Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 472453 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1005 -: Юли 30, 2012, 08:50:44 am »
Опитвам да кажа на всички, че точно след ваксина на 17,(не знам каква е била) животът ми се промени и вече над 13 години живея с това.

Въпреки бруталното заболяване и ужасните последици някак си успявам да правя много неща, които няма да споменавам...

XVisible, извинявай за притеснението!
 Имах добър приятел с MC..., то пък все при по-интелигентни хора забелязвам тази болест! Преди  мислех, че MC e предизвикателство към по- умните... не се подигравайте, приемам болестите като предизвикателство, за всеки си има...Желая  да няма!!!!!!!!!!!!!!
По-горе писах, че преди години четох за ваксините и индивидуалното им въздействие върху кръвните групи, и за това, че е открито, че за кръвна група "б" , която има склонност към автоимунни заболявания е дори вредно ваксинирането..и следва, че щом е вредно би трябвало, поне така разсъждавам, преди да се постави ваксина да се направи изследване на пациента, за да се проследи има ли "мотив"- предразположеност организма,( поне доколкото е възможно!) към автоимунни заболявания, каквото е МC и др...
Аз съм "б" кръвна група и също при мен в детството е имало проблем и аз не помня с коя от ваксините, но знам че ме водеха повторно и до сега им нямам  доверие ( .. сина ми наскоро - на 11 години е, не го пуснах поврорно, лекарката не бе доволна от манту-пробата ( проба за туберкулозна инфекция)),  , все едно струва ми се че някой ме измества и слага чужди тела да действат вместо мен, толкова ли сме "слаби"?!... Понякога ме нападат мисли, че все едно си правят експеримент с нас - първо се създава болест, а после и ваксина... Това промяна на генотипа ли е?! .... Аз от дете, от както започнах да казвам "не"- не ползвам лекарства, ако се разболея гладувам, на H2O и умерен режим ..слънце,  сън и дишане! Случвало ми се е в просъница да улавям как тръгва болест в мен и поне съм в относителен покой, се усеща как "набира скорост" да избие, е в този момент Имам 100% сигурност, че човек може да си самовъздейства и да откаже на болеста да продължи да се развива. Само трябва да не е в напрежение и да е съвсем със себе си, за да спре развитието и. Защо пиша това : Защото вярвам, че вместо да се тровим с външни "придатъци", имаме ресурса да се справим и ни е нужно повече поощрение в собствените ни сили, а не убеждението, колко страшни болести има и че е нужно" да ни предпазват" напълно изкуствено. А и всеки има ЛИЧНО Право на неприкосновенност и да изисква индивидуално отношение към себе си -(именно това намирам за важно - личното отношение към болестта), в това число и по въпроса с ваксините, доколкото - колкото и да е еднаква симптоматиката на една болест у различни индивиди, именно организма и ние като съзнателни човеци решаваме какво да е лечението и  спомагаме за  или изтласкваме встрани собствените си възможности за лечение.
Ние не сме пришълци в нашето тяло, за да ни предпазват... от условията....на нашата планета...може би и в Космоса, знам ли.... Всичко е в нашите си ръце!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 436
Re: Ваксини
« Отговор #1006 -: Юли 30, 2012, 08:59:16 am »
XVisible - пробвал ли си да минеш на някое алтернативно лечение - плодова и зеленчукова сокотерапия, методите на Лидия Ковачева/Евтимия Емилова и т.н.?
Бъди Слънце!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1007 -: Юли 30, 2012, 09:15:22 am »
Как да отговоря с най-малко думи и най-изчерпателно...
Да, ходил съм при Емилова, любимец съм й ;) Храня се САМО със сурови плодове и зеленчуци. Отказал съм месото от 2006-та!
Да, ваксините НЕ създават имунитет срещу заболяване - http://vaksinite.info/antibodies.html

Ваксините са супер вредни, като тежките метали + алуминий, формалдехид, фенол, феноксиетанол и още много други са само една част от проблема. При някои избива като аутизъм..

ВАКСИНИТЕ СА МУЛТИМИЛИАРДЕН БИЗНЕС!!!

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1008 -: Юли 30, 2012, 11:25:20 am »
Как да отговоря с най-малко думи и най-изчерпателно...
Да, ваксините НЕ създават имунитет срещу заболяване - http://vaksinite.info/antibodies.html

XVisible, Благодаря за материала!
Позволявам си да поставя цитат от него:

"Антителата са само една част от реакцията на имунната система.........може би антителата имат някакъв смисъл след преболедуване, тъй като титрите на антителата са били там, както и останалата част от имунната реакция (която не се измерва). Но при ваксините антителата просто означават излагане и не означават, че имунната система е преминала през всичко онова, което е необходимо за придобиване на дълготраен имунитет или какъвто и да било имунитет. "
Ето тук за антителата:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE

Струва ми се ако приемем, че ползваме ваксината като един вид "защитен скафандър", то не е ли по - добре да го хвърлим и да се научим да се съхраняваме. Приемайки, че и средата , в която живеем зависи от нас, точно толкова, колкото и ние от нея.

 Цитат: От по-горния материал:
"Необходимостта от предоставянето на ваксини посредством алтернативни източници на поемане (например чрез лигавицата), за да се подобри тяхната ефикасност и съответствие, са задали нови изисквания при основните и приложни изследвания за оценяване на тяхната ефикасност и безопасност."

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 142
  • Must be force be with you
Re: Ваксини
« Отговор #1009 -: Юли 30, 2012, 18:50:54 pm »
Ами уточнявайте ги тези неща де! На седемнадесет години е възможно да се случат усложнения, от реимунизации, след които преди това не е имало усложнения. Това е доста интересно как се случва. Защо ли на седемнадесет организма ще е податлив и имунната система няма да е по-добра? Аз след осми клас не помня да са ми били ваксини. Нито някой ме е карал, нито някаква информация е имало за задължителност или невъзможност да вляза в гимназия или университет, казарма или в дискотека.
Наистина не мога да разбера все още, как множествена склероза се причинява от ваксина? Бихте ли ми обяснили конкретно това как се е случило? Освен ваксината да е била замърсена и некачествена, кое от нея- ако е такава за туберкулоза или другата като се бие на 17- е провокирало възпалението на мозъчни неврони?
Както и анонсът за кръвните групи. Аз пък някъде четох, че от В положителна са масово ромите.
И все още не мога да си представя как Бил Гейтс не си харчи милиардите за себе си, а е решил геноцид да заформи, но не какъв да е, а като купува и ваксинира хора от бедни държави. Голям тъпак! :( :negative: :boredom:

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Ваксини
« Отговор #1010 -: Юли 30, 2012, 22:36:13 pm »
Yoda, остави го Бил Гейтс, виж Бойко какво прави!

http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/73/GERB-vnasiat-otrovna-vaksina-za-momichenca.html

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1011 -: Юли 30, 2012, 22:37:52 pm »
На седемнадесет години е възможно да се случат усложнения, от реимунизации, след които преди това не е имало усложнения.
Какви ти "имунизации"?! С ваксини се прави ВАКСИНАЦИЯ, която няма нищо общо с имунитет. Вече пусках линк за това. Антителата не означават нищо! Те са финална фаза на реакцията от борбата между организмът и чужди натрапници в него! Нарочно не употребявам думата вирус, тъй като на съвременната медицина много й куца понятието "вирус"!

Цитат
Това е доста интересно как се случва. Защо ли на седемнадесет организмЪТ ще е податлив и имунната система няма да е по-добра?
На 17 години се събират критични нива на алуминий, фенол, формалдехид и производните му, които никак не са малко (феноксиетанол...)
Тогава също се събира и вече критична маса живак (тетадиф примерно), както и какво ли не друго!

Цитат
Наистина не мога да разбера все още, как множествена склероза се причинява от ваксина?
Множествена склероза, както и аутизъм, както и цял спектър от заболявания сходни с аутизъм и МС се причиняват от натрупване на тежки метали и отрови, и кой знае какво още. Когато обаче се направи изследване за съдържание на живак и други тежки метали в тялото на човек е ДОСТА вероятно те да са в нормата, тъй като вече ще са абсорбирани в мастната тъкан на мозъка. Там продължават да вредят, но доста по-малко...

Цитат
Освен ваксината да е била замърсена и некачествена, кое от нея- ако е такава за туберкулоза или другата като се бие на 17- е провокирало възпалението на мозъчни неврони?
Замърсена и некачествена?! Ако ти дам 30 ваксини (бебе 3 кг, възрастен 90) би ли си ги поставил? Всичките ще бъдат качествени, нали!? Възпаление на мозъчните неврони звучи твърде медицинско. Сигурен ли си, че не си медик?! Или много им вярваш на тези... ще спестя определения, тъй като не мога да се сетя за дума, която не е супер отрицателна!

Цитат
Както и анонсът за кръвните групи. Аз пък някъде четох, че от В положителна са масово ромите.
Остаи ги сиганите, не ми се говори за тях.

Цитат
И все още не мога да си представя как Бил Гейтс не си харчи милиардите за себе си, а е решил геноцид да заформи...
Знае се отдава, че Бил гей има доста общо с едни обичани от нас общества ;)

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
Re: Ваксини
« Отговор #1012 -: Юли 30, 2012, 23:22:34 pm »
Принцесо, няма нищо обидно ако ми посочиш твоя коментар по поставените въпроси- за Бил Гейтс например. Покажи ми поста.

Виж по страниците напред. Отдавна написах и показах, че си имам граници на толерантността и не ми се отговаря на безсмислените ви провокации. За това и спрях да пиша по темата ви. Безинтересно ми е. Един решил светогледа да ми променя, друг си чете през ред през два или мнение, но не му пречи да съветва да се четат темите отначало. Ми, хайде вие малко покажете, че сте прочели темата и обсъдете нещо по нея и написаното, а не да циклите като склеролизирали чички и баби на пейката пред блока.

Цитат
Ротавирусите са най-честата причина малките деца в света да се разболяват от стомашно-чревни инфекции и са причина №2 за смъртността при тях (след инфекциите с пневмококи), особено в развиващите се страни. Без ваксина всеки малчуган почти задължително се разболява заради тях, тъй като те са много разпространени. Предаването им става по фекално-орален път.

Децата до 5 г. са по-уязвими за инфекцията с ротавируси, а учени от Висшето медицинско училище в Хановер откриха защо това е така. Чревната лигавица произвежда в първите години след раждането много малко от т.нар. Toll-like Rezeptor (TLR) 3. Това е структура от вродената имунна система, която разпознава генома на вируса и стимулира отбранителните сили. При възрастните има доста повече TLR3, затова и те реагират по-леко на инфекцията.

Ротавирусите попадат в околната среда чрез изпражненията на вече заразени. Инфектират епителните клетки на тънкото черво и водят до тежко, продълаващо с дни диарично заболяване. Годишно над 500 000 деца в света умират от болести, предизвикани от ротавируси. Те са много устойчиви и могат да оцелеят дълго време върху играчки и други повърхности в домакинството. Друга тяхна черта е, че са много заразни. Дори сапунът и повечето дезинфекционни препарати не могат да унищожат вируса. Това прави практически невъзможно опазването на детето от евентуален контакт с причинителя.

http://www.bolenzdrav.com/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%86%D0%B0/%D0%AE%D0%9B%D0%98-%D0%92%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%BE-5-%D0%B3-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D1%81-%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5

пък като се пообразовате задайте си въпросите и ще обсъждаме.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 436
Re: Ваксини
« Отговор #1013 -: Юли 30, 2012, 23:25:31 pm »
Как да отговоря с най-малко думи и най-изчерпателно...
Да, ходил съм при Емилова, любимец съм й ;) Храня се САМО със сурови плодове и зеленчуци. Отказал съм месото от 2006-та!

Радвам се, ето това исках да чуя. :good:

Трябва да се употребяват само качествени и биологични храни, които да са предварително измити, а понякога и накиснати във вода за 20 минути (като марулите например), за да се махнат токсините и нитратите, които се натрупват в тях вследствие на пръскане и торене с химикали.

Ето и нещо, което е изключително ефективно - Герсон терапията (подобна е на тази на Ковачева/Емилова).

Става въпрос за лечение на различни болести и заболявания, включително и рак:


Филмът - http://kolibka.com/download.php?mid=9850.
Субтитри - http://kolibka.com/download.php?sid=9850.
« Последна редакция: Юли 31, 2012, 09:07:45 am от Mirotvorec »
Бъди Слънце!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Ваксини
« Отговор #1014 -: Юли 31, 2012, 01:35:03 am »
Mavra, виж сега. Тя ваксината пише, че е срещу рак. А не срещу смърт или друга болест нали. :D
Те ти гарантират хората, че рак нема да имаш. Кво повече да искаме? Ако погледнем от друга гледна точка смъртта също е вид спасение от ракът нали? :blum1:

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Ваксини
« Отговор #1015 -: Юли 31, 2012, 09:55:32 am »
В такъв случай тази ваксина е не само срещу рак, но и срещу всички болести. По най-бързия начин гушкаш букета и не ти пука за никакви болести. А пък Лъчо Мозъка и сие/тези работи не стават без висшето благоволение на Вожда/ гушват пачките. Нищо ново.
« Последна редакция: Август 01, 2012, 07:25:29 am от Mirotvorec »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Ваксини
« Отговор #1016 -: Юли 31, 2012, 10:52:26 am »
         Смятам  за  вредно  всичко  което  ни  лишава  от  естествената  адаптация  към  околната  среда!!
        Смятам   също,  че  стреса  отключва  100%  от  заболяванията  (изключвам  травмите)  и  ако  трябва  да  се  направи  нещо  по  въпроса,  то  е  намаляване  на  този  фактор!  В  противен  случай  ще  лекуваме  последствия.
        Да  бъдиш  сигурен  за  битието  си  -  това  е  ключът  към  здравето!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Ваксини
« Отговор #1017 -: Юли 31, 2012, 15:56:08 pm »
http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/vaccination.html
Ето един линк с календара за ваксините в различните държави (само от Европа). Не се разбира кои ваксини са комбинирани и тяхното търговско наименование. Само е изброено срещу какви болести се поставят.
Някой ако намери календарите на държави извън Европа, да пусне линк.

Бях гледал едно клипче, но сега не мога да го намеря. 'Та дистрибуторите на ваксините на фармацевтичните корпорации (разни специалисти в бели престилки загрижени за обществото), бяха започнали да се опитват да вмъкват в общественото пространство твърдения, че отказа от ваксиниране вече е невъзможен, понеже хората нямало да имат имунитет срещу заобикалящите ни паразити. Процеса бил необратим и ако се спрели ваксините, щяло да стане катастрофа. Единствения изход бил, да се подобряват и изчистват ваксините, за да се намали негативният ефект от тях. Така че, бъдете готови и за такива психо-атаки.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Ваксини
« Отговор #1018 -: Юли 31, 2012, 17:21:13 pm »
'Та дистрибуторите на ваксините на фармацевтичните корпорации (разни специалисти в бели престилки загрижени за обществото), бяха започнали да се опитват да вмъкват в общественото пространство твърдения, че отказа от ваксиниране вече е невъзможен, понеже хората нямало да имат имунитет срещу заобикалящите ни паразити. Процеса бил необратим и ако се спрели ваксините, щяло да стане катастрофа. Единствения изход бил, да се подобряват и изчистват ваксините, за да се намали негативният ефект от тях. Така че, бъдете готови и за такива психо-атаки.
 
       Така  ще  стане,  защото  целта  е  да  се  унищожи  естественият  имунитет,  а  после  парите  ще  потекът  като  река!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Ваксини
« Отговор #1019 -: Юли 31, 2012, 17:23:34 pm »
Добре де Мите, ама тия не мислят ли, че като ни унищожат имунитета направо ни унищожават живота. Та кой ще им работи после за да имат оборот?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27