Автор Тема: Видове извънземни от А до Z  (Прочетена 122581 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #60 -: Март 30, 2008, 16:02:21 pm »
Факт е високата им издражливост. Един приятел с очите си видял как някакъв кекаф манго дигнал някакъв дънер и го метнал в каросериата на някакъв камион. Определено не са част от човешката раса.

E, тук наистина се смях със сълзи.. ;D ;D
Кекав, кекав, ама бая мотивиран ще да е бил. ;) На доста хора им се е случвало, да придобият "извънземни сили". Зависи от степента на дразнителя. :)

А черепчето си го бива. И Пикасо е започнал така. :)


Странно е, че се е търкаляло просто така до дървото. По- вероятно е да е изкопано отнякъде. :-\
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #61 -: Март 30, 2008, 22:24:10 pm »
Цитат
Факт е високата им издражливост. Един приятел с очите си видял как някакъв кекаф манго дигнал някакъв дънер и го метнал в каросериата на някакъв камион. Определено не са част от човешката раса.

Това с издържливостта едва ли е най-важния фактор  ;), но иначе има наистина различни източници, които споменават циганите като извънземна раса.При положение обаче (поне според това което аз считам за вярно) че при абсолютно всички земни раси и различни народи има извънземна намеса в тяхната генетика (причинена и от различни раси) факта че и те са "извънземни" не ги прави толокова по-различни а това което ги прави различни е спецификата на расата.Подробен днк анализ също може да даде известни отговори...

Неактивен AceXe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • Xtreme...
    • Wallpapers BG
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #62 -: Май 21, 2008, 23:56:49 pm »
Мангалите излязоха извънземни... Дълбоко се заблуждавате. Ще ви обясня накратко защо са толкова издръжливи.

1) Условията на живот от деца са много по-сурови, отколкото при едно нормално дете.
2) Неспазването на хигиена и т.н. изостря имунната му системна донякъде.
3) Редовно като започнат да си правят катуни и т.н. се включва цялото семейство. А те не се правят лесно. В смисъл, че и децата полагат доста къртовски труд. Освен това ги пращат от малки да работят.
4) По-малко храна, а не са толкова заседнали. Това ги прави корави...
5) Мургави са, заради нечистоплътността си.
6) Смръдливи са пак по същата причина.
7) Иначе са хора като нас... Но с различен начин на мислене и традиции.

Ето ви нормално обяснение за издръжливостта им и като цяло различаването им от нас. Не знам на базата на какво твърдите, че са извънземни...
Това, което не ни убива ни прави по-силни!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #63 -: Май 22, 2008, 00:12:31 am »
Като цяло всички сме "извънземни" тъй като не сме се развили "естествено" от едноклетъчни организми на тази планета че да достигнем до сегашния си вид а сме плод на сериозна генетична намеса при това не само от един източник. И това обуславя цялото расово разнообразие на Земята.
Колкото до циганите за тях специално има митове свързващи ги с Агарта. Има и някои "фантастични" книги които също ги описват с извънземен произход. Но доколкото извънземния произход важи за всички раси така или иначе трябва да се търсят конкретни сериозни различия в техните гени за да се направи и по-добър извод.
« Последна редакция: Май 22, 2008, 00:48:04 am от Alien »

Неактивен AceXe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • Xtreme...
    • Wallpapers BG
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #64 -: Май 22, 2008, 00:42:05 am »
Да специално за човека и аз имам мнение, че е е един вид извънземно.

1) Кое животно на Земята не може да ходи цяла година от раждането му ?
2) Кое животно има тази уникална структура на гръбнака - основата на цялото тяло ?
3) Кое животно ходи на два крака. Изключваме птиците ?

Това е основното. И аз съм на това мнение. Но малко прекалено е да твърдим, че произлизаме от различни извънземни. Имам една теория, че всъщност преди милиарди години сме живели на Марс. Тя с по-малка гравитация, следователно прохождаме по-бързо и т.н. Но заради проблемите, които седят сега като глобално затопляне например сме убили планетата. Затова и сме тук на Земята. Но не вярвам и, че сега има живот там.
Това, което не ни убива ни прави по-силни!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #65 -: Май 22, 2008, 00:57:46 am »
Цитат
Имам една теория, че всъщност преди милиарди години сме живели на Марс.

Тази теория не е само твоя  ;) Особено  при азиатските народи и в техните имена има свидетелства за идването им от Марс.

Цитат
Зелените хибриди също били пренесени от Марс до Централна Азия в Шем-Ба-ал. Те, разбира се, са нашите азиатски (жълти) раси. И понеже познавали Марс с името Монгол (Molgol), те естествено нарекли своята нова земя със същото име, което за тях означавало “твърда земя, върху която може да се живее”. Следователно, названието “Монголия” се отнася за Марс. Също така, факт е и това, че индусите наричат Марс с името Мангалам (Mangalam) по същата причина, тъй като много древното име, с което те познавали Марс, било “Монгол”.

Колкото до живота на Марс - да най-вероятно вече не съществува под формата в която е бил в миналото , но за сметка на това има "човешки" бази и солидни останки от предходната цивилизация.

Неактивен AceXe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • Xtreme...
    • Wallpapers BG
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #66 -: Май 22, 2008, 10:15:03 am »
Знаеш ли обаче сега откъде идва проблемът... Тогава сме имали и Земята като годна за живот планета. Докато сега годна планета няма. И е иронично, че скапваме толкова жалко нашата...
Това, което не ни убива ни прави по-силни!

Неактивен drakdracula197

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #67 -: Май 25, 2008, 22:07:17 pm »
Искам са да те питам едно нещо. Да си гледал наскоро филм сериал или въобще нещо свързано с Хумануидите? Ако е така значи ти си запомнил това извънземно  и мозъка ти се опитал как да се изразя "подобрил" това извънземно или просто си подсъзнанието ти си е играло с теб (фигуративно казано) и този саит много ми харесва
They Can't Stop us Let Them Try for Heavy Metal we WILL DIE!!!!!

Неактивен AceXe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • Xtreme...
    • Wallpapers BG
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #68 -: Май 26, 2008, 19:46:47 pm »
Мне не съм гледал подобен филм... Това си е просто мое виждане на базата на фактите, които имам. Че има следи от речни корита и следи в атмосферата на някакви газове, които тук ни скапват атмосферата. И т.н. и т.н. стигнах до извода, че е възможно да сме живели преди на Марс...
Това, което не ни убива ни прави по-силни!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Breath

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #70 -: Май 31, 2008, 21:53:05 pm »
http://www.rockymountainnews.com/news/2008/may/30/alien-commission-causes-commotion/

Май доста сериозно и официално започват да ни подготвят вече.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #71 -: Юни 01, 2008, 12:58:12 pm »
Предполагаемото разкриване на извънземните според мен ще усили още повече процеса на глобализация на Земята.

cdms

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #72 -: Юни 01, 2008, 13:07:05 pm »
Културните различия и религиите са главната пречка пред обединение. От друга страна определени хора стискат здраво кокала и не биха позволили за нищо на света всички хора и раси да се едно.
« Последна редакция: Юни 01, 2008, 14:42:17 pm от cdms »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #73 -: Юни 02, 2008, 17:11:51 pm »
Предполагаемото разкриване на извънземните според мен ще усили още повече процеса на глобализация на Земята.

Ами нали това е целта :P Още ли има неразбрали :P

stiver

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #74 -: Юни 02, 2008, 18:56:49 pm »
http://www.rockymountainnews.com/news/2008/may/30/alien-commission-causes-commotion/


Едно уточнение: Това НЕ е истинското видео още, а само симулация на това, което е заснето.
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 19:25:47 pm от stiver »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27