Автор Тема: Не ви ли дразнят...?  (Прочетена 33671 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #30 -: Февруари 22, 2011, 17:11:13 pm »
В сурат тефтеря има такава опция, добре ще е да се въведе и тук. Маркираш определен потребител и неговите постове не ти излизат в темата.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2011, 21:21:47 pm »
Човекът, който е израсъл достатъчно няма нужда от такава опция за да не се виждат постовете на друг. Ти ако си достатъчно стабилен (или духовен, или знам ли как се нарича сега) и по презумпция знаеш, че споровете с този човек са безмислени и единствения ефект е, че само се дразниш, няма да пишеш. Не ти е нужно такова нещо, да скрива постовете. На това му викат воля. Пък ако постовете на другия преминат в обиди за това сме ние, чистачите.

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #32 -: Февруари 23, 2011, 00:00:08 am »
Умението да се филтрира информация е еволюционно преимущество в доминирана от информация реалност !
« Последна редакция: Февруари 23, 2011, 00:12:23 am от Black Adder »
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #33 -: Февруари 23, 2011, 08:11:21 am »
Умението да се филтрира информация е еволюционно преимущество в доминирана от информация реалност !


Именно.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #34 -: Март 10, 2011, 15:25:51 pm »
От няколко години съм гост и начинаещ в този невероятен форум. НИЩО не ме дразни, защото всеки може да каже това, което мисли, без да се СТРАХУВА! Това че нещата се разводняват.... ок може би това е фазата преди компресията  ;) Благодаря на всички админи, които поддържат сайта и се "грижат" за нас! @---

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #35 -: Април 02, 2011, 20:29:41 pm »
 :mad:По някой път си мисля че тук наистина влизат хора, просто хей така, за да пуснат поредната простотия, и да гледат сеир. Убедена съм че,  сайта се чете от много хора, които се интересуват живо на къде върви масата с овцете, какви са разсъжденията и какво може да се очаква - наистина го вярвам. НЯма да цитирам имена - но наистина прочетох коментари които ме подразниха. :---
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #36 -: Април 03, 2011, 19:03:56 pm »
:mad:По някой път си мисля че тук наистина влизат хора, просто хей така, за да пуснат поредната простотия, и да гледат сеир. Убедена съм че,  сайта се чете от много хора, които се интересуват живо на къде върви масата с овцете, какви са разсъжденията и какво може да се очаква - наистина го вярвам. НЯма да цитирам имена - но наистина прочетох коментари които ме подразниха. :---
Мдаам...права си..Тук наистина влизат хора просто хей така,за да пуснат поредната простотия.. Ама едно не ми е ясно..С какво по-точно този ти пост обогати дискусията? Освен че разбрахме,че някой си те дразнел,как ти свързваш поста си с темата?И с какво този ти пост е по-различен от постовете на онези"дето пускат поредната простотия"?

Неактивен чист разум

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #37 -: Април 03, 2011, 21:10:45 pm »
От дълго време  чета  гледам  слушам анализирам за себе си различни теми от сайта и форума и ми намирисва на конспирация в конспирацията - купища дезинформиращи писания- повтарящи се безчувствени теми и безсмислени слова присъщи на празнодумци които не ценят и разбират същноста на сайта... А сайта сам по себе си е стойностен и значим в много отношения . Теми които от дълго време са изчерпани продължават да се разтягат като локум-незнайно защо.Жалко че има хора които просто си губят времето-обърквайки с празните си теми много от стойностните потребители - и мноого жалко че Единство на всякакво ниво между потребителите тук е изключително голяма рядкост.Администраторите и модераторите са безсилни срещу простотията на паразитите тук и само четат и гледат сеир.И още нещо наблюдавам-и това не е раздвояване а много повече -почва да заприличва на парламента с многобройните си партийки.Дано в близко бъдеще -Форумът - възвърне идентичната си уникалност.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #38 -: Април 04, 2011, 16:54:51 pm »
чист разум ,споко. Всичко ще се оправи от само себе си.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #39 -: Април 04, 2011, 20:41:06 pm »
Повечето теми заприличаха на интервюто от преди няколко седмици между Д. Найденова и Б. Борисов. И двамата говорят едновременно, нито един от двамата чува какво отговаря другия, и двамата задават въпроси извън темата... Истинско предизвикателство за хора с хипер нерви ::)
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #40 -: Април 04, 2011, 21:26:58 pm »
То това  и за тебе важи.
Само дето не обиждаш.
Иначе и през ум няма да ти мине, че не си права за нещо. Другите мнения ги четеш, колкото да видиш пасват ли на твоите разбирания. Ако не, то те са погрешни.
 :blush:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #41 -: Април 04, 2011, 21:53:07 pm »
Ахаа, а за теб не важи ли?
Нямам намерения да обиждам, който и да е тук!
Другите мнения ги чета, защото уважавам мнението на другия, (а тук това май липсва!), не е необходимо то да съвпада с моите убеждения.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #42 -: Април 05, 2011, 06:35:42 am »
Винаги съм отворен за дискусия в разумни граници.

Сега като се замисля не помня изобщо някога да съм попадал на твое мнение, което да е обосновано.

Един път помолих да си обосновеш твърдението, че ню еидж било не знам каква си благодат.
Вместо да се обосновеш, в резултат какво получих?
« Последна редакция: Април 05, 2011, 06:50:21 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #43 -: Април 05, 2011, 12:50:17 pm »
Обосновавам се винаги, когато преценя, че е необходимо и когато видя, че отсрещния поне малко уважи моето мнение и не ме залива с безброй безсмислици с добавка от грозни думи, убеждавайки ме в нещо, в което и дори той самия не знае в какво...
Предпочитам малко думи със смисъл, отколкото много без!
« Последна редакция: Април 05, 2011, 12:51:18 pm от Iveta »
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #44 -: Април 06, 2011, 13:00:24 pm »
Тъй...поредните простотии с които се пълни пощата ми :diablo:


Приятелю, като имаш проблем с моя пост се обърни към  :writer:ме, давай! Апропо  - не знаех че форума ти е бащиния муахахахаха





Виж мила, спри да ми пишеш, разказаха ми че си със слаби нерви. Така че държанието ти е обяснимо, но все пак не занимавай хората със себе си, ако търсиш с кой да се заяждаш, отиди в лудницата.



Тъй..."мила"...благодаря за безценните съвети,но аз не съм ти ПИСАЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
не съм ти написала дори една ДУМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ти си тази която ми пълни пощата...И то само щото не можа да приемеш истината.Е,да..неприятничко си е като ти кажат в очите някои неща.. ;D
Ама..."да спра да ти пиша,при положение,че не съм ти написала дори една БУКВА?!?!?!"За кво  изобщо иде реч!?
« Последна редакция: Април 06, 2011, 13:04:02 pm от konstantin2007 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27