Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120552 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #225 -: Юли 29, 2010, 11:23:51 am »
За Земята - имаше 9 такива планети, но само в един от случаите дотолкова объркахте нещата, че бяхте изтрити. Сега няма да стане така, надявам се и следващия път.

Хм... "Сега няма да стане така, надявам се и следващият път"

За какво конкретно говориш? За смяната на епохите през 2012 ли? Интересно е да споделиш познанието си, КАК ТОЧНО ЩЕ СТАНЕ И КАКВО ТОЧНО ЩЕ СТАНЕ!? А следващият път?...

Master Mason,

В качеството на КАКЪВ извършваш толкова осъдително изказване? Ако не разкриеш самоличността си, изказването ти ще загуби меродавността си!

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #226 -: Юли 29, 2010, 11:36:42 am »
Цитат на: Guy Fawkes в Вчера в 09:28:13
Кой ни е създал?Защо сме създанени?Кои са така наречените Анунaки?И каза,че децата са дар.Тогава защо правите толкова жестоки и безсмислени войни,в които те умират по няк-жесток начин?Рептили ли управляват тази планета-затвор?Какво представляват и така наречените житни кръгове(Crop Circles)?
Ще може ли да ми отговориш нз тези въпроси? : )

Кои сте и защо сте тук са двата най-важни въпроса за вас, на които трябва да си дадете отговор сами. За миналото ви казах, каквото можах - не очаквайте да ви кажа кой ви създаде и защо. Някои отговори нямат смисъл, ако не ги намерите сами.
От гледна точка на събития с дадена цел - войните се режисират. Изборът за това дали ще бъде изстреляна ракета в детското отделение на болница е и ваш избор. Що се отнася до смъртта им - не всичко, което е лошо във вашата реалност е непременно лошо. Часът и датата на всяка смърт е предупределен. Частта между двете може да се изживее по различни начини.
Ануннаки са от предшна епоха, която НЯМА да се върне. Тогава животът ви беше по-различен и повече неща ви бяха дадени, можехте да общувате с други "светове" - на ниво "народ".
За рептилите - не, не по начина, по който си мислите. Рептилите имат рангова система на управление, но те не най-отгоре.
Житните кръгове представляват елементарна система за ориентация - но в по-малката си част. Повечето към този момент са създадени от хора, търсещи внимание и интерес. Те няма да напуснат Земята в този живот.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #227 -: Юли 29, 2010, 11:41:13 am »

Не съм тук, за да се доказвам.
      А  трябва  щом  претендираш,  че  си  повече  от  нас! 
     
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #228 -: Юли 29, 2010, 11:41:42 am »
Благодаря за отговорите.Имам още няколко въпроса.Чрез медитация ли можем да се махнем от този затвор?По желание ли сме попаднали тук?Какво знаеш за ЕА ,който според РОбърт Морнинг Скай е нашият създател?Масон ли си?Хора ли управляват тази земя?каков гласи Вселенския закон и има ли други такива закони?

Медитацията помага, но е безмислена без промяна на по-дълбоко ниво - във всекидневието.
Не съм член на масонска ложа.
На "Сутрешното небе" му беше дадено какво да каже, нищо в случилото се след това не е случайност. Конкретно за ЕА - подобен "образ" не съществува. Доста от принципите в книгата му са верни, не се целете в конкретиката като имена и дати. Те винаги ви изпълват с някаква сигурност, но рядко са важни.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #229 -: Юли 29, 2010, 11:41:55 am »
Времето ми тук свърши. Опитах се да отговоря на повечето от зададените ми въпроси с отговори, които да ви помогнат и д ави дадат насока на мислене.На много от въпросите отговорих с въпроси, макар да не се искаше от мен да ви давам доъпнителна аинформация, така прецених. За съжаление - както и в миналия случай, интересувате се повече от "конспирацията", отколкото от това как да заслужите наградата си.
Не бъдете самохвални и суетни, не мислете за себе си като за винаги прави, непогрешими, не унижавайте другите и себе си, внимавайте какво говорите и как. Вселенският разум е навсякъде и се пропива във всичко, което правите, разберете.

П.П. Намирането на едно IP не прави различен факта, че няма да ме намерите.

Желая ви успех.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #230 -: Юли 29, 2010, 11:46:35 am »
Кои са тези 9 планети и коя е унищожена, поне коя поред?

Настина през тази 2012 г., за която толкова се говори, ще стане ли нещо или часът и мястото на действието, откъдето всичко ще започне, не се знае, а това ще е само смяна на епохите на календара от големия цикъл на маите?

Какво премълчават старейшините на маите?

Защо идваме тук и участваме в тази Игра, само по желание на нашия по-висш Аз или имаме по-конкретни цели, за израстване или наказание?

Земята ли е мястото ни на избор за това кои сме, какви сме и накъде ще се запътим?

Пирамидите в Босна имат ли значение и тези в Крим, подводните край Йонагуни мисля че беше името и тези в Бермудите, на Великденския остров, Тибетските?

Кайлас - нещо за него? Състоянието сомати и генофонда на човечеството?

Кой е Христос - Космически Учител или нещо друго, по-обемно?

Буда, Лао Дзъ (Боганатар), 18-те Безсмъртни Сидхи?

Защо и кога се появява християнството, същото и за исляма - защо по този начин с "джихад" се дава и къде е изопачаването на същността на думата "джихад"?

Каква е ролята на евреите в цялата история на Земята и защо се смятат за богоизбран народ? Защо и българите се смятаме за такива - откъде идваме като етнос (зная, че всичко е от един корен като нации и народности), но откъде са първите българи и каква им е била мисията и каква е причината да се доведем до това положение сега - все да търсим извън себе си друг да ни спасява? С цел премахването ли ни е или друго?

Върви се към обединение и световно правителство, говори се открито вече за НСР - защо и с каква цел се прави всичко това, обединение на живеещите на тази планета да престанем да се делим на етноси и народи или друго?

Кои са Прародителите ни, Древните?

Неактивен Out Of Time

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #231 -: Юли 29, 2010, 11:47:40 am »
"Няма да ви кажа повече, отколкото вече мислите, че знаете"...
 :flag_of_truce:
Иху... така и аз и всеки може да се изживява като "просветен". Спирам да чета тази тема, защото не искам да попивам болестното състояние на изживяващия се като "вътрешен". Много лоша карма си изгражда този човек като се изживява на учител и подвежда останалите. Ама се чудя и на питащите защо му играят според свирката и дали така няма да си навредят. Избора си е техен.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #232 -: Юли 29, 2010, 11:57:20 am »
Жалко,много жалко...толкова много въпроси,а толкова малко отговори!

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #233 -: Юли 29, 2010, 12:30:58 pm »
П.П. Намирането на едно IP не прави различен факта, че няма да ме намерите.
Всяка една мисъл се записва в пластовете на космическия разум. Мисълта служи като указател към нейния източник. Всеки който има достъп до тази информация може да те локализира.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #234 -: Юли 29, 2010, 12:48:04 pm »
Това, което ми направи най-силно впечатление е, че този персонаж, наречен "вътрешен" многократно каза, че разумът, мисленото, знанията не са най-важното, даже, че изобщо не са важни, и даже, обратното, пречат...а в същото време избира точно този път да конктува с нас, т.е. чрез въпроси и отговори, коетож не е нищо друго освен мислене, излагане на мисли в писмен вид, получаване на обратни мисли (словосъчетания и пр.).
В се едно някой ти казва "Това питие ти вреди", а после "ха наздраве!" , "да сте ми живи и здрави", с подтекст (което е малко вероятно).
Така аз усетих нещата.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #235 -: Юли 29, 2010, 13:14:47 pm »

Не съм тук, за да се доказвам.
      А  трябва  щом  претендираш,  че  си  повече  от  нас! 
     

"Когато човек е интелигентен, проява на лош вкус е да му личи."
Жан Кокто

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #236 -: Юли 29, 2010, 13:17:25 pm »
Това, което ми направи най-силно впечатление е, че този персонаж, наречен "вътрешен" многократно каза, че разумът, мисленото, знанията не са най-важното, даже, че изобщо не са важни, и даже, обратното, пречат...а в същото време избира точно този път да конктува с нас, т.е. чрез въпроси и отговори, коетож не е нищо друго освен мислене, излагане на мисли в писмен вид, получаване на обратни мисли (словосъчетания и пр.).
В се едно някой ти казва "Това питие ти вреди", а после "ха наздраве!" , "да сте ми живи и здрави", с подтекст (което е малко вероятно).
Така аз усетих нещата.

Ако ти решиш да осъществиш контакт с явно по-нисши същества, ще използваш техния начин на общуване. Основно правило в Астробиологията.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #237 -: Юли 29, 2010, 13:43:03 pm »
Напълно съм съгласна с това....но той направи ли го? Непрекъснато отговаряше с "обяснения" в стил - "понятията са ви грешни и не можете да разберете", "каквото и да ви кажа няма да го разберете"....тогава..какъв е изобщо смисъла на подобна комуникация? След като знае, че понятията са ни грешни как очаква от нас да формулираме правилни въпроси? То априори е ясно, че и въпросите ще са грешни...а от там се обезсмислят и отговорите!
Значи целта не може да е предаване на знания.
Друга е.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #238 -: Юли 29, 2010, 13:57:14 pm »

Не съм тук, за да се доказвам.
      А  трябва  щом  претендираш,  че  си  повече  от  нас! 
     

"Когато човек е интелигентен, проява на лош вкус е да му личи."
Жан Кокто
     И  какво  трябва  да  направи  един  интелигентен  човек  за  да  не  му  личи  интелигентноста!  Предполагам  да  псува  като  хамалин?  И  да  се  облича  като  клошар?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #239 -: Юли 29, 2010, 14:00:12 pm »

Не съм тук, за да се доказвам.
      А  трябва  щом  претендираш,  че  си  повече  от  нас! 
     

"Когато човек е интелигентен, проява на лош вкус е да му личи."
Жан Кокто
     И  какво  трябва  да  направи  един  интелигентен  човек  за  да  не  му  личи  интелигентноста!  Предполагам  да  псува  като  хамалин?  И  да  се  облича  като  клошар?

Да бъде по-нисък от тревата и по тих от водата!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27