Автор Тема: DMT  (Прочетена 34744 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: DMT
« Отговор #60 -: Юни 11, 2012, 18:24:20 pm »
Мисля си, като давате толкава линкове и информация, лично за вас как си оценяте нивото на ДМТ?

Наричано от някои "Висш Аз"-Подсъзнание-епифиза- червената шапчица, без значение. Това е нещо-то, което, ако нямаш няма да си човек.

  В тази.Уточнявам,че не става въпрос за едно и също нещо..Щот така както си ги наредила,все едно че Висшият Аз, епифизата и Червената шапчица са едно и също нещо.А те реално не са!И да нямам Червена шапчица,пак съм човек.

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: DMT
« Отговор #61 -: Юни 12, 2012, 11:36:14 am »
ДМТ се съдържа в човешкия организъм, но се разгражда от стомашните ензими и именно за това индианците в Южна Америка го комбинират с още няколко растения, които се явяват инхибитори и не позволяват ДМТ да се разгради в стомашния тракт, а да остане активна съставка - този "коктей" е известен като Яхуаска. Няма да разказвам какво представлява тя, както и подобни на нея субстанции, защото който му се е налагало да изживява подобни неща знае! А иначе ДМТ има и в България, но синтетично, което е равносилно на това да си вземете пико или амфети :) Хората трябва да повишат "нарко-културата" си и да разберат, че място под слънцето има за всички http://zamunda.net/details.php?id=145238&hit=1
Ето ви един много добър документален филм по темата
МОМ

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re: DMT
« Отговор #62 -: Юни 12, 2012, 19:30:51 pm »
Bojinkata, толкова ли не ми е ясен въпроса? Тогава ще попитам по друг начин: Някой от тук пишещите, да е имал директен контакт с молекулата, но не от епифизата си, а орално примерно?

Неактивен halucination

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: DMT
« Отговор #63 -: Януари 26, 2014, 17:31:01 pm »
Bojinkata, толкова ли не ми е ясен въпроса? Тогава ще попитам по друг начин: Някой от тук пишещите, да е имал директен контакт с молекулата, но не от епифизата си, а орално примерно?

Да защо питаш  ;)

Неактивен todorova

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: DMT
« Отговор #64 -: Септември 10, 2015, 20:21:29 pm »
Книжката за ДМТ е "счупена" :(
Някой може ли да я закачи отново?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27