Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120539 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #195 -: Юли 28, 2010, 22:23:58 pm »
хадзапи,

Браво бе момче! Как го накара да ти даде толкова разбран и толкова дълъг отговор? Че и на ЛС. Ашколсун и бравус! ;D

Ако всичките му отговори бяха такива, дискусията щеше да стане безценна!

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #196 -: Юли 28, 2010, 23:02:41 pm »
SMSI-H, Аархе много фино и интелигентно ми подсказа, че няма да е зле да публикувам въпросите си и отговорът му в темата, въпреки че на мен не ми се искаше, защото са доста неспецифични като въпроси, но поразмислих и се реших да ги постна.

Смятам че той е добронамерен и отговаря според своите си възможности и виждания или според това, което му е разрешено да говори. И няма нужда да го нападаме. Той е Това, Което Е.  :)

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #197 -: Юли 28, 2010, 23:16:34 pm »
Ами то ВСЕКИ е това, което е, и няма никакъв смисъл да нападаме когото и да било нали? Всеки пише според своите си възможности. Защо трябва да се отнасяме към НЯКОГО, който и да е той със специални преференции. Само защото ни е казал, че е НЯКОЙ ли?

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #198 -: Юли 29, 2010, 00:36:42 am »
ТЕСТ ЗА ЧЛЕНОВЕ НА ФАМИЛИИ ОТ ЕЛИТА

утре като се върнеш да ни осветиш какво означават свещенните геометрични фигури на планетите през 2012  :dance:

п.с. Ако има някой астролог тук наистина да се поразрови кво значат тия фигури !!!

Въпросите ви за пореден път доказван нещо, което казах - "2012" е тест, който вие не издържате. С допълнителни разяснения относно влизането на Земята в отделен зодиакален знак и подретба на планети, каквато не е уникално събитие в Малката галактика няма да ви кажа повече, отколкото вече мислите, че знаете. Има определени дати, дни, моменти, в които се случват мащабни събития, за тях обаче вие не знаете нищо. Твърдението за нещо, което ще се случи на ОПРЕДЕЛЕНА ДАТА със земята/планетите в Слънчевата система/Слънчевата система - е лишено от смисъл.
Подчертаването е от мен. Мисля, че всеки ще се съгласи, че за да се случи нещо, без значение съществено или не, то би трябвало да са налице необходимите за това условия. Ако дата за случване на едно събитие е точно определена, това не означава ли, че волята на човека (а и множество други фактори) се изключва? Всъщност какво значение има конкретната дата? Сроковете могат да се ускорят или забавят, но това, което е посято ще бъде пожънато. Предопределеното събитие ще се реализира, но никое разумно същество няма да се ангажира с предварителното посочване на конкретна дата, просто защото не може да бъде абсолютно сигурно в прогнозите си. Свободната воля няма как да бъде пресметната и колкото и минимална да е при хората, тя все пак съществува и чрез нея могат да бъдат променени много неща. Как тогава подчертаното може да е вярно? Има срокове, причини и следствия, но датите реално са нищо. Като посадиш едно семе в земята, можеш ли да кажеш след колко дена точно ще поникне? Не, но можеш да създадеш условията за поникването му и да чакаш, а космичните закони ще свършат останалото. Посочването на дата просто не е нужно, освен че е невъзможно.

В последните две изречения от цитата виждам явно логическо противоречие, но ще оставя всеки сам да го открие.

Не отговори на предходните ми въпроси, на и аз не чакам отговори, затова че всичко е ОК.
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 00:47:29 am от Iris »

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #199 -: Юли 29, 2010, 03:16:40 am »

Аз пък ще проявя упорство и ще продължа да задавам въпроса си:
Има ли езотерично учение(я), което да е действително в помощ на хората и да води до осъзнаване, просвещаване и т. н.

Разбрахме, че вървим с един ампутиран крак, щом всичко в религиите е измислица (за повечето пишещи тук, това не е изненада), но ще е доста притеснително ако се окаже, че нямаме никакъв помощен инструмент за придвижване напред.


Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #200 -: Юли 29, 2010, 08:20:23 am »
внимание

Aarxe, съфорумци,

Предлагам на Aarxe тест-гатанка. Дали ще я разреши? От отговорът му зависи много! И хич не си мислете, че си правя майтап. Гатанката си е гатанка. Самата тя и намерението ми са изключително сериозни.


"Дибиби дибебе казажаж
ао каиа дивака
ана иа калак влакак
я мама музал васл внал."


Aarxe. Що е то?
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 08:21:45 am от SMSI-H »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #201 -: Юли 29, 2010, 09:19:08 am »
Aarxe ,
Ако аз съм в етап на главна последователност-в кой етап си ти?

Ние сме два отделни вида.

:hi:
От години само чета форума. Вчера много исках да питам дали Aarxe има работно време, че се изнизва все след 17ч. но поради проблеми с логването в акаунта както виждам съм изпреварен вече.
Няма смисъл да коментирам колко сте автентичен г-н Aarxe, то това си е ваш проблем.
Въпросът ми е: Защо ти си вътрешен а аз не съм?

Защо медузата не е елен?

Разликата между медузата и елена е ясна. Каква обаче конкретно е разликата между тебе и мене (или ако предпочиташ между твоя вид и моя)? Това, че има разлика всеки може да го напише.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #202 -: Юли 29, 2010, 09:29:22 am »
Този цирк се разиграва от едно лице, обикновен оперативен служител в някакъв забит офис. Не разполага с личен компютър, нито Интернет в къщи, ползва тези на фирмата. Докато колегите са на почивка, въпросното лице е жертва на надутото си его, избива сериозни комплеки, подсъзнателно обвинява родителите си за мизерния си живот, но хорицата не са виновни, че не са от заможни фамилии на Елита. Надутото его му пречи да осъзнае, че затвора в който се е нахендрил е творение на ограничения му ум.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #203 -: Юли 29, 2010, 09:47:02 am »
Докато четеш написаното изговаряш изреченията в ума си. Нали? Т.е. написаното става твой вътрешен диалог. Нали?

Към вътрешния. Не останах удовлетворена от отговора на въпроса свързан с децата и за това пак ще попитам. Питах конкртно за ЗАЧАТИЕТО, не за раждането и смъртта. Конкретно искам да знам дали начинът на зачатието им, или по-точно състоянието на двамата родители и техните отношения в момента на зачеването имат значение за нивото на осъзнатост на детето, което ще се роди. Ако да, то в какво съотношение е тази роля спрямо всичко, което после ще влияе на дедето.


Да, но речта носи много повече информация от написания текст.

Ще отговоря и на въпроса ти към вътрешния. Да, емоционалното състояние на родителите в момента на зачеването оказва влияние върху детето. Това емоционално състояние оставя отпечатък, върху плода, така както хората остават отпечатък и върху всеки друг предмет в обкръжението си. В случая с плода обаче този отпечатък е доста силен. В резултат предполагам, че е възможно да се породят и физически проблеми в детето или предразположение към определени болести. Т.е. влиянието, което се оказва на детето по този начин е най-вече посредством неговото тяло. Дали и доколко въплътената душа ще се повлияе от това обаче зависи от самата нея.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #204 -: Юли 29, 2010, 09:50:17 am »
Този цирк се разиграва от едно лице, обикновен оперативен служител в някакъв забит офис.

 ;D Да, но явно такъв театър ни е липсвал, като разнообразие в последно време,и за това говори големият интерес към тази тема.Нещо по-различно, и интригуващо, поне в началото.  ;)

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #205 -: Юли 29, 2010, 09:55:56 am »
Мислех си, че за да има невролингвистично програмиране се иска да има поне човешка реч. Тук във форума по пътя на писмената форма едва ли може да се осъществи НЛП.

Не виждам какъв е проблема, след като всичко, което изричаме със звуци, може да се изпише и със думи.

sidewinder и на мен ми харесват доста от отговорите на Аархе, но не мислиш ли, че останалото е твърде много и безполезно забулено в мъгла.

Пак казвам, не може по-висша раса да има проблеми с разбирането при общуването и обратната връзка с раса, която е създала и култивирала.Освен с цел да си прай майтап и да ни гледа сеира. И аз в началото подходих с уважение,и задавах само въпроси, но някои аспекти от отговорите ми подсказаха общото направление на общуването по темата.

Не знам, какво ще каже Аархе по въпроса. ?

Нямам проблем с разбирането на понятията, с които се работи.
Ще се изразя така - в изреченията си ви напомням, че някои понятия са грешни и не може да се даде отговор на така зададен въпрос, за да разберете, че някои неща просто стават по - по различен начин, отколкото си представяте. Ако имате една крава и някой ви попита - "Как да стоя на този стол" - Какво ще отговорите? Доколкото мога ви отговарям, но трябва да се зададат точни и конкретни въпроси, които съдържат някаква истина.

П.П.
Бъдете по-смирени и не толкова горделиви, търсещи одобрение или похвала. Думите имат вибрации, дори написаните. По този начин вредите само и единствено на себе си, но вредите невероятно много.

Rio

  • Гост
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #206 -: Юли 29, 2010, 09:58:01 am »
Aarxe, ти от коя секта си ???

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #207 -: Юли 29, 2010, 09:58:06 am »
Ще ми се да вметна нещо. Някой очаква ли, че ако се опита да провери къде се намирам - ще установи, че съм под земната кора и управлявам държавата България с група рептилии?

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #208 -: Юли 29, 2010, 10:11:18 am »
Имам и следното запитване -

Всичко е Игра. От създаването на Вселената, в която се намира и Земята, участниците са Рептилиите и Хуманоидите ли като основни играчи в Дуалността на Играта?

Рептилиите изпълняват отрицателните роли, а хуманоидите (човешкият тип) положителните или е по друг начин? Каква е целта на Краят на Играта?

Да се интегрират двете полярности ли или е нещо друго като цел?

И когато свърши тази Игра следващата нещо подобно ли ще е?

Имало ли е преди тази Земя две планети подобни на нея, но които не са успели да си извършат предначертаното? Земята трети експеримент ли е? За интегрирането на полярностите?

Кои и каква роля играят относно Земята Санат Кумара и другите Учители от Шамбала, споменавани толкова често или най-често други се представят вместо тях?

Има много легенди за змейове, дракони, хали, русалии - с каква цел са били създавани?

 :)
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 10:12:19 am от хадзапи »

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #209 -: Юли 29, 2010, 10:15:18 am »
Докато четеш написаното изговаряш изреченията в ума си. Нали? Т.е. написаното става твой вътрешен диалог. Нали?

Към вътрешния. Не останах удовлетворена от отговора на въпроса свързан с децата и за това пак ще попитам. Питах конкртно за ЗАЧАТИЕТО, не за раждането и смъртта. Конкретно искам да знам дали начинът на зачатието им, или по-точно състоянието на двамата родители и техните отношения в момента на зачеването имат значение за нивото на осъзнатост на детето, което ще се роди. Ако да, то в какво съотношение е тази роля спрямо всичко, което после ще влияе на дедето.


Процесът започва преди зачеване на самото дете и факти преди него определят кое дете ще ви се даде. Има значение първият полов акт на жената и дали мъжът я е обладал "с любов". Това определя изборът на мъже на тази жена във всеки следващ момент от живота и, респективно - бащата на детето й. Повече от нещата като цяло се случват на енергийно ниво.
При полов акт мъжът трябва да е по-нежен, защото всяко проникване от негова страна е изключително груба атака на първата чакра на жената, това е едно от нещата, определящи какво дете ще ви се даде. От съществно значение е "половата чистота" на родителите за здравето на децата ви, а полът не зависи от вас.
Важно е да зачевате децата си "с любов", както и да продължите да обменяте "любовна енергия" в следващите 6 дни - след зачатието.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27