Автор Тема: Въпрос относно  (Прочетена 68435 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Въпрос относно
« Отговор #15 -: Май 10, 2006, 18:52:37 pm »
Според мен ченълингите (истинските и чистите стават все по-малко) трябва да се пускат свободно в интернт, споменавайки приемника. Нищо повече. Чистият канал би го записал 1 към 1 и не би променил и дума.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Въпрос относно
« Отговор #16 -: Май 10, 2006, 21:25:31 pm »
За съжаление има много дезинформационни ченълинги напоследък. И то се спекулира  точно с личности, които са светли и чрез тези фалшиви послания те се дескридитират. Иначе аз също съм на мнение че всички приети послания трябва да се разпространяват свободно. Според мен се спекулира с факта че  когато са на хартиен носител  заради разходите за издаване на книгата се слага цена, но винаги се  търси и някаква печалба доколкото виждам. Иначе например този който пуска чанългите на Крион  освен че си продава книгите, ги е пуснал и свободно в интернет тези послания.
« Последна редакция: Май 10, 2006, 21:47:00 pm от Alien »

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Въпрос относно
« Отговор #17 -: Май 10, 2006, 21:43:54 pm »

  ЕЗК  е на добри канали ,. ;D


  ЕЗК 
 

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Въпрос относно
« Отговор #18 -: Май 10, 2006, 21:46:25 pm »
Абе аз нещо съм пропуснал тва ЕЗК какво точно означава ;)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Въпрос относно
« Отговор #19 -: Май 10, 2006, 21:49:55 pm »

  ЕКОЛОГИЧЕН ЗВУКОВ КОРПУС
  ЕКСПЕРИМЕНТАЛНИ ЗВУКОВИ КОЛАЖИ ...

  има и разни значения на английски ,.
 ама ще стана банален ,...  :-X :-*

  ЕЗК 

   

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Въпрос относно
« Отговор #20 -: Май 10, 2006, 22:08:44 pm »
Да не говорим, че някои сами си ги пишат вече - т.е. - имат чисто земен характер.

milenski

  • Гост
Re:Въпрос относно
« Отговор #21 -: Май 10, 2006, 23:21:49 pm »
Да, и на мен ми е доста чудно колко ли от т.нар. "контактьори" са наистина такива и колко са хора, които поради липса на авторитет се опитват да пробутат идеите си като предадени им свише. Не мога да твърдя, че съм добре запозната с ченълинга, но в огромна част от случаите информацията се предава чрез картини, подсъзнателни внушения и телепатия, т.е. не е формулирани с думи. Самото "обличане" на посланието в думи се прави от самия контактьор и тук вече идва субективността, избирателността на предаването на информацията и подсъзнателното желание за манипулиране на масите, било то и с благородни намерения.
Колкото до авторските права, нека да не влизаме в ролята на съдници и да не забравяме, че и контактьорите са хора, и те имат нужда от покрив над главата си и храна (ако не са се научили да фотосинтезират, както предрича Дънов) и правата над написаното с тяхно посредничество са един от начините да си осигурят някакво нормално съществуване. Пък и ако авторските права не са техни, все ще се намери някой находчив американски бизнесмен, който да си ги присвои  :P

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Въпрос относно
« Отговор #22 -: Юни 10, 2006, 11:17:23 am »

  само да си пусна интернет, и ще започна с разни преводи , а тук таме може и по някоя статия и от мен  :-*


  ЕЗК 

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Въпрос относно
« Отговор #23 -: Юни 10, 2006, 12:14:58 pm »
Ченълинги има много из нета както и други ценни материали само да има желаещи за превод  :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Въпрос относно
« Отговор #24 -: Юни 10, 2006, 12:35:40 pm »
Лошо няма, ама не вярвам и нещо добро да произлезе  :(  При регистрирани 446-пишат едва 10-ина. Всички останали нямат ли нужда от диалог, ако не друго-просто за разтоварване? Или само сеир ни чинят...?
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re:Въпрос относно
« Отговор #25 -: Юни 10, 2006, 13:05:58 pm »
Лошо няма, ама не вярвам и нещо добро да произлезе  :(  При регистрирани 446-пишат едва 10-ина. Всички останали нямат ли нужда от диалог, ако не друго-просто за разтоварване? Или само сеир ни чинят...?
Говорили сме го това много пъти. Но какво да се прави това е положението за добро или лошо.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Въпрос относно
« Отговор #26 -: Февруари 16, 2007, 15:18:26 pm »
Моите  часовници  ли са все с 5 мин. назад / вкл. и на комп./, или часовника във форума е напред с времето :D?
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Въпрос относно
« Отговор #27 -: Февруари 16, 2007, 17:18:15 pm »
Часвоника на форума вие си го нагласяте сами от "Профил" ;)

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Въпрос относно
« Отговор #28 -: Февруари 16, 2007, 17:21:02 pm »
Голямо "МЕРСИ", черпя голяма боза  ;) :P
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re:Въпрос относно
« Отговор #29 -: Февруари 24, 2007, 13:09:00 pm »
Сигурно тук е мястото да попитам защо изтрихте темата ми за пирамидите в китай? Ако е заради липсата на цитат смятах да го дам днес. Ако е заради това че се обосновавам на даден автор - Христо Маджаров ми много ви здраве имам право да чета каквото си искам. Темата беше сериозна а не някъф глупав офтопик и действително исках да разбера нещо повече по въпроса. >:( >:( >:( >:( >:( >:(
[/U

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27