Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205871 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pukkod

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Според мен програмата иде от САЩ които са обвързани с някакъв си техен план и очевидно ние сме част от него ама все пак е прав колегата ,истинският българин е българин до смърт, а те ако нямат бг корени биха се наели с това но за мен повечето бг еврей са мешани с бг-рите и не виждам смисъла освен многото пари ,ФАКТ е ,че се провежда програма за прочистване на българите но според мен сащ стои зад всичко ,а за това ,че комунистите управлявали също ми е странно(точно костов съсипа държавата, а сега като гледам и Бойко се вързал с гаргамел което е доста лошо), все пак Костов работи с американците и си проличава ,че при всяко тяхно влизане в власста става зле......... то е ясно ,че комунизмът няма да се върне всяко управление с недостатъците си ама тая демонокрация(си ебала мамата), ясно е ,че зад сащ стоят тайно обества и еврей но все пак 90% от еврейне надали си имат някаква представа какво става.
единственото точно мнение от 20 страници идиотщини

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Според мен програмата иде от САЩ които са обвързани с някакъв си техен план и очевидно ние сме част от него ама все пак е прав колегата ,истинският българин е българин до смърт, а те ако нямат бг корени биха се наели с това но за мен повечето бг еврей са мешани с бг-рите и не виждам смисъла освен многото пари ,ФАКТ е ,че се провежда програма за прочистване на българите но според мен сащ стои зад всичко ,а за това ,че комунистите управлявали също ми е странно(точно костов съсипа държавата, а сега като гледам и Бойко се вързал с гаргамел което е доста лошо), все пак Костов работи с американците и си проличава ,че при всяко тяхно влизане в власста става зле......... то е ясно ,че комунизмът няма да се върне всяко управление с недостатъците си ама тая демонокрация(си ебала мамата), ясно е ,че зад сащ стоят тайно обества и еврей но все пак 90% от еврейне надали си имат някаква представа какво става.
единственото точно мнение от 20 страници идиотщини

Ти баровец ли си кво? Имай уважение към хората и чуждото мнение, иначе просто не си за тук. Можеш да си четеш като гост без да си на демонстрационен turbo-mode. Първо и последно предупреждение.

Неактивен pukkod

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Ми не не съм, а вие нямате ли си друга работа от това да насаждате етническа омраза между и без това обезуемлият народ. Кво търсите под вола теле още малко ще почнете еди кой си е роден в Перник, Бургас  и така...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Що за тъп и неадекватен отговор? Вземи се в ръце и не ни занмивай с очевидната си неосведоменост. Очевидно е че не си прочел нито сайта, нито форума.

В темата е предложена информация, която е НАЛИЧНА в пространството. Ние не сме я изобретили, не я пропагандираме. Обсъждаме това, което вече е представено. Оттук нататък ти избираш дали влезеш супермаркет, църква или чалготека.
За какъв вол под теле говорим изобщо, ти прочете ли програмата и направи ли сравнителен анализ между написаното в нея и случващото се в страната?
Възможно най-голямата глупост е да кажеш че на това място се насажда етническа омраза, прочети правилата на форума, и го поразгледай хубаво дали някъде има дискриминация или приказки на етническа база.
И в крайна сметка, дори и да има такива - кво - ако има наистина има еврейски или какъвто и да е заговор срещу дадена нация да си мълчим, заради такива като теб, които само дебнат такива слова, за да пискат като ощипани моми? Я по-сериозно малко.
Прочети каква е тематиката на форума и след това прави малоумни изказвания. Все едно да влезеш във форум за сладолед и да ги нахокаш, че си позволяват да говорят за ягодовия. За другите може, но как смеят точно за ягодовия?! Смешно е.

Неактивен pukkod

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Що за тъп и неадекватен отговор? Вземи се в ръце и не ни занмивай с очевидната си неосведоменост. Очевидно е че не си прочел нито сайта, нито форума.

В темата е предложена информация, която е НАЛИЧНА в пространството. Ние не сме я изобретили, не я пропагандираме. Обсъждаме това, което вече е представено. Оттук нататък ти избираш дали влезеш супермаркет, църква или чалготека.
За какъв вол под теле говорим изобщо, ти прочете ли програмата и направи ли сравнителен анализ между написаното в нея и случващото се в страната?
Възможно най-голямата глупост е да кажеш че на това място се насажда етническа омраза, прочети правилата на форума, и го поразгледай хубаво дали някъде има дискриминация или приказки на етническа база.
И в крайна сметка, дори и да има такива - кво - ако има наистина има еврейски или какъвто и да е заговор срещу дадена нация да си мълчим, заради такива като теб, които само дебнат такива слова, за да пискат като ощипани моми? Я по-сериозно малко.
Прочети каква е тематиката на форума и след това прави малоумни изказвания. Все едно да влезеш във форум за сладолед и да ги нахокаш, че си позволяват да говорят за ягодовия. За другите може, но как смеят точно за ягодовия?! Смешно е.
Добре айде моля ти се ми посочи достоверен източник на тази информация. Щом това е строго секрента програма кой,как,кога и откъде се сдобил с нея, задавал ли си си този въпрос? Обаче най-интересно откъде разбрахте, че точно тези хора са виновни за днешното положение. За някои политици да, ама с какво журналистите са виновни за Бога. Пък и 80 % от хората които са дадени че са с еврейски произход НЕ СА ПОВЯРВАЙ МИ. Според еврейските закони за да си еврейн трябва майка ти да е еврейка! От изброените само Соломон Паси, Яков Джераси ,Леа Коен , Емил Кало, Йосиф Перец, Йосиф Леви , Ирен Леви, Яков Джераси, Максим Бехар, Емил Леви, Еди (Едуарт) Шварц, Йосиф Аврамов , Исак Гозес, Виктор Леви, Емил Барух, Йосив Аврамов, Рут Ешкенази, Любомира,Емил Роберт Коен, Еми Барух и може би съм пропуснал още 2-3. Всички останали им е преписан еврейския произход. И това го твърдя, защото аз самия съм еврейн и съм член на еврейската организация у нас и се познавам лично с някои от тези изброени хора и не бих казал, че целенасочено водят геноцид срещу България. Че ние българите живеем зле - така е! Че някои западни подлоги са отговорни - така е. Ама какво значение има произхода питам аз.Какво значение има дали някой отговорен за това е еврейн,турчин,испанец или незнам си какъв. Че ако е християнин нима това го прави по-малко виновен????
И като за финал имам няколко въпроса:
Аз съм еврейн, илюминат ли съм?
Аз съм еврейн, масон ли съм?
Аз съм еврейн, комунист (болшевик)ли съм?
Аз съм еврейн, член ли съм на семейство Ротщилд?
Аз съм еврейн, сектант ли съм?
Аз съм еврейн, включен ли съм в програмата за изтребване на българския народ?
Настоявам Н. да ми отговори на тези въпроси ;D
п.с Сега се сетих как тази програма е била приета ос московския ционистки конгрес след като уж всички еврейски организации са забранени на територията на Русия??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Добре айде моля ти се ми посочи достоверен източник на тази информация.


Какво означава "достоврене източник" предвид, че се намираш във форум за конспирции и уфология? Тази материя по правило борави с изтекла информация, чийто произход не може да бъде доказан на 100%. Надявам се не очакваш да се говори по CNN за еврейски заговори и т.н., защото е несериозно - тя се държи от същите хора. Конкретният материал не помня вече откъде съм го взимал, ако не се лъжа от "Войни на Тангра". Това с нищо не обогатява фактологията, за която именно говорим. Да не се хващаме за незначителни неща.

Щом това е строго секрента програма кой,как,кога и откъде се сдобил с нея, задавал ли си си този въпрос? Обаче най-интересно откъде разбрахте, че точно тези хора са виновни за днешното положение.

Както изтича и всяка информация свързана с тази тематика. Различни фракции, общ интерес, всеки иска да е на върха, изпуска се дадена информация за да правят сечено на другия. Това е начина по който мислят.
Това не е авторска статия, тъй че е неадекватно да използваш форма на обръщение насочена към който и да е в този сайт. Не смятам да започвам всеки мой пост с "аз мисля, че..." - средностатистическия интелект разбира по дефиниция, че изказаното е лично мнение, когато то е такова. Не виждам да съм се писал автор на статията, тъй че въпроса за мен приключва дотук. Всичко изказано е лично мнение на автора. Това с имената е допълниние и ми се стори интересно, затова го и сложих. То не е към оригиналния план. Нямам личен коментар, не съм и изразявал такъв. За мен е без значение кои са хората.
 
За някои политици да, ама с какво журналистите са виновни за Бога. Пък и 80 % от хората които са дадени че са с еврейски произход НЕ СА ПОВЯРВАЙ МИ. Според еврейските закони за да си еврейн трябва майка ти да е еврейка! От изброените само Соломон Паси, Яков Джераси ,Леа Коен , Емил Кало, Йосиф Перец, Йосиф Леви , Ирен Леви, Яков Джераси, Максим Бехар, Емил Леви, Еди (Едуарт) Шварц, Йосиф Аврамов , Исак Гозес, Виктор Леви, Емил Барух, Йосив Аврамов, Рут Ешкенази, Любомира,Емил Роберт Коен, Еми Барух и може би съм пропуснал още 2-3. Всички останали им е преписан еврейския произход.

Нямам лично отношение, както вече казах. Сигурно си прав. Журналистите (и говоря по принцип, а не с конкретики) са виновни с това, че правят платени репортажи, когато знаят че са такива. Това не е истински журнализъм. Тези журналисти са порода, не етнос. Има ги във всички нации, без значение държавата и кръвната група.

Че ние българите живеем зле - така е! Че някои западни подлоги са отговорни - така е. Ама какво значение има произхода питам аз.Какво значение има дали някой отговорен за това е еврейн,турчин,испанец или незнам си какъв. Че ако е християнин нима това го прави по-малко виновен????

Естествено че си прав. Не виждам как си си изградил различно впечатление за позицията ми. Това че има еврейски заговор срещу България, не означава че няма американски или какъвто и да е било друг. Просто в тази тема се обсъжда еврейския. Също така говорим за специален еврейки елит, ционисти - те избиват дори собствения си народ. Не слагам всички евреи под общ знаменател. Има отделна тема за това, която съм отворил. Ако си насочен към градивен спор, ще ти дам линк.
Хората отговорни за това като цяло, са от всякакъв етнос. Това не ги прави по-малко виновни.

И като за финал имам няколко въпроса:
Аз съм еврейн, илюминат ли съм?
Аз съм еврейн, масон ли съм?
Аз съм еврейн, комунист (болшевик)ли съм?
Аз съм еврейн, член ли съм на семейство Ротщилд?
Аз съм еврейн, сектант ли съм?
Аз съм еврейн, включен ли съм в програмата за изтребване на българския народ?

Не.
Не.
Не.
Не.
Не.
Не разбирам какво точно имаш предвид с това дали си включен или не, но сигурно си потърпевш както всички други хора.

п.с Сега се сетих как тази програма е била приета ос московския ционистки конгрес след като уж всички еврейски организации са забранени на територията на Русия??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Те и масонските организации бяха забранени до съвсем скоро от Ватикана, това не им попречи да просъществуват. Наивно мнение.

И изобщо смешно е цялата ти пропаганда да ме изкараш като човек мразрещ евреите. Критикувай градивно текста и статията и води нормален диспут с другите. Изказвания от типа на:

Цитат
единственото точно мнение от 20 страници идиотщини

просто нямат място тук и са невероятно наивни, само доказват, че не си чел в дълбочина както казах в предишния си пост.

buden

  • Гост
Празнувал съм Коледа с евреин.

Бяхме запалили по цигара на откритата отрупана в сняг тераса на руско-турската баня в Манхатън. От телата ни излизаше пара, но не се чустваше студ след онези непоносими градуси. Отказахме масажът, който момичетата на втория етаж предлагаха и се върнахме в банята.... Бяхме колеги и приятели. Аз му говорех на английски и български, а той на мен на руски и английски. Баща му преди време го пратил няколко години да учи в Москва.
За жалост или щастие не бяхме нито обратни, нито от руската мафия, нито пък агенти на нечии тайни служби.

Той изрази интерес и аз му казах, че е добре дошъл за Коледа.
« Последна редакция: Декември 27, 2009, 00:03:03 am от buden »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Оставам с впечатлението че будния не е много буден.

buden

  • Гост
Оставам с впечатлението че будния не е много буден.
Това е само никнейм даскале, който нямам никакви намерения да защитавам.

Казвам как стоят нещата за мен. Абсурдно е и няма да сложа всички евреи под един знаменател. Говоря от личен опит, а не според селективно събранни данни от интернет.
Ако знаеш колко "професори" са се навъдили в последните години поради интернет... 

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Оставам с впечатлението че будния не е много буден.
Това е само никнейм даскале, който нямам никакви намерения да защитавам.

Казвам как стоят нещата за мен. Абсурдно е и няма да сложа всички евреи под един знаменател. Говоря от личен опит, а не според селективно събранни данни от интернет.
 

Че защо нямаш намерение да защитаващ ник нейма си? Нормално е в никнейма да бъде вложена някаква мечта или поне желание за постигане на нещо. Не е за вярване че нямаш представа че твоите етнически съплеменници ръководят световната финансова система, ръководят щатите и доста други държави. Ако не знаеш че САЩ плаща данък ежегодно 6 милиарда долара на своя най-голям приятел Израел, то ти си действително заспал. И тези милиарди  САЩ ги събира от такива като нас.
Не вярвам да не знаеш че нашия Тодор Живков имал 10 съветници и всички не са били от твоя етнос. Не вярвам да не знаеш че серГЕЙ станиШЕФ е от твоя етнос също.
Допускам че си влязъл във форума само със цел да баламосваш част от участниците в него, но така или иначе бъди здрав. Има свестни хора и от твоя етнос,но има прекалено много и други.

buden

  • Гост
Публикациите ми достатъчно защитават никнейма ми, не смятам да давам писменни показания лично на някой си.

Значи според теб съм евреин. Желязна логика.

Цитат
Допускам че си влязъл във форума само със цел да баламосваш част от участниците в него, но така или иначе бъди здрав. Има свестни хора и от твоя етнос,но има прекалено много и други.

Продължавай с поученията, нали за това си даскал, но тук нещо се обърка. Значи според теб съм евреин, обаче имало и свестни от моя етнос. Аз не казах ли точно това по-рано, че не слагам всички под общ знаменател?
Та според твоята логика и ти си евреин, щом твърдиш че има свестни евреи.
Както казах желязна логика имаш.

А за протокола даскале съм си чист българин, до колкото има чисти хора изобщо.

А твоят етнос какъв е? - Не, не ми казвай, защото изобщо не ме интересува.

Генът е важен фактор в оформянето на един човек, но средата е по-важен фактор.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Не е важно къде си живял - а какво си разбрал... :)

buden

  • Гост
Нещо сериозно:

Ще се спира държавната профилактика за борба срещу болестите по животните.


И ако фермерите не предприемат мерки от джоба си могат да изгубят половината продукция като нищо.
Не че някои селски доктори не взимаха и досега пари, въпреки че държавата плащаше и за ваксини и за труд.

Неактивен pukkod

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Днес си направих труда да разуча демографиките на страните в Европа. И честно казано ми стана доста жал. Стигнах до извода, че България е най-бързо стопяващия се народ в Европа (съперничем си с Хърватия) Ето вижте графиката:


Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Кой ще направи контент-анализ?
Сега е и сезонът на поуките... ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27