Автор Тема: Видове извънземни от А до Z  (Прочетена 122420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #45 -: Януари 14, 2008, 04:19:14 am »
я да ви препитам един лесен въпрос, защо всички имат една глава, два крака и две ръце?
Защото са правени по Човешки образ и подобие.  ;)
На всичко отгоре май не се шегувам.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #46 -: Януари 14, 2008, 09:01:45 am »
мм скептик :)

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #47 -: Януари 17, 2008, 00:50:05 am »
Спомням си какво казва Кредо Мутуа,зулуския шаман,след като бива похитен ;


На ръст те бяха ниски същества, нещо като африканските пигмеи. Имаха доста големи глави, много тънки ръце и изключително тънки крака. Забелязах сър, защото аз по природа съм артист, художник, че тези създания противоречат на всякакви пропорции от гледната точка на художник. Техните крайници бяха твърде дълги за тялото им, вратовете много тънки, а главите им бяха почти с размерите на една голяма диня. Имаха странни очи, които приличаха на очила. Те нямаха носове, като нас а само малки дупчици на мястото горе-долу където би трябвало да е носът, почти между очите. Устите им нямаха устни, само тънки процепи, сякаш направени с бръснач.
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #48 -: Януари 23, 2008, 17:18:01 pm »
Чакай малко сега. Всички имали 2 ръце и глава.

Уайт... ти да не си правил статистическа извадка на милиардите галактики във вселената, че казваш всички са такива.

Това дето го гледаме по филмите и по конспиративните източници, нищо не се знае, може и всички да са такива, може и да не са.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #49 -: Март 03, 2008, 02:09:38 am »
Може и да не е по темата, но някой да е чувал за малки,,летящи  светещи точки с големината на топче за тенис? :-\ Май съм чела в една книга/ и не само ::)/, но не помня подробности.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #50 -: Март 18, 2008, 12:24:28 pm »
Аз имам въпрос за сивите. Има ли данни че в държанието си проявяват черти,които обикновено определяме у хората като симптоми на аутизъм(огром,ни математически способности,прекалена подреденост, избягване на погледа и т.н.)?
« Последна редакция: Март 18, 2008, 12:30:47 pm от Gil-Galadh »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

stiver

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #51 -: Март 18, 2008, 17:06:40 pm »
Аз имам въпрос за сивите. Има ли данни че в държанието си проявяват черти,които обикновено определяме у хората като симптоми на аутизъм(огром,ни математически способности,прекалена подреденост, избягване на погледа и т.н.)?

Любопитна идея  :)
Кои сиви - ниските или високите?
Мат. способности - не знам. Прекалена подреденост... хмм, по-скоро прекалена изчистеност на средата им, минимализъм, никакви излишни детайли, монотонност в цветовете, поне в нашия видим спектър, минимално фрагментиране на предметите. Избягване на погледа - да, да, да. Избягване на физически контакт - да, да.
Хей, какво ти е хрумнало пак, я си кажи  :D


Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #52 -: Март 18, 2008, 21:27:44 pm »
Ами покрай единия асистент реших да се разровя за аутизма и да разпитам тук и там. Та това,което се оказва е,че адски много от децата аутисти имат високи съдържания на тежки метали в кръвта си. Много често имат буквално феноменални способности в определени области,но и още по-често не могат да изразяват и буквално нямат емоции,това смесено със споменатите математически икомбинативни умения и много често стремежът им към минимализъм, неспособността да се възприемат метафори и обсесията им към подредеността ми се сториха общи с чертите приписвани на сивите. Друга интересна особеност,е че обикновено тези деца са много красиви.
 А третата е,че обикновено и родителите им имат някавка странност.
Доколкото знам няма абсолютно никакви данни дали родителите са преживявали отвличане или нещо подобно.
 Едната ми теория е,че е вероятно нашите сиви съседи да са решили да се побъзикат малко с човешкия геном,може би да се опитат да създадат човешко дете със сив ум,или нещо от тоя род...получава се обаче някъде по линията дефект и децата не могат да понесат капацитета на сивия ум и се получава огромно напрежение в техния ум,кото се проявява като аутизъм,и тук там огромни математически и логически умения.
 Другата ми теория е свързана повече с факта,че нарастването на децата болни от това е доста сериозно,ме кара да мисля,че животът в градска среда се оказва прекалено тежък и токсичен за хората с прекалената си радиоактивност и вредни вещества...и резултатът е същия...


-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

stiver

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #53 -: Март 19, 2008, 00:30:50 am »
Интересна идея  :)
Няколко мисли по нея:
Цитат
още по-често не могат да изразяват и буквално нямат емоции
Не могат да изразяват, но изглежда, че едни имат, други нямат емоции. Интересно е да се видят нещата от тяхна гледна точка. Не мога да си спомня името на един англичанин, аутист с феноменални мат. способности, който написа книга за себе си. Той твърди, че има емоционална привързаност към цифрите. Намерих името - Daniel Tammet.
Друг случай е много показателен за наличие на богата човешка душевност - виж това:
http://abcnews.go.com/Health/story?id=4320297&page=1
Там някъде има и видео. Момичето разговаря за своите чувства. Можеш дори да и пишеш ако искаш. Но ако наистина решиш да и пишеш, моля те, бъди мнооооого нежен и внимателен с въпросите си :)
Цитат
неспособността да се възприемат метафори
- тук мисля, че характеристиката на сивите не отговаря. Те възприемат и използват нашите метафори. Умението им да заместват спомени и създаването на убедителни илюзии ме кара да мисля, че познават и разбират материала си добре. Всъщност, кой ги знае. Може да са способни само да натискат някои бутони на психиката ни а химерите сами да си ги създаваме.
Интересна теория, но много трудна за доказване. :-\ Ще ми е интересно да видя развитието и.
Успех!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #54 -: Март 19, 2008, 12:44:00 pm »
Не знам, дали има връзка със случая, но доста често се развива аутизъм след поставяне на ваксина.Смятайте, какво инжектират.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #55 -: Март 19, 2008, 15:37:13 pm »
Да и аз мисля, че аутистите може да са хибриден експеримент на сивите. Беземоционални на външен вид като сивите, но с гениални заложби например в сферата на музиката or something, което за сивите е нехарактерно и именно търсено от тях, защото главната теория е, че искат да върнат чувствата си (което напоследък все повече се убеждавам, че е дезинформация).

Високите са определено по-напред, повечето ниски са роботизирана работна ръка в служба на първите (поне по базите), иначе са си две отделни раси - високи и ниски сиви. Да, математически заложби, хладна прецизност, но и прекалена програмираност, поради липса на емоционално-чувтсвен комплекс. Неспособни са да приемат метафори, поезия, нямат чувство за хумор. Заместващите спомени са програми, писани от хора, за хора. Самият софтуеър на сивите е правен от изкуствен интелект, на база иследвания върху човеците, не е дело на техния мозък, защото те не разбират много неща от нашата култура. Възприемат повечето ни действия като последователности без логическа връзка.

Дано съм помогнал и аз с нещо :)

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #56 -: Март 19, 2008, 23:13:57 pm »
Аутизма се е появил едва след масовото въвеждане на ваксините и за това е виновна живачната компонента.Количеството живак,което
Цитат
бебето получава такова количество живак чрез приема на ваксината Хеп.В в първия си ден, каквото е равносилно на консумацията на 1400 броя консерви с риба-тон от един мъж с тегло 100 кг.

Абсолютното елиминиране на тежките метали от тялото чрез хелиране води до оздравяване 100%.

Ето тук  инфо:
http://www.autism.hit.bg/Myths.doc

А иначе ваксините са си най-големия експеримент в момента,който цели точно хибридизация с животинските гени.И най-лошото е,че това го отнасят току-що появилите се на бял свят деца,поради незнанието на родителите си.Още един факт-задължителното ваксиниране е само за някои страни,в това число е БГ.
В цяла Европа,от която БГ уж е част, ваксините са пожелателни.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #57 -: Март 20, 2008, 10:55:39 am »
Е те са пожелателни, но би ли искал да си лиошия родител който не си ваксинира децата ?
И от горепосочения модел на мислене колко следствия има... обществото и неговото мнение е голяма сила.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #58 -: Март 20, 2008, 11:16:45 am »
Къде са пожелaтелни?Май не се интересуваш отблизо по въпроса,защото не знаеш на колко родители им се напага да измислят какви ли не причини,за да си отърват децата от ваксините,които още в родилния дом им слагат, и даже не ги предупреждават.
« Последна редакция: Март 20, 2008, 11:28:45 am от Тук и сега »

Lacerto

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #59 -: Март 30, 2008, 11:19:19 am »
Хм, нека и аз да се включа в разговора. За циганите бях чел някъде, че ДНК-то им е различно от това на обикновените хора. Факт е високата им издражливост. Един приятел с очите си видял как някакъв кекаф манго дигнал някакъв дънер и го метнал в каросериата на някакъв камион. Определено не са част от човешката раса.

Мм...незнам дали е точно по темата, но ще го спомена. Преди години бях посетил Странджа планина, където предполагам сте наясно, че има много интересни неща/съжества/енергии и т.н.. Ета прибирам се в къщи и вечерта сънувах следното: Разхождам се аз с приятели сред някаква гъста гора и до едно паднало дърво намирам череп, очевадно не на човек. Вдигнах го и започнах да го разглеждам и се събудих. Първото нещо кеото направих е да нарисувам черепа по спомен. По-долу ще дам линк към рисунката, не е много ясна, но може да се придобие обща представа. Изчетох там всичките видове извънземни и не намерих такова с подобен череп. Естествено това е само сън, но все пак е интересно да се сподели.

http://gorskidolnacherta.hit.bg/Picture(4).jpg

не съм Пикасо;) все пак бях бая сънен като я драсках

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27