Автор Тема: DMT  (Прочетена 34891 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:DMT
« Отговор #45 -: Февруари 20, 2011, 15:44:56 pm »
А иначе всеки дава препоръки кое е добре да се прави и кое не, но някак ми се струва че е малко странно някой да знае нуждите на хората от форума.
Все психолози сме се навъдили по тия земи :)

По логиката, която вкарваш няма нужда и от твоите коментари.

Всеки има право на мнение и право да защити личната си позиция - нарича се "разумна агресия", а това кой как ще действа е много ясно, че всеки сам решава за себе си.

Не мога да се съглася някой да ми показва позитивите на халюц. в-ва (доста видове химия съм изучила) и да ме убеждава, че е добре да се използват, ако искам да достигна съвършенството.

Това не е начининът. Това е за слаби души, които успешно се манипулират. Надявам се, че има достатъчно разумни и осъзнати хора, на които някои безумни книги, филми и коментари на т.нар. "просветени" няма да повлияят.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:DMT
« Отговор #46 -: Февруари 20, 2011, 21:21:37 pm »
Предоставям ви една интересна книга по темата.

Приятно четене на всички!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:DMT
« Отговор #47 -: Февруари 21, 2011, 18:29:39 pm »
Ивета добре казано :)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Mlively

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: DMT
« Отговор #48 -: Юни 02, 2012, 23:57:08 pm »
Интересува ме от къде мога да намеря Дмт, във вид на цигара, за да го изпуша :D Или начина и продуктите, с които да си го направя ? Някой знае ли

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: DMT
« Отговор #49 -: Юни 03, 2012, 18:24:03 pm »
Не е толкова просто да си добиеш ДМТ. Прочети книгата и ще ти се изясни. ::)

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re: DMT
« Отговор #50 -: Юни 06, 2012, 11:22:48 am »
Някой от тук пишещите, имал ли е директен контакт с молекулата ?

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: DMT
« Отговор #51 -: Юни 06, 2012, 20:09:12 pm »
Някой от тук пишещите, имал ли е директен контакт с молекулата ?
   Всеки ден имаш контакт с молекулата, от раждането до смъртта. В тези два екстремални момента се отделя в най-големи количества. Иначе помага за заспиването. При възрастните хора, поради натрупване на соли в епифизата, производството й намалява и затова някои страдат от безсъние. Други пък са се научили да си я отделят по желание и си пътуват където искат, астрално. Поне така пише в книгата.

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: DMT
« Отговор #52 -: Юни 06, 2012, 21:30:09 pm »
Здравейте, ето и още нещо по темата:

http://atiearth.com/Bashar_DMT

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: DMT
« Отговор #53 -: Юни 08, 2012, 00:47:25 am »
Мисля си, като давате толкава линкове и информация, лично за вас как си оценяте нивото на ДМТ?

Наричано от някои "Висш Аз"-Подсъзнание-епифиза- червената шапчица, без значение. Това е нещо-то, което, ако нямаш няма да си човек.
Но в същото време, това ако си мислиш, че е нещото с което можеш да контролираш и властваш (просто) няма да ти се получи.

Казано елементарно. Всеки го има по рождение. Някой, че е ял повече ябълки не го прави по-висш или специален.
Тогава, ако всички си го имаме, кое е това, което прави по-специални онези с по-чувствителната сензитивност (без гледачки и ясновидки)- ей така, хора, които разбират, но не искат да са популярни, но с високо ДМТ?..
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: DMT
« Отговор #54 -: Юни 10, 2012, 15:12:30 pm »
А?!?Епифиза и подсъзнание не са едно и също!Не бъркайте понятията..А Червената Шапчица е продукт от съвкупността от предните..

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: DMT
« Отговор #55 -: Юни 10, 2012, 16:03:01 pm »
Може и да не са. Кой да ти каже? Нямаше диско, нямаше реге, нямаше даже Диана Експрес ...
Дай да видим разграничението на понятията. Твоето разграничение. Не да си чета дефиниции по уикито и после да се чудя.
Дай накратко  :writer: А ако си знаеш и нивото на ДМТ и него сподели  :-X
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: DMT
« Отговор #56 -: Юни 10, 2012, 16:50:07 pm »
Ми епифизата можеш да я пипнеш бувално.Подсъзнанието не.Ето една съществена разлика.А па Червената Шапчица,мога да юрна да ми изчисти къщата,или един секс на мъжо да удари..Демек не само мога да я пипна,а мога да я ползвам по най-различни предназначения...
ДМ не ме вълнува особено

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: DMT
« Отговор #57 -: Юни 11, 2012, 12:54:43 pm »
Може да пипнеш едно око, но поглед не можеш да пипнеш. Все пак гледаш с очи. Можеш да пипнеш крак, но ритникът го усещаш без да го пипаш. Ако си сложиш едни крилца, може да ги пипнеш, но можеш ли да полетиш с тях...
И всъщност "подсъзнанието" го включих, защото в един от клиповете една жена обясняваше (възрастна жена, написала 25 книги) как тя нарича Подсъзнание, това, което "причинява" отделянето или нивото на ДМТ в епифизата. Уточнявайки коректно, че не е общоприетото и общоразбираемото понятие от психологията и психиатрията. Там и едни други неща за чистите души и извънземните, но не ми се преразказва... който иска да си го намери,  някъде във форума :)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: DMT
« Отговор #58 -: Юни 11, 2012, 15:06:19 pm »
Може да пипнеш едно око, но поглед не можеш да пипнеш.
Ми точно..те тва е разликата между епифиза и съзнание

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: DMT
« Отговор #59 -: Юни 11, 2012, 17:15:28 pm »
И с каква връзка по темата уточни тази разлика, ако не е тайна?

Защото аз никъде не съм отбелязвала, че са едно и също. Изброила съм разграничено с тирета неща, които се свързват или зависят с ДМТ. Окото ако ти помага да виждаш, краката да вървиш, а "нещо" си като четеш да разбираш прочетенето, епифизата с ДМТ какво точно върши? Какви са критериите да се установи, че имаш "здрава" епифиза, ако за очите, краката и мозъкът като цяло е сравнително установимо?
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27