Автор Тема: Първа Международна УФО Конференция в България – Скалица 2014  (Прочетена 6005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
http://www.ufo.bg/?p=3721

http://novanews.bg/mynews/view/2014/10/09/15061/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BB%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F--%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0-2014/

Някой знае ли какви са тези уфолози ? Аз съм от Ямбол, но не знаех, че такива мероприятия се провеждат толкова наблизо, щях да отида. Присъстващите са имали намерение да "поканят" извънземните да кацнат при тях  :dance: на точно определено място, след изпълняване на специална медитация и тн....  ???
Организаторът Иван Иванов ми изглежда голяма "шматка", разгледах му ФБ-кът, пълен алабаш ми изглежда.
Лятото на 2013 имах близка среща с НЛО, в следствие на която, трима души сме прилично повредени до ден днешен от този меко козано шок.
Та много ми е интересно, тия '' уфолози" кви си ги мислят  :o .... С кои искат да се срещнат ?
Между другото наблюденията на НЛО в Ямболско са доста последно време .


Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
На подобни групови медитации и викания на извънземни можеш съвсем спокойно да се нагледаш на примери за нискоинтелигентни хуманоидни същества (идиоти за по-кратко  :P).
На Ваньо можеш да му сервираш една тухла на главата, туко виж даде по-добър сигнал на извънземните.
Сериозно, подобни индивиди нямат нужда от никакво обсъждане. Ако човек "непосветен" в областа на този форум види някой подобен образ, последното нещо, което би му дошло в главата е да се задълбочи по темата.
Ако наистина те интересува, можеш да разгледаш материалите в  xnetbg.com и parallelreality-bg.com, като макар, че специално за мен почти цялата информация в изброените е информативна и достоверна, трябва да осъзнаваш и разбираш какво четеш.

Толкова от мен. :)

П.П. Моля, не краси форума със субекти като Ванката. ;)
« Последна редакция: Октомври 21, 2014, 00:04:24 am от ilianvs »

Неактивен Georgi77

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Здравейте.Едно е да вярваш в съществуването на извънземни цивилизации ноо да осъществиш пряк контакт е съвсем друго нещо.Има много описани подобни случаи. Много се интересувам от кой вид бяха- сиви,дребни.зелени, злобни, загрижени.Доста публикации съм прочел на тази тема но никога от първоизточника.В какво се изразяват уврежданията от тази среща?
Ходил съм при доста екстрасенси и всички имат контакт с някакъв извънземен разум. Обикновено е като глас, който им говори.При шизофренията също е гласове, които те карат да правиш това или онова.Може ли да се каже, че едните извънземни са добри и помагат на хората(лекуват, предсказват бъдеще) , а другите са зли и просто вредят?Имам роднини в село Скалица, но не съм чувал за извънземни от тях.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27