Автор Тема: Снощен опит за извънземно отвличане-детайлна информация  (Прочетена 41439 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Клипчето наистина е интересно. Вижте коментарите:



Знае ли човек. На тоя свят всичко е възможно.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Да, имаше интересен коментар относно работоспособността на електрониката в присъствието ЕТ. Във филма "Четвъртият вид", с определени претенции за достоверност, при появата ИМ електрониката отказваше и нищо не се виждаше. Тук работеше нормално. Но както казва Наско - знае ли човек????

Неактивен krill

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Спонтанно излизане от тялото,няма страшно ;)
Като изключим невъзможното,това което остава,колкото и невероятно да звучи,би трябвало да е истината

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Искам да ви попитам какво мислите за следното :
Приятелката ми има 40 от признаците за отвличане,сред които и някои от "по-сериозните"(поне за мен) -
10. Импланти: вашият лекар или вие сам откривате малък, странен предмет в тялото си, който не може да бъде обяснен. Най честите места са: бедро, глезен, крак, нос, ръка.
13. Екстрасензорни способности. Внезапно имате чувството, че сте придобили способности на екстрасенс без всякакво обяснение.
17. Силен спомен: много силен спомен за нещо необикновено като летене, че лежите на операционна маса, виждате игла на спринцовка, странно хилаво бебе и т.н.
31. Кръв: понякога намирате кръв или капчици от нея на възглавницата си без всякакво обяснение.
40. Електронни уреди: определени електронни уреди (компютри, часовници и др.) спират да работят във ваше присъствие. Уличните лампи спират да светят, когато минавате под тях или има смущения в радиото или телевизията, когато вървите край тях.
42. Очите: болка зад едното от очите ви, главоболие, по-специално в синусите или само в едното ухо.
45. Имате паранормални, екстрасенсни преживявания, включително интуиция.
52. Сънища за разрушения, катастрофи и катаклизми като например – за края на света.
........................................................................................
Та въпросът ми е,според вас на какво се дължат тези неща ? Имат ли нормално обяснение,или наистина става дума за отвличане от извънземни/ОИТ или нещо от този вид ? Има ли начин да разберем какво точно се е случило и може ли да бъде предотвратено повторно "отвличане" . : )) Ще съм благодарен да изкажете мнение,защото е наистина важно !

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Detox, всички тези 'признаци', които си ги изброил могат да имат няколко обяснения, като най-вероятните са:

1. Много силно 'астрално' отделяне от тялото, като впоследствие от това астрално пътешествие се донасят напълно материалните му там истории - 'имплантираното чуждо тяло' - защо не уточняваш какво е то? - и капките кръв..

2. Най-често група /но може и единично/ те намират в съня ти и те вкарват в тяхна 'реалност', където уж ти правят 'операция', която е с цел да те уплаши и да спре по-нататъшното ти развитие. Но е възможен и вариант за инициация от някакъв вид /магическа или окултна/ - примерно изнамерили са те, защото ти в предишен живот си бил еди какъв си и еди какъв си и отново те 'вкарват в играта'. Оттам са и тези 'способности'.. Когато аз бях по-слаб енергетически се опитаха на няколко пъти по подобен начин да ми повлияят отрицателно - но.. както се казва: 'не биде'.. :)

Да прави повече физически упражнения момичето, да не пие алкохол /пък бира - въобще/ и така..
6285174923344176257

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Detox, всички тези 'признаци', които си ги изброил могат да имат няколко обяснения, като най-вероятните са:

1. Много силно 'астрално' отделяне от тялото, като впоследствие от това астрално пътешествие се донасят напълно материалните му там истории - 'имплантираното чуждо тяло' - защо не уточняваш какво е то? - и капките кръв..

2. Най-често група /но може и единично/ те намират в съня ти и те вкарват в тяхна 'реалност', където уж ти правят 'операция', която е с цел да те уплаши и да спре по-нататъшното ти развитие. Но е възможен и вариант за инициация от някакъв вид /магическа или окултна/ - примерно изнамерили са те, защото ти в предишен живот си бил еди какъв си и еди какъв си и отново те 'вкарват в играта'. Оттам са и тези 'способности'.. Когато аз бях по-слаб енергетически се опитаха на няколко пъти по подобен начин да ми повлияят отрицателно - но.. както се казва: 'не биде'.. :)

Да прави повече физически упражнения момичето, да не пие алкохол /пък бира - въобще/ и така..

МНОГО БЛАГОДАРЯ !! Наистина ми помогна ! Колкото до чуждото тяло,приятелката ми ми разказа,че преди около две години се събудила с болки във врата,след като сънувала как лети.Опипала и намерила някакво топче,което не е било там преди това.Имала чувството че главата и ще падне,боляло доста,а на възглавницата имало капки кръв.

Неактивен Deus Romanorum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Detox, имам опит с подобни насилствени отделяния на 'астралното'  ми тяло от т.н. окултни групировки. Няма да се впускам в подробности, но ще ти дам един съвет от личен опит с тях. В момента, в който се опитат да ти въздействуват на астрални нива в съня и манипулират части от съзнанието ти за да те вкарат в тяхната реалност, както каза бофара се опитай да им кажеш  следната фраза " В името на Исус Христос ме освободете от себе си "...повтори го няколко пъти  и ще видиш как се разпадат пред очите ти атомно и молекулярно.

След разпадането си изглеждат, като инсектоид/ октопод с много пипала движещи се по посока на часовниковата стрелка.Могат да приемат всякаква форма под формата на холограма, вкл. и на твои близки. Истинската им форма я виждаш едва след разпадането им и е на 'инсект' с много пипала.

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Detox, имам опит с подобни насилствени отделяния на 'астралното'  ми тяло от т.н. окултни групировки. Няма да се впускам в подробности, но ще ти дам един съвет от личен опит с тях. В момента, в който се опитат да ти въздействуват на астрални нива в съня и манипулират части от съзнанието ти за да те вкарат в тяхната реалност, както каза бофара се опитай да им кажеш  следната фраза " В името на Исус Христос ме освободете от себе си "...повтори го няколко пъти  и ще видиш как се разпадат пред очите ти атомно и молекулярно.

След разпадането си изглеждат, като инсектоид/ октопод с много пипала движещи се по посока на часовниковата стрелка.Могат да приемат всякаква форма под формата на холограма, вкл. и на твои близки. Истинската им форма я виждаш едва след разпадането им и е на 'инсект' с много пипала.


Благодаря и на теб ! Ще говоря с приятелката си и ще и обясня какви съвети ми дадохте,да се надяваме че няма да се налага да бъдат използвани тези техники,а ако се наложи ще се размине без проблеми !
ПС.: Deus Romanorum може ли да попитам,ако разбира се нямаш нищо против да отговориш,с каква цел тези групировки извършват тези отделяния на астралното тяло ? Предполагам искат да постигнат нещо,извършвайки тези "ритуали" ако мога така да ги нарека.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Преди известно време имах сън, свързан с посещение от извънземни. Оставам на Вас да прецените доколко е по темата.

Историята е следната: сънувам си, че сме с майка ми на двора на село и изведнъж кацна някакъв кораб с познатата форма насред градината. От кораба се появиха някакви грозни изруди със светло кафява кожа и много неприятни лица, облечени в черни широки дрехи като роби, не много високи (може би около метър и петдесет. Въпросните същества ни обградиха и се опитаха да ни разделят, мисля че започнаха да дърпат майка ми нанякъде. В този момент страхът ми премина в гняв, започнах да ги блъскам с ръце и да им крещя: "Същества на светлината ли сте и служите ли на Божествения план?", след което буквално се изпариха, изчезнаха.

Фразата, с която ги прогоних, бях прочел в книга на контактъорката Амора Гуан Ин (не знам дали сте я чували, на български доколкото знам няма преведени нейни книги). Та тя препоръчваше, когато имаме посещение от нежелани същности да им задаваме настойчиво въпроса: "Същества на светлината ли сте и служите ли на Божествения план?". Според тените си закони и кодекси, всички същества били задължени, ако достатъчно настойчиво ги питаш по въпросния начин, да ти отговорят и след това, ако решиш да ги изгониш, да се махнат.

Случката с този странен сън ме сполетя по времето, когато четях доста ченълинг-послания и се бях увлякъл по оргонитите, даже бях произвел няколко. Бяха минали няколко месеца от прочитането на книгата, от която съм споделил фразата по-горе.

Споделям тази информация само и единствено с цел да бъда полезен и да помогна! Всеки е свободен сам да си направи за себе си изводите...  :flag_of_truce:

Неактивен Deus Romanorum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13

ПС.: Deus Romanorum може ли да попитам,ако разбира се нямаш нищо против да отговориш,с каква цел тези групировки извършват тези отделяния на астралното тяло ? Предполагам искат да постигнат нещо,извършвайки тези "ритуали" ако мога така да ги нарека.

Искат да спечелят доверието ти и службата ти , посвещавайки те в "малки тайни " (масонски), които няма как да научиш ако лично астрално не те иницират! Ако приятелката ти се е превъзбудила по конспирации и тайни общества е нормално да я посетят и включат в програмата им.


Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Искат да спечелят доверието ти и службата ти , посвещавайки те в "малки тайни " (масонски), които няма как да научиш ако лично астрално не те иницират! Ако приятелката ти се е превъзбудила по конспирации и тайни общества е нормално да я посетят и включат в програмата им.



Не бих казал,че се е превъзбудила на тази тема,по-скоро аз съм този който се интересува повече,но на мен досега не ми се е случвало.Имам доста по малко признаци - 25 в сравнение с нейните 40 ... а и нямам спомен да съм сънувал подобни неща.

Неактивен Deus Romanorum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Приятелката ти чела ли е Библията?!?!

 Тоест Стария и Нов Завет  в подробности ?!?!

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Приятелката ти чела ли е Библията?!?!

 Тоест Стария и Нов Завет  в подробности ?!?!

Не,въобще не е чела Библията.Аз съм я чел и известно време в училище изучавах предмет "Религия",но не беше нищо особено.Защо каква връзка има ?

Неактивен Deus Romanorum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Ще успее да си обясни много неща свързани с  т.н. "извънземни" и "отвличания", ако е вникнала в подробностите!

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Ще успее да си обясни много неща свързани с  т.н. "извънземни" и "отвличания", ако е вникнала в подробностите!

Това ще го приема като съвет,и ти благодаря за него ! Благодаря и,че изрази мнение по темата толкова бързо,наистина ми помогна да разбера някои неща ! : ))

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27