Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 472398 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1020 -: Юли 31, 2012, 17:56:10 pm »
Добре де Мите, ама тия не мислят ли, че като ни унищожат имунитета направо ни унищожават живота. Та кой ще им работи после за да имат оборот?
И аз си задавам този въпрос, явно разчитат на робския манталитет у хората със спад на силите, но явно се проследява спада да е на определено ниво, "не съвсем мъртви живи"...

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Ваксини
« Отговор #1021 -: Юли 31, 2012, 18:06:41 pm »
Според мен това кой ще остане да работи е последния им проблем. Важно е днес и много да спечелят. После ще му мислят.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Ваксини
« Отговор #1022 -: Юли 31, 2012, 22:01:59 pm »
Добре де Мите, ама тия не мислят ли, че като ни унищожат имунитета направо ни унищожават живота. Та кой ще им работи после за да имат оборот?
       Който  работи  при  частник  знае.   Изтисква  силите ти  докрай,  и  после  да  не  би  да  го  интересува  какво  е  станало  с  този  човек?
      За  да  се  продават  ваксините  прябва  да  се  унищожи  естественият  имунитет.  Как? -  Със  стрес!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Ваксини
« Отговор #1023 -: Август 01, 2012, 11:04:50 am »
mitko, преувеличаваш - какво означава това стреса отключва 100% от заболяванията?
Освен чрез стреса, имунитета на човек се влошава от:
1. Ваксините - заобикаляйки всички защитни функции на организма, чрез инжекцията се вкарват формалдехид, алуминий, живак и т.н. цял комплекс от гадории, които се разнасят с кръвта
2. ГМО
3. Синтетичната химията, която поглъщаме от храната, лекарствата, козметиката, перилни препарати/сапуни, пасти за зъби/дъвки и т.н.
4. Замърсената околна среда и въздуха най-вече на които са изложени все повече хора. Доказано вредни са например условията в някой чугунолеярен завод, мини, рудници. Да добавим явлението - chemtrails разпръскващо в атмосферата - барий, стронций, литий, алуминий, хром, манган, арсен и т.н. все от този род, натурални биосъставки.

Всичко това води до спадане на имунитета и в един момент заболяванията започват да се отключват.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1024 -: Август 01, 2012, 11:40:19 am »
А Ваксините, ГМО, неестествената храна, Замърсената околна среда.. не са ли точно причинители на стреса... Доколкото всяка НЕЕСТЕСТВЕНа за организма консумация го трови, а това предизвиква спад на силите, нарушава естествената противозащита и докарва в резултат стрес.
« Последна редакция: Август 01, 2012, 20:57:34 pm от Mirotvorec »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 580
  • Животът е изумително приключение
Re: Ваксини
« Отговор #1025 -: Август 01, 2012, 12:34:07 pm »
mitko, преувеличаваш - какво означава това стреса отключва 100% от заболяванията?
Никак не преувеличава даже.
Доказана е връзката м/у поддържането на определен деструктивен ментален модел /съпътстван от конкретни негативни емоции, разбира се/ и появата на конкретни "болести". Моето обяснение е, че когато има такава ситуация, се нарушава работата на точно конкретни комбинации от чакри и енергийни потоци, което води до пробиви и дефекти в телата ни /в ред: от по-фино към по - плътно/, т.е. проявената физическа "болест" е РЕЗУЛТАТ от причини, стоящи на по - високо ниво.
Което не пречи, разбира се, физическото ни тяло да бъде атакувано и от вредности ВЪВ ФИЗИЧЕСКОТО ИЗМЕРЕНИЕ както си ги изброил: отрови и т.н.
Едното не изключва другото. И когато има проявена "болест", обикновено участват и двата фактора. Макар, че , пак ще кажа: хората не съзнават какво държат в главите и сърцата си. Масово не съзнават. И като им кажеш , че поддържат някое деструктивно убеждение, обикновено отричат...Това е положението за жалост.

П.П. лирично отклонение: забелязали ли сте колко енергични, истински позитивни, здрави и радостни изглеждат хората, когато са влюбени, когато творят нещо с голям мерак, когато са в душевен мир?
« Последна редакция: Август 01, 2012, 12:38:18 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Ваксини
« Отговор #1026 -: Август 01, 2012, 14:27:06 pm »
Не подценявам психичното/душевното здраве (и по-конкретно силата на положителната мисъл), но явно по различен начин тълкувате думата стрес и от там идват разминаванията. Ако вземем рака, като заболяване, мисля че ще е глупаво да се твърди, причината за неговото развитие да е само заради стреса, негативните емоции, мисли, напрежение и т.н. Също ще е глупаво да се твърди и обратното - че причината за неговото развитие е само заради химизираната храна, замърсения въздух и други материални неща. Както каза m2f, едното не изключва другото.

В този ред на мисли, за да сме в синхрон със заглавието на темата, според вас ваксините на кое оказват повече вреда?
1. На физическото тяло, на отделните органи, затрудняването на биохимичните процеси които се случват на атомно ниво и т.н.
2. Или на въображението и мислите на мозъка, психичните способности, способността на човек да анализира, разсъждава и т.н.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Ваксини
« Отговор #1027 -: Август 01, 2012, 15:10:56 pm »
И на двете!
На първото пряко,на второто косвено.Взаимно свързани са.

Неактивен bna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re: Ваксини
« Отговор #1028 -: Август 02, 2012, 15:52:13 pm »
До отговор #1002 от Юли 29, 22:31.
Така нареченото МС е психо- физиологичен отговор на тялото и психиката ти, нещо като реакция върху нещо си (не знам какво - в твоя случай). По принцип не е от ваксинирането. Иначе при всички които са се ваксинирали, биха го получили. Но пък може и да е повлияло по някакъв начин. Не се плаши и не вярвай на официалните обяснения.. колкото и "страшни" да изглеждат на пръв поглед.
Не миналото ме интересува, а по-скоро и бъдещето, защото там смятам да живея след известно времe

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1029 -: Август 02, 2012, 16:01:20 pm »
Преди ~2 години написах това за себе си:
- слагат ми ваксина в училище (около 1998 г.) последвана от силна болка на мястото на поставяне за около 2-3 години (още я усещам, макар и съвсем слабо)
- следват около 2 години неориентираност, странни чувства и трудно обясними за мен (както и за повечето 16-17 годишни) случки и преживявания с тялото и мисълта
- изкарвам казарма с начална форма на МС (Множествена склероза) главно пред компютър, защото им бях доста нужен
- официално диагностициран във ВМА София с ядрено-магнитен резонанс
- бързо стана ясно за всички, че Ребиф44 (официалното "лечение" на МС) има абсолютно обратно действие при мен, и не ми помогна въобще!
- "лечение" с кортикостероиди по време на пристъпи до около 2006та година, когато спряха напълно да действат.
- само лечение от тогава досега с природна медицина, вегетарианство, суровоядство, водолечение и други...

Мога да допълня още много, но нека имам какво да напиша и да не оставям завършека с многоточие ;)

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Ваксини
« Отговор #1030 -: Август 02, 2012, 21:46:36 pm »
А аз да питам има ли някой запознат какви ваксини и дали има задължителни ваксини за Африка и по-точно за Намибия? Благодаря.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
Re: Ваксини
« Отговор #1031 -: Август 02, 2012, 23:53:10 pm »
Цитат
Ваксините срещу жълта треска, малария и хепатит не са задължителни.

http://www.capital.bg/light/mesta/2010/08/11/945332_turistite_sigurno_sa_poludeli_ot_kef/
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 210
Re: Ваксини
« Отговор #1032 -: Август 06, 2012, 18:13:47 pm »
Ами уточнявайте ги тези неща де! На седемнадесет години е възможно да се случат усложнения, от реимунизации, след които преди това не е имало усложнения. Това е доста интересно как се случва. Защо ли на седемнадесет организма ще е податлив и имунната система няма да е по-добра?
Конкретно при МС се засяга миелиновата обвивка на аксоните, развитието на миелинът продължава до юношеството. Нарушаването миелиновата обвивка води до загуба на аксони. Аксонът е тънък израстък на неврона,  който провежда импулси, т.е. невроните не могат да провеждат ефективно нервните сигнали. "Мускулната слабост" се получава не защото реално мускулите са слаби, а защото не получават тези сигнали от невроните, за да се движат.
Цялата тая химия във ваксините удря освен по всички други клетки и по невроните... За разлика от останалите клетки невроните след диференцирането изцяло губят способността да се делят. За това е и толкоз трудно лечението на МС.
Това е моето разбиране за това заболяване.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1033 -: Август 06, 2012, 18:18:01 pm »
За всички направих това :drinks:

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Ваксини
« Отговор #1034 -: Август 06, 2012, 19:18:47 pm »
Сашо, ти си велик! Довечера ще го изгледам, виждам, че е над три часа!  :)
-------------------------------------------



Това е кошмар! Със собствените ни пари които отделяме за здравни осигуровки, държавата ще плати на фармацевтичните компании, за да ваксинираме "безплатно" момичетата. Няма такъв мазохизъм!
http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/bezplatna-vaksina-sreshchu-rak-na-matkata-za-12-godishnite-momicheta.html

Има два месеца до началото на геноцида. Мисля че е нужно да се активизираме - ваксиниращата кампания трябва да претърпи крах още преди да е почнала.
Както обичат да казват определени господа в бели престилки - нужно е да направим информиран избор. Така че нека се активираме и информираме всички наши познати, те от своя страна техните познати и т.н. :)
« Последна редакция: Август 06, 2012, 21:05:05 pm от Пурку »
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27