Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 152049 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Браво! Каква приятна изненада сте спретнали.  :) :) :)

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
След като прочетох книгата на Робърт, вече съвсем сериозно започнах да се замислям дали SHETI /Сивите/ не са си направили бази и в други държави, не само в САЩ. Мисля си дали пък нямат и в България и кой знае защо мисълта ми бяга все към новото американско посолство. Имам предвид,че теренът е доста подходящ, особено за подземни бази под самата сграда. А и случаят с изчезналия студент Петър Димитров е доста съмнителен. Без да изпадам в крайни конспиративни разсъждения,  при неговото изчезване има един особен "неземен привкус".

Неактивен vikeca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Поздравления за безценния труд! Поздравления за нелекия превод! Поздравления и за невероятния послеслов накрая!

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Хорус, голям ли е интереса към книгата, колко горе-долу копия са продадени до момента?
Всички лъжат.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Реалният интерес на обществеността ще мога да го съобщя след около месец, когато всички познати си купят книгата и към нея започнат да проявяват интерес обикновените читатели. В момента я купува аудиторията на хнет и не е реално да се каже.

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Да се похваля, че преди малко си получих трите книги по пощата и съм много доволен. Най-новата е в малко нестартен размер, като енциклопедия, но шрифта ми харесва. Браво на създателите на изданията, вече си имат един сигурен фен :)
Всички лъжат.

Неактивен petko87

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Книгата достъпна ли е вече в книжарницата на Хеликон в Бургас? И ако не е, кога ще е?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не мога да знам дали я има в Бургас. За 2-ри път получавам този въпрос. Ще отговоря по същия начин - отивате и проверявате. Заредил съм мрежата на Хеликон, оттук нататък от тяхната вътрешна координация зависи къде ще има книгата и къде не. От нас не зависи нищо.
Ако искате да ни помогнете влизайте и питайте в самата книжарница. Дори да я няма, тъй като е налична в мрежата им, би трябвало да ви я доставят до 3 дни, без никакъв проблем. Така ще помогнете и на нас - ще им покажете че има интерес към заглавието и разпространението им ще е по-добро :)

Неактивен petko87

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Благодаря за отговора, вече си взех книгата, в Бургас има само още 1 свободна бройка от книгата така че побързайте!

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Като гледам книгата набир много бързо популярност.
Имам познати, които не знаят за сайта, но я имат и са много доволни. Жалко, че повечето хора ще я помислят за роман, както стана с "Шифъра на Леонардо" :D.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен bubulina_78

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Като гледам книгата набир много бързо популярност.
Имам познати, които не знаят за сайта, но я имат и са много доволни. Жалко, че повечето хора ще я помислят за роман, както стана с "Шифъра на Леонардо" :D.
Здравей, не мислиш ли че чрез книгите на Дан Браун са постигнали точно същия ефект?!
Да пишеш за едно пени на дума е смешно. Ако човек наистина иска да натрупа милиони, най-добрият начи

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Koи какъв успех са постигнали??
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Страхотна книга : ),само не разбрах в крайна сметка от какво се е получило лцието на Марс?Някои ADAMA са оцелели и са го направили ли ?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това не става ясно. Навярно е направено от ASA-RRR.

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Аха предполагам,че е така.Удивих се честно казано,че в действителност нашият създател EA всъщност е олицетворяван като "змията" в християнската култура.Мислех,че в религиите е запазено малко истина поне,заобиколена от лъжи естествено която става политически удобна, но все пак : ).Наистина удивителен труд.Благодаря ВИ искрено за това нещо и за труда,който сте положили.Не знам за другите но доста неща ми се изясниха и станах по-наблюдателен относно символите : )
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 01:20:30 am от Black Adder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27