Автор Тема: CSETI  (Прочетена 48592 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:CSETI
« Отговор #30 -: Октомври 21, 2010, 23:55:08 pm »
Аз съм гушнал пуканките, започва да става интересено.
Позволявам си само да обърна внимание на нашия гост, че ще има много досадни коментари(примерно като моя) ;D , не им обръщай внимание продължавай колкото можеш да издържиш, много интересна и уникална информация доставяш, инфорнмация за която много съфорумци жадуват от години, този ми пост примерно е първия от повече от година сигурно, не че не влизам, ама няма тема за пуканки от много отдавна.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен CSETI Bulgaria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:CSETI
« Отговор #31 -: Октомври 22, 2010, 00:05:58 am »
Аз съм гушнал пуканките, започва да става интересено.
Позволявам си само да обърна внимание на нашия гост, че ще има много досадни коментари(примерно като моя) ;D , не им обръщай внимание продължавай колкото можеш да издържиш, много интересна и уникална информация доставяш, инфорнмация за която много съфорумци жадуват от години, този ми пост примерно е първия от повече от година сигурно, не че не влизам, ама няма тема за пуканки от много отдавна.

хаха  :lol:

Още малко ще се опитам да издържа. Но за всеки случай си яж пуканките по-бързо.

Неактивен Nikolai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:CSETI
« Отговор #32 -: Октомври 22, 2010, 00:24:32 am »
Информацията е наистина уникална. За мен това поставя нещата в нова светлина и ме кара да се замисля за представите които съм имал досега. Сякаш прочитам повече между редовете отколкото в написаното.

А глупави коментари със сигурност ще има. Който има усет винаги може да разбере. Мен написаното тук ме развълнува истински и това ми се е случвало много рядко през живота. 

Извинете за глупавия въпрос, но какво е ЕТ???

Еxtra Terrestrial - Извънземен

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:CSETI
« Отговор #33 -: Октомври 22, 2010, 00:31:21 am »
-На кои места в България са се осъществявали такива контакти. Има ли предпочитания за местоположението и ако е така - каква е причината.
-Имало ли е връзка с видими проявления на НЛО на някои места /И за да удовлетворя 70-годишния си баща - имало ли е около Шумен през последните две години :unknown:? Аз не живея там, но това лято имах поглед/
-Контактуват ли и с други, освен с Вашата организация.

Поздрави

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:CSETI
« Отговор #34 -: Октомври 22, 2010, 00:36:35 am »
Колкото до "злонамерените ЕТ", като изключим малкия брой недоразумения които без съмнение са възниквали, всичко което попада в тази графа е свързано със земни групи и интереси. Някои от тях разполагат с много напреднали технологии и могат много лесно да минат за извънземен разум в очите на почти всеки.
Как вие проверявате дали контакта не е с тях и те(тези земни групи и интереси) да ви баламосват нещо? Все пак разполагат с необходимата технология, могат да си го позволят. Мотив също бихме предположили, че имат.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:CSETI
« Отговор #35 -: Октомври 22, 2010, 08:55:22 am »
Цяла нощ сънувах летящи чинии и странни обекти.  ;D
Аз имам един въпрос.След като те само наблюдават земята която е в процес на много промени,те знаят ли какви ще са промените и с каква цел са тук,да ни оценяват,да ни помогнат или.....

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:CSETI
« Отговор #36 -: Октомври 22, 2010, 11:57:25 am »
На някой от нас, дали му пука за мравките, освен че са ценни за нещо си и бихме могли да ги използваме.... 8)

А, когато ходиш и настъпиш мравуняк без да искаш, какво става? ;)

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:CSETI
« Отговор #37 -: Октомври 22, 2010, 12:04:21 pm »
Цитат
След като те само наблюдават земята която е в процес на много промени,те знаят ли какви ще са промените и с каква цел са тук,да ни оценяват,да ни помогнат или.....

Земята винаги е била в процес на някакви промени. За какво да ни оценяват защо да чакаме оценка на някои си? Защо да ни оценяват да не правят някакво си собствено проучване. Охх с тази помощ като чели човек не може да си помогне сам. Всяка помощ от вън е нежелателна и едва ли е добронамерена.
Както например в сериала старгейт, там имаше епизод как се свързват с цивилизация която жителите и самите техни водачи така да кажа се съгласиха да споделят технологии и тн. Накрая се оказа, че искат да съкратят населението и да направят Земята тяхна. Така, че чужда помощ не мерси. :)

Цитат
Как вие проверявате дали контакта не е с тях и те(тези земни групи и интереси) да ви баламосват нещо? Все пак разполагат с необходимата технология, могат да си го позволят. Мотив също бихме предположили, че имат.

Точно и аз такова нещо щях да пиша. Има технологии с които може да се направи, а зад тях да стоят други с други планове. Както казах по-добре сами да си действаме от колкото друг.

Цитат
-Контактуват ли и с други, освен с Вашата организация.

Замислете се, че щом контактуват само с тази организация(или и с други) има нещо гнило. За какво с организации ако бяха добронамерени щяха да се покажат пред всички и да разбулят много неща и да кажат, че хората не са сами и тн. Без да се намесват пряко с технологии и тн.


Цитат
Информацията е наистина уникална. За мен това поставя нещата в нова светлина и ме кара да се замисля за представите които съм имал досега. Сякаш прочитам повече между редовете отколкото в написаното.

Да публикува неща от техните си срещи като разговори и тн. и тогава може да се каже, че има нещо уникално в това.
Пък и нали струва пари за какво ще дават пари да не би после да им плащат на извънземния(те)  ;D.

Цитат
Но не си мислете че е лесно да общуват групи от индивиди, които в еволюционно отношение имат милиони години разлика.

Каква разлика технологична или каква?

Цитат
Там действително Стивън прави опит за контакт и обикновено когато той е наоколо под една или друга форма такъв се осъществява.

Само това мога  :lol: да кажа за това нещо.

Цитат
Многократно. Както отбелязах вече на няколко места, всичко което пиша тук е плод на личен опит.

Като си участвал пиши неща от тези твои контакти. Мене не ме интересуват общите неща. :P



« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 12:07:59 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:CSETI
« Отговор #38 -: Октомври 22, 2010, 12:09:19 pm »
На някой от нас, дали му пука за мравките, освен че са ценни за нещо си и бихме могли да ги използваме.... 8)

А, когато ходиш и настъпиш мравуняк без да искаш, какво става? ;)
Всеки гледа от собствената си кула, образно казано. Толкова е висока нашата-човешка кула - така гледаме на нещата.. Предполага се, че щом ЕТ са милиони години напред в развитието си, са надживели материализма в най-нисшата му проява и са достигнали доста по-високо духовно ниво на съзнание. Доказателство за това е, че все още ни има на земята, т.е най-малкото внимават да не "стъпят в мравуняка".
« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 18:56:26 pm от Black Adder »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:CSETI
« Отговор #39 -: Октомври 22, 2010, 12:15:07 pm »
ети Под какво разбираш духовно развитие?
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:CSETI
« Отговор #40 -: Октомври 22, 2010, 12:17:45 pm »
Sedere въпроса ми не е зададен към теб.А като гледам си отговорил на всякакви въпроси на други съфорумци  :(

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:CSETI
« Отговор #41 -: Октомври 22, 2010, 12:24:11 pm »
ети Под какво разбираш духовно развитие?
Най-общо казано зачитане на вселенските закони, за които ние нямаме сетива все още да осъзнаем.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:CSETI
« Отговор #42 -: Октомври 22, 2010, 12:41:23 pm »
Въпроси към CSETI Bulgaria:
Чели ли сте книгата "Документите Тера - Скритата История на Планетата Земя" и какво и ви е мнението за информацията в нея?
Можете ли да осъществите или осъществявали ли сте контакт с представители от расата на главния герой - Звездния Старейшина?
Защо рептилите не са ЕТ?

С уважение: fishbone
« Последна редакция: Октомври 22, 2010, 12:57:04 pm от fishbone »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:CSETI
« Отговор #43 -: Октомври 22, 2010, 12:53:43 pm »
Sedere въпроса ми не е зададен към теб.А като гледам си отговорил на всякакви въпроси на други съфорумци  :(

Отговорих това което мисля аз по тези въпроси.

Цитат
Най-общо казано зачитане на вселенските закони, за които ние нямаме сетива все още да осъзнаем.

Защо да нямаме имаме си само трябва работа със самите себе си всеки по отделно.
Мисля, че даже много добре се осъзнават нещата особено от Висшите ни Аз.
Трябва да работим върху себе и върху осъзнаването на по-горните си чакри.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен CSETI Bulgaria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:CSETI
« Отговор #44 -: Октомври 22, 2010, 12:54:31 pm »
Виждам че темата приближава към естествения си край, което е разбираемо. Всъщност цяло чудо е че просъществува толкова дълго.

Цитат
-На кои места в България са се осъществявали такива контакти. Има ли предпочитания за местоположението и ако е така - каква е причината.
-Имало ли е връзка с видими проявления на НЛО на някои места /И за да удовлетворя 70-годишния си баща - имало ли е около Шумен през последните две години unknown? Аз не живея там, но това лято имах поглед/
-Контактуват ли и с други, освен с Вашата организация.

На всички тези въпроси бях отговорил накратко по-нагоре. За Шумен нищо не мога да кажа. Онова с което ние се занимаваме не е толква на ниво местни явления, свързани с НЛО.

Цитат
Как вие проверявате дали контакта не е с тях и те(тези земни групи и интереси) да ви баламосват нещо? Все пак разполагат с необходимата технология, могат да си го позволят. Мотив също бихме предположили, че имат.

Такова обяснение е извън обхвата на нещата, за което бих писал в този форум. Очевидно имаме причини за пълна увереност в онова, което правим.

Цитат
Замислете се, че щом контактуват само с тази организация(или и с други) има нещо гнило. За какво с организации ако бяха добронамерени щяха да се покажат пред всички и да разбулят много неща и да кажат, че хората не са сами и тн. Без да се намесват пряко с технологии и тн.

ЕТ не контактуват с организации. Контактуват с групи хора, които могат да бъдат идентифицирани по определени признаци, в контекста на един развиващ се, продължителен процес на взаимно опознаване. За тях ние сме представиели на Земята, нищо повече.

Цитат
Аз имам един въпрос.След като те само наблюдават земята която е в процес на много промени,те знаят ли какви ще са промените и с каква цел са тук,да ни оценяват,да ни помогнат или.....

Те имат много по-ясна представа за промените от нас. Не са тук нито за да ни оценяват, нито за да ни помогнат активно, просто за да ни подадат ръка когато ние покажем, че сме узрели за това. Ние се намираме в една вселена, която кипи от живот. Рано или късно ще се присъединим към истинското си семейство. Ако междувременно не се самоунищожим, естествено.


Цитат
Чели ли сте Документите Тера - Скритата История на Планетата Земя и какво и ви е мнението за иформацията в нея?
Можете ли да осъществите или осъществявали ли сте контакт с представители от расата на главният герой - Звездният Старейшина.

За съжаление изобщо не съм запознат с книгата за която питате и не мога да отговоря. Аз лично попаднах във всичко това така да се каже с главата надолу. Като изключим някои руски книжки като "Феноменът НЛО" прочетени в детството ми, почти не съм чел материали свързани с тематиката преди да се озова, по стечение на обстоятелствата,  в центъра на тези събития. За което всъщност съм много благодарен. Сигурен съм че има публикувана много информация, която е автентична, но зад всяко късче такава има пет пъти по толкова целенасочена дезинформация. Според мен шансовете човек да се ориентира във всичко това сам са равни или много близки до нула.

Цитат
Всеки гледа от собствената си кула, образно казано. Толкова е висока нашата-човешка кула - така гледаме на нещата.. Предполага се, че щом ЕТ са милиони години напред в развитието си, са надживели материализма в най-нисшата му проява и са достигнали доста по-високо духовно ниво на съзнание. Доказателство за това е, че все още ни има на земята, т.е най-малкото внимават да не "стъпят в мравуняка".

Това е едно много точно разсъждение.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27