Автор Тема: Видове извънземни от А до Z  (Прочетена 122570 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #75 -: Юни 15, 2008, 16:14:23 pm »
На 9 Юли ще има конференция на Д-р Стивън Гриър! Не го изпускайте!

stiver

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #76 -: Септември 11, 2008, 22:21:38 pm »
Ами покрай единия асистент реших да се разровя за аутизма и да разпитам тук и там. Та това,което се оказва е,че адски много от децата аутисти имат високи съдържания на тежки метали в кръвта си. Много често имат буквално феноменални способности в определени области,но и още по-често не могат да изразяват и буквално нямат емоции,това смесено със споменатите математически икомбинативни умения и много често стремежът им към минимализъм, неспособността да се възприемат метафори и обсесията им към подредеността ми се сториха общи с чертите приписвани на сивите. Друга интересна особеност,е че обикновено тези деца са много красиви.
 А третата е,че обикновено и родителите им имат някавка странност.
Доколкото знам няма абсолютно никакви данни дали родителите са преживявали отвличане или нещо подобно.
 Едната ми теория е,че е вероятно нашите сиви съседи да са решили да се побъзикат малко с човешкия геном,може би да се опитат да създадат човешко дете със сив ум,или нещо от тоя род...получава се обаче някъде по линията дефект и децата не могат да понесат капацитета на сивия ум и се получава огромно напрежение в техния ум,кото се проявява като аутизъм,и тук там огромни математически и логически умения.
 Другата ми теория е свързана повече с факта,че нарастването на децата болни от това е доста сериозно,ме кара да мисля,че животът в градска среда се оказва прекалено тежък и токсичен за хората с прекалената си радиоактивност и вредни вещества...и резултатът е същия...


Чейнджлинг (The Changeling) - стара ирландска легенда с многобройни варианти. Основният мотив е, че обитателите на царството на феите (тролове, феи и др.) отвличат човешки деца и ги заменят с деца от техния свят. Тези деца показват странно поведение - издават чудновати звуци, пляскат с ръце, въртят се на място, не общуват и изобщо са "особени". Внезапно започват да проявяват необикновени дарби. Всичко това са специфични черти на поведение на децата-аутисти.

Неактивен peshoman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #77 -: Ноември 02, 2008, 11:34:08 am »
Това отново доказва колко необятна е вселената  :)

Неактивен blag009

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #78 -: Ноември 15, 2008, 18:44:21 pm »
Четох някъде, че някакъв имал някаква ДНК аномалия, изразена в клоно-образни израстъци по ръцете?!?!?! Така, че не  бързайте, мое и някоя левитация под формата на ДНК аномалия да има!! :P
Кибик Блаже
« Последна редакция: Ноември 15, 2008, 19:33:14 pm от Mirotvorec »

Неактивен blag009

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #79 -: Ноември 15, 2008, 18:50:47 pm »
...
Имаше успокояващо и добро,хубаво(нямам как иначе да го опиша) излъчване....Та някой има ли на идея какво е това, или е просто плод на подсъзнанието ми(това последното ме съмнява-справка-по-нагоре в това мнение)

Помисли Gil-Galadh, дали ФОРМАТА на главата допринася за това излъчване.Припомни си, бебешките очертания на лицето които предизвикват умиление, не ярост и чуство за заплаха?
Кибик Блаже

Неактивен blag009

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #80 -: Ноември 15, 2008, 18:54:28 pm »
...
т.е. нещо което се повтаря навсякъде....и е еднакво...
това може би ще е истина...

казвам "може би", пак не е сигурно...

Помисли, кое в твоете ежедневие се повтаря и далиииии (стига да имаш куче) да си ока "Уфффф куга моят  БОГ, шъ ми позволи да го разходя"!!!!!Чете ми се , гувори ми се, стига на "блинд" съм водил разговори "!!!!!! :D
Кибик Блаже

Неактивен krio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #81 -: Декември 02, 2008, 18:26:59 pm »
Тук някой спомена за светещи топчета с размер на топка за голф ?!
Аз съм виждал веднъж такова - появи се сякаш от никаде в стаята ми и полетя доста хаотично няколко секунди, след което се пръсна с искри .
Мисля, че е някакъв плазмоид, който би могъл да се получи при изпускане на енергия от земните недра в области с разломна структура на релефа ! Не съм склонен да го свързвам с НЛО или извънземен живот. Доказано е, че в области на разломи и кратери на бивши вулкани подобни енергийни тела са често срещано явление. Много  често приличат на малки кълбовидни мълнии, но се появявят без наличието на облаци и помен от дъжд !
« Последна редакция: Декември 02, 2008, 19:26:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен човека

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • Мисли със сърцето. - АЗ!
    • Профила ми във Вбокс7
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #82 -: Февруари 07, 2009, 12:35:32 pm »
Изнамерих много добра книга, казва се "Blue Planet Project - Alien Technical Research", вътре с всички видове извънземни, техни картинки (външен вид), техните технологии, летателни апарати и проекти. Който иска - пращам ;)
Ти хубаво пращаш, ама на български ли е?
« Последна редакция: Февруари 07, 2009, 13:33:28 pm от Mirotvorec »
Eagle fly free Let people see Just make it your own way Leave time behind Follow the sign Together w

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #83 -: Февруари 07, 2009, 14:56:42 pm »
Изнамерих много добра книга, казва се "Blue Planet Project - Alien Technical Research", вътре с всички видове извънземни, техни картинки (външен вид), техните технологии, летателни апарати и проекти. Който иска - пращам ;)
Ти хубаво пращаш, ама на български ли е?

Очевидно не, иначе щях да напиша заглавието на български :D

Неактивен човека

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • Мисли със сърцето. - АЗ!
    • Профила ми във Вбокс7
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #84 -: Февруари 07, 2009, 15:31:34 pm »
еее, жалко поне има картинки, дай я насам да разглеждам картинки :D
Eagle fly free Let people see Just make it your own way Leave time behind Follow the sign Together w

trader

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #85 -: Февруари 07, 2009, 15:37:29 pm »
Закачи я на някъкъв линк от там да си я изтеглим!! :'(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #86 -: Февруари 07, 2009, 17:50:01 pm »
http://www.metatech.org/blue_planet_project_alien_research.html

Давате по-надолу и има голям правоъгълник "DOWNLOAD".

Неактивен човека

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • Мисли със сърцето. - АЗ!
    • Профила ми във Вбокс7
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #87 -: Февруари 07, 2009, 18:40:51 pm »
Мерси :) Ей такива да не ме срещат, защото не знам и аз какво ще им се случи, ще ги разкъсам преди да ми повлиаяят на мозъка или физически! :)
« Последна редакция: Февруари 07, 2009, 19:00:59 pm от човека »
Eagle fly free Let people see Just make it your own way Leave time behind Follow the sign Together w

Неактивен Love_Earth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #88 -: Май 26, 2009, 15:58:29 pm »
благодаря за полезната информация  ;)








П.С Нова съм тук :) :) :) :)

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #89 -: Февруари 03, 2010, 00:42:36 am »
Тук някой спомена за светещи топчета с размер на топка за голф ?!
Аз съм виждал веднъж такова - появи се сякаш от никаде в стаята ми и полетя доста хаотично няколко секунди, след което се пръсна с искри .
Мисля, че е някакъв плазмоид, който би могъл да се получи при изпускане на енергия от земните недра в области с разломна структура на релефа ! Не съм склонен да го свързвам с НЛО или извънземен живот. Доказано е, че в области на разломи и кратери на бивши вулкани подобни енергийни тела са често срещано явление. Много  често приличат на малки кълбовидни мълнии, но се появявят без наличието на облаци и помен от дъжд !

Това с кълбовидните мълнии е доста интересно. Има данни, че се държат като разумни същества, тоест имат избирателно поведение. Добре, че топчето не те е изгорило. При допир изгарят кожата.  Има снимки на изгаряния от такива мълнии и обикновено изглеждат като пейзажи на местността, което е странно. Порови се из нета за снимки и ще видиш...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27