Автор Тема: CSETI  (Прочетена 48779 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:CSETI
« Отговор #60 -: Октомври 22, 2010, 18:21:31 pm »
Така и не разбрах защо рептилите не са ЕТ.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #61 -: Октомври 22, 2010, 18:27:40 pm »
А аз така и не разбрах, защо рептилите са извънземни и кой фантазьор ги измисли, че му пълните джобовете?  ;D


Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:CSETI
« Отговор #62 -: Октомври 22, 2010, 19:12:00 pm »
Искам като Администратор на този форум да задам на т.нар. CSETI Bulgaria и Nasko (който сякаш се явява подгласник) един въпрос:
- Има ли някаква важна причина за Вас, за да ползвате Прокси сървъри при влизането си във форума, с цел скриване на истинските си IP адреси?

Не искам да кажа нищо лошо, но редовните посетители на форума помнят предишните 'шегички' на един провъзгласил се за 'просветен', та затова бих се радвал да хвърлите малко светлина по въпроса и двамцата.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #63 -: Октомври 22, 2010, 19:22:48 pm »
Цитат
Аз съм живял достатъчно в САЩ и по тази причина имам достатъчно малко уважение към тази държава. В момента обаче това е единственото правителство което може да данправи разкритието. Ако те не го направят никой друг няма да го направи. Причината е много сложна за обясняване.

Първо те няма да са първите, които ще го направят. Не искам да играя на тото, но Китай почти със сигурност ще го направи. Разбира се ако преди това Ватикана не го изпревари, а същото важи и за Великобритания и Франция.
САЩ в момента се намират в една много деликатна ситуация, защото ако имаха по време на студената война един приятел зад кулисите и враг за пред хората, като СССР, то сега нещата с Китай са на съвсем различно ниво. Уви САЩ така и не успяват да вкарат Китай в своите си схеми на потайности и отричане, а и не могат да разберат, че китайската култура няма нищо общо с европейската.
Същото важи за Ватикана, защото самото разкриване от тяхна страна им отваря доста сериозно преимучещество спрямо останалите религии. Знам, че този месец или през ноември ще има официално становище от Ватикана и почти е сигурно, че ще има официално признаване на извънземните, че съществуват и влизат в контакт с нас от тяхна страна.
Третата алтернатива е Франция, която колкото да им се иска на янките е доста голям техен противник. Всъщност Франсетата си действат както винаги подмолно и тихо, но в един момент ще взривят обстановката.
Доколкото съм запознат Др. Стивън Гриър работи с тях от някъде година и имат напредък по доста неща, но ти може би ще знаеш повече все пак.

Искам да те попитам да внесеш малко яснота относно "земните промени", защото и Гриър говори за тях и ти ги споменаваш, но нищо конкретно. Та за какво иде реч?

Другото, което искам да те питам е за така наречената "Галактическа федерация на светлината"? Тези с които контактувате представят ли се, като нейни представители и в същото време споменавалили са нещо за глобално кацане до края на 2012 година?



Неактивен Nasko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:CSETI
« Отговор #64 -: Октомври 22, 2010, 21:48:36 pm »
Искам като Администратор на този форум да задам на т.нар. CSETI Bulgaria и Nasko (който сякаш се явява подгласник) един въпрос:
- Има ли някаква важна причина за Вас, за да ползвате Прокси сървъри при влизането си във форума, с цел скриване на истинските си IP адреси?

Не искам да кажа нищо лошо, но редовните посетители на форума помнят предишните 'шегички' на един провъзгласил се за 'просветен', та затова бих се радвал да хвърлите малко светлина по въпроса и двамцата.

Не знам защо ме наричате подгласник. Сигурно защото не споря и не се заяждам с човека. Работя в научна институция в германия откъдето и използвам интернет. Единственият начин да го правя свободно е през прокси.
Не знам за човека на цсети нищо повече от написаното от него тук, ако намеквате нещо свързано с това. Но за да съм честен бих се учудил ако той публикува всичките тези неща от домашния си компютър.
Да не говорим че си спомням че дори бях прочел някъде във форума призив от вас самите хората които пишат тук да не използват лични и-мейли и подобни. Не че моят слчай е такъв. Казвам се Атанас Георгиев и ако искате и егн ще ви дам.
Thread lightly, listen and act wisely.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:CSETI
« Отговор #65 -: Октомври 22, 2010, 23:21:56 pm »
Така, понеже съм доста прост и необразован (както спомена една съфорумка), реших да проверя как точно стоят нещата с
Пиша от името на CSETI. ......
....
В България действително има клон на CSETI. ....
Посетих сайта http://www.cseti.org/ и като най-меродавен източник, реших да попитам любезно на разваленият си английски:
Цитат
From:Me
To:[email protected]
Subj:question of representation

Dear Sirs,
I would like to ask whether a person with e-mail [email protected]  is the Your official representative for Bulgaria.

Greetings: XXXXX
Administrator of http://www.xnetbg.com

Преди минути дойде отговора:
Цитат
From: Debbie Foch/CSETI [email protected]
Hi XXXX,
No, he is not.an official representative of our project. If he is projecting that image, please let me know.
Thanks,
Debbie

Коментара както се казва е излишен. Всеки да реши за себе си.

ЕГН-та и лични карти не събирам и не ме интересуват подробности от тук нататък.

Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:CSETI
« Отговор #66 -: Октомври 22, 2010, 23:22:37 pm »
Поредната WTF тема.
Цитат
Гарантира участието на хора от upper middle class, не толкова поради финансовите им възможности, колкото поради образователния им ценз. Това може да бъде разбрано лесно само от някой, който е живял дълго време в САЩ. Другата причина е голямата нужда от пари която има основният екип на CSETI там, тъй като всичките му членове понастоящем са изоставили професионалните си кариери и нямат никакви доходи, начело с Д-р Гриър.
Точно в очите на такива хора, които с години са извън България, пътували из 4 континента, общували с хора от цял свят, вие сте един смешник.
Моля ви не пишете глупости.



Неактивен CSETI Bulgaria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:CSETI
« Отговор #67 -: Октомври 23, 2010, 00:34:56 am »
Е, мога да кажа, че това вече наистина ме развесели  :lol:


На Black Adder искам специално да благодаря за прекратяването на темата, тъй като тя беше станала прекалено дълга и без това.

Моля знайте че всякаква прилика с действителни лица и събития на тези страници е изцяло случайна. Цялата поднесена информация по-горе от мен е изцяло невярна. Също така, никакви животни не бяха наранени по време на писането на тази тема. Аз всъщност нямам нищо общо със CSETI. 

:flag_of_truce:


Пожелавам на всички ви да следвате все тъй целеустремено усета си за вярно и погрешно. Той няма да ви излъже никога. :hi:

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:CSETI
« Отговор #68 -: Октомври 23, 2010, 00:40:48 am »
Знаех си аз. ;D
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:CSETI
« Отговор #69 -: Октомври 23, 2010, 00:56:35 am »
Е, добре че павилиона за сандвичите не е затворил. Мога да хапна още ;)

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #70 -: Октомври 23, 2010, 01:07:20 am »
Е, мога да кажа, че това вече наистина ме развесели  :lol:


На Black Adder искам специално да благодаря за прекратяването на темата, тъй като тя беше станала прекалено дълга и без това.

Моля знайте че всякаква прилика с действителни лица и събития на тези страници е изцяло случайна. Цялата поднесена информация по-горе от мен е изцяло невярна. Също така, никакви животни не бяха наранени по време на писането на тази тема. Аз всъщност нямам нищо общо със CSETI. 

:flag_of_truce:


Пожелавам на всички ви да следвате все тъй целеустремено усета си за вярно и погрешно. Той няма да ви излъже никога. :hi:

Трудно може да се каже, че не е вярна, защото е обща и все едно е излязла от устата на Др. Стивън Гриър.
Та ако се беше представил в началото, като Dr. Steven Greer и беше почнал да блещиш на ънгълски и лесно щеше да минеш за него. Неговата стратегия е сладки общи приказки и нищо конкретно. Той избягва всякакви конкретни дати и предварително се застрахова с 2012, като казва, че ще има предстоящи земни промени. Обаче като го питат какви и той винаги или веднага тръгва в друга посока или започва да го дъвче, че сме съзнателни съшества и нашата същност е да опознаваме другите светове и ала бала ;D

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #71 -: Октомври 23, 2010, 01:26:38 am »
Важното е цирк да става...

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:CSETI
« Отговор #72 -: Октомври 23, 2010, 09:14:39 am »
Е, мога да кажа, че това вече наистина ме развесели  :lol:


На Black Adder искам специално да благодаря за прекратяването на темата, тъй като тя беше станала прекалено дълга и без това.

Моля знайте че всякаква прилика с действителни лица и събития на тези страници е изцяло случайна. Цялата поднесена информация по-горе от мен е изцяло невярна. Също така, никакви животни не бяха наранени по време на писането на тази тема. Аз всъщност нямам нищо общо със CSETI. 

А какъв измамник,разбрах още с отговора за рептилите
:flag_of_truce:


Пожелавам на всички ви да следвате все тъй целеустремено усета си за вярно и погрешно. Той няма да ви излъже никога. :hi:

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:CSETI
« Отговор #73 -: Октомври 23, 2010, 09:44:25 am »
Аз много не съм запознат с тия организейшъни, но както се казва- истината е някъде там.  ;) 8)
Мравките могат само да хапят....на първо четене.....леле, колко съм духовит :o

Неактивен Nasko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:CSETI
« Отговор #74 -: Октомври 23, 2010, 09:57:52 am »
И какво му пречи на човека всичко което е написал да е истина и просто да е излязал сух от водата по най-елегантния начин включително и с помощта на cseti в сащ? Или може би само аз се сещам за това щото съм "подгласник". Всекиму неговото си.
Thread lightly, listen and act wisely.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27