Автор Тема: Не ви ли дразнят...?  (Прочетена 34954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #45 -: Април 06, 2011, 14:10:49 pm »
 Абе вие двете нещо се хванахте за косите ;D? Да не би да имате стара вражда ;)? Защото като четя постовете на The_One_Without_A_Name , не видях нищо смислено, а само спамене, ''въдворяване'' на ред и обиди към теб .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #46 -: Април 06, 2011, 14:56:19 pm »
м дам  :drinks:
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен Dean

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #47 -: Април 06, 2011, 15:10:36 pm »
Изглежда е належащо да се въведе изискване за медицинско свидетелство за психическото състояние при регистрация ;D
Jensen Ackles acting "Eye of the Tiger" ;D [url=http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0&feature=r

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #48 -: Април 06, 2011, 15:34:25 pm »
Изглежда е належащо да се въведе изискване за медицинско свидетелство за психическото състояние при регистрация ;D

Да, и всяка седмица админите трябва да ни правят профилактични прегледи :lol:. Кой издържи издържи, който не, му се тура БАН .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #49 -: Април 06, 2011, 18:28:14 pm »
Абе вие двете нещо се хванахте за косите ;D? Да не би да имате стара вражда ;)? Защото като четя постовете на The_One_Without_A_Name , не видях нищо смислено, а само спамене, ''въдворяване'' на ред и обиди към теб .
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани;

Arri,бъркаш..."скубането на косите"си е чисто женски прийом...А аз имам претенциите да не съм само жена.Въпросната потребителка нямам"честта"да познавам,а враждата пък ми е абсолютно чуждо понятие.Знам,че понякога мога да изкарам човек извън нерви..до степен дори да си ангажират времето с това да разучават психическото ми състояние ;D..а после"най-доброжелателно"да ме пратят в лудницата ;D...ама чак пък"вражда"..Не тая негативизъм към нищо и към никой.Това ме изтощава емоционално и не ме кефи. :nea:
Мдаамм..така е Arri,истината винаги ти помага да печелиш"врагове"...Ако и бях пригласяла на г-жата"аууу,колко си права"гаранция нямаше да ме прати в лудницата..

Аз и слаби нерви?!?Е нЕма такъв виц просто..малцината от форума дето ме познават,сигурно ще се спукат от смях :good:
« Последна редакция: Април 06, 2011, 18:42:57 pm от konstantin2007 »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #50 -: Април 06, 2011, 22:22:37 pm »
Ша ва замола, да са придържате към духа на темата, щото непонятно поради что, от темата до Христос през темата за Българската конспирация та чак до тук  - всичко превръщате в тресавище на празнодумие и словесен пинг-понг.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #51 -: Април 07, 2011, 13:12:19 pm »
Ша ва замола, да са придържате към духа на темата, щото непонятно поради что, от темата до Христос през темата за Българската конспирация та чак до тук  - всичко превръщате в тресавище на празнодумие и словесен пинг-понг.
Black,при цялото  ми уважение,ама темата нали е точно такава?"Не ви ли дразнят.."
За всичко останало си прав.Признавам и своя принос към тресавището,и най-тържествено обещавам да мисля три пъти,преди да напиша нещо. :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #52 -: Май 01, 2011, 18:50:17 pm »
 ;D Абе нека си има и такива теми-отдушници, защото много му се събра на народа в последно време.Ще перефразирам Моканина : "Боже, колко неправда има по тоя свят боже"

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #53 -: Май 01, 2011, 22:09:20 pm »
Е като му се е сбрало на народа, да излезе по площадите и да си каже що го мъчи, оти си седи пред компа и си чеше пръстите?  :mad:
И айде аз да не перифразирам ми направо да цитирам "Лозето не ще молитва, а иска мотика" ;D, ама на никой не му са копа.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #54 -: Май 01, 2011, 22:20:28 pm »
Така е, ама за там се иска кураж и разрешение от органи, за изява. А тука, анонимно си е най-така безопасно и меко.На маса и на клавиатура."Ни дъжд вали, ни слънце припича, ни мухи хапят, ни вятър пречи"  ;D
« Последна редакция: Май 02, 2011, 08:50:32 am от Mirotvorec »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #55 -: Май 01, 2011, 22:24:32 pm »
Ако всички чакаха разрешение от 'органите' още да сме под турско робство, а за съществуването на този сайт и форум - да не говорим :)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #56 -: Май 01, 2011, 22:31:29 pm »
Значи има все още немалко Истински българи.  :hi:

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #57 -: Май 02, 2011, 11:49:13 am »
Ами пусналия темата си е имал някакви съображения. ВИЕ защо пишете в нея?
Ти чел ли си му съображенията? Пиша, защото ми писна да чета неверни неща, или и тук има избирателни мнения ?

« Последна редакция: Май 02, 2011, 12:00:04 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #58 -: Май 02, 2011, 15:08:39 pm »
Ами пусналия темата си е имал някакви съображения. ВИЕ защо пишете в нея?
Ти чел ли си му съображенията? Пиша, защото ми писна да чета неверни неща, или и тук има избирателни мнения ?



Съжалявам, old4. В хнет могат да пишат всички. И на мен не ми е приятно, но изтрия ли няколко мнения рискувам да бъда обвинен, че съм комунист, фашист, ционист и т.н. Ти сам си избирай какво. Така че, оставил съм нещата така. По добре ми е да се плюете един друг и да ви гледам сеира, отколкото да въдворям ред и да ви банвам всички под линия, рискувайки да бъда обвинен с горните епитети.

Иначе ако ти е писнало да четеш неверни неща. Недей да влизаш. Или недей да ги четеш.

И само да уточня. Ако тука имаше избирателни мнения, в Хнет щяха да останат 4-5 човека, които ги познавам лично. Ние се знаем кои сме.

Писна ми да ви го повтавям на всички постоянно. Някой ден ще се събудите всичките потребители и ще се наложи да си правите нов портал за уфология и езотерика, щом тука не ви изнася.
« Последна редакция: Май 02, 2011, 15:10:13 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #59 -: Май 06, 2011, 13:47:50 pm »
Току що се запознах с новите правила тук. За точка 1 би завидял дори Сталин(или както е модерно - Кадафи).
Започвам все повече да се убеждавам, че все по-рядкото ми влизане тук не е загуба.
Да не говорим и за факта, че форума се разводни до толкова, че не можеш да вярваш вече на нито една статия/тема в него.


old4, не противоречи на властимащите!!! Запознай се с новите правила и им(на властимащите) коленичи в знак на почитание и уважение!!! КАЗАХ!
« Последна редакция: Май 06, 2011, 13:49:36 pm от MindOrganizer »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27