Автор Тема: Вода  (Прочетена 23274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Вода
« Отговор #15 -: Септември 30, 2010, 21:54:37 pm »
Ама опасно момче си, четох четох та си викам я да постна един линк та на хората да им стане долу-горе ясно за какво иде реч  ;)МАГНИТНА ВОДА.
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 22:26:51 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #16 -: Септември 30, 2010, 22:01:07 pm »
Ако някой го задоволява този линк, става... Мен не ме задоволява.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Вода
« Отговор #17 -: Септември 30, 2010, 22:31:02 pm »
Ако някой го задоволява този линк, става... Мен не ме задоволява.
Ееее че той не е за теб а за такива като мен (аз и така съм писал в поста си), които тепърва ще се запознават с материята  ;).
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #18 -: Септември 30, 2010, 22:46:35 pm »
Просто си викам "Дали на един древен египтянин ще му е достатъчен този линк?" И се опитвам да направя така темата, че да задоволи мнението на един древен египтянин по въпроса =)

А и сега видях, че като напишеш "магнетитът" в гугъл, на шесто място от резултатите излиза тази тема. И естествено излиза с моето писание "авсобютно", няма начин да не се изложа пред цялата интернет общественост =P "Тоя не може да пише, ама е тръгнал да ги разправя едни..."


Та като ще излиза толкова на показ поне да е задълбочена. За начинаещи има из целия гугъл под линк и над линк.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Вода
« Отговор #19 -: Септември 30, 2010, 23:01:17 pm »
Хахаха.... така да бъде, но и линка ще бъде от полза на някои ;).
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен darena.666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Вода
« Отговор #20 -: Септември 30, 2010, 23:48:52 pm »
Прав си!Помогна ми да си припомня ученическите години.Има и друга информация,но тя не е така обоснована.Не е нещо направено и написано за теб,за мен,за нас.Спорт-Здраве4 ни представя нещо много интересно и по-близко до нас!Пробвай!Водичка е!Не е хап!Без капка ирония заявявам,че точно твоите коментари и на всички скептици ще са от голяма полза.Това е моето лично мнение.Аз ще се включа когато си набавя необходимото,но вярвам в положетелния ефект а това е предубеденост граничеща със самовнушение и коментарите ми няма да са от полза на сериозната кауза.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Вода
« Отговор #21 -: Октомври 01, 2010, 00:30:24 am »
     Я  драснете  някой  ред  за  живата  и  мъртвата  вода! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Вода
« Отговор #22 -: Октомври 01, 2010, 06:08:02 am »
Живата е алкална, а мъртвата кисела. Има много информация в нета.

Имам активатор за жива и мъртва вода, живата я пия, мъртвата я хвърлям.
Ако не умра в близките 100 години, значи действа.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #23 -: Октомври 01, 2010, 09:56:50 am »
Попаднах на един линк за търсене на речно злато, докато сърфирах за магнетит. Линка го изгубих, и без това е беизнетересен... както каза еди нпознат, по-добре да откраднем.


На края на описанието на процедурата на пресяването, се казва, че остават две неща - магнетитен прах, в който евентруално може да има златен пясък. И това се проверявало с магнит или желязо, ако остане златото, супер.


Та аз имах наблюдение, когато правех пирамидена вода (в дървена пирамида и после с кварцова пирамида) и когато сега правя тази вода с топчето, дето ви описах... че понякога ми мирише на силна водна миризма, както мирише планинска вода, сещате ли се?


Фактът, че и тази и пирамидената вода ми миришат по този начин, може би означава, че по този начин мирише обогатената с магнетизъм вода.
Тази мисъл си заслужава запомняне, дори и да не е вярна. Ценителите на хрумванията разбират защо... =P



П.П.
Всъщност... за тези от вас, които имат чувствителни носове... забелязали ли сте, че миризмата на планинска вода е силен оттенък в миризмата на кръвта? Ако от кръвта се махнат всичките неща, сигурно ще осатне този оттенък на планинска вода.

А познатата ни миризма на желязо... може всъщност да не е на желязото, а на магнетизма. Защо.
Защото веднага се сещам, че растения (домашни и диви) стават много по-големи и растат в пъти по-бързо от останалите, ако се намират близо до железен предмет (оградна мрежа, уличен стълб и прочие) и също така в провинцията е селска мъдрост, че ако заровиш два три пирона в саксията или между доматите, те дръпват като невидели.

На село обаче си го обясняват с това, че растенията смучели желязото от пирона, което не е вярно естествено, това ще го каже даже ортодоксален учен.

Чел съм от Лес Браун (човека с парника-пирамида), че според него желязото просто е центроскопичен материал за етера, тъй като според Оргонната теория също така, металите имат ствойството първо да натрупват етер в себе си, и чак след като се "напълнят" да започнат да го излъчват навън.
(Това е една от причините оргонният генератор задължително да има метален слой като най-вътрешен)


И darena.666 питаше защо магнетит, а не хематит - ето защо. Въпреки че хематитът е кръстен на името на кръвта (хематос, от гръцки) и хематит, стрит на прах, затваря рани мигновено, тъй като води до незабавно съсирване на кръвта и се е носел по войните наляво надясно.
« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 10:06:21 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #24 -: Октомври 01, 2010, 11:31:09 am »
ДЕВИН са пуснали хубава серия вода в стъклени бутилки, струва 1.50 кинта.

Абсолютон нарочан работа, дори са направили етикета от такава материя и с такова лепило, че да пада с лекота, дай май оставят едното ъгълче незалепено.

А и капачката е пластмасова, което е супер, понеже класическите шишета от алкохол има тгнусни алуминиеви капачки, които алкохолъ ти без друго е разял и обърнете внимание (който вес още не е) че алуминия тостава по стъклената резба на гърлото на бутилката, която вероятно облизвате.
Да не говорим, че остово е във водата.


Така че тази бутилка също е много добро попадение.

Игнорирах преди тия бутилки, понеже гърлото е толкова тясно, че не ми влиза тмагнитите.

но преди малко забелязах, че вътре се получава забележителон лесно много хубав вортекс, ако бутилката е пълна до средата (не повече).

Така че може да се ползва за обработка на по-големи количества, но ако няма магнети твътре, аз личон не уважавам процедурата =)

Възможно подобрение е да се залепят магнетитени пръстени по външното й лице...
което си нямам на идея как ще стане... понеже разположението на полюсите изисква цели части кръгове, а не сглобени парчета.



П.П.
до сега не говорих за енерго-информацията... Хубавото на чашата е, че по нея няма нищо, само една цифра на дъното. На която трябва да се обърне внимание. Мога евентуално да дам някоя и друга информация, ако напишете цифирте на чашите си тук... от номерологията.

Бутилакта не може да се похвали с чистота на отливката.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #25 -: Октомври 02, 2010, 14:21:45 pm »
Оттаде ми се възможност да пробвам развъртяна с магнети твода върху наранявания... просто е някакво чудо, какво да кажа =)

Всеки мъж е имал обърнат косъм и всеки мъж поне веднъж в живота си е минавал върху него с бръснача.
Естествено, че не е нещо особено, но нали знаем колко време отнема това малко нещо да се оправи... ще седи съсирено поне няколко дни, и ако по късмет косъма отдолу не прави проблеми, зачервяването и подуването ще се оправят до седмица.

С еднократно измиване с развъртяна вода, след 6 часа няма нищо. Разберете какво означава нищо - нищо нищо =D Просто самотен щастлив косъм насред няколко шуплички кожа, които падат отсамосебе си.



Ще се радвам, ако и вие се нараните, най-добре някой да се пребие някъде и да има вода, чаша и магнетит под ръка, след което да има две ръце, за да опише кадърно наблюденията =)
Понеже все пак зарастването на рани е възможно най-индивидуалното нещо и е добре да има още нещастни случаи... по възможност ваши =P



П.П.
Също така наблюдавам, че виляе много добре на кожата.

Обикновено, когато ям печени семки и са силно осолени, заради втриването на сол във връхчетата на пръстите, след два-три дни кожата ми там се обелва. Когато ги мия с намагнитена вода няма такова нещо, нито зачервяване, нито "натъртване" от голямото количество семки, нито нищо.


Ще се радвам ако ако женската аудитория изпробва водата за лице ли някакви козметични занимания. И без друго имат око за тези работи и ще са чудесни наблюдатели на възможни ефекти =)
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 14:24:42 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #26 -: Октомври 02, 2010, 14:36:05 pm »
И също така, относно колко време да се върти... По време на въртенето водата се охлажда. Така че един от начините да разберете дали водата вече има променена стойност, е да пийвате по малко и ако водата е по-студена от повърхността на чашата, значи вече е променена.

Може в чаша стайна температура да сипете вода стайна температура, така най-добре ще усетите, че след кратко време водата вътре става по-студена, отколкото е била и от чашата.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #27 -: Октомври 02, 2010, 14:54:33 pm »
И също така...


Ако някой по-чувствителен/на сред вас си излее на главата една чаша развъртяна магнетитена вода, така че да стигне до корените (ако е с дълга коса)... или ако си наплиска обилно лицето, естествено без да попива с кърпа, просто да остави водата да изсъхне сама...

Или ако се намокри някоя част на тялото...

Ще се усети нещо особено. Точно като електричество е! Като наелектризираност!


А аз бих го сравнил и с радиоактивност =D Все едно нанасям някакъв радиоактивен слой върху тялото си. Много ще ми е любопитно, ако някой може да вижда аури, да хвърли едно трето око.

Една позната преди ден ми писа, че я попитали дали магнетите не е радиоактивен. Май наиситна ще се окаже радиоактивен, хахаха =D



Все още не съм изпробвал това сред обществото, дали това сякаш статично електричество ще даде... наблюдения... сред повече хора.


П.П.
На главата го усещам най-силно. Може да пробвате да намокрите темето или там където и да е 7ма чакра или подобно. Лицето също изведнъж светва, буквално електрически, не знам все още как да го опиша по-точно.
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 14:55:50 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #28 -: Октомври 03, 2010, 15:30:45 pm »
Статията е озаглавена "Завихрянето на водни капчици може да породи прозрения за черните дупки и атомните ядра"

http://www.physorg.com/news148560530.html



Статийката е на английски и въпреки, че не е голяма, твърде често съм на работа тези дни, за да мога да я преведа на момента.

Нещо като резюме гласи следното:

"Чрез магнитно левитиране на водни капчици (което означава, че в лабораториите отдавна карат водата да се движи чрез магнитните сили!!! бел.а.) и чрез употребата на "водна електромоторна" техника за тяхното завихряне, изследователите могат да разучат как капчиците променят формата си..." и тн...

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Вода
« Отговор #29 -: Октомври 03, 2010, 15:37:38 pm »
И още нещо...

По принцип, ако имате една намотка тел, около една чаша да кажем...

И вътре имате един стационарен магни,т който се върти около оста си...

Колкото по-бързо се върти магнита около оста си в центъра на чашата, толкова повече ток прави по намотката.



И когато въртите в чашата топче, когато обикаля стените ва чащата чрез центробежните сили, то първо се върти около оста си (като планета) и после се върти около центъра на чашата (като планета около слънце).


Има един принцип в окултизма, който не знам точно как е формулиран, но по смисъл е следното:

Ако имаш причина и действие в дадена посока с резултат... то можеш да пресъздадеш причината, ако подсигуриш първо резултата и после обратната посока на предполагаемото действие, което води до него, така чрез предполагането на причината, създаваш причината. АКО по принцип в природата тази причина създава това, чрез което го предполагаш.

Малко го оплетох... но е нещо такова.


Тоест ние "предполагаме" "слънце" в центъра на чашата, просто чрез динамиката на това магнетитено топче вътре.


Ето как се "създава" енергията, поемана от водата.


Замислете се! Водата в случая играе ролята на Космоса, или на Вакуума, където се корени цялата енергия на Вселената, защото водата се предполага да бъде космоса, ако в центъра на чашата се предполага слънце!


Малко за по-окултно-мистично настроената аудитория =)


П.П.
И защо магнетит, а не обикновен феритен или неодимов магнит... понеже магнетитът също така е гранитоформиращ минерал, тоест учасва във формирането на земната гранитна покривка (заедно с други основин гренитоформиращи минерали като лабрадорита например).

Магнитът се явява "предполагател" на планетата. Понеже има и полюси, също като нея.

В този коментар си говорим за заклинания и магии с други думи, знам, че има много от вас тук, които разбират за какво говоря =)
За другите - ами просто вземете да разбирате и от "магия", не може всичко да се опише и обясни на едно място.
« Последна редакция: Октомври 03, 2010, 16:06:45 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27