Автор Тема: CSETI  (Прочетена 48720 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:CSETI
« Отговор #90 -: Януари 06, 2011, 13:20:58 pm »
Напълно е възможно... ;D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:CSETI
« Отговор #91 -: Януари 06, 2011, 14:37:11 pm »
Ами не знам защо се заяждате и не погледнете реално на нещата, няма да ви ставам учителка и да ви казвам кое, как, кога и защо.Качила съм клипа, направила съм превод ако искаш вярвай, ако искаш недей.Надеждата е там, че чрез човешкото влияние върху планетата ледниците за 10 г са стопени наполовина, надеждата е там че ако тези сфери наистина са там и неутрализират вреднодо влияние от слънцето върху земята, върху разрушения слой на земята, който не може да си върши работата ефективно, заради нашите намеси, то тогава не трябва не да се страхуваме от тях, ами да има благодарим.....Пак казвам, вярвай в каквото си искаш, все търсите под вола теле, все искате да се ровите и ровите и каквото и да ви кажат или покажат хората все не вярвате.......еми проблема си е ваш.Нямам какво да ви кажа повече!

Озоновият слой е почти напълно възстановен. Ама за това не се говори, има табу, че да продължаваме да се страхуваме. Разбира се, че не знаеш за този факт.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:CSETI
« Отговор #92 -: Януари 06, 2011, 22:07:33 pm »
Луничке, не им се връзвай. Благодарим за труда. Нали ние си вярваме. А и както си посочила, на този етап нещата са фифти-фифти. Добре е да намерим още два независими източника, но като няма това не означава, че клипчето  не е достоверно. То си съществува и просто ни дава материал за размисъл. Между другото не съм крава, а бик. Когато пасяхме в полето, те предупредих да не говориш за световната конспирация когато се върнем в стадото и виждаш резултата. ;D ;D ;D Привет.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #93 -: Април 28, 2011, 20:33:10 pm »
Преди малко по новините на бтв казаха,че CSETI е спряна поради липса на пари.
Интересно ми е каква ли е ИСТИНСКАТА причина.
« Последна редакция: Април 28, 2011, 20:36:02 pm от Hannibal »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:CSETI
« Отговор #94 -: Април 28, 2011, 21:11:14 pm »
Преди малко по новините на бтв казаха,че CSETI е спряна поради липса на пари.
Интересно ми е каква ли е ИСТИНСКАТА причина.

CSETI e обречен на неуспех още от самото му създаване. Поради простия факт, че никоя умствено напреднала цивилизация, няма да пробва дори да използва радиовълните като метод на комуникация. Поради простия факт, че те се движат със скоростта на светлината.

Най-вероятният метод за комуникация според мен е някакъв вариант на т.нар. призрачно взаимодействие от разстояние, описано за пръв път от Айнщайн, позволяващо мигновена комуникация между 2 атома (да речем) намиращи се на огромни разстояния (разбирай 2 отделни галактики). Този метод, често се експлоатира в научната фантастика - можете да го срещнете под наименованието 'sub-space communication' или подпространствена комуникация.

Вариантите грубо казано са два: или нашите учени са наистина глупави и харчат милиони за глупости. Или те са напълно наясно с това и единственото, което правят е да оправдаят/замаскират кражбата на милиони долари от горките американски данъкоплатци.

Лично аз съм ЗА спирането на това безумие.
« Последна редакция: Април 28, 2011, 21:15:32 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:CSETI
« Отговор #95 -: Април 28, 2011, 21:12:25 pm »
Преди малко по новините на бтв казаха,че CSETI е спряна поради липса на пари.
Интересно ми е каква ли е ИСТИНСКАТА причина.
Защо винаги търсите под вола теле ?

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #96 -: Април 28, 2011, 21:29:30 pm »
Лично аз съм ЗА спирането на това безумие.

На мен лично ми мирише на дезинформация като чуя CSETI, определено не ги защитавам хаха , просто ми е любопитно защо точно сега решиха да ги спрат... Някак си малко ми съвпада с разсекретяването на НЛО документите от фбр и усещам, че има нещо общо между двата хода.
« Последна редакция: Април 28, 2011, 21:33:02 pm от Hannibal »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:CSETI
« Отговор #97 -: Април 28, 2011, 21:45:09 pm »
Възможно е да има. Но засега всичко е в сферата на спекулациите. Най-вероятно ще пробват други начини за кражба на данъците. А и новият начин за откриването на планети годни за живот е телескопа Кеплер (шоуто е пак за пред масите разбира се).
« Последна редакция: Април 29, 2011, 07:05:21 am от Mirotvorec »

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #98 -: Април 28, 2011, 22:19:43 pm »
хаха, дам права си moonlight... чул-недочул съм , сега проверих на сайта им:
http://www.seti.org/



« Последна редакция: Април 28, 2011, 22:23:10 pm от Hannibal »

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:CSETI
« Отговор #99 -: Април 28, 2011, 22:53:02 pm »
Да, знам ;) щото CSETI е друго нещо...по-надеждното за мен. ;)
« Последна редакция: Април 29, 2011, 07:06:08 am от Mirotvorec »

Неактивен Maq

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:CSETI
« Отговор #100 -: Април 28, 2011, 23:21:18 pm »
Аз пък на няколко места вече видях твърдения че са финансирани от Рокфелер.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #101 -: Април 29, 2011, 11:37:26 am »
Ей правете разлика между SETI и CSETI, защото това са две различни неща. SETI е отдел към НАСА и се занимава с търсенето на извънземни, като слухтят из космоса за сигнали. Докато CSETI е частна организация, която наистина е била финансирана в началото от Лорънс Рокфелер, като част от "Рокфелеровата инициатива". От CSETI се заниамват с осъществяването на контакт с представители на извънземни раси.
Наскоро слушах едно интервю с др. Стивън Гриър и той спомена доста държави, сред които и България, където CSETI осъществяват така наречените "срещи от 5-ти вид" или такива по наша инициатива.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #102 -: Април 30, 2011, 13:35:28 pm »
Както и да е... в крайна сметка  и двете организации служат на едни и същи кръгове.
« Последна редакция: Април 30, 2011, 16:12:24 pm от Mirotvorec »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #103 -: Април 30, 2011, 17:46:51 pm »
Самото разсекретяване на всичко свързано с НЛО се осеществява от демократите в САЩ. Това обаче, което става в момента е замислено било още по времето на Бил Клинтън, но не са успели да го осъществят. Поради тази причина в момента в САЩ се провеждат големи реформи в тайните им служби и тем подобни. Главните замесени лица са Лорънс Рокфелер(до 2002 година); Джордж Сорос(от 2002 година поема рокфелеровата инициатива) Хилъри Клинтън(наследява от Лорънс Рокфелер позициите му в демократическата партия и групата Билдерберг); Леон Панета(настоящ шеф на ЦРУ и бъдещ шеф на Пентагона); Джон Подеста (бившия шеф на белия дом по времето на Бил Клинтън и настоящ съветник на Барак Обама)
Нали сте наясно, че след като искате разсекретяването, това не може да се постигне от некви си обикновенни хора? Или приемате Рокфелерово-Сороското разсекретяване или ще трябва да чакате извънземните да кацнат  ;D

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:CSETI
« Отговор #104 -: Май 01, 2011, 11:02:36 am »
 ;D ;D ;D ти явно си там в този кръг щом знаеш всички тия неща  :lol:

Или приемате Рокфелерово-Сороското разсекретяване или ще трябва да чакате извънземните да кацнат  ;D

Аз лично нищо не да чакам щото Те вече са кацнали тук и то отдавна, тва че ти чакаш някой да ти го докаже е друг въпрос ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27