Автор Тема: Въпрос относно  (Прочетена 68908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Въпрос относно
« Отговор #90 -: Септември 21, 2011, 15:37:12 pm »
Дам, за мен значи нещо. Това е от Лао Дзе. Едва ли не най-добрата нагласа.
Все пак забележи, че понякога Лао Дзе говори за светски живот, и понякога за тоя на мъдреца. Та е хубаво да се прави разграничение. Най-вече за тебе самия. Въпрос на искренност към себе си.
Аз лично не съм тръгнал по пътя на мъдреца, и не съм посветил на това живота си. Не вярвам и някой от форума изобщо да е тръгнал на там и да има подобни амбиции.
Има много хора, дето го мислят заобиколно да стане, ама не става така.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Въпрос относно
« Отговор #91 -: Септември 21, 2011, 19:10:50 pm »
От известно време подписът под публикациите ми е непълен.
Не е нормално да се слагат за подписи големи снимки или дълги изречения и цели стихотворения. Най-малкото е некоректно подписа да е по-голям в много случай от самото изказване. Той затова се нарича и подпис и не случайно е ограничен до 300 знака /което ми дава идея да го огранича в близките дни до 100/
Представи си, че някой шегобиец реши да си сложи като подпис "Героите не Шипка"?!?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Въпрос относно
« Отговор #92 -: Септември 21, 2011, 20:05:30 pm »
Да прав си.Той е по малко от триста и е резнат на място ,ама целта му е да внушава какво значи написаното по горе ,а именно смисълът на думите е започнал да се губи в публикациите и то до степен ,че вече вместо причини ,като доказателства се дават следствия. :hi:
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Въпрос относно
« Отговор #93 -: Октомври 02, 2011, 20:48:31 pm »
Кога ще пуснете отново подфорум Философски мисли :D?
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #94 -: Октомври 02, 2011, 21:09:51 pm »
Не планираме да го пускаме.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Въпрос относно
« Отговор #95 -: Октомври 02, 2011, 21:18:21 pm »
Защо?

Емотиконата пред НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ "ФИЛОСОФИ" е ухилено човече, на мен не ми изглежда сериозно затова питам?

А и наблюдавам затъпяване на повечето теми, езотериката е копи-пейст, липсва диалог.
А философията провокира мисленето и стимулира четенето. Раздел е от ДУХОВНО, а нали точно него трябва да се опитаме да запазим и продължим..!

Странно решение.
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 21:51:39 pm от Iveta »
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Въпрос относно
« Отговор #96 -: Октомври 02, 2011, 22:08:16 pm »
Защо?
Защото така. Защото този който прави нещо, не дължи обяснение никому. И както 1001 пъти поне сме казвали - Защото сме решили - философията не се явява част от този форум в сегашният му вид. А защо навремето е решено да го има - питай тези Администратори, които напуснаха форума.
Странно решение.
Странно, загадъчно, това е положението. Както многократно съм казвал, който не харесва как изглежда форума, да си направи по-добър.
Спокойно  можеш да си направиш сайт, форум, магазин или МОЛ на точно за любимата ти философска тема.
/даже навремето предложих БЕЗПЛАТНА помощ при внедряването на такъв един сайт и форум, само и само да не се споменава тази тема тук. /
А далаверата от такъв един сайт ще е голяма, щото явно си личи, че хората /и то предимно жените/ без работа просто се чудят къде да оползотворят мисловната енергия дето ги напъва от вътре.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #97 -: Октомври 02, 2011, 22:36:50 pm »
Чукча писател, чукча не читател  :)

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,15815.msg235506.html#msg235506

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Въпрос относно
« Отговор #98 -: Декември 15, 2011, 20:48:40 pm »
Само да попитам. Какви са тези рейтинги? Какво означават?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #99 -: Декември 15, 2011, 20:49:48 pm »
Значи, че ако някой не те кефи може да му сложиш минус или обратното. Има тема по въпроса.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Въпрос относно
« Отговор #100 -: Декември 15, 2011, 20:58:37 pm »
Явно сме писали по едно и също време. Не са хубави тези рейтинги. У форума на Дневник е така. Става страшно. Само минуси се цъкат, пък дори и да си съгласен с коментара на другия. С тва трупане на рейтинги се изкарват демоните от човека...злоба, завист и пр. От опит го знам. Преди да въведат рейтингите, си подхвърляхме добронамерени коментари и закачки, а след това, започнахме да не се понасяме и да се слагаме на отбягване......ей такива гадорийки......Някак си не му подхожда на този форум да има рейтинг. Не е хубаво да се настройваме един срещу друг. Ама Вие си знаете де.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #101 -: Декември 15, 2011, 20:59:44 pm »
Е именно де. То от вас зависи това нещо :)

Тъкмо да видим колко сте духовно извисени  :P

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Въпрос относно
« Отговор #102 -: Декември 15, 2011, 21:18:55 pm »
Еми тук само на думи са духовни някои, ама тва е друга тема ;). Сетих се, и най-важното предназначение на + и - у Дневник. Нали той по принцип е новинарски форум. Ако имаш повече +++++++ коментара ти се оцветява в розово, ако имаш повече -----, ти посивява коментара . Та от там идва и манипулацията. Ако ти случайно влезнеш у форума да си четеш новините и попрегледаш на бързо коментаритве, веднага ти се набиват на очи тези в розово и тях четеш. Другите ги подминаваш. И напримерно прочиташ 25-30 коментара възхваляващи дебеловратия рапон, запшочваш да се чудиш дали нещо не си наред.....за теб не е нормално да има толкова луди негови фенове......Под друга статия пък попадаш на камара розови коментари колко са велики цоцЯлистите, а дебеловратия и костов колко са зли, мутри....и пр. И така някой обикновен човечец става луд...чуди се какво се случва...А истината е, че у дневник 80% от коментарите се пишат от платените подлоги на партийните централи......А там се правят и анкети, които после попадат в разни представителни извадки....та можеш да разбереш как се манипулира общественото мнение .... За това казвам, че тук рейтингите не са подходящи, тук никой не иска да манипулира обществото :).

п.п.АЗ от сега заявявам, че не искам да играя на тази игра. Нито ще слагам + и -, нито пък искам да ми слагат. Отказвам да си го меря с някой извисен, преизвисен....и пр. духовно същество..... :drinks:
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 22:20:29 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #103 -: Декември 15, 2011, 21:27:31 pm »
Споко, ние няма да правим проучвания, анкети и представителни извадки, нито ще оцветяваме постове. Те са си достатъчно цветисти :)

Може да го махнем след време, ще видим какво ще се получи.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Въпрос относно
« Отговор #104 -: Декември 18, 2011, 12:25:24 pm »
П.П. Към админите - След като написах поста близо два часа по-късно се усетих, че съм написал глупост и реших да редактирам.. обаче нямаше бутон редакция?! Що така?

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,13431.0.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27