? Аз не съм чул да има големи държавни инвестиции там, точно обратното, рушат една от най-важните институции в държавата.


Цитат
Това, което е по-интересното е, че Rosenkreuz представя нещата така, сякаш има някакъв организиран съюз, създаден за организирано изтласкване на определени фигури, явно контролиращи политическите процеси у нас и в подобните на нашата държава. Той твърди, че една част от бившите служители в специалните служби са отказали да участват в плана по унищожаването на България и са се изнесли нанякъде.

Да има такъв организиран съюз, не си ли личи? Или и ти не живееш в България? Една част от офицерите са си в БГ, друга част се изнесоха по западна Европа и САЩ.

Цитат
Също така оставам с впечатлението, че тези дисиденти са влезли в контакт с масонските ложи, а вероятно и със сциентолозите и са създали някакъв обединен фронт на противодействие срещу другата група. Проблема е, че докато икономическите показатели на страната вървяха надолу, за този съюз не се знаеше нищо, а когато държавата най-после започна да се въздига лека полека, се появяват и искат да спрем това и да заменим този елит с някакъв друг. Ами ако искате това, създайте си партия и се кандидатирайте по нормалния начин.
Има нещо подобно, да. Няма ефект от създаване на нови партии, Народа няма доверие в партиите вече. Както споменах по-рано много хора от много организации и партии работят по тези въпроси. Няма нужда дори от единна структура, само от координирани действия, за това как се координират точно не мога да говоря а и няма смисъл да го правя тук.


Цитат
След идването на Борисов на власт, организирана престъпност някак силно намали своята дейност.
Намаля, защото така ти го показват медиите, малко медии са свободни в България това го запомни, живял съм го лично и пак от първо лице ед. число ти го казвам. Пак ти повтарям, че и там е сценарии, медите са главните отговорници за създаването на нереалност не само в БГ.

Цитат
Е, криминалната хроника силно намаля от година и половина насам.
Наистина има спад но това се отнася за по-масовите престъпления, примерно няма толкоз рекети като до преди 5 години да речем но тези в дъното са си още на власт, не си мисли, че тях са ги съборили. Колко бивши министри престъпници има в затвора? Като вкарат 2ма 3ма тогава говори, че е намаляла престъпността. А не забелязваш ли как се плюнчат едни други в медиите? 3ната коалиция, Станишев, Доган и компания VS бате ти Бойко. Колко от техните структури са по затворите? Това не ти ли говори нещо за бате ти Бойко и компания? На мене много ми говори...
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Сценарият - България
« Отговор #38 -: Януари 12, 2011, 15:01:25 pm »
Колко от техните структури са по затворите? Това не ти ли говори нещо за бате ти Бойко и компания? На мене много ми говори...
Видимо, в съпротивата нямате представа освен от икономика, социология и политика, също и от право. Изглежда не си проучил как стоят нещата в детайли, иначе щеше да знаеш, че:
По голямата част от правилата по които се движи правораздаването са създадени от тройната коалиция и предшествениците. Съдебната система се ръководи от ВСС, назначен от тройната коалиция и предшествениците. Който и да дойде, няма как да заобиколи тези правила и процедури, а ако го направи - ще си навлече гнева на могъщата Европа. Тоест, ЕС се явява като пречка, която спъва съденето на всякакви бивши корумпирани политици. Така че по този въпрос трябва да се търси отговорност другаде. В момента ми твърдиш как е правилно да нарушим правилата и да ги ступаме. Добре, но това трябва да стане след като овладеете ЕС, а не преди това, защото иначе излиза, че се опитвате да накажете държавата, вместо да й помогнете. Някакъв план имате ли за действие по тази линия? Ами явно не. Значи сте избързали доста и няма да стане вашата работа. Когато му дойде времето, елате пак. :)

Иначе моята хипотеза се разминава малко с твоята. Аз смятам, че Бойко Борисов не е част от онова ядро, за което говориш. Нямаш годни доказателства за това. Трябва да се направи внимателен анализ, защото има вероятност да се окаже, че премиера е против престъпното ядро, а ти ако си против него, си за ядрото. Трябва да си безупречен в това отношение, защото само това е индикатора, който ще покаже в кой отбор си всъщност. Така например телевизиите може да изкривяват нещата и да не показват престъпност, но може и наистина да е намаляла престъпността и затова да няма какво да покажат.

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Сценарият - България
« Отговор #39 -: Януари 12, 2011, 15:47:20 pm »
Rosenkreuz доста са ти промили мозъка за да виниш нас за състоянието ни. Знам че в цял сват масонските ложи набират членове ама чак пък толкова да търсят из форуми.... по-добре пусни обява в позвънете.

Алексиев, а кой е виновен за състоянието ви, марсианците ли? Те ли живеят в държавата България?  ;D


Всички ;) Това, че ти или членовете на тайните общества не чуствате вина не значи , че нямате такава.

Аз кога съм казал, че нямам вина? Всички сме отговорни за състоянието на България, то е наша Отговорност. Стига с тия тайни общества! За вас са тайни, защото нямате смелост да ги проучите и да разберете с какво се занимават.


Това, че не сме в тайни общества не значи, че нямаме смелост ..... дори напротив , това, че ти си станал член на такова е признак на слабост :)

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #40 -: Януари 12, 2011, 22:06:40 pm »
Алексиев, аз не съм член на тайно общество бъди сигурен в това. Да знаеш не е признак на слабост, признак на слабост е да можеш да знаеш и да правиш възможното за да не знаеш било то съзнателно или не. Тук има много такива хора.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 23:46:19 pm от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #41 -: Януари 12, 2011, 22:37:19 pm »
Отнесен, сори че се забавих с твоя отговор.

Цитат
По голямата част от правилата по които се движи правораздаването са създадени от тройната коалиция и предшествениците. Съдебната система се ръководи от ВСС, назначен от тройната коалиция и предшествениците. Който и да дойде, няма как да заобиколи тези правила и процедури, а ако го направи - ще си навлече гнева на могъщата Европа. Тоест, ЕС се явява като пречка, която спъва съденето на всякакви бивши корумпирани политици. Така че по този въпрос трябва да се търси отговорност другаде.В момента ми твърдиш как е правилно да нарушим правилата и да ги ступаме. Добре, но това трябва да стане след като овладеете ЕС, а не преди това, защото иначе излиза, че се опитвате да накажете държавата, вместо да й помогнете.

Аз какво ти говорех до сега? Не е ли същото?  :hi: В момента даваш детайлите ти, много правилно си го казал. Тройната коалиция направо дозакопаха България. Не ти твърдя как трябва да нарушим правилата за да ги ступаме. Отнесен аз говоря за главата на змията през цялото време! Не може змията да се убие ако започнеш от към опашката да я кълцаш, защото ще се обърне и ще те ухапе, а да знаеш, че е силно отровна! Змията се убива като и се отсече главата! Само така! Създателите на тройната коалиция са шайка бандити създадени и пласирани именно от въпросните офицери в сянка, за които през цялото време и аз говоря, те са главата на змията.

Цитат
Някакъв план имате ли за действие по тази линия? Ами явно не. Значи сте избързали доста и няма да стане вашата работа. Когато му дойде времето, елате пак. :)
Пак си правиш прибързани изводи приятелю, не е правилно така! По тия неща работят експерти,  действащи в момента държавни служители и не само. И да има план теб това не те интересува, аз говоря метафорично и без да се изказвам до край за някой неща съвсем нарочно, няма и да се изкажа до край в някой отношения. Този форум не е място за разкрития, истинските действия се водят вън в реалния свят.

Цитат
Така например телевизиите може да изкривяват нещата и да не показват престъпност, но може и наистина да е намаляла престъпността и затова да няма какво да покажат.
  :lol: Може да ама сигурно няма да е в България. Приятелю Българската мафия си има като частна собственост цяла държава  :) Самите държавници са мафията в България, тези дето не ги махнахме от политиката веднага след падането на режима, а сега те си имат отрочета... Уважавам мнението ти, но не мога да се съглася нацяло с него.

Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Сценарият - България
« Отговор #42 -: Януари 12, 2011, 23:09:18 pm »
Приятелю Българската мафия си има като частна собственост цяла държава
След като си има цяла държава, какъв е проблема да си има и масонски ложи, които да се задействат, ако държавата излезе от техния контрол? Не можеш да ме увериш в твърденията си, защото ми представяш някакви аргументи от типа "Те контролират всичко, вярвай ми, честна дума, всички знаят". Аз се усъмнявам в това което ми казваш, защото не отговаря на криминалните хроники и на даните за престъпността, които имам от улицата. Ти ме пращаш да гледам някакви интервюта по телевизията как някой разказвал цялата работа пред камерите. И после ме уверяваш как аз съм бил повлиян от телевизионните манипулации? Не ми изглеждаш съвсем добре така. Ами той и Еленко разказва как не комунисти, ами извънземни рептили контролират цялата схема? От къде на къде ще вярвам на такива неща? Е, ще вярвам, но ако видя някакви сериозни анализи - ти такова нещо нямаш и не си виждал. Всичко, което си чул е уверения и честна дума, а останалото е някакви куфарчета и други корупционни практики, което може и да е "разпръснато ограбване", както ти казах. Ще видиш, ако разкриваш схемата по такъв начин, няма да стигнеш по-далеч от някакви малки форумчета, в най-добрия случай можеш да повториш успеха на Яне Янев. Толкова.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #43 -: Януари 12, 2011, 23:31:51 pm »
Otnesen, колко пъти да ти кажа, че не целя в нищо да те убедя? Кажи ако не разбираш на Български да друг език да ти го кажа, още няколко владея. Има си масонски ложи много ясно! Кога съм казал, че няма? Точно обратното говоря. Аргументите които аз ти представям са ВИДИМИ в обществото последните 20 години. Прекалено много се доверяваш на статистики и нагласени данни приятелю, верно, оглеждай се около себе си, така най-лесно ще забележиш змията.

Цитат
Ти ме пращаш да гледам някакви интервюта по телевизията как някой разказвал цялата работа пред камерите. И после ме уверяваш как аз съм бил повлиян от телевизионните манипулации?

Има изключения и там Отнесен, всичко е релативно. Целта ми не е да те убедя в нещо а да ти създам още и още въпроси, наистина ли не си го забелязал? Аз в нищо не те уверявам, че медиите в България не са напълно свободни така е, но изключения винаги има и гн Осман Октай е едно от тях.

И още един съществен въпрос имам  :) Ти да не очакваш да ти показвам по форумите реални анализи или пък да разпространявам документи или нещо подобно?  :hi: Няма как да стане вярвай ми, но се готви един специален уеб сайт на Български език, надявам се скоро да се намери правилния начин да стартира, там много неща ще се покажат.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 23:50:10 pm от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #44 -: Януари 12, 2011, 23:36:44 pm »
А специално за Еленко ще ти кажа, че е абсолютен шарлатанин. Показа ми лично негови творения, като снимките на аура примерно. Човека си няма на представа какви глупости говори, просто не знае какво говори и за рептилите се отнася. Рептилите са реално съществуващи ама питайте дали ги е виждал и ако ги е виждал как ги е видял, с какво ги е видял и изобщо от къде знае това, което твърди че знае за тях. Абсолютен шарлатанин е.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27