Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120217 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #255 -: Юли 29, 2010, 16:57:07 pm »
Според мен,се получи масово Зомбиране ;D ако мога така да се изразя!Индивида от МЪЖКИ пол,който се намира тук в БГ,яко се НАХРАНИ и реши,че вече не сме му нужни!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 552
Звездна карта за 31.12.2012
« Отговор #256 -: Юли 29, 2010, 16:58:01 pm »


Да използвам момента на взривната вълна, никой ли незнае нещо или да е чел за тия геометрични проекции между планетите :flag_of_truce: Търси се посветен в астрологията  ;D да ни освети тая звездна карта.
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 17:01:28 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #257 -: Юли 29, 2010, 17:04:16 pm »
Според мен,се получи масово Зомбиране ;D ако мога така да се изразя!Индивида от МЪЖКИ пол,който се намира тук в БГ,яко се НАХРАНИ и реши,че вече не сме му нужни!
Според мен индивидът от МЪЖКИ пол си проведе един експеримент.
Можем и ние да се възползваме от резултатите.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #258 -: Юли 29, 2010, 21:59:17 pm »
Според мен,се получи масово Зомбиране ;D ако мога така да се изразя!Индивида от МЪЖКИ пол,който се намира тук в БГ,яко се НАХРАНИ и реши,че вече не сме му нужни!
Според мен индивидът от МЪЖКИ пол си проведе един експеримент.
Можем и ние да се възползваме от резултатите.

алибаба,ако имаш главоболие и гадене-чувствай се от печелишите.  ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #259 -: Юли 29, 2010, 22:02:09 pm »
Какво искаш да кажеш? :unknown:
Нещо злорадстваш ли? :unknown:
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 22:18:23 pm от алибаба »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 023
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #260 -: Юли 29, 2010, 22:14:53 pm »
Тук някой беше писал (търсещи), не търсещи а лутащи  ;D.
Свалям ти шапка Вътрешен  :hi:, даде такива отговори че да не вкараш търсещите-лутащи в грешния коловоз!
Отговорите бяха такива че четеш и разбираш че няма отговор  ;D
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #261 -: Юли 29, 2010, 22:24:19 pm »
Вече можем да чакаме следващия пророк (просветен, вътрешен, свързан, осенен, информиран и т.н.) ;D ;D
Но сеансът показа и друго : много от АКТИВНИТЕ участници във форума имат изграден сериозен и многостранен мироглед за битието и вселената.Това е голям и търсещ потенциал, но няма източник, който да отговори на хилядите логични въпроси.
Лично аз се радвам , че съм в този форум.  :yes:   :hi:

  

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #262 -: Юли 29, 2010, 22:28:06 pm »
Чрез форумите се профилира населението. Цели институти си има за това. Това е един голям Биг Брадър. Аз вече си имам досие, а вие 8)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #263 -: Юли 29, 2010, 22:29:47 pm »
Чрез форумите се профилира населението. Цели институти си има за това. Това е един голям Биг Брадър. Аз вече си имам досие, а вие 8)

Къде го видя, че и ние да видим наште?

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #264 -: Юли 29, 2010, 22:33:11 pm »
Чуде се толкова ли е труно да погледнете себе си  в този момент ,а не във Вътрешен.Даже му написах името с главна,може би се бъркам, може би всъщност съм видяла много истини и много лъжи в думите му,както и вие. Няма знаение какво казва.Няма значение кой е.Защо си мислите че убежденията ви са верни? Не виждате ли че това е огледало на всички нас.В най големите ни стремежи, радости и страхове, ние се показваме такива каквито сме. Отговорите бяха същите като в предното "интервю",аз ги прочетох след диалога тук и го видях.Чудя се защо въпросите се повтарят? Но това няма никакво значение.Виждате че универсална истина няма,поне не извън вас.Слушайте себе си.Не ни е нужно да знаем,с знание донкъде не се стига.Просто следвайте себе си,дори да ви изглежда скучно и мозъка ви постоянно да чопли нещо, просто слушахте себе си и ще бъдете по сокойни и уверени.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #265 -: Юли 29, 2010, 22:43:15 pm »
ЧСлушайте себе си.Не ни е нужно да знаем,с знание донкъде не се стига.Просто следвайте себе си,дори да ви изглежда скучно и мозъка ви постоянно да чопли нещо, просто слушахте себе си и ще бъдете по сокойни и уверени.

Може тези редове да са резултат от общуването с вътрешния, но по-странен алогизъм не бях чувал  ::) ;D (за правописа не говоря)

След кратко умуване си го перифразирах така "простейте, куфейте, но бъдете верни на себе си"  ;D  ;D Извинявам се за прямотата, но някой да има друго обяснение ??
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 22:46:52 pm от marhs »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #266 -: Юли 29, 2010, 22:47:30 pm »
Нямат нищо общо с Вътрешен, по точно си доказах че дзен будистите със право трупат знание и стигат до извода че трябва да се отърват от него.
ПП. за съжаление трябва първо да стигнеш връхната си точка,в която разбираш че знанията ти пречат,иначе найстина е алогично
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 22:48:49 pm от eses »

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #267 -: Юли 29, 2010, 22:50:03 pm »
Има резон в това, но пак знание е различно от знаене.
Знания, като твърди концепции за нещата не помагат, а ЗНАЕНЕ без мислене.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #268 -: Юли 29, 2010, 22:54:11 pm »
Само дето не можем да спрем да мислим,но като концепция е добре.Можем обаче да спрем сами да търсим знанието на вън.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 023
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #269 -: Юли 29, 2010, 22:56:03 pm »
А да знаете що е "шаран" и има ли той почва в нашия форум ;D.
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 22:57:08 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27