Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120613 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #180 -: Юли 28, 2010, 19:40:42 pm »
Мислех си, че за да има невролингвистично програмиране се иска да има поне човешка реч. Тук във форума по пътя на писмената форма едва ли може да се осъществи НЛП.

Между другото изкуствено създадения стил чалга е съвършена форма на НЛП.
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 19:45:57 pm от sidewinder »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #181 -: Юли 28, 2010, 19:51:59 pm »
Мислех си, че за да има невролингвистично програмиране се иска да има поне човешка реч. Тук във форума по пътя на писмената форма едва ли може да се осъществи НЛП.

Не виждам какъв е проблема, след като всичко, което изричаме със звуци, може да се изпише и със думи.

sidewinder и на мен ми харесват доста от отговорите на Аархе, но не мислиш ли, че останалото е твърде много и безполезно забулено в мъгла.

Пак казвам, не може по-висша раса да има проблеми с разбирането при общуването и обратната връзка с раса, която е създала и култивирала.Освен с цел да си прай майтап и да ни гледа сеира. И аз в началото подходих с уважение,и задавах само въпроси, но някои аспекти от отговорите ми подсказаха общото направление на общуването по темата.

Не знам, какво ще каже Аархе по въпроса. ?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #182 -: Юли 28, 2010, 20:00:52 pm »
Ами не е адно и също според мен. Писмената форма и речевата имат разлика във вибрационно отношение. Къде се е чуло и видяло хипноза или зомбиране да се извършва чрез писмена форма.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #183 -: Юли 28, 2010, 20:08:28 pm »
Докато четеш написаното изговаряш изреченията в ума си. Нали? Т.е. написаното става твой вътрешен диалог. Нали?

Към вътрешния. Не останах удовлетворена от отговора на въпроса свързан с децата и за това пак ще попитам. Питах конкртно за ЗАЧАТИЕТО, не за раждането и смъртта. Конкретно искам да знам дали начинът на зачатието им, или по-точно състоянието на двамата родители и техните отношения в момента на зачеването имат значение за нивото на осъзнатост на детето, което ще се роди. Ако да, то в какво съотношение е тази роля спрямо всичко, което после ще влияе на дедето.


Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #184 -: Юли 28, 2010, 20:25:53 pm »
Родителите предават кармата на децата.
Човек като се появи на този свят носи в сърцето си личната карма и тази на родителите.
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 20:30:35 pm от xnet_user »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #185 -: Юли 28, 2010, 20:50:30 pm »
цитат от ''вътрешния''
Цитат
HAARP не е единственото такова място, най-малкото защото е най-известно. Имената и явната показност се фабрикуват елементарно.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Аз тъпака си мислех,че HAARP е система,а то било ''място'' .Пак Ви повтарям,''вътрешният''  НЕ е вътрешен.Чели сме еднакви книги и сега ни баламосва :yes:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #186 -: Юли 28, 2010, 21:16:18 pm »
1.Сам ли избра да ни отговаряш или някой така ти каза? И защо?
2.Как по-точно рептилите събират енергия от хората и под каква форма я съхраняват?
3.Използваш ли методът лъжа-истина-лъжа?

1. Начинът по който отговарям е начинът, по който би ви отговорил всеки Член на фамилия от Елита

2. Рептилите не събират енергия от хората. Те управляват на принципа на създадените на отделни места политики. Властта им е рангова, не енергийна.
 

3. Не
Стигнах до тук темата и смятах да задам подобен въпрос за рептилииите. Е съжалявам Aarxe, но се издъни и то яко. Аз се занимавам с радиестезия във всичките и разновидности, като наблягам на лечебната. Не съм сам, имам и сътрудник. От опита, който имам и от резултатите, които сме получили и валидизирали, стана ясно, че рептилиите са аурни същности, които се впиват само в изтощени организми ( явно само така могат да пробият аурата )и започват да смучат енергия. Преди няколко дни, на мой приятел жената, беше в прединфарктно състояние и от доста време е била на ръба на физическото си изтощение, по цял ден е била в легнало положение от необяснима умора. При радиестезично замерване се установи наличие на аурната същност "рептилия", която пие енергия от сърдечната чакра. За минути рептилията беше премахната и жената за часове стана съвсем друг човек. Ти си самозванец и спамер. Това валидизирах за себе си. Точка.

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #187 -: Юли 28, 2010, 21:19:06 pm »
Защо, как и от кого е създаден хумора.
Как функционира?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #188 -: Юли 28, 2010, 21:20:05 pm »
Стигнах до тук темата и смятах да задам подобен въпрос за рептилииите. Е съжалявам Aarxe, но се издъни и то яко. Аз се занимавам с радиестезия във всичките и разновидности, като наблягам на лечебната. Не съм сам, имам и сътрудник. От опита, който имам и от резултатите, които сме получили и валидизирали, стана ясно, че рептилиите са аурни същности, които се впиват само в изтощени организми ( явно само така могат да пробият аурата )и започват да смучат енергия. Преди няколко дни, на мой приятел жената, беше в прединфарктно състояние и от доста време е била на ръба на физическото си изтощение, по цял ден е била в легнало положение от необяснима умора. При радиестезично замерване се установи наличие на аурната същност "рептилия", която пие енергия от сърдечната чакра. За минути рептилията беше премахната и жената за часове стана съвсем друг човек. Ти си самозванец и спамер. Това валидизирах за себе си. Точка.

Човече ма ти въвсем си се помешал..рептилите са си физически същества като нас... :unknown:
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 21:21:07 pm от konstantin2007 »

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #189 -: Юли 28, 2010, 21:25:04 pm »
Помешания си ти. Рептилиите са другомерни същности. Не само рептилиите, ами и НЛО-тата. Ако искате да научите повече в книгите на Людмила Пучко има почти всичко, което ви трябва.
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 21:27:14 pm от radon »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #190 -: Юли 28, 2010, 21:29:27 pm »
Боже...пий си хаповете..виж там нещо с радиестезичните махала..ако може да си помогнеш..ако не направи елементарна справка с гуглето според болшинството хора какво представляват рептилите..А въпросната авторка,щом бърка летачи с рептили,мани не ми я хвали..
п.с.И НЛО-тата..ма всичките ли?И тва дето снимах от балкона миналият месец значи..аааааа,пък аз се чудех шо наште вдигат кръвно..мислех,че е от възраста нещо..ама явно от НЛО-то ще да е било тогава..сигурно им прави нещо на аурите :D
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 21:32:29 pm от konstantin2007 »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #191 -: Юли 28, 2010, 21:42:49 pm »
Aarxe, ето ти домашна за утре.
Задодох ти въпрос за сътворението на света, покрай толкова много въпроси явно ти е убягнал.
Как ще коментираш знанието оставено на Наакалските плочи, как ще коментираш приликата с древните български руни?
А летописа от Лхаса?
Какво знаеш за глинените човеци?

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #192 -: Юли 28, 2010, 22:04:30 pm »
направи елементарна справка с гуглето според болшинството хора какво представляват рептилите..
Виждаш ли затворът, колко е строг за теб и как сам се буташ в него. Типично затормозено мозъче, поддатливо на колективно, стадно мислене. Аз не правя справки, а изпробвам емпирично и валидизирам от личен опит. Ще ти идвам на свиждане. Кекс да нося ли?
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 22:06:40 pm от radon »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #193 -: Юли 28, 2010, 22:17:32 pm »
Не се карайте.Произвеждате лууш  ;D. Може би  radon говори за мафлоци,а не за риптили ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #194 -: Юли 28, 2010, 22:18:51 pm »
Щото разликата е по-голяма от тая между самолет и НЛО.А тоя претендира и за някакви познания..
Не се карайте.Произвеждате лууш  ;D. Може би  radon говори за мафлоци,а не за риптили ;).
Не се карайте.Произвеждате лууш  ;D. Може би  radon говори за мафлоци,а не за риптили ;).
Ми аз за тва го посъветвах да си свери терминологията!Щото като си позволява да"лекува"хора,поне да ги информира правилно..Прав си.За мафлоци говори,ма на него си му харесва да ги нарича рептили,щото така пишела някоя си Людмила..
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 22:21:03 pm от konstantin2007 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27