Автор Тема: Видове извънземни от А до Z  (Прочетена 122569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #30 -: Декември 21, 2006, 18:29:09 pm »
Цитат
CHAMELEON

Рептилианци генетично кръстосани, което им позволява да изглеждат като хора. Също и по-малко хуманоидно изглеждащи Рептилоиди, които използват вид технологии, молекулярно видоизменяне и/или лазерно холограми за да продуцират един външен "човешки" изглед. Съобщения за тези има от подземните съвместно-операционни бази близо до Dulce, Ню Мексико; Dugway, Юта; Groom Lake, Невада; Deep Springs, Калифорния; и Fort Lewis, Вашингтон и др. Според твърденията те са замесени по някакъв начин в "проникването" в земното общество. Те изглеждат външно като хора, въпреки това те запазват рептилианските или нео-саурианските си вътрешни органи. Често са описвани, че имат "изпъкнали очи" с люспеста кожа без косми зад тяхната "маска". Едно съобщение твърди, че "Хамелеоните" могат да използват изкуствени лещи за да скрият "котешките" си зеници. Някои твърдят, че те са генетично кръстосани "наемници", които са част от един напреднал авангард на планираната тиха инвазия - завземане на човешкото общество.


Много ми е любопитно, виждал ли е някой от вас хора с котешки очи? Защото аз съм...
Спомням си , че в 2 или 3 клас имах една съученичка с котешки жълто-зелени  очи. Учителите бяха във възторг от нея. Твърдяха, че не са срещали толкова интелигентно дете на нейната възраст. След това тя се премести в друго училище ... доколкото разбрах от общи познати тя се е местила от училище на училище доста пъти "без" причина.
Докато преди около година тя ме спря да ме поздрави  на улицата съвсем случайно, защото не я познах... вече беше със тъмно-кафеви нормални очи (контактни лещи) ...

Въобразявам ли си или ...?

Eon

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #31 -: Декември 21, 2006, 18:44:52 pm »
Искаш да кажеш, че зениците й са били вертикални?

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #32 -: Декември 21, 2006, 18:48:18 pm »
да! И самият цвят беше доста... нехарактерен за човешките очи.
Това нормално ли е?

Eon

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #33 -: Декември 21, 2006, 18:49:47 pm »
Съвсем не е нормално. Тука си позволявам да си помисля, че наистина е имало нещо бърникано в гените.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #34 -: Декември 21, 2006, 18:51:25 pm »
Спомням си погледа й ... пронизващ! Иначе наистина е интелигентен човек, някак си много деликатна и винаги спазва една тънка дистанция с околните! Винаги е била странна...

Fanta

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #35 -: Февруари 17, 2007, 20:55:21 pm »
 Аз мисля че наистина има нещо нечовешко в гените и. Но друго немога да кажа. А и ти казваш че се е местила без причина. Това също е съмнително.

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #36 -: Февруари 18, 2007, 00:27:50 am »
Цитат
AMPHIBIANS
Подобни на Saurians или Reptiloids, въпреки че са хуманоидни същества с влечугоподобни (рептилиански), както и амфибиоидни черти и са земноводни по природа. Може би някога са живели на земята и през вековете са станали по водни. Те са били срещани близо до блатисти региони, реки и т.н., и е известно че са атакували хора без да са били провокирани. Инересно е, че за някои видове Сиви и Reptiloids (Рептилоиди) e вярвано, че са земноводни, имащи ципести пръсти и крака.


Във връзка с горното:
Веднъж мой познат (доста се бе почерпил) спомена нещо, на което тогава не обърнах внимание - но ще го споделя с вас!
Моят познат каза следното:
" Ти знаеш ли че Иван Костов агент? 
Той е агент на амфибииците!"

Не каза нищо повече, а и аз не го питах нищо, 
но този мой познат се пише малко контактьор!
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

IGLATA

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #37 -: Април 01, 2007, 22:42:52 pm »
Цитат
GYPSIES
Няколко източника се отнасят към циганите така, че все едно имат връзка с НЛО мистерията. Други източници предполагат, че съществува връзка с високо-технологични кралства на повърхността също като Agharti и т.н. Знанието, което притежават Циганите за една древна война, НЛО-та, и т.н. се предполага, че е внимателно пазена в тайна сред разнообразните Цигански племена. Някои твърдят, че са проследили Циганите чак до древна Индия и заобикалящите я региони. Информационния източник на небезизвестния Експеримент Филаделфия, Карлос Аленда, според твърденията е бил част от цигански клан със знание за миналата и текуща "история" на извънземните култури, които са действали зад епизодите на Теранската история.
как бихте коментирали това на мене ми се струва много нереално  ;D излиза че България е един своеобразен приют на извънземни

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #38 -: Април 01, 2007, 22:48:42 pm »
Те са по цял свят не само в България ;)

Пък и повечето са "любимци" както се казва в Матрицата V.

Неактивен eco_world

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #39 -: Юни 25, 2007, 21:28:05 pm »
Те са по цял свят не само в България ;)

Пък и повечето са "любимци" както се казва в Матрицата V.

По-скоро "бивши домашни любимци", а сега са превъплатени в човешки тела, но се разпознават по животинските си навици и в това превъплащение!

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #40 -: Юли 29, 2007, 01:55:27 am »
Ровейки се из нета последно време доста често попадам на каква ли не информация за "различните видове"
Най интересното е че за даден вид намирам напълно противоположни данни,применро тези Рептилианци ако така се спелува правилно
Един път са дребни и добронамерени,друг пър злокобни,дори скоро гледах една поредица във тубето,интервю със Алън някой си(предполагам го знаете всички тетящи) който твърди че са от 15 до 22 фута достигащи 400 килца,и живеещи на 300 км във магмата,на всичко отгоре точно те били докарали Луната тук преди 10000 години и яли само от Окръг Вашингтон по 1000 дечица годишно....били близо милион в подземни бази и тнт,да не изпадам в подробности,вие предполагам сте гледали или чели

Точно такива шизофреници като този Алъм ме карат да гледам доста скептично,да не кажа комиксно на подобни матряли...предполагам хората от пентагона имат някаква идея колко и какви видове има там някъде

Във Тубето гледах и един доста интересен филм,интервзта със бивши военни,според мен хора на които може да се има доверие,та там доста от тях споменават за катастрофи,събрани тела и останки от елиъни и тнт
И във тая връзка,най интересно би било някой от пентагона да ни пооткрехне най сетне какво става там горе :D

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #41 -: Юли 29, 2007, 09:42:30 am »
Много благодаря за документа.Вече мога да различавам извънземните.


П.П.:След някой друг ден на Земята ще има ,токлкова видове същества ,колкото и на една планета от МВ.
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #42 -: Януари 13, 2008, 23:42:39 pm »
я да ви препитам един лесен въпрос, защо всички имат една глава, два крака и две ръце?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #43 -: Януари 13, 2008, 23:46:40 pm »
я да ви препитам един лесен въпрос, защо всички имат една глава, два крака и две ръце?
А този въпрос е лесен  ;) Защото сме правени по техен образ и подобие  :P
Което не пречи да има и всякакви други разновидности разбира се, които обаче нямат интерес към Земята  :)
« Последна редакция: Януари 13, 2008, 23:51:37 pm от Alien »

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #44 -: Януари 13, 2008, 23:49:19 pm »
защото първата еманация в тази физическа вселена съдържа модела, по който се развиват всички същества за определено ниво на съзнание и царство (растения, животни, минерали, съзнателни същества). тората го нарича тялото на адмон кадмон, или тялото на вселената.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27