Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЛАРАБУМ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Прочетох книгата,тя е първата която навързва логически ,къде добре, къде не чак до там добре всички древни писания,като се започне от шумерските клинописи,орфеизма,египтологията,старогръцките легенди и т.н та чак до наши дни.Незнам обаче,защо ми звучи като ...НАДЕЖДА ВСЯКА ТУКА ОСТАВЕТЕ.Може би защото е написана в трето лице ,тоест от гледна точка на ИЗВЪНЗЕМНИЯ.За тези ,които ще са потресени от книгата само ще добавя,от всичко което съм изчел през живота си за човешката история,вярвам че...ЧОВЕКА Е ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРИМ. :greeting: :good:
Колкото по-дълго се осмеляваш да се взираш в бездната,толкова по-бързо ще разбереш,че тя се взира в

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Прочетох книгата, дори някои пасажи по няколко пъти, обаче не разбрах нещо. След голямата междузвездна война и унищожението на Тиамат /Земята/, принц ЕА се връща отново на нея заедно с анунаките и започват да работят, като ЕА създава нови растителни и животински видове. Тъй като анунаките ги "хваща" мързелът, ЕА решава да им създаде работници хибриди и започва да облагородява Звяра /т.е. нашия прародител/. Обаче не ми стана ясно откъде се взе този Звяр. Дали преди това ЕА просто го е създал, ей-така, за разнообразие или е дар от някаква друга звездна раса, нещо като обмяна на животински видове. И дали след като получава Звяра, ЕА започва да го трансформира генетично в работник.
И другото, което не схванах, то е част от съвременната ни физиология и по-точно на жените. Робърт пише, че в моммента сме манипулирани по различни начини от "лошите" и една от промените е, че менструалният цикъл при жените от 28 дни става на 25. И тук не ми е ясно какво значение има това, освен, че компаниите за производство на дамски превръзки ще печелят повече, щото жените ще имат цикъл на по-кратък период.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ако я има в Пингвините или Хеликон да 1-2 седмици ще я потърся, заедно с "Пътуването на Сократ"
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Прочетох книгата, дори някои пасажи по няколко пъти, обаче не разбрах нещо. След голямата междузвездна война и унищожението на Тиамат /Земята/, принц ЕА се връща отново на нея заедно с анунаките и започват да работят, като ЕА създава нови растителни и животински видове. Тъй като анунаките ги "хваща" мързелът, ЕА решава да им създаде работници хибриди и започва да облагородява Звяра /т.е. нашия прародител/. Обаче не ми стана ясно откъде се взе този Звяр. Дали преди това ЕА просто го е създал, ей-така, за разнообразие или е дар от някаква друга звездна раса, нещо като обмяна на животински видове. И дали след като получава Звяра, ЕА започва да го трансформира генетично в работник.

Книгата може да бъде разбрана, ако е четена подобна литература преди това. Тази книга навързва нещата, както вече ми споделиха няколко души. Трудно ще разберете книгата, ако това е първия подобен материал, с който се сблъсквате. Това е написано изрично, много пъти.
Създаването на човека се е наложило, защото след разрушението на ТИАМАТ, уредите на сириусианците не са работели. Тяхната технология се задвижва със свободна енергия, а решетката на Земята е силно варираща след разрушенията и енергията е неизползваема. И тъй като умът им не допуска да паднат на ниво фосилни горива, те създават човека, който да върши работата на машините. Звяра е създаден като нов вид, като за прототип е взета маймуната, която вече съществувала.

И другото, което не схванах, то е част от съвременната ни физиология и по-точно на жените. Робърт пише, че в моммента сме манипулирани по различни начини от "лошите" и една от промените е, че менструалният цикъл при жените от 28 дни става на 25. И тук не ми е ясно какво значение има това, освен, че компаниите за производство на дамски превръзки ще печелят повече, щото жените ще имат цикъл на по-кратък период.

Няма никакво значение човече :) Просто ти се дава като факт, че има манипулация над човешката физиология :)

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Добре взета е маймуната която вече е съществувала, но как сега има толкова различни раси хора ? По-късно вмешателство от други извънземни ? То се и казва, че не са били само тези две раси. Или е имало различни видове маймуни както сега има. :-X
Друго на страница 207 пише за група от ARI-AN M-G войни и образуват собствена колония и са известни като Арианци. Те са светлокожи и притежаващи кръв на войни. До тук поне на мене ми заприличва на описанието за  Българите, но по надолу нещо не ми се навързва. Може просто да са допълнили Българите. :-X :unknown:
Много ми се иска да разбера изцяло нашия истински произход. :)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Книгата може да бъде разбрана, ако е четена подобна литература преди това. Тази книга навързва нещата, както вече ми споделиха няколко души. Трудно ще разберете книгата, ако това е първия подобен материал, с който се сблъсквате. Това е написано изрично, много пъти.
Създаването на човека се е наложило, защото след разрушението на ТИАМАТ, уредите на сириусианците не са работели. Тяхната технология се задвижва със свободна енергия, а решетката на Земята е силно варираща след разрушенията и енергията е неизползваема. И тъй като умът им не допуска да паднат на ниво фосилни горива, те създават човека, който да върши работата на машините. Звяра е създаден като нов вид, като за прототип е взета маймуната, която вече съществувала.
H,и таз добра-значи сме просто "фосилни горива".
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Добре взета е маймуната която вече е съществувала, но как сега има толкова различни раси хора ? По-късно вмешателство от други извънземни ? То се и казва, че не са били само тези две раси. Или е имало различни видове маймуни както сега има. :-X
Друго на страница 207 пише за група от ARI-AN M-G войни и образуват собствена колония и са известни като Арианци. Те са светлокожи и притежаващи кръв на войни. До тук поне на мене ми заприличва на описанието за  Българите, но по надолу нещо не ми се навързва. Може просто да са допълнили Българите. :-X :unknown:
Много ми се иска да разбера изцяло нашия истински произход. :)

Както е писано в предговора и следговора на книгата, картината е много по-голяма, отколкото може да бъде синтезирана в книга изобщо, още повече в тази книга :)

Материалът дава насоки единствено за основните играчи - Орион и Сириус. Има още десетки и автора сам го загатва. Има различни раси, защото е имало много експерименти и опити. Също така ЕА не е единствения Учен по Произхода - има много други опити, респективно - много други "продукти" на тези опити :)

Произхода на народът ни е интересен, защото истинската му история е потискана. В този ред на мисли, любопитно е да знаем подробности. Никога не забравяйте обаче, че етноса е идентификация с тялото, а не с духа. Това е капана и национализма. В крайна сметка и нашия народ е продукт на извънземни, не сме докоснати от самия Източник, колкото и да им се иска на някои.
Отделяйте истински важното от посредственото.

Книгата може да бъде разбрана, ако е четена подобна литература преди това. Тази книга навързва нещата, както вече ми споделиха няколко души. Трудно ще разберете книгата, ако това е първия подобен материал, с който се сблъсквате. Това е написано изрично, много пъти.
Създаването на човека се е наложило, защото след разрушението на ТИАМАТ, уредите на сириусианците не са работели. Тяхната технология се задвижва със свободна енергия, а решетката на Земята е силно варираща след разрушенията и енергията е неизползваема. И тъй като умът им не допуска да паднат на ниво фосилни горива, те създават човека, който да върши работата на машините. Звяра е създаден като нов вид, като за прототип е взета маймуната, която вече съществувала.
H,и таз добра-значи сме просто "фосилни горива".

Не, не ме разбра. Исках да кажа, че няма да им хрумне да ползват фосилни горива като петрол и нафта, за да задвижат технологиите си, защото познават свободната енергия. Не че ние сме фосилно гориво. Просто съзнанието ни е стигнало до етап "фосилно гориво" - не повече и ползвах тази метафора :)

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
H.,добре де няма да ползват петрол и нафта,а просто ще ни експлоатират,за да получават нужната им енергия.Може пък да предпочитат екологично чистите горива.  ;D Инак,ако те са ни създали-нямат ли право да ни експлоатират,както искат(въпросът е риторичен)?!Ние с какво сме по-добри от тях?!Не отглеждаме ли кравите и другите животни,и после ги коляме,и ядеме,и/или използваме за вълна/кожа/ядене/работна ръка,и прочие?!
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами аз никога не съм тръгвал на антитеза, тъй че тези въпроси наистина са риторични ;)

Неактивен forian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Amor vincit omnia.
Произхода на народът ни е интересен, защото истинската му история е потискана. В този ред на мисли, любопитно е да знаем подробности. Никога не забравяйте обаче, че етноса е идентификация с тялото, а не с духа. Това е капана и национализма. В крайна сметка и нашия народ е продукт на извънземни, не сме докоснати от самия Източник, колкото и да им се иска на някои.
Отделяйте истински важното от посредственото.

Аз искам да кажа , че колкото и изтъркано ли незнам как да го нареча всяко нещо Е творение на Източника, първопричината на всички причини, както искайте го наричайте.Всичко Е него, просто защото той Е всичко и нищо неможе да съществува извън него.Вие сте се появили като индивидуализирани искри от него за този космически ден за да извървите един дълъг дълъг път .... обратно към вкъщи, в този ред на мисли  виждам много "грубо" , повърхностно и буквално как се усвоява информацията, важно е да се разбере , че всяко нещо има многостранна и задълбочена перспектива , особено тука на тази планета и ниво на Дуалността.Наистина конкретно в тази книга се казват много неща , и то от една различна (извънземна ) перспектива , но някак си защо ли ми звучи това малко или повече гледната точка на няколко раси НЕразвити духовно , с насочени усилия само към физическата реалност , т.е >>> нивото на егото, емоционално и ментално тяло , 1 , 2 и 3 чакри и още и още,,, хванете връзката и разберете , че има нещо повече от термина "човешки ресурси" Вие сами сте си избрали майка си , баща си , цялото семейство , годината в която да се родите ,дори това какъв да бъдете тука.............. спирам до тука , дар слово нямам , всеки има свободна воля  E pluribus unum и много любов и уроци на всички  :hi:
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 16:23:57 pm от H. »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз искам да кажа , че колкото и изтъркано ли незнам как да го нареча всяко нещо Е творение на Източника, първопричината на всички причини, както искайте го наричайте.Всичко Е него, просто защото той Е всичко и нищо неможе да съществува извън него.Вие сте се появили като индивидуализирани искри от него за този космически ден за да извървите един дълъг дълъг път ....

Това е като да ни кажеш, че небето е синьо - т.е. - ясно е. Използвах сравнението метафорично, за да кажа друго.

в този ред на мисли  виждам много "грубо" , повърхностно и буквално как се усвоява информацията, важно е да се разбере , че всяко нещо има многостранна и задълбочена перспектива , особено тука на тази планета и ниво на Дуалността.Наистина конкретно в тази книга се казват много неща , и то от една различна (извънземна ) перспектива , но някак си защо ли ми звучи това малко или повече гледната точка на няколко раси НЕразвити духовно , с насочени усилия само към физическата реалност , т.е >>> нивото на егото, емоционално и ментално тяло , 1 , 2 и 3 чакри и още и още,,, хванете връзката и разберете , че има нещо повече от термина "човешки ресурси"

Разбира се, това е така и е писано на няколко пъти в предговора и следговора :)

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
bubulina_78 благодаря че си намерила машинописния вариант. Добих някаква представа колко труден е бил превода макар и бегла. Добре че съм чел две от книгите на Сътчин та се ориентирах лесно кой е ану,енки,енлил и нинхуршаг. Правилно ли съм разбрал обаче че царстващия син енлил е потомък на ану и рептилска кралица или не? Мързи ме да правя справка а макар и дребен дейтайл ми се ще да получа отговор.  :hi:

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Правилно си разбрал. А "ЕН-ЛИЛ" е само титла, точно както "ЕН-КИ". Истинското име на този, който познаваме като "ЕН-ЛИЛ" е АН-ЕН.

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Благодаря админ. :) Не е странно при страстта им към генетичното инженерство.

Неактивен bubulina_78

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
bubulina_78 благодаря че си намерила машинописния вариант. Добих някаква представа колко труден е бил превода макар и бегла. Добре че съм чел две от книгите на Сътчин та се ориентирах лесно кой е ану,енки,енлил и нинхуршаг. Правилно ли съм разбрал обаче че царстващия син енлил е потомък на ану и рептилска кралица или не? Мързи ме да правя справка а макар и дребен дейтайл ми се ще да получа отговор.  :hi:
Здравей, държа да отбележа, че линка който съм постнала, е САМО първата част на документите Тера. Горещо препоръчвам книгата, която издателството "Паралелна реалност" издаде. Тя наистина е УНИКАЛНОСТ.
Post Scriptum: Нямах търпение да отида да си закупя книгата (независимо от цената) от книжарницата, и само попитах за книгата, и продавачката ме разбра от половин дума за коя книга иде реч. Благодарности към виновниците за това. :) ;) :hi:
Да пишеш за едно пени на дума е смешно. Ако човек наистина иска да натрупа милиони, най-добрият начи

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27