Автор Тема: Снощен опит за извънземно отвличане-детайлна информация  (Прочетена 41423 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Здравейте приятели, шока и ужаса са пълни!
Снощи в 01:05 получих обаждане от жена ми, беше изпаднала в шоково състояние, чуйте какво ми разказа - много точно си спомням всичко, прекарахме 6 часа на телефона до зазоряване:

"-Още не бях заспала и започнах да чувам странно жужене(забележете най-вероятната технология за приспиване), което се сливаше с мен, бях на прага на съня и на полубудно състояние, след това усетих опит за отвиване на завивките и подръпване на крака, някаква сила вдигна ръката ми 2-3 пъти, след което усетих дърпане от към гърба и тялото ми се влачеше, всякаш са хванали човек за дрехите от към гърба и го дърпат.Чувствах нещо като някаква магнитна сила, която ме дърпа.Уплаших се, скочих и излезнах от стаята, всичко пред погледа ми беше размазано и тъмно, нещо ме подсети да си премеря кръвното, електроният апарат не можеше да ми го премери 10ина пъти, след което показа 40/37 - Нали знаеш, когато допреш магнит на телевизор какво се получава, така се чувствам(нямам представа какво се има в предвид).Забравих да споделя нещо много важно, каза, че си е чуствала тялото сковано като гумено - Нали знаш как скърца гума(нямам представа какво се има в предвид).Имаше някакви високи и черни сенки, които стояха и наблюдаваха - в момента не си спомням допълнителното описание на тези сенки, подадено от нея!

Обадих се на бърза помощ, имайки в предвид близките границина кръвното, посъветваха ме разни щуротии, след обяснението И, за мен нямаше никакво съмнение, че става  въпрос за отвличане, нека все пак да споделя за допълнителните симптоми, за които я разпитах:

-Мигрена, скованост на врата и гърба, болки в гърдите;
-Постоянно проверяване дали са заключени вратите;
-Страхове като малка - "Да не дойдат едни черни през прозореца, защото са лоши да отвлекат мен и мама"

Колеги и приятели, бих искал да Ви помоля за актуални опит и съвети от ваша страна или с други думи всичко, за което се сетите.Какво би могло да е противодействието и най-важно как биха могли да се излекуват травмите?
Да споделя предварително, че прочетох максимално от раздел : Предполагаеми срещи/отвличания от извънземни - но някой от постовете са от преди няколко години и за това моля за актуалните ви 2010 проучвания, опит и съвети, тъй като съм сигурен, че някой от вас вече имат доста натрупани знания през годините.

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Само за протокола да попитам, а ти къде беше през това време?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Ако приемем историята за истинна, те са се опитали, но не са успели да я вземат.
Което ще рече, че е успяла да противодейства. Това прави въпроса "как да противодействаме" изцяло във ваши ръце - знаете отговора вече.
От там следва, че и няма от какво да ви е страх. Тези които са опитали това нещо са претърпяли провал.

Аз поне това разбрах от историята.  :hi:

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Габос - Командировка!

P.E.A.C.E., на практика си прав и аз това си помислих - абсолютен късмет или не знам как да го нареча.

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Здравейте приятели, шока и ужаса са пълни!
Снощи в 01:05 получих обаждане от жена ми, беше изпаднала в шоково състояние, чуйте какво ми разказа - много точно си спомням всичко, прекарахме 6 часа на телефона до зазоряване:

"-Още не бях заспала и започнах да чувам странно жужене(забележете най-вероятната технология за приспиване), което се сливаше с мен, бях на прага на съня и на полубудно състояние, след това усетих опит за отвиване на завивките и подръпване на крака, някаква сила вдигна ръката ми 2-3 пъти, след което усетих дърпане от към гърба и тялото ми се влачеше, всякаш са хванали човек за дрехите от към гърба и го дърпат.Чувствах нещо като някаква магнитна сила, която ме дърпа.Уплаших се, скочих и излезнах от стаята, всичко пред погледа ми беше размазано и тъмно, нещо ме подсети да си премеря кръвното, електроният апарат не можеше да ми го премери 10ина пъти, след което показа 40/37 - Нали знаеш, когато допреш магнит на телевизор какво се получава, така се чувствам(нямам представа какво се има в предвид).Забравих да споделя нещо много важно, каза, че си е чуствала тялото сковано като гумено - Нали знаш как скърца гума(нямам представа какво се има в предвид).Имаше някакви високи и черни сенки, които стояха и наблюдаваха - в момента не си спомням допълнителното описание на тези сенки, подадено от нея!

Обадих се на бърза помощ, имайки в предвид близките границина кръвното, посъветваха ме разни щуротии, след обяснението И, за мен нямаше никакво съмнение, че става  въпрос за отвличане, нека все пак да споделя за допълнителните симптоми, за които я разпитах:

-Мигрена, скованост на врата и гърба, болки в гърдите;
-Постоянно проверяване дали са заключени вратите;
-Страхове като малка - "Да не дойдат едни черни през прозореца, защото са лоши да отвлекат мен и мама"

Колеги и приятели, бих искал да Ви помоля за актуални опит и съвети от ваша страна или с други думи всичко, за което се сетите.Какво би могло да е противодействието и най-важно как биха могли да се излекуват травмите?
Да споделя предварително, че прочетох максимално от раздел : Предполагаеми срещи/отвличания от извънземни - но някой от постовете са от преди няколко години и за това моля за актуалните ви 2010 проучвания, опит и съвети, тъй като съм сигурен, че някой от вас вече имат доста натрупани знания през годините.


58 вероятни признаци на отвличане от извънземни

от
Бил Фостър
1. Загуба на време. Период от време, от няколко минути до няколко дни, за който не можете да си спомните какво се е случило или какво сте правили.

2. Необикновени следи: събуждате се с необясними следи по тялото като ранички, вдлъбнатини, серийни лазерни разрези по глезена, китката или по гърба. Всякакви белези, които не сте в състояние да обясните от къде са се появили.

3. Почукващи или бръмчащи звуци: чуването на подобни звуци при особени случаи, например като преди сън, точно преди заспиване.

4. Чувството, че сте наблюдаван: усещане, което имате по време или точно преди заспиване вечер.

5. Ходите на сън: събуждате се на друго място, не там, където сте заспали и не знаете как сте се озовали там.

6. Виждали сте НЛО или странни светлини в небето.

7. Неудържима нуждата да пътувате: странен необясним импулс да пътувате или да тръгнете на някъде, да отидете на друго място.

8. Необясними медицински проблеми: внезапно заболяване, синузитни проблеми, преумора, мигрена, обриви.

9. Безсъница: страдате от безсъние, кошмари, сънища за НЛО или сънувате, че сте наблюдаван от животни с големи черни очи (обикновено диви животни като бухали, вълци, и т.н…).

10. Импланти: вашият лекар или вие сам откривате малък, странен предмет в тялото си, който не може да бъде обяснен. Най честите места са: бедро, глезен, крак, нос, ръка.

11. Прекъсната бременност: забременявате и след няколко месеца бременността ви е прекъсната без обяснение и без изхвърляне на плода.

12. Проби на сперма: вярвате, че сте имали полов акт през нощта или от тялото ви е извличана сперма.

13. Екстрасензорни способности. Внезапно имате чувството, че сте придобили способности на екстрасенс без всякакво обяснение.

14. Парализиране в леглото: събуждате се неспособен да се движите. Поради някаква причина не можете да движите тялото си за няколко секунди или минути.

15. Светлинни ефекти: забелязвате с ъгъла на очите си или директно светкавици или светлинни лъчи, които идват към стаята ви през нощта.

16. Сънувате че летите: повтарящи се сънища в които можете да летите, или летите над своя дом или позната местност.

17. Силен спомен: много силен спомен за нещо необикновено като летене, че лежите на операционна маса, виждате игла на спринцовка, странно хилаво бебе и т.н.

18. Космическа осъзнатост: внезапен интерес към екология, обкръжение, вегетарианство или, като зрял човек, внезапно ставате силно социално осъзнат без явна причина.

19. Вашата мисия: вие осъзнавате че имате силно чувство на дълг, мисия в живота. Имате импулсивен подтик да изпълните задача, но не знаете точно каква е тя или защо имате това чувство.

20. “Специален”: имате чувство, че тайно, известно само на вас, вие сте специален или избран от някого, някак си.

21. Необясними събития: имате случки в живота си, които не можете да разберете или обясните на никого.

22. Ясновидство: имали сте случаи да знаете, че нещо ще се случи преди да се е случило наистина.

23. Сънища за очи: спомняте си сънища за големи очи, например на диви животни като елени, бухали, вълци. Всичко, което си спомняте за сънищата са необикновено големите очи.

24. Стряскане: събуждате се през нощта, понякога често, с чувство за паника или напрежение без видима причина.

25. Рисунки на извънземни: изпитвате отвращение да гледате всякакви картинки на извънземни.

26. Страхове или фобии: имате необясним страх от височина, змии, паяци, насекоми, определени звуци, ярки светлини, страх да останете сам.

27. Специално място: спомняте си за специално място с особено значение за вас като дете.

28. Проблем със самочувствието: повечето време от живота си изпитвате ниско самочувствие.

29. Виждали сте в сън: някой с вас, партньорът ви, е парализиран, обездвижен или замръзен във времето, особено вечер или през нощта.

30. НЛО: някой, когото познавате твърди, че е виждал НЛО, бил е отвличан от извънземни, или му липсват спомени за определен период от време.

31. Кръв: понякога намирате кръв или капчици от нея на възглавницата си без всякакво обяснение.

32. НЛО или извънземни: тези теми неудържимо ви интересуват без да знаете защо.

33. Отвращение: изпитвате огромно отвращение да разговаряте, виждате или изобщо към всякакво споменаване на НЛО, извънземни и отвличания.

34. Наблюдаван: имате чувството, че повечето време сте наблюдаван, особено вечер и през нощта.

35. Твърди материали: имате чувството, че сте минавали през твърди обекти – стени, врати, прозорци.

36. Мъгла или мараня: виждали сте мъгла или мараня там, където не би трябвало да има.

37. Кървене от носа: в известен период от живота си сте имали кървения от носа без явна причина или сте се събуждали с кървене от носа.

38. Дразнения: събуждали сте се с дразнения по гениталиите си, които нямат обяснение.

39. Проблеми с гърба или врата. Гърбът ви боли без причина или се събуждате с необикновени схващания в различни части на тялото си.

40. Електронни уреди: определени електронни уреди (компютри, часовници и др.) спират да работят във ваше присъствие. Уличните лампи спират да светят, когато минавате под тях или има смущения в радиото или телевизията, когато вървите край тях.

41. Звънене в ушите: често или постоянно звънене в ушите или в едното ухо.

42. Очите: болка зад едното от очите ви, главоболие, по-специално в синусите или само в едното ухо.

43. Медицински процедури: сънища за лекари провеждащи медицински процедури на тялото ви.

44. Полудяване: имате чувството, че полудявате само като мислите за тези неща.

45. Имате паранормални, екстрасенсни преживявания, включително интуиция.

46. Неспособност за въздържане и пристрастяване към нещо в определен период от зрелия ви живот.

47. Неудържима нужда за пиене на витамини. Имате чувството, че те някак си “запълват” тялото ви.

48. Страхувате се от гардероба в стаята си или от някой гардероб в къщата. Винаги проверявате, че е добре затворен.

49. Сексуални и лични проблеми: имали сте или имате странното чувство, че не трябва да имате лични отношения с никого, защото това би попречило на нещо друго.

50. Бдителност. Страх, че ако не сте постоянно нащрек ще бъдете отвлечени от някой.

51. Трудности с доверието: трудно ви е да вярвате на хората, особено на авторитетни фигури и/или лекари.

52. Сънища за разрушения, катастрофи и катаклизми като например – за края на света.

53. Не говори: имате чувството, че не трябва да говорите или ви е забранено да говорите за тези неща.

54. Леглото ви трябва на всяка цена да е до стената, да спите до стената.

55. Два пъти и три пъти проверявате дали сте заключили вратите през нощта, за да попречите на нещо или някой да влезе в дома ви.

56. Децата и/или родителите ви също споменават за тези неща или сте ги дочули да говорят за тях.

57. Опитвали сте се да си обясните някои от тези проблеми в съзнанието си, но напълно безуспешно.

58. Никакъв спомен: имате много от тези признаци, но не си спомняте нищо свързано с отвличане.

14 допълнителни признаци от Раймънд Фаулър:

1. Събуждате се в друго положение или място.

2. Сънища за летене през прозорци.

3. Сънища за летене в лъч от светлина.

4. Сънища за извънземни, лекари и операции.

5. Страстно желание да станете вегетарианец.

6. Страстно желание да изучавате астрономия.

7. Страстно желание да изучавате квантова физика.

8. Имате чести случаи на синхронност.

9. Имате опитности извън тялото (ОИТ).

10. Имате кратки ретроспективни видения (спомени): странен летателен апарат, конференция, коридори, осветена, мъглива кръгла стая, преглед, инструменти, бебета, НЛО и т.н…

11. Изпитвате страх от определено място.

12. История на НЛО преживявания в семейството ви.

13. Постоянно виждате едни и същи цифри на часовника.

14. Виждате фигури с качулки, странни хора облечени в черно.

Източник: http://www.abduct-anon.com/58_possible_signs_of_alien_abduc.htm
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Габос - Командировка!

P.E.A.C.E., на практика си прав и аз това си помислих - абсолютен късмет или не знам как да го нареча.
За 6 часа говорене, твърде малко си написал като информация.
А не беше ли по-лесно да се прибереш, за да видиш какво става или вече си го направил?
Ако е така, сподели с нас повече информация, малко набързо си претупал първият си постинг.
Нито в колко часа е станало това, нито къде, нито как. А описанието е меко казано - хаотично и някак - размито, все едно е измислено.

(и някак странни са тези командировки в събота и неделя, да не си полицай под прикритие?)

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Габос, какво сме си говорили за 6 часа няма никакво значение, въпроса че случката се е разиграла в рамките на 10-15мин., а по отношение на първият постинг информацията е максимална от към факти, описания и случки.Ако на това му викаш хаотично направо не знам, какво очакваш, няма повече какво да напиша.В описанието има факти, които трудно биха се подали на измислица!Това се е случило, това разказвам, няма никакво окрасяване, чисти факти, колко повече информация очакваш - сигурно оперативен доклад? По оношение на часа в 01:05 получих позвъняване, нещата са се развили 10-15мин. по-рано.

По отношение на това дали съм полицай под прикритие или че случката е измислица, въобще не смятам да коментирам - просто щото ми омръзна от простотии - всеки има право да си мисли каквото си иска - това се случи това разказвам, а шока е жесток и чесно казано, предпочитам да се занимавам с по-приятни неща!!!И още нещо на въпроса ти, дали не е било по-лесно да се прибереш, ако имах възможност мислиш ли, че нямаше да го направя, още повече когато детето ми е на половин ръка разстояние???!!!!

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Чел съм различни мнения и хипотези по така наречените "отвличания от извънземни" и за най-достоверно ми се струва мнението, че такова нещо просто няма  :lol:

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
SiriusAngel, ще отделя време, за да преброя точно колко, но на пръв прочит за себе си мога да отговоря с "ДА" на около 60%, може би и повече от посочените 58 вероятни признаци за отвличане от извънземни. Аз, честно казано за такова съзнателен спомен нямам, а от нещата, които съм чела и чувала, хората помнят такива преживявания..или греша. Възможно ли е да се случи без да остане спомен или някаква физическа следа за това?(прочела съм т.58 и все пак)

п.с. Съвпаденията са 30
« Последна редакция: Септември 12, 2010, 21:41:15 pm от ~крем~ »
в търсене на истината

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
И още нещо на въпроса ти, дали не е било по-лесно да се прибереш, ако имах възможност мислиш ли, че нямаше да го направя, още повече когато детето ми е на половин ръка разстояние???!!!!
Кратко лирично отклонение
IP адреса от който си писал днес и от който си пуснал темата и от който пишеш в момента съвпада с адресите от който пишеш винаги. Следователно - в момента на пускане на темата си бил вече в къщи.
Та горните въпроси явно не се явяват чак толкоз безсмислени, май ..., по-скоро поставят под въпрос подчертаното ти изказване.
Но сигурно ще дадеш обяснение на този факт.
« Последна редакция: Септември 12, 2010, 22:27:26 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Обяснението е просто, това в "къщи" не е в къщи, където е семейството ми - жена ми и детето.Винаги, когато съм в "къщи", влизам в екснет и никога от семейното ми местонахождение по ред причини! В момента съм в София, а семейството ми е в провинцията.Необходимо ли е да обяснявам причините поради, които съм в София и причините поради, които не съм имал възможност да се придвижа до въпросната провинция.Дори и случая да се бе разиграл, в момент, в който съм пряк очевидец, щях да изчакам момента, в който щях да съм в София, за да го пусна в Екснет!

Разбирам подозренията и ги приемам, но личните причини заради определени обстоятелства са си просто лични и не виждам смисъл защо да ги правя определено публично достояние.Благодаря Ви все пак.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
ulgen,жена ти с какво се занимава?Работи ли или не?Какви филми гледа,на каква тематика?Чете ли ,статии и разкази за отвличания от извънземни?Тя,вярва ли в тези неща и до каква степен?Питам те,тези неща защото може би отговора се крие там...във въпросите ми!Ако,е имало опит за отвличане,то е щяло да се случи със сигурност.Ти,казваш че е скочила от леглото и е излезнала от стаята :)

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Осъзнати Методи за противодействие

Здравейте отново,
Изглежда, за да докажа някаква състоятелност, достоверност и да избегнем определени съмнения относно мен и
съответната случка, може би се налага да влизам в детайли свързани с личният ми живот.Като начало днес, жена ми
пристигна в София, за да ме посети, срещата се състоя в 08:10 до 10:30, след което отново отпътува, а аз останах да
върша моите задължения и така!Ще си позволя да Ви споделя разговора, който се състоя днес, защото е изключително
ценен от гледна точка на осъзнатите методи и анализи за съответният успех при противодействието срещу тези сили!

Така, може би е излишно да споделям, че бе травмирана и ме помоли ако може да не говориме постоянно, защото отново се сеща и не може да спи, защото я страх, но нека още веднъж да Ви разкажа за допълнителната информация,
която подаде:
-Разкажи ми отново какво стана - попитах аз - Бях будна и се въртях, нещо не ми даваше да заспя, въртях се от страна на страна, когато нещо ме скова, можех да мърдам само очите си, уплаших се, ръката от лакътя до китката ми подскочи три пъти сякаш някой я дърпаше като от камшичен удар, чувах някакъв звук като от тръба - попитах аз, как като от тръба, тя ми отговори - Нали знаеш когато някой говори през тръба, в този момент си спомням, че краката ми бяха завити и нещо се опита да премести завивките, крака ми се премести, нещо го дърпаше, душата си я чувствах на два пръста разстояние от гърдите, нещо се опитваше целенасочено да помръдне тялото ми с 1см от  душата, чувствах, че ако тялото ми помръдне с още 1см щях да загубя връзка и нямаше да успея.Разума ми се бореше с пълна сила за душата, както и душата за разума сякаш бяха неразделни и се бореха един за друг.
-Разкажи ми за силата как я чувстваше, отговори ми интуитивно - попитах я!
-Силата ми обясняваше, че е добра, но аз усещах какво искаше, искаше да обладае душата ми - как да обладае душата ти попитах - Знаеш как, да обладае какво ти говори - В смисъл сексуално попитах! - Тя да, не тялото да обладае, а душата.Осъзнавах какво искаше, но аз не исках, знаех че нямаше да ми хареса.

И така, след този момент ме помоли да сменим темата, защото я е страх, след определно време, деликатно се върнах и попитах добре в крайна сметка как успя, какви са методите?И така няма да се спра подробно на разговора и анализите, а само ще изведа методите, до които достигнахме:

-Висока осъзнатост и будност на съзнанието;
-Висока чистота от към към отрови в организма-от дни е на високоактивна детоксикация на организма;
-Осъзнат и твърд отказ от нейна страна - Никой няма контрол освен нея-теб, нас над Душата, тялото и разума Ни
-Нежелание и твърдо намерение за неслучване!

Окачествяването, което мога да направя е Вибрационна защита, на практика тя е главният метод за противодействие!

И така всеки от вас има пълното право да вярва, да се съмнява, да отрича да ме подозира(лично в каквото и да е било) и каквото си избере това ще е неговата истина.

frynji, тя не знае какво е това, няма представа каква е причината, тя е земен характер, а на мен ми се налага да ги омаловажаван нещата, от типа в астрала има разни същества, които се закачат, за да не травмирам психиката и допълнително.И директно, въобще не съм и споделял за извънземен характер, не е гледала такива филми и не е чела такива статии, тук съм категоричен - от нейна гледна точка определението е паранормално, а от моя извънземно - дай боже да не съм прав! И последно мисля, че не си прав относно за отвличането, мисля че фактите сочат друго, че може да се противодейства.Хорус е постнал едно ръководство за противодействие от извънземни отвличания, мисля, че това ръководство се потвърди от случай на човек, който няма представа за това ръководство!!!

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
ulgen, това, което разказваш звучи много притеснително. Аз със съвет не мога да помогна, но ще следя развитието на темата за по-компетентни отговори, защото това, което разказваш, почти в същия ред го чух от майка си. В края на Юли беше. През нощта се е събудила от шума на отварящата се врата на спалнята. В следващия момент е усетила, че не може да се движи, чула е в главата си глас, който й е повтарял- "пазим те, пазим те, пазим те....". От там нататък не помни нищо, но казва- "помня само усещането, че някой прави нещо в мозъка ми".
 Да ви призная, не помислих тогава, че може да са извънземни. Дори много се разтревожих да не би това да е някаква заявка за шизофрения. Казах й да ми казва за всичко особено, което й се случва, но от тогава не се е повтаряло
в търсене на истината

Неактивен kambera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
З
"-Още не бях заспала и започнах да чувам странно жужене(забележете най-вероятната технология за приспиване), което се сливаше с мен, бях на прага на съня и на полубудно състояние, след това усетих опит за отвиване на завивките и подръпване на крака, някаква сила вдигна ръката ми 2-3 пъти, след което усетих дърпане от към гърба и тялото ми се влачеше, всякаш са хванали човек за дрехите от към гърба и го дърпат.Чувствах нещо като някаква магнитна сила, която ме дърпа.Уплаших се, скочих и излезнах от стаята, всичко пред погледа ми беше размазано и тъмно, нещо ме подсети да си премеря кръвното, електроният апарат не можеше да ми го премери 10ина пъти, след което показа 40/37 - Нали знаеш, когато допреш магнит на телевизор какво се получава, така се чувствам(нямам представа какво се има в предвид).Забравих да споделя нещо много важно, каза, че си е чуствала тялото сковано като гумено - Нали знаш как скърца гума(нямам представа какво се има в предвид).Имаше някакви високи и черни сенки, които стояха и наблюдаваха - в момента не си спомням допълнителното описание на тези сенки, подадено от нея!


Успокой жената, на мен 2 пъти ми се е случвало,преди да почна контролирано да го правя, това си е спонтанно излизане от тялото или  ОИТ (опитност извън тялото) Шока и ужаса при мен и 2-та пъти бяха огромни.
Първия път също помислих че идват да ме отвличат а втория, че умирам :)
Нека да прочете/прочетете(за успокоение) книжката на Михаил Радуга  Извън тялото
И при мен беше точно на границата на заспиване, жужащите вибрации, сковаването на тялото...паниката и страхът и после излизането от тялото като че ли някой те придърпва.Нека не се травматизира,  да прочете книжката, най-малко ще я успокои и даде някои отговори
Поздрави.

« Последна редакция: Септември 13, 2010, 16:38:47 pm от kambera »
Упоритостта, о, Партха, с която глупците не се освобождават от сън, страх, тъга, отчаяние и от заблу

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27