Автор Тема: Видове извънземни от А до Z  (Прочетена 122415 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Видове извънземни от А до Z
« -: Септември 10, 2005, 18:17:51 pm »
Един списък по провокация на Гил-Галдх по темата.
От сайта на Еон е, за което му благодарим много! Надявам се, че не се сърди, че го поствам без негово разрешение ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #1 -: Септември 10, 2005, 20:50:34 pm »
Мнооого полезно файл-че. Мерси...
  Но като че ли не можах да открия нещо съответстващо на описанието от другата тема.Онова,което описвам там се почяви в един мой изключително странен и адсаки реалистичен сън наскоро...дори не знам дали в крайна сметка е сън-беше адски реално...Ако можете да помогнете да го идентифицирам,моля.
ПОствам пак описанието(и леко го пообработвам): ВИсок хуманоид, с големи изцяло черни очи(който въпреки че са доста по-големи от нормални човешки очи изглеждаха добре) две малки дупчици за ноздри и тънка резка на устата(затова го свързвам с G(r)ey-овете),но главата е съразмерна,слабо със ефирни черти, никакво окосмяване и кожа с кафяв цвят,като на места сякаш се излъчва светлина изпод нея.Имаше успокояващо и добро,хубаво(нямам как иначе да го опиша) излъчване....Та някой има ли на идея какво е това, или е просто плод на подсъзнанието ми(това последното ме съмнява-справка-по-нагоре в това мнение)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #2 -: Септември 10, 2005, 22:22:11 pm »
Ами прилича на сивак с тен :P
Не сериозно - интересен сън, със сигурност значи нещо, оглеждай се и разбери какво точно ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #3 -: Септември 10, 2005, 22:40:46 pm »
работя по въпроса...за това и питам :)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #4 -: Септември 12, 2005, 11:12:14 am »
Да ви кажа, честно не приемайте всяка информация на 100% като сигурна (дори и от моя сайт)
особено що се отнася за видовете алиени и от къде идват....
Всичко е много объркано....
Но номера е да се събере инфо от макс. различни източници и да се види кое е общото м/у тях..
т.е. нещо което се повтаря навсякъде....и е еднакво...
това може би ще е истина...

казвам "може би", пак не е сигурно...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #5 -: Септември 12, 2005, 11:20:23 am »
Аз имам някакво интервю с женски рептилоподобен в което обяснява много неща за расата си и начина си на живот на своята планета както и нейна версия за историята на Земята която е много интересна бтв ;) Ама е на английски и е дългичко и не ми се превежда щото е играчка а материали е добре да се публикуват на български все пак та ако някой се интересува поне да си го прочете на английски мога да му го пратя или да  го пейстна направо в сайта.  Само ще напиша името на извънземното щото е доста интересно и най вече били доста чувствителни и при най малката грешка в произнасянето му. Ами честито на печалившите  :P
I will try to say it smoother by use of your human letters - something like "Sssshiaassshakkkasskkhhhshhh" with a very very strong pronounciation of the "sh" and "k" sounds.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #6 -: Септември 12, 2005, 14:57:04 pm »
прилича ми на някой... нали си спомняте "Властелинът"
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #7 -: Септември 12, 2005, 15:46:25 pm »
Хохооо. И на мен много жълто ми идва ;) Ама ми го прати да хвърля едно очо :P
А именцето си е без гласни почти, което знаеш какво значи, нали ;)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #8 -: Септември 12, 2005, 16:01:35 pm »
ЕОН, моите уважения за положения труд, но ще извиняваш преводът можеше да е значително по-добре, има неточности и думи, които са останали непреведени, не знам дали на всички им е ясен смисъла на написаното - още не съм прочела статията докрай, но работя по въпроса - може би да ми пратиш оригинала да ги сравня и да внеса корекции? ако искаш разбира се
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #9 -: Септември 12, 2005, 16:20:57 pm »
Реших да го сложа тук се пак  който иска да го види аз мисля че е интересно - нито казвам че вярно нито нищо но всеки може да го съпостави с информацията която има от други източници и да сравнява
« Последна редакция: Септември 12, 2005, 16:39:05 pm от Alien »

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #10 -: Септември 12, 2005, 18:40:22 pm »
статията от A до Z между другото има още недостатъци - последната група не е обозначена с червено, т.е. слабо форматиране, пък и имам една забележка: VEGAN е човек, който се храни изключително с растителна храна а не извънземно - да не се бъркат, особено като виждате аватарчето ми;))
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Eon

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #11 -: Септември 12, 2005, 18:42:54 pm »
за  Cenestelle:

да прав си не можах на макс да направя превода, но не мога да го намеря същия в нета и не помня откъде съм го взел
освен ако няма линк в сайта ми...
пиши A to Z alien species в гугъл и може да откриеш същия....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #12 -: Септември 12, 2005, 18:51:28 pm »
При мен последната е Веган и си е в червено бре сичко си е точно ! А и Еон  - Cenestelle е по-скоро права а не прав  :P

Eon

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #13 -: Септември 12, 2005, 18:53:58 pm »
ако става въпрос за

"ULTERRANS (или ULTRATERRESTRIALS)"

втората дума нарочно съм я оставил черна

а за Vegans: съм превел така:

Сравнително мирни и внимателни хора наследници на бежанците от "Лиранските войни", които работят в тясно сътрудничество с другите бежанци-колонисти сега живеещи в Плеядите...

не са извънземни...


сори за пола :D
« Последна редакция: Септември 12, 2005, 18:55:32 pm от Eon »

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #14 -: Септември 13, 2005, 09:47:01 am »
след VEGANS 3 реда по-долу има VENUSEANS от VENUS (Венера), т.е. Венерианци, ама изобщо не е отделено нито с ред, нито с цвят, това имах предвид, така че ПОСЛЕДНАТА група не е отбелязана и отначало си мислиш че тази която е преди това е последната
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27