Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205951 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #360 -: Май 19, 2010, 11:57:42 am »
Нищо не е толкова сложно колкото изглежда, защото всичко се върти около парите и ако се прекъсне финансирането на тази секта и най- важното си затворим сърцата и отворим очите и да сложим движещите фигури под ножа.Хубаво ще е да се сформира стабилна  група от хора  просветлени по този въпрос (и да имат финанси) и да се отрови самата организация отвътре ( да разбутаме кошера ), но това разбира се няма да стане без пари,така че всичко опира до тези хартийки ! Важни са човеците с главно Ч ,които да информират обществото ни за тези задкулистни игрички, които хич не са за пренебрегване и усмиване от повечето хора които си обясняват нещата твърде елементарно ! Врявайте, много е трудно да се убеди даден човек в това ако той самият не го усеща, трябва да се предоставят сумати доказателства, но не е невъзможно  да изградим някъв имунитет срещу този ционистки вирус и всичко си зависи от нас самите  от ЖЕЛАНИЕТО И СЕРИОЗНОСТТА, с която гледаме на това .
« Последна редакция: Май 20, 2010, 19:10:41 pm от Mirotvorec »
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
ShaDai , на  теория  идеите  ти  звучат  добре . Но  на  практика , просто  няма  как  да  се  получи . Между  тях  неможе  никой  да  се  вклини . Там  е  непривземаема  крепост . Пък  и  паричния  ресурс  е  в  тяхните  ръце . Няма  да  го  предоставят  на  някой , за  да  се  опита  да  ги  унищожи . Номерът  е  повече  хора  да  се  раззомбират , ама  и  това  е  трудно . Така  са  ни  успали , че  чак  не  е  истина.... ??? ??? ??? ???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
ARRI, едва ли са изпипали толкова добре нещата,че да не може да се направи нещо.
Вярвам в малкото камъче ,което може да преобърне колата ,все някой ще успее да открие как биха се сринали като вавилонската кула  ;D Сигурна съм че и те имат вътрешни конфликти като всяка организация,колкото и добре да е замислена 100% идеално няма и при тях ,това си го знам 1001% ;D И кукловодите правят грешки! много по фатални от техните марионетки.  ;) А твоето безверие и отчаяние не ми харесват,бива ли така да се забиваш в мисълта си за безпомощност.Варвай в един закон неизменим и той е че всичко се връщаа,имай търпение,този закон важи и за тях и те изпитват страх ,понеже  ще бъдат наказани по- жестоко и навряни по -надълбоко в ....,отколкото сме ние в момента .
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Българите сме велик народ и щте се справим с тези побъркани сатанисти, защтото имат да се случват велики нещта и то в България. И това не си го измислям, а го е предрекла Ванга.
Все пак ние сме Богоизбран народ,а точно за 2012, се говори че на нас, хората, щте ни бъде показано че има Бог.
А и тези, които са го писали тоя закон са илюминатите, а с тях има кои да се оправи, но това е друга тема.
На илюминатите ще кажа едно: :P
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
ARRI, едва ли са изпипали толкова добре нещата,че да не може да се направи нещо.
Вярвам в малкото камъче ,което може да преобърне колата ,все някой ще успее да открие как биха се сринали като вавилонската кула  ;D Сигурна съм че и те имат вътрешни конфликти като всяка организация,колкото и добре да е замислена 100% идеално няма и при тях ,това си го знам 1001% ;D И кукловодите правят грешки! много по фатални от техните марионетки.  ;) А твоето безверие и отчаяние не ми харесват,бива ли така да се забиваш в мисълта си за безпомощност.Варвай в един закон неизменим и той е че всичко се връщаа,имай търпение,този закон важи и за тях и те изпитват страх ,понеже  ще бъдат наказани по- жестоко и навряни по -надълбоко в ....,отколкото сме ние в момента .


Дано  по  скоро  се  обърне  колата . А  аз  не , че  съм  обезверен  и  отчаян , по-скоро  ме  е  яд  на  тях . Ама  ще  чакаме  да  видим  какво  ще  стане . То  и  друго  нямаме , асвен  да  се  въоражим  с  търпение . :flag_of_truce:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Четейки тази "програма" имам чувството, че чета положението в което се намира България в момента. 

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Четейки тази "програма" имам чувството, че чета положението в което се намира България в момента. 
Аз също. :D
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Е какво имате чувството...то си е точно описание на състоянието ни към момента.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Четейки тази "програма" имам чувството, че чета положението в което се намира България в момента. 
Аз също. :D

Най-доброто което можете да направите е да разпространявате програмата сред вашите близки и приятели и да я обсъждате ,за да потърсите изход от ситуацията.Мисля че изход има.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #369 -: Юни 11, 2010, 22:34:03 pm »

Аз я разпрострянявах преди години , по пощенските кутии в квартала . Не подейства . Напротив . Мисля , че трябва да се търси друг вариант . Нещо от сорта Еленко Ангелов и риптилите . До като зомбитата не видят и чуят фактите , по нова и бтв , раззомбиране не очаквам . За съжаление .
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 00:58:22 am от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Нова и БТВ са си най-корумпираните телевизии в българския ефир. Нещо като CNN и BBC.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
До като зомбитата не видят и чуят фактите , по нова и бтв , раззомбиране не очаквам . За съжаление .
За съжаление си прав :(

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #372 -: Юни 11, 2010, 22:51:11 pm »

Не трябва да се вярва и да се следват внушенията на чужди-антибългарски телевизии и медии изобщо.
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 00:58:42 am от Mirotvorec »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #373 -: Юни 11, 2010, 23:00:37 pm »

Аз и ти го знаем , НО болшинството , не го и подозират този факт . Пък да не говорим , за по сериозни размисли , относно темата в/у която си говорим тук . Зомбита , какво да ги правиш  ??? Те вярват , че костов е демократ , и е по-различен от сергиша и догЪн  ???
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 00:58:54 am от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Само един пример ще дам...от миналата година се опитвам да говоря на хората около мен за водата и свойствата и.Всички ме гледаха като досадна конска муха и в най-добрият случай ми казаваха"давай по-бързо,че имам работа" :bad:....Е,да ама след като и Марта Вачкова и Гала(особено втората)започнаха да говорят доста усилено за тези неща,изведнъж започна да се проявява интерес....."Ааа,ти какво викаше за водата?,Че нещо подобно гледах при Гала,ама не разбрах точно..Я кажи сега пак!"... 8)



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27