Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 472197 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1050 -: Август 08, 2012, 07:45:31 am »
Заговорихме се за тетанус и не мога да не напиша този откъс от 7-мата минута на Not a valid vimeo URL :

"Възстановяването от тетанус отнема от няколко седмици до няколко месеца.

Когато за пръв път прочетох тези данни:

"Пълното възстановяване отнема до 6 седмици", се уплаших.

Препрочетох го отново и отново, 3 или 4 пъти.
Аз съм лицензиран лекар в спешно отделение.

Слагала съм много тетанус ваксини.
Но не се бях замисляла, че има пълно възстановяване.

Винаги съм мислила, че ако се разболееш, е фатално.

Точно затова се преваксинираме и искаме да се презастраховаме.

Мислим си, че вероятността да умреш от тетанус е много висока.

Не знам защо и аз съм мислела така.

Учили са ме, че затова тетанус е страшна болест.
Болестта е страшна, но са ме учили, че е фатална.

Така мислят почти всички хора.

Страхуват се, че може да умрат от тетанус."
--------------
Дотук със страха от тетанус!

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1051 -: Август 08, 2012, 08:04:03 am »
Аз мисля, че всяка болест е предизвикателство именно към проявата на смелостта - жизнеността в нас. Когато се стресна от думата "болест"и сякаш рухвам. Прав си, XVisible, ужаса е от непълното възстановяване...От края. Как да се възстановим, когато силите ни изтичат в справяне със страха.

П.П: Аз разглеждам болестите като указание за преработка на вътршно ниво, за вътрешна трансформация, стъпало нагоре! Вярно, външно изглежда като 'загуба", но ако се вгледаме по-лично, болестта ни дарява, чрез симптомите си знаци - Кои сме, какво търсим за себе си. Всяко отклонение от "нормата" е показател за търсене от нас в дадена посока... изгубваме едно, намираме друго... Смелост се иска. И това е не само предизвикателство към засегнатия пряко, а към всеки негов близък. Както е със СПИН - Колко въпроси пред човечеството, които не бяха зададени отключи СПИН ? А рака? Наскоро писах, че мой приятел, чрез духовни практики е още ЖИВ, след като преди 20 години му съобщиха, че умира от рак, той избра да работи със себе си, вместо да се предаде и още работи и то с хора.... 
МC e кошмар, приятел имах, болестта го бе направила по-сприхав. Имаше много приятели, (бе учил в Съюза режисура - Изключителен човек). но на приятелите често им омръзваше да се съобразяват с изискванията му. Искаше веднаж да си купи някаква техника, вече едва се движеше, краката отказваха, излизаше много рядко, с придружител и то як, щото падаше. Отидохме до магазина и ужас - стъпала, високо! Трябваше да ги качим, да слизаме... Но го направихме! Радвахме се като деца. Мисля това качване и слизане бяха по-ценни от всички отрови, които взимаше да се потдържа. Радваше се. Това мисля. Болестта ни убива бързо ако го допуснем, щом сме живи сме живи!
« Последна редакция: Август 08, 2012, 08:53:24 am от del »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Ваксини
« Отговор #1052 -: Август 08, 2012, 14:38:50 pm »
ХИПОКРАТОВА КЛЕТВА
По почти всичко имат нарушения. Що не вземат да спрат да я ползват. Това е лицемерие. Днес се става лекар за пари.
"аз ще ги обуча без пари и без никакви задължения в бъдеще." ::)
Не знам медицинското образование да е безплатно. И какви са тез богове в началото. Те булшинството от лекарите са атеисти.
"Аз ще препоръчвам на болните подходящ режим според познанията си и ще ги защитавам от всички вредни неща.

Никога и никому няма да препоръчвам употребата на отрови и ще отказвам да давам на когото и да било подобно нещо."
Дали ни защитават от всички вредни. Та се е случвало точно тях да ни препоръчват.  Обърнете внимание на второто изречение.
Ако клетвите фащаха досега жив лекар да не е останал. Или поне ще са в доста намален състав.
"най-вече от всякакви сластолюбия към жените и мъжете, били те свободни или роби."
Тук лично съм срещала нарушения :D


Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Ваксини
« Отговор #1053 -: Август 08, 2012, 19:19:48 pm »

Шестима тежко болни след противогрипна ваксина в Хърватия
07 Август 2012; 17:52

Все по-голям става броят на пациентите в Хърватия, заболели от изключително тежка форма на автоимунния синдром на Гилен-Баре, както се предполага, след ваксинация против грип, предаде агенция "Срна", позовавайки се на хърватските медии, цитирани от vesti.bg.

Досега бяха известни 4 случая, за които имаше съмнения, че заболяването е причинено от ваксинацията, но междувременно се появиха два нови, които се проучват.Един от пациентите почина, друг от седмици е в кома, а останалите останаха инвалиди.Тъй като броят на заболелите, които преди това са били ваксинирани против грип, е голям, случаят е докладван на Световната здравна организация.

Хърватската агенция за лекарствени и медицински продукти "Халмед" потвърди, че в момента проучва шестте съмнителни случая. Агенцията ще направи тестове за оценка на вероятността от странични явления при грипните ваксини, резултатите от които могат да се очакват преди следващия сезон за имунизации.
Всички съмнителни случаи, свързани с грипната ваксина, са се характеризирали със затруднено движение. Една пациентка е починала в Сърбия, като преди това е била ваксинирана с ваксина против свински грип, доставена от Хърватия.

Особено съмнителни са два сезона на ваксинация против грип, когато с доставките се е занимавал тогавашният хърватски министър на здравеопазването Дарко Милинович. За ваксините са били похарчени над 70 милиона куни (9,33 милиона евро).

Медии нееднократно предупреждаваха, че ваксините са излезли много набързо от лабораториите, преди да бъде проверена достатъчно тяхната ефикасност и да бъдат проучени възможните странични явления.
http://marica.bg/show.php?id=88053
Soli Deo Gloria!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1054 -: Август 09, 2012, 09:26:18 am »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Ваксини
« Отговор #1055 -: Август 09, 2012, 10:23:12 am »
"Основният ни скрит източник на манипулация е конституцията на една държава.Създаването и е истинска наука за човешката психология и нейното манипулиране..............Конституциите трябва да имат хуманна,дори помпозна и относително сложна форма,но в същото време да крият в дълбочина ефективни начини за подриване и контрол на популациите"


 "Румънският Сфинкс"стр.110,разговора на главния герой с масона Мацини..

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1056 -: Август 09, 2012, 10:43:49 am »
"Основният ни скрит източник на манипулация е конституцията на една държава.Създаването и е истинска наука за човешката психология и нейното манипулиране..............Конституциите трябва да имат хуманна,дори помпозна и относително сложна форма,но в същото време да крият в дълбочина ефективни начини за подриване и контрол на популациите"


 "Румънският Сфинкс"стр.110,разговора на главния герой с масона Мацини..
Да. Гениален начин да принудиш някой да се самоунищожи под знака на доброто намерение.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Ваксини
« Отговор #1057 -: Август 09, 2012, 14:47:24 pm »
http://homeohelp.eu/bg/component/content/article/1-latest-news/1188-izmamata-s-vaksinite-razoblichena.html
Има ли нужда да казвам нещо повече...
За слепците и невежите това ще бъде поредната смешна конспирация или лъжа. Само тези които са пострадали от тях почват да се събуждат.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1058 -: Август 09, 2012, 14:56:10 pm »
С тези темпове на пропаганда и лъжи... едва ли ще мине много време, докато всеки втори ще е пострадал от ваксини!
Проблемът е във вярата на хората в медицината!

Искам да ускоря процесът на загубване във вярата и правя каквото мога по въпроса...

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1059 -: Август 09, 2012, 15:06:18 pm »
Лошото е, че загубилия вяра, е уморен - изстискан и трудно надига глава. Не е нужно наистина, даже е нелепо пострадалите да "призовават" тези, които си мислят, че проблемите ги подминават. Нечестно е от страна на здравите да мълчат, само защото не ги засяга пряко. Тъжно е да се моли човек за правото си на живот!

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 101
Re: Ваксини
« Отговор #1060 -: Август 10, 2012, 10:31:16 am »
Не знам,за конкретна вяра в институцията ли пишеш или по принцип за загубата на Вяра!?!?Защото загубилия Вяра,не е уморен и смазан,той е "мъртъв"!!!
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1061 -: Август 10, 2012, 14:40:21 pm »
Терес, Корекцията ти е Вярна! Имам предвид да доведеш някой до унищожение....
Днес, в друга тема цитирах думите на Фреди Меркюри: Щоуто трябва да продължи... После се разрових, в търсене на конкретно потвърждение, в текста на песента и попаднах на статия разглеждаща темата за появата на СПИН, вследствие на ваксина срещу хепатит В. Не се бях замисляла по въпроса за подобна обвързаност като "масова атака". Звучи злокобно. Все още ми е трудно да го осмисля.
« Последна редакция: Август 11, 2012, 06:44:39 am от Mirotvorec »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Ваксини
« Отговор #1062 -: Август 10, 2012, 16:43:50 pm »
         Задавам си  въпроса: - Как  ли  мисли,  как  расъждава  един  учен  отивайки  да  създава  оръжие,  да  създава  нещо  с  което  да  убива?  Мисля  си  и  ограниченият  ми  мозък  зацикля!Да  се  съберат  шепа  хора  и  да  мислят  как  чрез  страдание  да  ограничават  популацията  като  че  ли  те  не  са  част  от  тази  същата  популация.  Пиша  това  защото  смятам  ваксините  за  оръжие  с  поразяващ  напред  във  времето  ефект.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1063 -: Август 10, 2012, 17:12:49 pm »
Абсолютно! Днес цял ден мисля за това. Не мога да го приема. Тръпки ме побиват от безсилие. Изпитвам отвращение. За мен ваксините са точно био - оръжие, както и да го погледна. Четох много за това, защото има неща, които ги премислям постоянно, четох в сайт на здравни работници - не мога да ги нарека лекари...Та те си препоръчват и цените и последователността на ползване на ваксини върху децата си... съветват се, със завидна сигурност... А аз се питам дали не полудявам като чета, а споделям съвсем различно от тяхното мнение. Не съм лекар. Мисля да направя запитване към Здравното министерство, как след като една ваксина има предполагаемо отрицателно въздействие, могат да ме принудат със закон да допусна да я поставят на децата ми... Още обмислям как да попитам така, че да получа отговор, а не да ми изразят уклончивата си позиция.
« Последна редакция: Август 11, 2012, 06:44:56 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re: Ваксини
« Отговор #1064 -: Август 10, 2012, 18:15:17 pm »
Е вие па..Въпрос на съзнание бе хора..Както някои създават "живот" така други сеят"смърт"..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27