Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205904 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
...

  май асимилационният Джихад е във пълна сила ...  >:( :--- :-[ :--- :'(
  само не мога да разбера , като отровят всичко, как ще живеят тук ...  :o ???


  ЕЗК 

ЕЗК, единствено по точката от Ционистката Програма за Изтребване на Българският Народ (ЦПГИБН) относно превръщането на БГ в бунището на света, може да се спори. Не виждам никаква информация в сайта на БалБок за някаква асимилация, за която ти говориш.

От препратката във форума на "Друм and Bass", ми става ясно, че си навътре в играта и че БалБок са наистина ненадеждни. Даже ми направи впечатление, че си се отдал на известно разследване - много добре. Но дали и как биха могли БалБок да са от ЦПГИБН?

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

 това за асимилационният Джихад го казвам повече относно проблемът с циганските етноси. колкото до БалБок,
 там съм написал всичко  :) както го мисля...
 и наистина е странно , как така хем искат да си преместват елита / синдерион, ционистите или множеството други имена който имат група от хора/ и същевременно изтровят всичко ... :---
 аз нямам този отговор, и се опитвам логически да го проследя  :-\
 :---
  ЕЗК

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.

 това за асимилационният Джихад го казвам повече относно проблемът с циганските етноси. колкото до БалБок,
 там съм написал всичко  :) както го мисля...
 и наистина е странно , как така хем искат да си преместват елита / синдерион, ционистите или множеството други имена който имат група от хора/ и същевременно изтровят всичко ... :---
 аз нямам този отговор, и се опитвам логически да го проследя  :-\
 :---
  ЕЗК

Хм, остава или да нямат намерение да идват изобщо, или точката от ЦПГИБН да е невярна (??), или изобщо цялата работа да е ала-бала.


Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Ционистки заговор ли?
Амиииии
Микак даже. ;)
Само дето се подготвя споразумение за безвизов режим с Израел......
Без думи!
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Цитат
Хм, остава или да нямат намерение да идват изобщо, или точката от ЦПГИБН да е невярна (??), или изобщо цялата работа да е ала-бала.

:)

Сигурно всички сме се побъркали... :P

ЕЗК
« Последна редакция: Юни 15, 2006, 22:28:32 pm от Horus »

Неактивен Rammon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Ся тия нали спират да дават жизнено важно лекарство за рак на гърдата на хора над 35 години ...  >:(
« Последна редакция: Юли 12, 2006, 13:27:08 pm от Rammon »

Неактивен hipokrat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Въпросното лекарство, "Золадекс", се изписва също така и за лечение на Ендометриоза, която води до стерилитет при жената. НЗОК го отпуска само до 35 год. възраст, но и до 35 год. прави вс. възможно да не го отпусне, което е в пълно противоречие с приказките"как да преодолеем демографския срив?". При това положение жената, която иска да ражда деца е принудена да си го купи за скромната сума 2500 лв.За съжаление не много хора могат да си го позволят. Аз бях щастлива, защото моите работодатели ми осигуриха лечението.За информация цената на една ампула е 430 лв., а не 300 лв., както лъжат по медиите.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Каква е връзката с темата?

Неактивен Rammon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Каква е връзката с темата?
Амиии...след като го спират хората над 35 години няма ли да стигат до смърт ? Или поне до усложнения до здравето ? Това пак си е изтребване... Лекарството е жизненоважно доколкото знам.

Неактивен hipokrat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Има връзка, просто помисли малко. Много елегантно се отнема възможността на хора /жени/ над 35 год.да лекуват две социално значими заболявания, свързания с репродуктивната система: рак на гърдата и стерилитет/от което страдат все повече жени/. От първото се умира, а за второто- мисля, че е много ясно- държавата отнема шанса на такива жени да се лекуват и съотв. да раждат деца.Който не може да си позволи сумата за лечение, а това са повечето от хората, разчита на естествения подбор. На фона на отрицателния ни  прираст, това, което прави държавата с нас е в пълно противоречие със привидната и загриженост за преодоляване на демографския срив. Дано да съм успяла да обясня това, което мисля.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
... в синхрон с предписаните в Протокола мерки.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен hipokrat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
."Необходимо е да се саботират грижите за бременните, новородените и родилките и да не се допускат реални мерки за защита на майчинството.
3. Да се спъва профилактиката и да се прави всичко за намаляване средната продължителност на живота на гоите. "
Това е едно от нещата, които имам предвид!

valer4o

  • Гост
МАЙ ГИ ХВАНА СРАМ И СИ ОПРАВИХА СВИНЩИНАТА, НЯМА ВЕЧЕ ДИСКРИМИНАЦИОННА ВЪЗРАСТ ЗА ТЕЗИ ЛЕКАРСТВА

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Там е работата приятели че тези лекарства не помагат ;) Само пълнят хазните а резултата е че се лекува... нищо...

IYI

  • Гост
С тази програма задействат само процесите на равновесието тъй като ще оцелеят само най-силните, което се явява математически погледнато като закон!След, което закономерно ще се съберат!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27