Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 472456 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #990 -: Юли 25, 2012, 14:20:55 pm »
Princess_Deja, моля те дай едно компетентно мнение за http://vaksinite.info/antibodies.html
Моля те. Кажи, че всичко тук (преведени са и линковете навътре) не е вярно, защото в преиздадените учебници от 1960-70 пишело друго.
Хората ще се светнат! Малко по малко хората виждат, че медицината е просто бизнес...

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Ваксини
« Отговор #991 -: Юли 27, 2012, 14:44:09 pm »
XVisible - не знам дали имаш нужда от морална подкрепа, но поздравления за събраната информация и най-вече за събраните описания на ваксините от имунизационния календар в България. Ако имаш желание и време да се сложат и имунизационните календари в другите държави (САЩ, Япония, Германия, Франция и т.н.) е не лоша идея.


Това не може да не се изкоментира:
Мисля си, че един компромисен вариант би бил, ако могат ваксините да са максимално "изчистени" както и възможни за повече болести. Или всичко отрицателно и странично като нежелани ефекти да не е причина да се отричат и заклеймяват, а да се направят по-добри и полезни. Иначе се връщаме назад в развитието си и всяко откритие загубва своя реален смисъл, за какво е направено.

Тя дори не допуска до съзнанието си, че е погрешна философията на ваксините - създаването по изкуствен начин на антитела, по никакъв начин НЕ ПРЕДПАЗВА от заболяване. При положение, че е сбъркана философията на ваксината е безпредметно, какви са съставките на ваксината. Самата идея, че е погрешен принципът, обезмисля вида на съдържанието на ваксината - каквото и да е то, винаги ще е грешно, при положение, че е грешна философията на ваксините.
Но да прочетем какво ни предлага Princess_Deja: Съгласявайки се, че ваксините имат доказано вредни съставки, тя ни предлага компромисен вариант, в който ваксините да са максимално изчистени. А на всичкото отгоре небрежно ни подхвърля, ваксините да са възможни за повече болести. Т.е. освен за сегашните болести при които използваме ваксини, да разработваме още, които ще се прилагат за други заболявания.
И за финал ни внушава, че отричайки се от ваксините, ще се върнеш назад в своето развитие, което не само, че е грешно, а е точно обратното - отричайки се от ваксините, човека ще тръдпе право напред в своето развитие.

Не знам дали чрез хипноза или по време на сън някой и пълни главата с тези мисли, но да извършиш толкова манипулации в рамките на няколко изречения е непосилно за един човек. Предполагам, че и тя дори не го осъзнава.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 101
Re: Ваксини
« Отговор #992 -: Юли 27, 2012, 15:29:24 pm »
Нормално,и не е само тя!!Това е поне 80% от съвременното общество!То са телевизий, предавания, медий открития и изследвания,все по нови и шокиращи!Направо си е модерно да сме информирани и преинформирани!И задължително в крак с времето!!!Та ние сме еволюирали същества,готови,вече за "канадска"със Самият Бог!!!Защо пък не и ние да сме Го създали,не той нас!
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #993 -: Юли 27, 2012, 15:34:26 pm »
 :D Супер идея! Да ваксинираме Бог! Тъкмо ще си вземем комисионната! :diablo:

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #994 -: Юли 28, 2012, 23:27:20 pm »
Преди време четох, че действието на ваксините не се проявява еднакво при различните кръвни групи, например при кръвна група "б", при която се наблюдава склонност към автоимунни заболявания се смята за нежелателно. Моля ако някой има по-подробна информация по въпроса за кръвните групи и въздействието на ваксините върху тях да сподели.

Тук прилагам интересни статии по въпроса:
1. "Разработват ваксина срещу пушенето, базирана на генна терапия" ...
http://www.otizvora.com/2012/07/4605/
2."При обичайни нормални ситуации и при напълно здравословни условия внезапното изкуствено приложение на живата полиомиелитна ваксина може да бъде шок за организма. Естествената имунна система понякога се поддава на въздействието на антигени/вируси и не успява да достигне очакваните резултати при произвеждането на антитела."
http://www.holisticabg.com/pages.php?lang_id=1&page_id=26&curr_node=4
3."Д-р Албърт Сабиен, разработил оралната полиоваксина, промени позицията си по отношение на ваксините през 1995 година. Тогава по време на лекция той каза: „Официалните данни показаха, че мащабните имунизации в САЩ не успяха да подобрят имунната защита срещу болестите за които са използвани.”
http://naturalnewsbg.blogspot.com/2010/08/blog-post_9475.html


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Ваксини
« Отговор #995 -: Юли 29, 2012, 15:32:47 pm »
:D Супер идея! Да ваксинираме Бог! Тъкмо ще си вземем комисионната! :diablo:
Ми ваксиниран е..отчасти..
Мисля,че идеята на ваксините не смърт,а ограничаване на"пси"развитието ни.Т.е.на нашите паранормални способности..

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #996 -: Юли 29, 2012, 15:34:33 pm »
Както и често физически :(

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Ваксини
« Отговор #997 -: Юли 29, 2012, 15:36:53 pm »
Мдаам..Ваксините наистина ограничават възможностите..И физическите и психическите...

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #998 -: Юли 29, 2012, 16:17:45 pm »
Чрез ваксините - Манипулира се организма, за да не може да се справи сам... Парадокс. Като да пазиш детето си да не падне, докато се учи да ходи, а то да е вече пораснало.

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Ваксини
« Отговор #999 -: Юли 29, 2012, 20:59:00 pm »
Здравейте, искам да ви помоля за съвет. През следващите месеци ми предстоят две реимунизации. Аз бях твърдо против това да ми ги слагат и преди да попадна на темата, но сега вече решението ми е окончателно. Как да се оттърва от тези ваксини без това да излиза солено на родителите ми?

П.П. Доколкото разбрах член 91 от Закона за Здравето би свършил работа, но не за дълго...? :unknown:

 

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1000 -: Юли 29, 2012, 22:11:00 pm »
Mavra, на колко си?

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Ваксини
« Отговор #1001 -: Юли 29, 2012, 22:18:56 pm »
Скоро навършвам 17. Сега видях, че от едната имунизация мога да се оттърва, но това зависи от Манту-то, което досега винаги ми е излизало отрицателно ( в следствие на което обикновено следват имунизациите ).

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1002 -: Юли 29, 2012, 22:31:46 pm »
Опитвам да кажа на всички, че точно след ваксина на 17,(не знам каква е била) животът ми се промени и вече над 13 години живея с това.

Въпреки бруталното заболяване и ужасните последици някак си успявам да правя много неща, които няма да споменавам...

Неактивен Mavra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Ваксини
« Отговор #1003 -: Юли 29, 2012, 23:02:28 pm »
Наистина много съжелявам за това което ти се е случило в следствие на тази ваксина. Важното е че си бил силен и си се справил с последствията. И все още го правиш, за което ти се възхищавам. :)
Затова и търся помощ тук, понеже не искам да си причинявам един бог знае какво на организма...

Тук има описание на всички имунизации които "трябва" да се правят..
http://forum.mamita-bg.com/index.php?topic=323.0;wap2

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1004 -: Юли 30, 2012, 07:22:13 am »
Аз пък мисля, че тук е събрано всичко много по-четливо - http://vaksinite.info/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27