Автор Тема: Нещо което заснех минути преди настъпването на 2011 г.  (Прочетена 15070 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен agisofttm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Може и да е това да, но пак има доста несъответсвия - интензитета на светене, скороста с която се премества...наблюдавал ли си нощно време излитащ  или кацащ самолет?...най близо до това мога да го опиша(светлината), а тук полоса за авиолайнари няма ;D,дойде от изток, леко се сниши, поувисна извесно време и се отдалечи на юг.

Хайде и аз да се включа - първо я кажи към колко часа ? И аз имам видео от 31.12.2010 в 23:45 на нещо което дойде откъм запад и замина нагоре - успях да хвана последните 25 секунди щото късно се усетих - ще го кача в YouTube след малко и ще пусна линк  8)

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Ами ако е било такова и вятъра го е разнасял наляво надясно. То си има собствена лека тяга нагоре. И живота му не е много дълъг, горенето също не винаги е равномерно. Интензитета и скоростта на преместване може да са функция на разстоянието - може да е било доста по-близо, отколкото си мислиш. Примерно ако е на един километър от теб и направи общо 300 метра ход камерата няма да го хване ясно, нито фотоапарата. Между другото, тези балончета са много популярни напоследък. Виждал съм друг път да ги обявяват за НЛО.

Неактивен agisofttm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Ето ви линка и от мойто видео
http://www.youtube.com/watch?v=Pve06_f2Mrs

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Такова е и то китайски летящ фенер. Можем да направим следствен експеримент - правим един такъв балон запалваме там каквото ще сложим, пускаме го да лети и снимаме. После сравняваме.

Неактивен agisofttm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Китайски фенер съм пускал - и знам как изглежда - честно казано не ми приличаше на такъв, но може и да бъркам де - лошо няма  :)

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Мда, все съм чувал, че извънземните са по-различни от нас, но да са чак толкоз малоумни, та баш в 24 часа на Нова година да летят над България, при цялата тази взривоопасна обстановка - не ми се вярва.

Общо взето снимки от 230 километра на летяща точка не винаги са най-правилното нещо за коментиране по темата НЛО, а пък ако става дума и за през нощта - още повече. Моля ви да не разводняваме темата с глупости, все пак и малоумни журналя надничат във форума, нека не им претоварваме и без това ограниченият ум.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Zbelsrud

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Впрочем и аз почти по същото време, но в друг град наблюдавах нещо подобно.Сигурно е бил такъв китайски фенер.

Неактивен axis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
  • 108
Aз малко след като настъпи нова година наблюдавах много странен малък червен обект, който летеше на посоки, по едно време изчезна и 5мин по-късно се появи пак, видях го в София.
Everything happens for a reason.

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Мда, все съм чувал, че извънземните са по-различни от нас, но да са чак толкоз малоумни, та баш в 24 часа на Нова година да летят над България, при цялата тази взривоопасна обстановка - не ми се вярва.

Общо взето снимки от 230 километра на летяща точка не винаги са най-правилното нещо за коментиране по темата НЛО, а пък ако става дума и за през нощта - още повече. Моля ви да не разводняваме темата с глупости, все пак и малоумни журналя надничат във форума, нека не им претоварваме и без това ограниченият ум.

Много интересна логика  :-X , лично аз не мисля че на Тях им пука дали е нова година или не, не им пука и от целия гърмеж, щото едно че са недосегаеми и друго че са засичани и при войни, така че там е къде къде по опасно.Гледала съм много клипчета с НЛО (на нова година) и в ю туб и то не снимани над България.Всеки да си вярва в каквото си поиска, все пак форумите са за това, да споделяме инфо и да се образоваме, който има нужда ........ и който успее разбира се!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
4084 Прегледи
Последна публикация Декември 03, 2010, 16:04:57 pm
от deznam
53 Отговора
25920 Прегледи
Последна публикация Август 13, 2011, 17:18:25 pm
от voodoogoo
31 Отговора
22374 Прегледи
Последна публикация Ноември 12, 2011, 13:33:03 pm
от Z-931
15 Отговора
12705 Прегледи
Последна публикация Юли 07, 2011, 21:08:37 pm
от kalan
0 Отговора
13152 Прегледи
Последна публикация Септември 01, 2011, 19:04:18 pm
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27